Wdzięczność – poznaj jej siłę

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym odkryjesz siłę wdzięczności i dowiesz się, dlaczego warto praktykować ją codziennie. 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Wdzięczność — poznaj jej siłę << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

WDZIĘCZNOŚĆ — POZNAJ JEJ SIŁĘ

Zapraszam Cię do obejrzenia kolejnego Power Poniedziałku, w którym pracujemy razem z Dziennikiem coachingowym nad Twoją dyscypliną, koncentracją i dążeniem do realizacji celów (zobacz pozostałe odcinki tej serii TUTAJ).

Dziś opowiem Ci o ćwiczeniu, które od wielu lat praktykuję codziennie — jest ono moją siłą napędową, dzięki której mam poczucie obfitości, miłości do ludzi i otaczającego mnie świata.  Zobacz odcinek do końca i wysłuchaj mojego bardzo ważnego pytania, które pozwoli Ci docenić, za ile rzeczy możesz być dziś wdzięczna.

W tym odcinku:

► Opowiem Ci o moim codziennym rytuale praktykowania wdzięczności.

► Podzielę się receptą, jak znaleźć czas na praktykowanie sesji wdzięczności każdego dnia.

► Przeczytam listę zdań, które ułatwią Ci wprowadzenie tego rytuału do Twojej codzienności.

► Zachęcę Cię do zauważenia pięknej strony życia.

► Na końcu zadam Ci pytanie, które mnie oraz mojej rodzinie, pozwala na jeszcze większe docenienie tego wszystkiego, co mamy.

 

 

ZAMÓW DZIENNIK COACHINGOWY DLA SIEBIE [KLIKNIJ TUTAJ]

Wdzięczność — poznaj jej siłę


Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW >> KLIKNIJ TUTAJ <<

ZAMÓW KSIĄŻKĘ „BUDUJ ŻYCIE ODPOWIEDZIALNIE I ZUCHWALE>> KLIKNIJ TUTAJ <<

ZOBACZ POWER PONIEDZIAŁEK „SKĄD BRAĆ ENERGIĘ?” >> KLIKNIJ TUTAJ <<

 


Wdzięczność — poznaj jej siłę

 

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAGRANIA Z SERII POWER PONIEDZIAŁEK

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

23 komentarze
 1. Beata

  wdzięczność jest najtrudniejsza dla mnie w sumie nadal ze wszystkich ćwiczeń choć jestem w 4 zeszycie, ale 1. dziekuję za drogę którą przeszłam, dzięki niej jestem dokładnie w tym miejscu i robię to co kocham. 2. Za ludzi których spotkałam na mojej drodze, którzy mnie ukształtowali, wspierali, pomagali, wierzyli, ich zaufanie, ciepłe słowa, przyjaźń. 3. Za mojego wieloletniego partnera który mnie kocha, pomaga i wspiera w każdych okolicznościach i przeszliśmy razem nie jedne ciężkie chwile

 2. Anna

  Za takie osoby jak pani, a dokładniej to za prezentowane wartości i wiedzę.
  Za pewien rodzaj „oświecenia” wśród ludzi – względem pełnienia różnych ról przez kobiety w ich życiu.
  Za łatwy dostęp do wiedzy w formie szkoleń oraz książek, dzięki którym możemy stawać się lepiej komunikującymi się z otoczeniem ludźmi.

 3. Iwona

  Przemyślenia: wdzięczność to jedna z tych małych rzeczy, która robi ogromną różnicę :)

  Wśród wielu rzeczy, za które mogę podziękować są pewne stałe – dziękuję za swoje pasje i talenty, za nowe możliwości, które się pojawiają w moim życiu, za ludzi, których los postawił na mojej drodze, za zdrowie i siły do działania i do zmian i za piękno, które dostrzegam wokół. Dziękuję również za niemiłe doświadczenia z mojego życia, które jednak wiele mnie nauczyły i przyczyniły się do tego, że jestem tu i teraz.

 4. Ola

  Dziękuję za:
  moją Rodzinę
  zdrowie
  szczęśliwe dzieciństwo
  możliwość samorozwoju

 5. Marlena

  Wdzięczna jestem za życie i wszystko co jest z nim związane co oczywiste. Jestem również wdzięczna Tobie Kamilo za to, że dzielisz się wiedzą, doświadczeniem i że pozwalasz mi czerpac z tego radość A nawet dune, bo się rozwijam

  • drukarnia warszawa

   Wdzięczność to jest element, który ludzie chyba najczesciej przeskakuja w rozwoju osobistym. A kademu to pomoze i pozwoli docenic co sie ma. Ludzi, rzeczy, doswiadczenia itp

 6. Barbara

  Zdrowie
  wnuczkę
  rodzinę

 7. Oliwia

  Dziękuję za wspaniałych przyjaciół, za pracę, którą lubię i w której mogę się rozwijać. Dziękuję za każdy słoneczny dzień. :)

 8. Edyta

  Dziękuję za to że jestem zdrowa, dziękuję za moje dzieci, że są zdrowe i bezpieczne. Dziękuję za uratowanie mi życia przez moją przyjaciółkę, dzięki niej ja żyję. Dziękuję za życie.

