Własna firma z małym kapitałem – jak zrobić to dobrze?

Pomyśl, jak dużą wiarę i determinację musi posiadać osoba, która postanawia rzucić bardzo dobry etat w korporacji wraz z towarzyszącymi mu przywilejami, aby otworzyć swoją działalność?

I to jaką działalność! MARKĘ SPRZEDAJĄCĄ RĘCZNIE ROBIONE BUTY!

W czasach, gdy towary za grosze produkowane są w Chinach… gdy praca ludzkich rąk kosztuje znacznie więcej niż masowa produkcja w fabrykach na taśmach…

Wielu mogłoby zapytać, gdzie tu sens i logika takich działań?

Jeżeli:

 • chcesz sprzedawać na Instagramie,

 • planujesz otworzyć swoją markę,

 • chcesz sprzedawać kosmetyki, buty, ubrania, biżuterię,

 • tworzysz rękodzieło i chcesz znaleźć na nie klientów,

to koniecznie zobacz ten materiał i dowiedz się, jak mając 5000 zł na start można stworzyć rękodzielniczą markę!

Może też mierzysz się z takim dylematem, bo chcesz otworzyć firmę, ale obawiasz się, że wszytko już jest i że nie znajdziesz klienta na swoje propozycje? Może rzeczywiście wszystko już jest (choć nie sądzę ;)) jednak nie jest dla wszystkich.

A może cały świat mówi Ci, że sobie nie poradzisz? Tak, jak słyszała to Katarzyna. Pracowała w warszawskiej korporacji, miała samochód służbowy, laptop, telefon, wycieczki i wakacje… i bardzo dobre wynagrodzenie. Będąc mamą dwójki wówczas małych dzieci zapragnęła czegoś innego, czegoś SWOJEGO. Nie trudno się domyślić co słyszała od najbliższych osób… Poniżej możesz zobaczyć bezpłatny fragment tego wywiadu i dowiedzieć się jakie były początki biznesu Katarzyny.

 

Zanim Ty wystartujesz, albo wzniesiesz swój biznes na wyżyny przygotuj się do tego tak, aby jak najmniej błędów popełnić.

Aby Ci to umożliwić i ułatwić przygotowałam dla Ciebie propozycję obejrzenia ponad dwugodzinnego wywiadu, który przeprowadziłam z Katarzyną Kapustą-Paziewską – założycielką i właścicielką marki Glamoursy.

Jak otrzymać roczny dostęp do nagrania z Katarzyną z Glamoursów?

Daję Ci dwie możliwości zakupienia dostępu:

Glamoursy Biznes bez Tabu

 

1. ROCZNY dostęp do ponad dwugodzinnego nagrania z Katarzyną.

Do tego uczestnictwo na żywo w sesji Q&A z Katarzyną, która odbędzie się w styczniu, a także dostęp do nagrania z tej sesji.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać dostęp.

 

 

 

 

 


 

2. ROCZNY dostęp do całego pakietu Biznes bez Tabu, w którym oprócz nagrania z Katarzyną z Glamoursów otrzymasz dodatkowe 5 wywiadów z przedsiębiorcami, którzy z sukcesem prowadzą swoje biznesy w różnych branżach.

Oprócz tego możesz wziąć na żywo udział w 6 sesjach Q&A z każdym przedsiębiorcą, zadać swoje bardzo konkretne pytania, a także otrzymać nagrania z tych sesji, aby jeszcze lepiej zastosować różne rady i strategie w swoim biznesie.

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

 

 

 


 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to czytaj dalej. Zadałam Katarzynie mnóstwo pytań, także tych bardzo szczegółowych, aby odpowiedzi na nie pomogły Tobie w wystartowaniu i prowadzeniu swojego biznesu. Jak to możliwe, że po 6 latach działalności, w czasach fast fashion osiąga z roku na rok sukces,  ma ponadczasowe projekty i zyskuje coraz to większe grono klientek?

 

To były moje przykładowe pytania, są też takie z których dowiesz się np.:

 • Po jakim czasie możesz spodziewać się z działalności dochodów takich jak na dotychczasowym etacie? Powiem Ci, że taki czas podaje większość przedsiębiorców, a ta wiedza pozwoli Ci uniknąć frustracji i pokaże na ile mniej więcej trzeba się finansowo przygotować.

 • W jaki sposób możesz nawiązać współpracę z innymi markami oraz influencerami, którzy pomogą nagłośnić Twój projekt lub usługę? Dowiedz się, jak zacząć na ten temat rozmowę, na jakie wartości postawić i jakimi zasadami te działania się rządzą. Zgodzisz się ze mną, że dobrze byłoby uniknąć wysyłki swojego produktu lub zrealizowania usługi nie otrzymując NIC w zamian?

 • Jaki krok to MUST HAVE jeżeli chcesz zacząć zarabiać zdecydowanie większe pieniądze? To temat szczególnie dla Ciebie jeżeli już masz działalność, ale ciągle nie widzisz wymarzonych zysków.

 • Jakich błędów możesz uniknąć i ile zaoszczędzisz dzięki temu, że będziesz od samego początku prowadzić rekrutację jak należy i pierwsze zatrudnione osoby będą odpowiednimi na powierzone im stanowisko?

 • Jak przebiega praca z produktami lub usługami sezonowymi? Jakimi zasadami warto się kierować, decydując się na poszerzenie swojego asortymentu albo portfolia usług? To bardzo cenne informacje, z których poznasz, jak wyglada proces sprzedaży nowych produktów, dowiesz się jakie są szanse, że nowości się od razu przyjmą i co możesz zrobić, aby te szanse znacząco zwiększyć!

To tylko mała część tego, czym dzieli się Katarzyna. Jestem przekonana, że z tej wartościowej wiedzy możesz wyciągnąć i przenieść do swojego biznesu znacznie więcej. Pomyśl, jak to będzie jeżeli zdecydujesz się wystartować po swoje biznesowe marzenie i przy tym wszystkim unikniesz wielu najczęściej popełnianych błędów?

Aby otrzymać roczny dostęp do nagrania z Katarzyną z Glamoursów możesz skorzystać z dwóch możliwości – kliknij poniżej i dowiedz się więcej.

 

1 Komentarz
 1. bby financial services

  Inspirujący wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?