wyzwa

 

WYZWANIE KAMILI ROWIŃSKIEJ

ETAP 3 wyzwania trwa 3 miesiące:

maj, czerwiec, lipiec 2020 r.

Startujemy 01.05.2020 r.

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę i nie ukończyłeś/aś 2 etapu, nie jesteś w wyzwaniu.


Wyzwanie Kamili Rowińskiej — MAJ – dziennik coachingowy + książka + koktajle + plank + przysiad przy ścianie

Od 01.05.2020 r. do 31.05.2020 r. codziennie pracujesz z Dziennikiem coachingowym. 365 pytań od Twojego coacha, Kamila Rowińska, Kamila Kozioł.
Jeżeli obecnie przerabiasz dziennik, kontynuujesz wykonywanie zadań z dziennika, które robiłeś/aś do tej pory. Jeżeli nie masz dziennika, zaczynasz od I tomu, 1 zadania.

15 maja 2020 r. przed 8.00 rano na moim fanpage pojawi się post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji Twoich 2 lekcji z dziennika coachingowego.

Masz czas do godziny  23:59 tego samego dnia aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

W maju pracowałem/am z dziennikiem coachingowym. Moje 2 lekcje jakie wyciągam z tej książki to: (tu wpisz swoje 2 lekcje).


W maju potrzebujesz też przeczytać książkę. Wybierz 1 z poniższych:

„Od dobrego do wielkiego” Jim Collins

Obudź swoją produktywność” Jakub Gromek

„Jak rozmawiać z nieznajomymi”  Gladwell Malcolm


W swoim zeszycie zapisujesz 11 lekcji z jednej wybranej przez Ciebie książki
z wymienionych powyżej. (Jedna lekcja to około 2 zdania).

31 maja 2020 r. przed 8.00 rano na moim fanpage pojawi się post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji 11 lekcji z wybranej przez Ciebie w maju książki (z tytułów podanych powyżej).

Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

W maju przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora). Moje 11 lekcji z czytania tej książki, to:  (tu wpisz swoje lekcje).

Od 04.05. do 31.05.2020 r. minimum 3 razy w tygodniu spożywasz warzywny lub owocowo-warzywny koktajl.

Pijesz minimum jedną porcję (szklankę, około 250 ml) warzywnego lub warzywno – owocowego koktajlu, składającego się z minimum 3  składników i wody.

Skład przykładowego koktajlu: szpinak, pomarańcza, gruszka, woda.

Koktajl wykonaj bez dodatku: cukru, miodu, syropu klonowego, syropu z agawy ani słodzika. Koktajle mogą zawierać niesłodzone bakalie jak np. orzechy i migdały.

Robisz zdjęcie każdego ze swoich 3 koktajli, które piłeś/piłaś w danym tygodniu. Zdjęcie może pokazywać koktajl  lub Ciebie z koktajlem – jak wolisz :)
(to oznacza, że na koniec miesiąca musisz mieć 12 zdjęć spożywanych w maju koktajli).

Każdego dnia prócz pracy z dziennikiem coachingowym, czytania książki
i spożywania koktajli wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (
deska) przez 70 sekund oraz ćwiczenie o nazwie przysiad przy ścianie przez 30 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PRZYSIAD PRZY ŚCIANIE<<

Po każdym treningu w zeszycie zapisujesz następujące zdanie:

(Data) Dzisiaj zadbałem/am o swoje zdrowie i ćwiczyłam/łem. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą.

Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim fanpage pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Dbam o swoje zdrowie i ćwiczę codziennie. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna!


Wyzwanie Kamili Rowińskiej — CZERWIEC – dziennik coachingowy + książka + szlachetność + koktajle + plank + przysiad przy ścianie + pajace

Od 01.06.2020 r. do 30.06.2020 r. codziennie przerabiasz Dziennik coachingowy.365 pytań od Twojego coacha, Kamila Rowińska, Kamila Kozioł (kontynuujesz wykonywanie zadań z dziennika, które robiłeś do tej pory).

16 czerwca 2020 r. przed 8.00 rano na moim fanpage pojawi się post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji 2 lekcji z dziennika coachingowego.

Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

W czerwcu pracowałem/am z dziennikiem coachingowym. Moje 2 lekcje jakie wyciągam z tej książki to: (tu wpisz swoje 2 lekcje).

