wyzwanie Kamila Rowińska

 

WYZWANIE KAMILI ROWIŃSKIEJ

ETAP 4 wyzwania trwa 2 miesiące:

sierpień, wrzesień 2020 r.

Startujemy 01.08.2020 r.

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę,  i nie ukończyłeś/aś 3 etapu, nie jesteś w wyzwaniu.


Wyzwanie Kamili Rowińskiej — SIERPIEŃ— bieganie + plank + książka + dziennik coachingowy

Od 01.08.2020 r. do 31.08.2020 r. biegasz.

 • W dniach 01-16.08.2020 r. pokonujesz dystans minimum 4 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu/ jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 35 minut. Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 6 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 60 minut. WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

 • W dniach 17-31.08.2020 r. pokonujesz dystans minimum 5 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu/ jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 40 minut. Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 7 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 65 minut. WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

 • Jeżeli 16.08.2020 nie wykonasz treningu, to oznacza że 17.08.2020 wykonujesz podwójny trening (jednym ciągiem) według czasów i dystansów obowiązujących od dnia 17.08.2020 r., czyli biegniesz 7 km bez przystanków w czasie maksymalnym 65 min.

 • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.  Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały dzień wcześniej ominięte.

 • Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO.

Po każdym treningu w zeszycie zapisujesz następujące zdanie:

(Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą! Łącznie od początku wyzwania to już X km. 

Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fanpage pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów. Jestem z siebie bardzo dumny/a!

Każdego dnia wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 85 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

W sierpniu potrzebujesz też przeczytać książkę. Wybierz 1 z poniższych: 

„Pięć dysfunkcji pracy zespołowej” Lencioni Patrick

„7 nawyków skutecznego działania” Stephen R. Covey

„Sztuka szczęścia w trudnych czasach” Dalajlama , Cutler Howard C.

W swoim zeszycie zapisujesz 10 lekcji z jednej wybranej przez Ciebie książki z wymienionych powyżej. (Jedna lekcja to około 2 zdania).

15 sierpnia 2020 r. przed 8.00 rano na moim fanpage pojawi się post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji 10 lekcji z wybranej przez Ciebie w sierpniu książki (z tytułów podanych powyżej).

Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

W sierpniu przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora). Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to:  (tu wpisz swoje lekcje).

Od 1.08.2020 r. do 31.08.2020 r. codziennie pracujesz z Dziennikiem Coachingowym. 365 pytań od Twojego coacha” Kamila Rowińska, Kamila Kozioł.

Kontynuujesz wykonywanie zadań z dziennika, które robiłeś/aś do tej pory. Jeżeli skończyłaś/eś IV tom, zaczynasz wykonywanie zadań ponownie od I tomu, 1 zadanie.

7 sierpnia 2020 r. przed 8:00 rano na moim fanpage pojawi się post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji Twoich dwóch lekcji z dziennika coachingowego.

Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem;

W sierpniu pracowałam/em nad sobą z Dziennikiem Coachingowym. Moje dwie lekcje jakie wyciągam z tej książki to: ( tu wpisz swoje dwie lekcje)

W swoim zeszycie również zapisujesz swoje 2 lekcje z Dziennika Coachingowego. (Jedna lekcja to około 2 zdania).

 


Wyzwanie Kamili Rowińskiej — WRZESIEŃ — bieganie + plank + 2 książki + Dziennik Coachingowy+ 2 nagrania

Od 1.09.2020 r. do 30.09.2020 r. biegasz.

 • Pokonujesz dystans minimum 8 km co drugi dzień, bez przystanków (podczas 1 treningu/ jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 55 minut.

 • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.

 • Nie możesz robić treningów na zapas, opuszczonych dni nie można też nadrobić. Jeżeli nie zrealizujesz biegu co drugi dzień, w określonym wyżej czasie i wymaganym dystansie- odpadasz z wyzwania.

 • Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO

Po każdym treningu w zeszycie zapisujesz następujące zdanie:

(Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km. Moje zaufanie do siebie rośnie! Łącznie od początku wyzwania to już X km. 

Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fanpage pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą.

Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 95 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

We wrześniu przeczytaj też 2 z poniższych książek:

„Droga Toyoty do Lean Leadership”Jeffrey K. Liker, Gary L. Convis

„Zasady skutecznego przywództwa” Stephen R. Covey

Coaching wart milion” Kamila Rowińska, Marcin Kokoszka

„21 lekcji na XXI wiek” Harari Yuval Noah

W swoim zeszycie zapisujesz po 10 lekcji z każdej z wybranych przez Ciebie książek z wymienionych powyżej. (Jedna lekcja to około 2 zdania).

15 i 30 września 2020 r. przed 8.00 rano na moim fanpage pojawi się post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji 10 lekcji z wybranej przez Ciebie we wrześniu książki (z tytułów podanych powyżej). To oznacza, że lekcje z jednej wybranej książki piszesz dnia 15.09.2020 r., a z drugiej dnia 30.09.2020 r.

Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

We wrześniu przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora).
Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to:  (tu wpisz swoje lekcje).

Od 1.09.2020 r. do 30.09.2020 r. codziennie pracujesz z „Dziennikiem Coachingowym. 365 pytań od Twojego coacha” Kamila Rowińska, Kamila Kozioł.

Kontynuujesz wykonywanie zadań z dziennika, które robiłeś/aś do tej pory. Jeżeli skończyłaś/eś IV tom, zaczynasz wykonywanie zadań ponownie od tomu I, 1 zadanie.

23 września 2020 r. przed 8:00 rano na moim fanpage pojawi się post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji Twoich dwóch lekcji z dziennika coachingowego.

Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem dodając komentarz o treści:

Pracuję z dziennikiem coachingowym. Moje dwie lekcje jakie wyciągam z tej książki to: ( tu wpisz swoje dwie lekcje)

Nagrywasz i umieszczasz na swoim kanale YouTube w trybie niepublicznym, maksymalnie 5 minutowe wideo, mówiące o 5 lekcjach, które wynosisz dla siebie po dojściu do tego etapu wyzwania Kamili Rowińskiej 2019/2020 r.
Zachowujesz link :)

Nagrywasz i umieszczasz na swoim kanale YouTube w trybie niepublicznym wideo, podczas którego wykonujesz prawidłowo ćwiczenie plank przez 100 sekund.
Zachowujesz link :)

 


DOWODY ZREALIZOWANIA 4 ETAPU WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ

1-3 października 2020 r. przesyłasz poprzez ten LINK poniższe dowody realizacji IV etapu wyzwania:

 1. Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że Twoje zaufanie do siebie rośnie – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). Plik prześlij w formacie JPG.

 2. Zrzut ekranu z 1 poniedziałkowego podsumowania, o tym że jesteś z siebie bardzo dumny/a!
  Plik prześlij w formacie JPG.

 3. Zrzuty ekranu Twoich 10 lekcji z książek przeczytanych we wrześniu (łącznie 20 lekcji), które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).
  Plik prześlij w formacie JPG.

 4. Zrzuty ekranu w plikach jpg zestawienia wszystkich Twoich treningów z 2 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Rób je w cyklach miesięcznych – nazwa pliku: daty treningu (masz miejsce na przesłanie max 5 plików). Plik prześlij w formacie JPG.

 5. Przesyłasz nam link do niepublicznego wideo na YouTube nagranego w dowolnym dniu września (może być telefonem komórkowym), podczas którego wykonujesz prawidłowo ćwiczenie plank przez 100 sekund.

 6. Przesyłasz nam link do niepublicznego wideo na YouTube nagranego w dowolnym dniu września (może być telefonem komórkowym), w którym opowiadasz o 5 lekcjach jakie wyciągasz z uczestnictwa w wyzwaniu.

 7. Zdjęcie kartki zeszytu z 10 lekcjami z książki przeczytanej w sierpniu– nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). Plik prześlij w formacie JPG.

 8. Zrzut ekranu 2 lekcji z Dziennika Coachingowego zamieszczonych na fanpage w sierpniu. Plik prześlij w formacie JPG.

 9. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez podany link, ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałaś/wypracowałeś to Twoje – ciesz się z tego!

   

UWAGA!

 1. Link służący do przesłania dowodów realizacji IV etapu wyzwania będzie aktywny od 1 października 2020 r. Wyniki nadesłane przed lub po wyznaczonym czasie, nie będą brane pod uwagę. Jeżeli wyślesz swoje pliki w inny dzień niż 1 – 3 października 2020 r., nie zaliczysz tego etapu.

 2. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki. Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

 3. Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż Endomondo i ustalanie, dlaczego akurat 5 km zamiast 3 km? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne.

 4. Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

 5. Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będzie wyciągana średnia prędkości z biegów.

 6. Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do e-mail lub w sposób inny niż poprzez formularz TYPEFORM, nie zaliczysz tego etapu.

 7. Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce — Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania.

 8. Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć w ENDOMONDO dowód wykonania treningu.

 9. Jeśli nie masz konta na Facebook’u albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania.

Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :)

Powodzenia i trzymam kciuki!

Kamila Rowińska

 

26 komentarzy
 1. Kasia N-ska

  Dzień dobry
  Czy film 5 minut 8 sekund będzie zaliczony?

  • Author
   Monika Cios

   Dzień dobry,

   Zgodnie z zasadami należy nagrać maksymalnie 5 minutowe wideo, mówiące o 5 lekcjach z wyzwania.

 2. Edyta

  Mam pytanie: Mój film z 5-cioma lekcjami jakie wyciągam z Wyzwania trwa 5:06 ( pięć minut i sześć sekund). Czy te sześć sekund może wyeliminować mnie z zaliczenia tego zadania? Powinnam skrócić film? Czy mogę tak pozostawić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • Kasia N-ska

   Czy dostałaś odpowiedź na to pytanie?

