Jak myślisz, co jest bardziej skuteczne – typowa reklama, czyli komunikacja „kup to, kup tamto” czy udostępnianie angażujących treści? Właśnie. To wartościowe artykuły, video czy grafiki w dłuższej perspektywie czasu sprzedają najlepiej. Jak to wykorzystać w praktyce?

Dawaj ludziom wartość. Przykładowo, Twój komunikat może wyglądać następująco:

Dlaczego warto być numerem dwa? Nie wiem o czym myślisz, ale sprawdź, jak to wykorzystać w sprzedaży.

 

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/artykuly/dlaczego-warto-byc-numerem-video/

lub

Samodzielnie być może zrobisz pewne rzeczy szybciej, natomiast z zespołem zawsze dojdziesz dalej. Prawda czy fałsz? Sprawdź w poniższym video.

 

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/blog/prowadzic-narady-zespolowe-video/

Gdy ktoś odwiedzi tę stronę z Twojego polecenia, nasz system to zapamięta, a gdy polecona przez Ciebie osoba wróci i dokona zakupów w naszym sklepie, Ty otrzymasz prowizję.

Kopalnię innych darmowych treści, które dają wartość znajdziesz pod tym adresem:
http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/aktualnosci/

Oprócz artykułów  publikowanych na naszym blogu możesz polecać materiały, które wymagają pozostawienia przez klienta adresu email. To sytuacja idealna, gdyż wówczas zostanie utworzone w naszej bazie danych powiązanie – klient/partner. Gdy za jakiś czas taki klient wróci i zakupi szkolenie, nawet z polecenia innego partnera, Ty otrzymasz prowizję wieczną.

Nie wiesz, czym się różni prowizja wieczna od bezpośredniej? Przeczytaj w tym artykule.

Jakie darmowe materiały polecać?

Zacznij od ebooka „7 kroków do osiągania ambitnych celów”, który jest udostępniany w naszym sklepie bezpłatnie.

Mimo, że nie otrzymasz tutaj prowizji, wydarzy się coś bardzo ważnego – przedstawisz Kamilę Rowińską dając wartość i obudzisz zaciekawienie oraz apetyt na więcej.

Co się wydarzy później? Osoba polecona przez Ciebie otrzyma od nas kolejne wartościowe materiały, pozna Kamilę bardziej, wejdzie na naszą stronę, kupi książkę lub szkolenie, a Ty….. otrzymasz maila z tematem:

[PP RBC] Gratulacje! Już jest nowa prowizja na Twoim koncie!

Tak więc zacznij od polecania ebooka „7 kroków do osiągania ambitnych celów”:

Czy Tobie też zdarza się wytyczać cele i zapominać o ich realizacji po trzech dniach? Tracić zapał, motywację zostawić na zakręcie i od teraz widzieć tylko przeszkody? Pobierz bezpłatnego ebooka pt. „7 kroków do osiągania ambitnych celów” Kamili Rowińskiej, niezwykle skutecznej businesswoman i trenerki biznesu, która osiąga niesamowite sukcesy zarówno w biznesie jak i życiu osobistym.  Wytycz swoje cele skuteczniej i obserwuj efekty.

 

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/sklep/e-book-7-krokow-osiagania-ambitnych-celow-kamila-rowinska/

Jeśli natomiast bliższa jest Ci tematyka książki „Kobieta Niezależna”, polecaj jej darmowy fragment, wykorzystując poniższy tekst:

Czy Ty też czekasz na rycerza na białym koniu, który zaopiekuje się Tobą i zapewni dostatnie życie do grobowej deski? Możesz spokojnie czekać, a w między czasie pobierz darmowy fragment książki „Kobieta Niezależna” i dowiedz się, jak zacząć żyć własnym życiem, na które zasługujesz! (na rycerza również będzie tam miejsce)

 

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/sklep/e-book-kobieta-niezalezna-poznaj-tajniki-kobiet-sukcesu/#fragment

Możesz też wykorzystać poniższy artykuł, aby promować szkolenie o tym samym tytule. Możesz napisać:

W każdej edycji szkolenia „Kobieta Niezależna” Kamili Rowińskiej uczestniczy od 500-700 kobiet kilka razy w roku. Szalone! Być może i Ty masz ochotę przyjść, ale coś Cię zatrzymuje… Słusznie! Upewnij się, że absolutnie nie powinnaś przyjść na to szkolenie. ;)

 

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/artykuly/10-powodow-dla-ktorych-nie-warto-przychodzic-na-szkolenie-pt-kobieta-niezalezna/

Aby uzyskać swój IDENTYFIKATOR_PARTNERA, należy zarejestrować się w programie partnerskim RBC na stronie: pp.rowinskabusinesscoaching.com

Agnieszka Kądziołka, marketing&affiliate manager
tel. +48 790 292 710 (od 8:00 do 16:00)
email: [email protected]

1 komentarz
  1. […] Jak wykorzystać bezpłatne materiały, aby zarabiać w programie partnerskim? […]

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłanie

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?