W czerwcu potrzebujesz też przeczytać książkę. Wybierz 1 z poniższych:

 „Zasługujesz na sukces” Kamila Rowińska

„Test Marshmallow. O pożytkach płynących z samokontroli” Walter Mischel

„Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie” – Dr Kelly McGonigal

W swoim zeszycie zapisujesz 10 lekcji z jednej wybranej przez Ciebie książki z wymienionych powyżej. (Jedna lekcja to około 2 zdania).

30 czerwca 2020 r. przed 8.00 rano na moim fanpage pojawi się post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji 10 lekcji z wybranej przez Ciebie w czerwcu książki (z tytułów podanych powyżej).

Masz czas do godziny  23:59 tego samego dnia aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

W czerwcu przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora). Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to:  (tu wpisz swoje lekcje).

 

SZLACHETNOŚĆ – jednorazowo w czerwcu zrób charytatywną przysługę dla kogoś potrzebującego. Może to być pomoc w zakupach starszej osobie, nauczenie znajomych nowej umiejętności lub innego rodzaju forma pomocy.
Być może zechcesz wesprzeć Fundację Kobiety Niezależnej. Więcej informacji na temat Fundacji znajdziesz klikając w ten LINK.

 

25 czerwca 2020 r. przed 8:00 rano na moim fanpage pojawi się post z zachętą do podzielenia się swoimi działaniami charytatywnymi. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. W czerwcu działałam/em na rzecz innych w następujący sposób:

Od 01.06. do 28.06.2020 r. minimum 3 razy w tygodniu spożywasz warzywny lub owocowo-warzywny koktajl.

Pijesz minimum jedną porcję (szklankę, około 250 ml) warzywnego lub warzywno-owocowego koktajlu dziennie, składającego się z minimum 3 składników i wody.
Skład przykładowego koktajlu: szpinak, imbir, pomarańcza, gruszka, woda.

Koktajl wykonaj bez dodatku: cukru, miodu, syropu klonowego, syropu z agawy ani słodzika. Koktajle mogą zawierać niesłodzone bakalie jak np. orzechy i migdały.

Robisz zdjęcie każdego ze swoich 3 koktajli, które piłeś/piłaś w danym tygodniu. Zdjęcie może pokazywać koktajl  lub Ciebie z koktajlem – jak wolisz :) (to oznacza, że na koniec miesiąca musisz mieć 12 zdjęć spożywanych w czerwcu koktajli).

Każdego dnia prócz pracy z dziennikiem coachingowym, czytania książki i spożywania koktajli wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank („deska”) przez 70 sekund, ćwiczenie przysiad przy ścianie przez 45 sekund oraz ćwiczenie pajacyki przez 45 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PRZYSIAD PRZY ŚCIANIE<<

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PAJACE <<

Po każdym treningu w zeszycie zapisujesz następujące zdanie:

(Data) Dzisiaj zadbałem/am o swoje zdrowie i ćwiczyłam/łem. Jestem z siebie bardzo dumny/a!

Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim fanpage pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Dbam o swoje zdrowie i ćwiczę codziennie. Jestem z siebie bardzo dumny/a!


Wyzwanie Kamili Rowińskiej — LIPIEC – dziennik coachingowy + książka + działanie proekologiczne + plank + przysiad przy ścianie + pajace

Od 01.07.2020 r. do 31.07.2020 r. codziennie przerabiasz „Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha”, Kamila Rowińska, Kamila Kozioł. (kontynuujesz wykonywanie zadań z dziennika, które robiłeś/aś do tej pory).

15 lipca 2020 r. przed 8.00 rano na moim fanpage pojawi się post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji 2 lekcji z dziennika coachingowego.

Masz czas do godziny  23:59 tego samego dnia aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

W lipcu pracowałem/am z dziennikiem coachingowym. Moje 2 lekcje jakie wyciągam z tej książki to: (tu wpisz swoje 2 lekcje).

W lipcu potrzebujesz też przeczytać książkę. Wybierz jedną z poniższych:

„Atomowe nawyki ” James Clear

„Narzędzia tytanów” Timothy Ferriss

Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” Kamila Rowińska

W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz tytuł i 10 lekcji z 1 wybranej przez Ciebie książki z  wymienionych powyżej. (Jedna lekcja to około 2 zdania).