 3. Aga

  Witam,
  Chcialam zapytac , wczoraj 31.08 przebieglam 5km, dzis – czyli 01.09 mam bardzo silny bol migrenowy i nie czuje ze dam rade, ale jutro mam duza nadzieje ze bedzie juz zdecydowanie lepiej, czy moge 8km przebiec zatem jutro 02.09 , Bede wdzieczna za odpowiedz. Z pozdrowienimi.

  • Author
   Monika Cios

   Dzień dobry,

   Jeżeli biegła Pani 31.08 to może Pani zacząć wrześniowe treningi zarówno 01.09 lub 02.09.
   Jeżeli ostatni sierpniowy trening byłby dnia 30.08 to wtedy kolejny musi odbyć się 01.09. nie później.

   pozdrawiam :)

 4. Joanna

  Dzień dobry, czy jeśli 30 sierpnia robię trening 7km, to następny bieg może być 1 września 8km w 55 minut, czy 31 sierpnia muszę zrobić jeszcze trening 5km?

  • Author
   Monika Cios

   Dzień dobry,

   W takiej sytuacji nie trzeba wykonywać treningu 31.08 natomiast 01.09.trzeba przebiec 8 km

   pozdrawiam :)

 5. Monika

  Pani Moniko chciałabym zapytać czy jeśli ktoś będzie biegał min. 5km 30.08 – niedziela i 31.08 – poniedziałek to czy może zacząć biegać wyzwaniowe 8km od 01.09 – wtorek czy zaczyna dopiero 2.09 – środa? Ta kwestia jest dość niezrozumiała stąd moje pytanie. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. ☺️

  • Author
   Monika Cios

   Dzień dobry,

   Jeżeli ktoś biegł 31.08 ma wtedy dowolność, może zacząć wrześniowe treningi zarówno 01.09 lub 02.09.
   Jeżeli ktoś ostatni sierpniowy trening wykonał dnia 30.08 to kolejny musi wykonać 01.09. nie później.

   pozdrawiam :)

 6. Kasia

  Czekam na wyzwanie 2020/2021 :) Gdzie znajdę info?

  • Kamila Rowinska

   15 września na fan page Fundacja Kobieta Niezalezna odbędzie się o 20.00 LIVE na ten temat.

 7. Anna Boruń

  Dzień dobry. Proszę o zatwierdzenie mojego planu przełomu miesiąca sierpien/wrzesień
  – 30.08 7km
  – 31.08 przerwa
  – 1.09 nadrabiam za dzień wolny (czyli nie zrobię mniej niż 7km/65 min) a jednocześnie jest to pierwszy dzień i rozpoczynem serię biegów 8km co drugi dzień w 55 minut i wtedy biegam we wszystkie nieparzyste dni września.
  Pozdrawiam, Anna Boruń

  • Author
   Monika Cios

   Dzień dobry,

   Jeżeli ostatni bieg w sierpniu wypada dnia 30.08 to kolejny trening może zaczynać się 02.09.

   pozdrawiam!

 8. Anna

  Czekam na wieści o wyzwaniu 2020/2021 :)

  • Ewelina

   Dziś było potwierdzenie na FB na live :)

 9. Aleksandra

  Dzień dobry, czy będzie kolejna edycja Wyzwania Kamilii Rowińskiej 2020/2021?

  • Author
   Monika Cios

   TAK ! :)

 10. Joanna

  Czy wrzesniowy plank to 95 sek czy 100sek? W wymaganiach jest 95, ale w dowodach juz 100 :). Dzieki

  • Author
   Monika Cios

   Dzień dobry,

   Jeden raz we wrześniu plank powinien być wykonywany przez 100 sek i nagrany. Pozostałe dni 95 sek :)

 11. Monika

  Dzień dobry, jeśli we wrześniu zacznę biegać od 1.09 co drugi dzień to ostatni zarejestrowany trening będę miała 29.09. Czy to będzie ok, czy może powinnam jeszcze pobiec 30.08?

  • Author
   Monika Cios

   Dzień dobry,

   Będzie ok :) w takiej kombinacji ostatni trening wypadnie 29.09.

 12. Monika Bałazy

  Jeżeli nie mogę biegać z powodu kontuzji stawu skokowego od 20 lat, można czymś zastąpić wyzwanie?
  Monika

  • Author
   Monika Cios

   Dzień dobry,

   Zasady wyzwania są jednakowe dla wszystkich i nie ma innych czynności, które zastępowałyby bieganie.
   W takiej sytuacji zachęcam do brania udziału w wyzwaniu nieoficjalnie i realizowania innych zadań, niezwiązanych z bieganiem :)

 13. Oollaa

  Dzień dobry, mam pytanie: Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów. Jestem z siebie bardzo dumny/a! – wpisuję moje kilometry które przebiegłam od 1 października łącznie z tymi kilometrami zrobionymi w kwietniu, maju i czerwcu (gdy wyzwanie było zawieszone, ale jednak nadal biegałam)?

  • Author
   Monika Cios

   Dzień dobry,

   Przebiegnięte kilometry powinny dotyczyć wyzwania.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?