Kamila Rowińska i Łukasz Jakóbiak


.

Nie oglądam telewizji i rzadko kiedy śledzę programy na YT. Łukasza Jakóbiaka i jego kawalerkę 20m2 jednak cenię i oglądam od dawna.

Z początku zaintrygowało mnie to, jak to się stało, że do tego chłopaka do kawalerki przychodzą osoby publiczne, na codzień odmawiające innym? Gdy zobaczyłam kilka odcinków zrozumiałam jego fenomen.

Prócz niesamowitej determinacji i konsekwencji, która powoduje, że dzielnie znosi odmowy, niepowodzenia i wraca na obrany tor… jest naprawdę żywo zainteresowany rozmówcą! On naprawdę chce usłyszeć, to co mają do przekazania.

Ciekawy innej perspektywy, dopytujący, nie doszukuje się w nich czegoś, czego nie ma. Bezpośredni i wrażliwy na rozmówcę. To działa!

Łukasz Jakóbiak momentami denerwuje innych. Najbardziej tym, że zrealizował swój plan i osiągnął cel. A przecież tak samo jak wielu z nas, startował od zera. Potraktować kogoś, kto ma wyniki sprawiedliwie potrafi niewielu. Dlatego, czasami zamiast mu pogratulować, uznać fakt, że właściwie my też tak możemy, niektórzy wolą go zdyskredytować. Jego sukcesy będą pomniejszane, a wpadki wyolbrzymiane. Ale czyż nie tym właśnie pachnie rozpoznawalność? 

Pomimo sukcesów, rozwijającej się pasji pozostał ciepłym, wrażliwym, przyjacielskim facetem, który z roku na rok chce robić więcej…. DOBREGO..

W wywiadzie dla Łukasza odpowiadam na takie pytania jak m.in:

 •  jak podnosiłam się ze swoich życiowych prób?

 • dlaczego niektórzy boją się wymówić słowo „coach”:)?

 • co mój mąż myśli o Kobiecie Niezależnej? 

 • kiedy postanowiłam zostać autorką książek, co było bodźcem?

 • jak zareagowało moje otoczenie na zmianę kariery?


.
 


Pobierz bezpłatne ćwiczenia coachingowe, o których wspomniałam w programie: http://bit.ly/cwiczenia_do_pobrania


Co sądzisz o tym wywiadzie? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu. Dziękuję!


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
11 komentarzy
 1. Marta

  Fajny wywiad. Nie miałam łatwo, ale zamiast iść do przodu to nadal „marudze” że było mi źle i cięzko. Ale tak w końcu skorzystałam też z pomocy psychologa, w końcu dojrzałam, że mam na to pieniądze, żeby wydać na psychologa dla siebie. I pracuje i uczę się, żeby iść do przodu. Całuski Kamila do zobaczenia na 3 szkoleniach w nowym roku :)

 2. Anna

  Konkretnie wskazane bodźcce, które motywowały Panią do działania. Zaskakująca siła determinacji i co najważniejsze, że w życiu na wszystko trzeba zapracować! Bardzo ciekawy wywiad. Gratuluje i Pani i prowadzącemu bycia naturalnymi, bo to dzisiaj coraz bardziej zanikająca wartość. Ludzie dążąc do celu często zatracają siebie i stają się pokarmem władzy i pieniądza zapominając o byciu sobą. Życzę zdrówka i dalej takiego optymizmu? pozdrawiam.

 3. Mariola Myszkowska

  Witam ! Super film
  . Kiedy bedziesz w Anglii ? Czy jest mozliwa rozmowa z Toba przez skypa,watsupa ? Bardzo tego potrzebuje. Pozdrawiam i dziekuje zw wszelka wiedze
  Powodzenia . Mariola

  • Kamila

   Mariola, będę występowała 15 grudnia w Londynie .

 4. Rafał Szrajnet

  Kamila, gratuluję tej olbrzymiej motywacji która pcha Ciebie do działania!

  • Kamila

   Dziękuje ;)

 5. Justyna

  Dzięki temu wywiadowi poznałam postać Pani Kamili… Dzis juz po lekturze wszystkich książek i wszystkich materiałów dostępnych w internecie :)

  • Kamila Rowinska

   :) Owocnych wniosków!

 6. Marek

  Bardzo świetny wywiad a przede wszystkim bardzo wartościowy. takich jak najwięcej. :)

 7. Michal

  Świetny i wartosciowy material. Jestescie obije niesamowici, pelni pasji i energii .
  Zamawiam wiecej Waszych rozmow !!

 8. Urszula

  Doskonały wywiad, Pan Łukasz miał genialny pomysł na taką właśnie formę rozmów, dlaczego bo nie udawał kogoś kim nie jest bo jak rozumiem kiedyś właśnie tak mieszkał, uważam, że to swietny sygnał dla młodych i nie tylko, dla każdego że to nie wielkość portfela na dzien dobry jest naważniejsza a pomysłowośc, kreatywność i w ogóle chęć zrobienia czegoś. Ale chciałam podkreślić fragment wywiadu w którym mówicie, że to nie jest tak, że coś sie udaje. Nie lubię tekstu w stylu „udało Ci się”, „farciara”. NIE, nic mi się nie udało, na wszystko co mam czy to dużo czy mało sama zapracowałam, to konkretne decyzje i podejmowane wyzwania lub ich zaniechanie są przyczyną, że dzisiaj jestem w tym miejscu w którym jestem.
  Jako młoda kobieta byłam osobą delikatną, nieśmiałą, nie potrafiłam mówić o moich sukcesach podczas gdy inne osoby z niczego (przepraszam ale tak było) robiły wielkie halo, nie robiąc nic stawiały się na piedestale, ja nie potrafiłam często docenić samej siebie i swoich osiągnięć, sama je marginalizowałam. I wiele kobiet tak robi, bo nie wypada się chwalić, bo to zarozumiałość. Otóż, jeżeli zapracowałaś/-łeś na coś i jeszcze kosztowało to Ciebie wielu wyrzeczeń to masz prawo po prostu mówić o swoich sukcesach dobrze i swojej pracy. Nie mówiąc już o tym, że o sobie zawsze należy dobrze mówić (znajda się tacy którzy powiedzą źle, więc po co ich wyręczać :)).
  Dzisiaj nie pozwalam minimalizować moich osiągnięć, śmiać z mojej chęci do nauki, źle mówić w mojej obecności o kobietach, takie tam żarciki w stylu baba to, baba tamto i jeszcze gorzej, co w towarzystwie facetów ma być śmieszne. Celowo nie napisałam mężczyzn, bo prawdziwy mężczyzna nie ma potrzeby wyśmiewać kogokolwiek, zna swoją wartość i nikogo nie potrzebuje poniżać.
  Ja także od dawna zamierzam napisać książkę, przy czym dotychczas nie wiedziałam jaka miałaby byś intencja tej książki, teraz już wiem. Z tego wywiadu wynika, że nie ma na co czekać tylko to dobrze przemyśleć i wykonać.
  Pozdrawiam, świetny wywiad, dużo dał mi do myślenia.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?