31 lipca 2020 r. przed 8.00 rano na moim fanpage pojawi się post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji 10 lekcji z wybranej przez Ciebie w lipcu książki (z tytułów podanych powyżej).

Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

Np: Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to:  (tu wpisz swoje lekcje).

 

DZIAŁANIE PROEKOLOGICZNE – zrób coś dla środowiska. Może to być np. rezygnacja z foliowych reklamówek podczas zakupów na rzecz toreb wielokrotnego użytku; zadbanie o swój podręczny komplet sztućców, tak aby nie korzystać np. z plastikowych widelczyków podawanych w niektórych lokalach.
Jest wiele możliwości dbania o środowisko, sam/a zdecyduj co będziesz robić, nie musi to być działanie podane w przykładzie.

 

22 lipca 2020 r. przed 8:00 rano na moim fanpage pojawi się post z zachętą do podzielenia się swoim 1 działaniem na rzecz środowiska. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Ochrona środowiska jest dla mnie ważna dlatego (tu wpisz co zrobiłeś w lipcu na rzecz naszej planety)

Każdego dnia prócz pracy z dziennikiem coachingowym i czytania książki wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 80 sekund,  ćwiczenie przysiad przy ścianie przez 60 sekund oraz ćwiczenie pajacyki przez 60 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PRZYSIAD PRZY ŚCIANIE <<

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PAJACE <<

Po każdym treningu w zeszycie zapisujesz następujące zdanie:

(Data) Dzisiaj zadbałem/am o swoje zdrowie i ćwiczyłam/łem. Każdego dnia moje zaufanie do siebie rośnie.

Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim fanpage pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Dbam o swoje zdrowie i ćwiczę codziennie. Jestem z siebie bardzo dumny/a!


DOWODY ZREALIZOWANIA 3 ETAPU WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ

1-3 sierpnia 2020 r. przesyłasz poprzez ten LINK poniższe dowody realizacji III etapu wyzwania:

 1. Zdjęcie jednej kartki (2 stron) zeszytu z notatkami o tym, że jesteś niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).

 2. Zrzut ekranu Twoich 11 lekcji z książki, które umieściłeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna – radzę robić je od razu po publikacji (masz miejsce na przesłanie 1 pliku).

 3. Zrzut ekranu Twoich 2 lekcji z dziennika coachingowego, które umieściłeś/aś w maju na stronie facebookowego fanpage’a – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie 1 pliku)

 4. Zrzut ekranu Twoich 2 lekcji z dziennika coachingowego, które umieściłeś/aś w czerwcu na stronie facebookowego fanpage’a – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie 1 pliku)

 5. Zrzut ekranu Twoich działań charytatywnych, które umieściłeś/aś na stronie głównej Facebookowego fanpage’a – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie 1 pliku).

 6. Zrzut ekranu Twojego jednego poniedziałkowego podsumowania, o tym że bierzesz udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej, który zamieściłeś na fanpage’u (zrzut z dowolnego poniedziałku z III etapu; masz miejsce na przesłanie jednego pliku).

 7. Kolaż zdjęć wszystkich 12 zdjęć koktajli z czerwca – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie 1 pliku). Plik prześlij w formacie JPG.

 8. Przesyłasz nam link do niepublicznego wideo nagranego w dowolnym dniu czerwca (może być telefonem komórkowym, styl dowolny), podczas którego wykonujesz prawidłowo ćwiczenie przysiad przy ścianie przez 45 sek.

 9. Zdjęcie strony/kartki z zeszytu z tytułem i 10 lekcjami z książki przeczytanej w czerwcu (masz miejsce na przesłanie max 2 plików)

 10. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez podany link, ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałaś/wypracowałeś to Twoje – ciesz się z tego!

   

UWAGA!

 1. Link służący do przesłania dowodów realizacji III etapu wyzwania będzie aktywny od  1 do 3 sierpnia 2020. Jeżeli wyślesz pliki w inny dzień niż 1-3 sierpnia 2020 r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.

 2. Na zrzutach ekranu Twoich wpisów na Facebooku musi być widoczna nazwa użytkownika oraz to, że były umieszczane na fanpage’u. Zrzut na, którym widoczne będą wyłącznie lekcje/postanowienie proekologiczne/działanie charytatywne/poniedziałkowe podsumowanie nie będzie akceptowany w III etapie.

 3. Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do e-mail lub w sposób inny niż poprzez załączony link z przekierowaniem do formularza TYPEFORM, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Pamiętaj, że wymagamy plików w formacie JPG.

