OSTATNI 4 ETAP wyzwania trwa

lipiec, sierpień, wrzesień 2018 r. 

Startujemy 9.07.2018 r.

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę,  i nie ukończyłeś/aś 3 etapu, nie jesteś w wyzwaniu. Zapraszam na przełomie 2018/2019 r. do kolejnej edycji. 

LIPIEC –  SIERPIEŃ, bieganie + plank + książka

Od 09.07.2018 r. do 31.08.2018 r. biegasz – 42 km tygodniowo w łącznym czasie 300 minut.

W miesiącu lipiec/sierpień samodzielnie planujesz swój plan treningowy w poszczególnych tygodniach:

9-15.07; 16-22.07; 23-29.07;

30.07-05.08; 6-12.08; 13-19.08; 20-26.08; 27-31.08

tak, aby zmieścić się w wyznaczonym dystansie i czasie.

 • Każdy trening rejestrujesz przez aplikację ENDOMONDO.

 • Po każdym treningu zapisujesz w zeszycie następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!

 • Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post. Masz czas do 23;59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

W miesiącu lipiec/sierpień potrzebujesz też przeczytać/ popracować z dwiema wybranymi przez siebie książkami. Możesz wybierać z poniższych:

W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranych przez Ciebie książek z wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

1 i 31 sierpnia 2018 r. przed 8.00 rano pojawi się na moim Fan Page post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji.

1 sierpnia 2018 r. publikujesz lekcje z pierwszej przeczytanej książki, 31 sierpnia 2018 r. publikujesz lekcje z drugiej książki. 

Masz czas do godziny 23;59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

Np. Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to: (tu wpisz swoje lekcje).

Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych, biegania, wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 70 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<


WRZESIEŃ – bieganie + plank + nagranie

Od 01.09.2018 r. do 30.09.2018 r. biegasz.

 • Pokonujesz dystans 10 km co drugi dzień bez przystanków (podczas 1 treningu/ jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 60 minut. 

 • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.  Nie możesz robić treningów na zapas, nie możesz nadrobić tych, które zostały pominięte. WAŻNE: nie możesz opuścić żadnego z wyznaczonych dni!

 • Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO. (uprzedzając pytania; nie, nie można inną. Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji.)

Po każdym treningu w zeszycie zapisujesz następujące zdanie:

(Data) Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie od początku wyzwania to już x km. 

Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23;59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych, biegania, wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 80 sekund. Jedno z tych 80 sekund ćwiczeń nagrywasz telefonem. 

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

Nagrywasz i umieszczasz na swoim kanale YouTube w trybie publicznym, maksymalnie 5 minutowe video, mówiące o 5 lekcjach, które wynosisz dla siebie po dojściu do tego etapu wyzwania Kamili Rowińskiej 2017/2018 r.
Zachowujesz link :)


DOWODY ZREALIZOWANIA 4 ETAPU

1 -3 października 2018 r. przesyłasz na adres e-mail: 

[email protected] poprzez WeTransfer w JEDNEJ WIADOMOŚCI.

 1. Zrzuty ekranu w plikach jpg wszystkich Twoich poniedziałkowych podsumowań wpisów na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna (radzę robić je od razu po publikacji).

 2. Zdjęcie jednej kartki zeszytu z dowolnego miesiąca z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna :) – nazwa pliku dowolna.

 3. Zrzuty ekranu Twoich 10 lekcji z wszystkich książek, które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna. (radzę robić je od razu po publikacji)

 4. Przesyłasz nam link do nagrania, które umieściłaś/eś na swoim kanale YouTube.

  ( 5 lekcji jakie wyciągasz z uczestnictwa w wyzwaniu 2017/2018 r).

 5. Video nagrane w dowolnym dniu września (może być telefonem komórkowym, styl dowolny) podczas którego wykonujesz plank przez 80 sek.

 6.  Zrzuty ekranu w plikach jpg zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Możesz je robić w cyklach tygodniowych – nazwa pliku: daty treningu.  Możesz je przygotowywać raz w tygodniu na komputerze i trzymać w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć.

