WYWIAD: Kamila Rowińska w kawalerce Łukasza Jakóbiaka / 20m2.


.

Nie oglądam telewizji i rzadko kiedy śledzę programy na YT. Łukasza Jakóbiaka i jego kawalerkę 20m2 jednak cenię i oglądam od dawna.

Z początku zaintrygowało mnie to, jak to się stało, że do tego chłopaka do kawalerki przychodzą osoby publiczne, na codzień odmawiające innym? Gdy zobaczyłam kilka odcinków zrozumiałam jego fenomen.

Prócz niesamowitej determinacji i konsekwencji, która powoduje, że dzielnie znosi odmowy, niepowodzenia i wraca na obrany tor… jest naprawdę żywo zainteresowany rozmówcą! On naprawdę chce usłyszeć, to co mają do przekazania.

Ciekawy innej perspektywy, dopytujący, nie doszukuje się w nich czegoś, czego nie ma. Bezpośredni i wrażliwy na rozmówcę. To działa!

Łukasz Jakóbiak momentami denerwuje innych. Najbardziej tym, że zrealizował swój plan i osiągnął cel. A przecież tak samo jak wielu z nas, startował od zera. Potraktować kogoś, kto ma wyniki sprawiedliwie potrafi niewielu. Dlatego, czasami zamiast mu pogratulować, uznać fakt, że właściwie my też tak możemy, niektórzy wolą go zdyskredytować. Jego sukcesy będą pomniejszane, a wpadki wyolbrzymiane. Ale czyż nie tym właśnie pachnie rozpoznawalność? 

Pomimo sukcesów, rozwijającej się pasji pozostał ciepłym, wrażliwym, przyjacielskim facetem, który z roku na rok chce robić więcej…. DOBREGO..

W wywiadzie dla Łukasza odpowiadam na takie pytania jak m.in:

 •  jak podnosiłam się ze swoich życiowych prób?

 • dlaczego niektórzy boją się wymówić słowo „coach”:)?

 • co mój mąż myśli o Kobiecie Niezależnej? 

 • kiedy postanowiłam zostać autorką książek, co było bodźcem?

 • jak zareagowało moje otoczenie na zmianę kariery?


.
 


Bilety na wydarzenie Życie Bez Ograniczeń 3 do nabycia na http://bit.ly/ZBO_3

Użyj kodu promocyjnego: zbo3 aby otrzymać 30% zniżki!

Pobierz bezpłatne ćwiczenia coachingowe, o których wspomniałam w programie: http://bit.ly/cwiczenia_do_pobrania


Zapraszam firmy i osoby prywatne na wykłady motywacyjne Łukasza.

Więcej informacji na www.20wykladow.pl.

Kawalerka, telefon komórkowy, Gość.

Internetowy talk-show realizowany w kawalerce czyli nie ma rzeczy niemożliwych.

Talk-show w nowej konwencji jest odpowiedzią na blichtr wywiadów i sesji, gdzie problemy znikają a rzeczywistość staje się gładka i piękna. Główną ideą jest pokazanie prawdziwych rozmów z prawdziwymi ludźmi. Właśnie dlatego goście zapraszani są do prywatnej, 20-metrowej kawalerki a nie dużego studia i nagrywani kamerką z telefonu komórkowego – bez retuszu, make-upu i stylisty.

Łukasz Jakóbiak, twórca 20 m² Łukasza jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Stworzył ten program, bo wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Chciał pokazać, że można zaprosić do siebie, do kawalerki znane osoby i szczerze porozmawiać z nimi na tematy, które niechętnie poruszają.


 

Co sądzisz o tym wywiadzie? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu. Dziękuję!

Teraz przeczytaj kolejny interesujący wpis!

7 komentarzy
 1. Mariola Myszkowska

  Witam ! Super film
  . Kiedy bedziesz w Anglii ? Czy jest mozliwa rozmowa z Toba przez skypa,watsupa ? Bardzo tego potrzebuje. Pozdrawiam i dziekuje zw wszelka wiedze
  Powodzenia . Mariola

 2. Rafał Szrajnet

  Kamila, gratuluję tej olbrzymiej motywacji która pcha Ciebie do działania!

 3. Justyna

  Dzięki temu wywiadowi poznałam postać Pani Kamili… Dzis juz po lekturze wszystkich książek i wszystkich materiałów dostępnych w internecie :)

  • Kamila Rowinska

   :) Owocnych wniosków!

 4. Marek

  Bardzo świetny wywiad a przede wszystkim bardzo wartościowy. takich jak najwięcej. :)

 5. Michal

  Świetny i wartosciowy material. Jestescie obije niesamowici, pelni pasji i energii .
  Zamawiam wiecej Waszych rozmow !!

 6. Urszula

  Doskonały wywiad, Pan Łukasz miał genialny pomysł na taką właśnie formę rozmów, dlaczego bo nie udawał kogoś kim nie jest bo jak rozumiem kiedyś właśnie tak mieszkał, uważam, że to swietny sygnał dla młodych i nie tylko, dla każdego że to nie wielkość portfela na dzien dobry jest naważniejsza a pomysłowośc, kreatywność i w ogóle chęć zrobienia czegoś. Ale chciałam podkreślić fragment wywiadu w którym mówicie, że to nie jest tak, że coś sie udaje. Nie lubię tekstu w stylu „udało Ci się”, „farciara”. NIE, nic mi się nie udało, na wszystko co mam czy to dużo czy mało sama zapracowałam, to konkretne decyzje i podejmowane wyzwania lub ich zaniechanie są przyczyną, że dzisiaj jestem w tym miejscu w którym jestem.
  Jako młoda kobieta byłam osobą delikatną, nieśmiałą, nie potrafiłam mówić o moich sukcesach podczas gdy inne osoby z niczego (przepraszam ale tak było) robiły wielkie halo, nie robiąc nic stawiały się na piedestale, ja nie potrafiłam często docenić samej siebie i swoich osiągnięć, sama je marginalizowałam. I wiele kobiet tak robi, bo nie wypada się chwalić, bo to zarozumiałość. Otóż, jeżeli zapracowałaś/-łeś na coś i jeszcze kosztowało to Ciebie wielu wyrzeczeń to masz prawo po prostu mówić o swoich sukcesach dobrze i swojej pracy. Nie mówiąc już o tym, że o sobie zawsze należy dobrze mówić (znajda się tacy którzy powiedzą źle, więc po co ich wyręczać :)).
  Dzisiaj nie pozwalam minimalizować moich osiągnięć, śmiać z mojej chęci do nauki, źle mówić w mojej obecności o kobietach, takie tam żarciki w stylu baba to, baba tamto i jeszcze gorzej, co w towarzystwie facetów ma być śmieszne. Celowo nie napisałam mężczyzn, bo prawdziwy mężczyzna nie ma potrzeby wyśmiewać kogokolwiek, zna swoją wartość i nikogo nie potrzebuje poniżać.
  Ja także od dawna zamierzam napisać książkę, przy czym dotychczas nie wiedziałam jaka miałaby byś intencja tej książki, teraz już wiem. Z tego wywiadu wynika, że nie ma na co czekać tylko to dobrze przemyśleć i wykonać.
  Pozdrawiam, świetny wywiad, dużo dał mi do myślenia.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2018 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?