power poniedzialek

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, z którego dowiesz się, jak program RBC „Master Business Training” zmienił życie ich uczestniczek. 

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

RBC „Master Business Training” to pakiet wszystkich szkoleń przeznaczonych dla tych, którzy są zdecydowani na rozwój i gotowi na systematyczną pracę przez półtora roku. W dzisiejszym Power Poniedziałku zachęcę Cię do wysłuchania fragmentów wywiadów z trzema fantastycznymi kobietami, które przeszły przez pakiet wszystkich moich szkoleń i otrzymały tytuł Mastera.

W tym odcinku swoimi ważnymi lekcjami podzielą się:

SYLWIA BEKIER

Historia Sylwii, która zagrała z życiem va banque. W pewnym momencie została jedynie z walizką ubrań — bez domu, samochodu i milionem długu na końce. Jak sobie poradziła w tej sytuacji i w czym pomogły jej moje szkolenia? Zobacz pełny wywiad z Sylwią Bekier na moim kanale YouTube [tutaj].

KATARZYNA KRAUS-PIECHNIK

Katarzyna jest radcą prawnym oraz absolwentką programu RBC„Master Business Traininig”. W II wydaniu książki „Kobieta Niezależna” poprosiłam ją, o wskazanie kwestii, które kobiety powinny obowiązkowo mieć na uwadze przy podejmowaniu decyzji finansowych. W dzisiejszym materiale Katarzyna dzieli się swoim doświadczeniem życiowym oraz przede wszystkim zawodowym — dowiesz się, z jakimi konsekwencjami spotykają się kobiety, które są zależne od innych oraz w jaki sposób powinnyśmy się zabezpieczać nie tylko finansowo, ale również mentalnie. Pełny wywiad z Katarzyną Kraus-Piechnik dostępny [tutaj].

BARBARA LECH

Barbara jest dyrektorem Śląskiego Oddziału Izby Coachingu oraz dyplomowanym coachem z ponad 800-godzinną praktyką. Zaczynając pakiet RBC „Master Business Traininig” była w zupełnie innym miejscu swojego życia. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się z pełnej wersji wywiadu, który możesz obejrzeć [tutaj]. W dzisiejszym fragmencie dowiesz się, co zmieniło się w jej życiu po przejściu programu oraz jak się czuje jako Master?

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ Zamów Notatnik Tygodniówka w moim sklepie >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ KUP Pakiet Tygodniówka [5 sztuk + jedna w PREZENCIE!]  >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ SPRAWDŹ najbliższe terminy szkolenia Kobieta Niezależna >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZOBACZ inspirującą rozmowę z Edytą Kurek, jedną z bohaterek II wydania książki Kobieta Niezależna” na temat tego, jak budować swoją karierę zawodową.  >>ZOBACZ TUTAJ<<


 

ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ

RBC MASTER BUSINESS TRAINING

[KLIKNIJ]

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
7 komentarzy
 1. Agnieszka

  Poruszające historie kobiet zależnych, które ciężką pracą nad sobą stały się niezależne ? wyniosłam z ich przemiany lekcję zdobywania siebie, swoich wartości i celów przede wszystkim, tym co niesie życie i sięganie po nie nawet w chwilach trudnych wyzwań życiowych i podejmowania trudnych decyzji. Warto zawalczyć o siebie ? serdecznie pozdrawiam i dziękuję za przypomnienie wspaniałych historii o znalezieniu wewnętrznej siły kobiety ?

 2. agata

  Cudowne kobiety! Tylko brać z nich przykład :D

 3. Em Giees

  Inspirujący materiał. Nie ważne kiedy i w jakich warunkach zaczynamy zmianę, ważne, że podejmujemy działania w tym kierunku. Tego się trzymam.

 4. Joanna Świnarska

  Siła Kobiet napędza i motywuje, jest to potrzebne, dziękuję :-)

 5. Barbara Lech

  Kamila, dziękuję za piękny urodzinowy prezent :) Fajne odświeżenie wspomnień i przypomnienie sobie jak się to zaczęło. Dziś wydaję kolejną książkę, szkolę, nagrywam kursy online, jestem dyrektorem Izby Coachingu oddziału na Śląsku. A wszystko miało początek na Kobiecie Niezależnej w marcu 2014 roku. Każdy sukces ma swój początek. Dziękuję.

 6. DianaGizne

  Słuchając takich wypowiedzi zaczynam dostrzegać to, że jestem wartościową osobą i mam wiele do zaoferowania, tylko nigdy o sobie tak nie myślałam. Uważałam, że wszystko co robiłam i robię jest po prostu moim obowiązkiem i że zwyczajnie „muszę” to robić – jako kobieta i matka przede wszystkim. Odebrałam od życia bardzo podobną lekcję jak Pani Sylwia, zatem wiem z autopsji jak takie momenty mogą zmienić nas i nasze życie. Pozdrawiam wszystkie Kobiety, które tu zaglądają!
  Drogie Panie głowy w górę!
  Możemy WSZYSTKO!!!

 7. Kosmetolog z grzywką

  Dążę właśnie do takich sukcesów !
  Nie tracę z oczu celu, który sobie zamierzyłam i zuchwale idę w jego kierunku, nie jest łatwo, ale nikt nie powiedział, że będzie.
  I oczywiście otaczam się takimi kobietami jakich sukces mnie motywuje i wznosi do góry, m. in. oczywiście Kamila – dziękuje <3

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?