 7. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez WeTransfer ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałeś/wypracowałaś to Twoje – ciesz się z tego.


UWAGA

 • W wyzwaniu bierze udział bardzo dużo osób. To sporo pracy dla zespołu, zwłaszcza przy sprawdzaniu tego, jak Wam poszło. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki, ma na imię Katarzyna.  Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

 • Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż endomondo i ustalanie, dlaczego akurat 10 km zamiast pięciu? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne.

 • Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu tak i w wyzwaniu nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

 • Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 -3 października 2018 r., nie będą one sprawdzone, a tym samym nie ukończysz oficjalnie wyzwania.

 • Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten, wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów.

 • Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do maila, lub w sposób inny niż poprzez WeTransfer, nie będą one sprawdzane przez zespół RBC.

 • Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce – Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania.

 • Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz w tym terminie, który został wskazany. Potrzebujesz mieć dowód na ENDOMONDO wykonania treningu.

 • Jeśli nie masz konta na facebooku, albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania.

 • Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

 • Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :).


WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

 1. Twój sportowy wysiłek może przydać się innym i możesz zrobić coś dobrego. Zapisując się do proponowanych przez Endomondo rywalizacji np. „Pomoc mierzona kilometrami” możesz zbierać kilometry na cel charytatywny. Twój wysiłek będzie kilkakrotnie wynagrodzony!  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE.

 2. W ENDOMONDO możesz dołączyć do rywalizacji (wydarzenia) pod nazwą „IV edycja wyzwania Kamili Rowińskiej „. Możesz tam obserwować, kto jeszcze bierze w tym udział i czy już dziś trenował. Będzie to na Ciebie działać motywująco.  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE.

 3. Możesz dołączyć do otwartej grupy na Facebooku,  aby wzajemnie wspierać się z innymi osobami, biorącymi udział w wyzwaniu.  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE.

Powodzenia i trzymam kciuki!

 

9 komentarzy
 1. Aga

  Ostatni tydzień sierpnia 27-31.08 mamy tylko 5 dni na przebiegnięcie 42 km a nie 7 jak w pozostalych tygodniach!

  • autor
   Agata Krzyżanowska

   Dokładnie tak! ;)

 2. Bogdan

  Agatko wyjaśnij mi to proszę, bo to dla mnie istotna kwestia, czy mogę zacząć od 2 września ( zapisałem się wtedy na półmaraton) i biegać tylko w parzyste?

 3. Kasia

  Ja rozumiem, że wr wrzesieniu biegamy 2, 4, 6, 8, 10 itd.?

  • autor
   Agata Krzyżanowska

   Kasia, „Od 01.09.2018 r. do 30.09.2018 r. biegasz” tzn., że zaczynasz od 1 września.
   Powodzenia!

 4. Anna

  Wiem, że do września jeszcze daleko, ale mam pytanie :) Czy od razu na początku miesiąca podejmujemy decyzję, że trenujemy tylko w dni parzyste lub tylko w nieparzyste? Czy jest możliwość „przejścia”, robiąc np dwa dni pod rząd i w nowym porządku co drugi dzień? Na przykład: biegam 1, 3, 5, 7, 9, 11 (…), czy muszę w dni nieparzyste biegać już do końca miesiąca, czy mogę zrobić taki myk: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16 (…)?

  • autor
   Agata Krzyżanowska

   Aniu, zaczynasz treningi od 1 września, to oznacza, że biegasz w dni nieparzyste. Dopuszczalne jest wykonanie treningu dzień po dniu co daje Ci możliwość zmiany dni z nieparzystych na parzyste.

   Pamiętaj jednak o tym, że możesz mieć maksymalnie jeden dzień przerwy pomiędzy treningami !! :)
   Trzymam kciuki ;)

   • Anna

    Dzięki! Dobrze wiedzieć :)

 5. Basia

  Super pierwsza statystyka już po moim urlopie! Powodzenia!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłanie

©2018 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?