 9. Natalia

  Poruszające nagranie. Widać, Kamilo, jak łatwo przez Ciebie ta wdzięczność przemawia i to jest bardzo inspirujące. Ja jestem wdzięczna za dobre życie i cieszę się, że na Ciebie trafiłam.:-)

 10. Hania

  1. Zdrowie moich bliskich i moje.
  2. Duże mieszkanie i przestrzeń w nim.
  3. Ciągłe lekcje pokory od życia.

 11. Kamila

  Hmmm ja jestem wdzięczna za każdy dzień życia za ludzi których spotykam którzy motywują mnie i wspierają w działaniu oraz za tych którzy uczą mnie wytrwałości . Za każdy promień słońca za każda kroplę deszczu. Za pracę i za odpoczynek. …

 12. Agnieszka

  Dziękuje ❤️??‍?‍?

 13. Kamila

  Piękne pytanie na koniec. Będę o nim pamiętać i sobie powtarzać. Dziękuję!

 14. Syl.

  Założyłam sobie, że codziennie posłucham chociaż jednego podcastu. Robię to zazwyczaj na spacerze z dzieckiem. Dzisiaj wyszłam z domu zła, bo mój starszy syn daje do wiwatu, a ja mam nieprzespaną noc… posłuchałam o wdzięczności i owszem, mam jeszcze w brzuchu trochę jakiejś złości, ale popłakałam się na koniec materiału… dziękuję Ci, że stanęłaś na mojej drodze.

 15. Joanna

  Wspaniały odcinek! To prawda, wdzięczność dodaje siły i daje poczucie dostatku. Ja jestem wdzięczna za wiele, rzeczy większe (moje dzieci urodziły się zdrowe) lub mniejsze (wstałam w dobrym humorze i pełna energii). Od pewnego czasu jestem wdzięczna za pojawienie się w moim życiu Ciebie, Kamilo. Jesteś wyjątkową osobą. Dziękuję Ci za to, czym dzielisz się z innymi :)

 16. Alicja

  Jestem wdzięczna za to, że z mężem obudziliśmy się zdrowi. Za wsparcie męża i przyjaciół. Za rodzinę i przyjaciół.
  za piękny początek dnia…..

 17. Oollaa

  Sesję wdzięczności prowadzę każdego dnia z samego rana telefonicznie z osobą którą poznałam na szkoleniu wewnętrzna siła.
  Dziś jestem wdzięczna za zdrowie które jest w mojej rodzinie, za to że się wyspałam, za moje ciepłe łóżko, przytulne mieszkanie, za rodzinę którą kocham, za miłość którą w sobie mam i którą otrzymuję, za firmę, za pracowników i za moje chęci. Dziękuję za to że mogę się rozwijać i robię to z przyjemnością.

 18. Kinga

  1. Jestem wdzięczna że w Moim życiu trafiłam na Kamilę R. :* :)
  2. Za to że regularnie się rozwijam i szkołę
  3.Za to że moje życie jest prawie takie jak sobię kiedyś wymarzyłam

 19. Marika

  Dziękuję za doświadczenia życiowe, które pomagały/pomagają mi się rozwijać. Dziękuję za to że moi najbliżsi są zdrowi. Dziękuję samej sobie za to – ze wymagam od siebie.

 20. Sylwia

  Jestem wdzięczna za zdrowie, moje dzieci, za siebie.

 21. Małgorzata

  Jestem wdzięczna za zdrowie, za to że moi bliscy są zdrowi, za to, że mam pracę, że mam pracę którą lubię, za życzliwych i troskliwych ludzi wokół mnie…

  • Ania

   Dziękuję pani Kamilo za kolejny niesamowity Power Poniedziałek!
   Sesje wdzięczności stosuję od kilku lat! Codziennie jestem wdzięczna Bogu przede wszystkim za cudowną rodzinę jaka udaje mi tworzyć od 17stu już lat?, choć podobnie jak pani nie miałam łatwego dzieciństwa oraz wzorców do naśladowania.
   Ponadto dziękuję za pracę oraz duże możliwości rozwoju. Ostatnio dziękuję również codziennie za to, że udało mi się zmobilizować i oszczędzić pieniążki czego efektem jest moja nowa cudowna kuchnia!!! Nie mniej jednak najbardziej dziękuję Bogu za zdrowie moje oraz mojej rodziny. Przesyłam pani dużą dawkę gorącego, szkockiego słońca!!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?