POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, z którego dowiesz się, w jaki sposób nasi Masterzy wychodzą z ponad milionowych długów oraz z sukcesem prowadzą i rozwijają swoje firmy.

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

Zapraszam Cię do obejrzenia Power Poniedziałku, w którym usłyszysz cztery kolejne inspirujące historie uczestników programu RBC „Master Business Training – pakietu wszystkich moich szkoleń, przeznaczonych dla tych, którzy są zdecydowani na rozwój i gotowi na systematyczną pracę przez ponad półtora roku.

W tym odcinku swoimi ważnymi lekcjami podzielą się:

► MARCIN KOKOSZKA

Marcin podzieli się historią o początkach swojej kariery biznesowej. Jakie błędy wpłynęły na to, że w wieku 23 lat posiadał dług w wysokości ponad miliona złotych? W jakim momencie swojego życia zdecydował się skorzystać z mojej pomocy? Zobacz pełny wywiad z Marcinem na moim kanele TouTube [tutaj].

KAROLINA KOZIELSKA

Karolina Kozielska odpowie na pytanie: dlaczego „Mistrz Sprzedaży” był dla niej najbardziej kluczowym szkoleniem z całego pakietu RBC „Master Business Training ? Czego się na nim nauczyła i jakie wyciągnęła lekcje? Jak to się stało, że pokochała sprzedaż? Pełen wywiad z Karoliną dostępny [tutaj]

MARIUSZ MSZYCA

Mariusz opowie o tym, jak wprowadził zdrowe nawyki oraz w jaki sposób szkolenia pakietu RBC Master Business Training wpłynęły na jego życie. Zdradzi również, w jakich okolicznościach bliżej się poznaliśmy. Link do pełnego wywiadu z Mariuszem znajdziesz [tutaj]

JOANNA CEPLIN

Joanna odpowie na pytania: w jaki sposób pogodzić rolę matki, żony oraz bizneswoman?  Jak efektywnie planować swój czas, nauczyć się dyscypliny oraz z sukcesem pogodzić wszystkie role życiowe? Pełny wywiad z Joanną znajdziesz na moim kanale YouTube [tutaj]

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ ZAPISZ się na konferencję RBC Master Business Training >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ ZAMÓW zestaw: książka „Jak stworzyć swój pierwszy biznes?” + poradnik „Jak stworzyć swój biznesplan?” >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ SPRAWDŹ najbliższe terminy szkoleń Kamili Rowińskiej >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZAMÓW książkę „Coaching wart milion”  >>KLIKNIJ TUTAJ<<


 

POWER PONIEDZIALEK

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

6 komentarzy
 1. Paula

  Zdecydowanie Marcin Kokoszka!!!! Brawo milion długu i taka wiara w siebie ???Kamila Ty naprawdę jesteś profesjonalistą???

 2. Ewelina

  Świetni inspirujący ludzie :)
  Dzięki tym historiom dojrzewam do decyzji o zmianach w swojej karierze i super jest słuchać historii ludzi, którzy są już kilka kroków dalej.

 3. Sztuka Dobrego Odchudzania

  Kokoszka, Ty wariacie! ?
  Swoją historią odbierasz ludziom wiele wymówek! ?

 4. Ewa Pewniak

  Karolina!!! ❤
  Właśnie wczoraj wracając z weekendowej konferencji opowiadałam koleżance o szkoleniu Mistrz Sprzedaży. Miałam dokładnie takie przemyślenia, jak Ty. ?

 5. Irena Czaplinska

  Dzień Dobry .Kamilo .Każdy z tych wywiadow jest wyjatkowy .Uczy czegoś nowego .Czytam Ksiażke Coaching Wart Milion .Marcin Kokoszka niesamowity młody człowiek .Z bagażem doświaczeń .Nie tylko on jest dowodem na to ze twoja praca ma sens .Masz piekne owoce ze swojej pracy .Dlatego zachecam wszystkich znajomych ktorzy potrzebuja takiego wsparcia do Czytania twoich ksiażek .i poznania Ciebie .Pozdrawiam.☺

 6. herja 95

  Dzień dobry. Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka wzięłam się za czytanie Pani książki BUDUJ ŻYCIE ODPOWIEDZIALNIE I ZUCHWALE. Robiąc zadania zdałam sobie sprawę jakie moje wymówki są słabe. Czasami nawet głupie. Widzę, że takie błahe rzeczy mnie osłabiają. Zadania z książki działają. Widzę różnicę. Mam nadzieję, że inni również przeczytają książkę i zobaczą co ich dzieli od prowadzenia życia które chcą wieść. Pozdrawiam ?

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?