 4. Jeśli nie masz konta na Facebook albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania.

 5. Gdy zamieszczasz swoje komentarze na fanpage, sprawdź je przed publikacją. BĄDŹ UWAŻNY/A. Zgodnie z zasadami nie można ich edytować.

 6. Nie ma możliwości dosyłania dowodów do sprawdzenia po wyznaczonym terminie: 1-3 sierpnia 2020r. Podczas przesyłania do nas dowodów zrealizowania III etapu bądź uważny/a podwójnie ;)

Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :)

Powodzenia i trzymam kciuki!

Kamila Rowińska

 

23 komentarze
 1. Magda

  Czy film ma być nagrany w dowolnym dniu czerwca (jak wynika z zapisu), czy nagrany i wrzucony na youtube w dowolnym dniu czerwca? Mam film nagrany w czerwcu, ale nie wrzucony na youtube w czerwcu, czy odpadam z wyzwania?

 2. Elwira

  Witam,
  Czy robiąc zrzut ekranu posta z komentarzem na facebook powinna być widoczna data, godzina dodania komentarza?

 3. Monika

  Dzien dobry,
  Mieszkam w UK wczorajszy wpis zrobilam o 23:08 w Pl byla juz 00:08 czy to znaczy ze odpadlam z wyzwania.

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   Jeżeli wpis nie został opublikowany na czas tj. z datą 31.05.2020 r. to nie będzie zaliczony.
   W wyzwaniu obowiązuje czas polski.

 4. Anna

  Witam, czy koktajl może być na mleku kokosowym zamiast wody, czy można niego dodawać nasiona, ew płatki owsiane, otręby, zboże np amarantus ekspandowany, odżywkę białkową?

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   Zgodnie z zasadami, w składzie koktajlu powinna znaleźć się woda i minimum 3 inne składniki (warzywa i owoce lub warzywa), może Pani dodać nasiona.

 5. Weronika Czekalska

  Dzień dobry, planuje robić jeden koktajl na kilka dni by zaoszczędzić trochę czasu i w związku z tym miałabym np. 2 takie same koktajle przez 4/5 dni. Nigdzie w zasadach nie jest napisane, że nie można pić tego samego koktajlu przez cały tydzień a więc byłby taki sam koktajl na 3 zdjęciach. Czy jest to dopuszczalne czy może mam robić zdjęcie koktajlu z widoczną datą jeśli koktajl jest taki sam przez kilka dni?

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   Koktajl może mieć ten sam skład, ale dalej obowiązują 3 zdjęcia koktajli z 3 różnych dni z danego tygodnia.

   pozdrawiam serdecznie

 6. Magdalena

  Witam, zauważyłam ze w podsumowaniu 3 etapu wyzwania nie prosicie o żadne dowody z lipca. Jedynie losowo wybrany poniedziałek mógłby być tym z lipca jeśli uczestnik go wybierze. Proszę o potwierdzenie bo być może coś przeoczyłam?

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   Dokładnie tak jest w zasadach.

 7. Anna

  Czy koktajle mogą zawierać niesłodzony nabiał np jogurt naturalny/kefir oraz tłuszcze np olej lniany/czarnuszki ? Oczywiście plus warzywa i owoce.

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   Tak.

 8. Magdalena

  Witam mam pytanie gdyż w dowodach zrealizowania 3 etapu w pierwszym pkt jest zdjęcie jednej kartki z zeszytu z notatkami o tym, że jesteś niezwykle wytrwałą i konsekwentna osobą, ale nie widzę nigdzie w zasadach na ten etap takiego zdania jest jedynie to, że dzisiaj zadbałałam o swoje swoje zdrowie i ćwiczyłam. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentna osoba? Czy chodzi o ten pkt?

  • Dorota

   Madziu diczytaj zasady z maja😉

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   Tak.

 9. Bogumila Okrent

  Dzień Dobry,
  Nie dostałam jeszcze potwierdzenia o wynikach z 2. Etapu.
  Z gòry dziękuję.
  Pozdrawiam

 10. Kasia

  1.W monencie kiedy będziemy mogli biagać oficjalnie to zasady trzeciego etapu będą zmodyfikowane?

 11. Kasia

  1.W monencie kiedy będziemy mogli biagać oficjalnie to zasady trzeciego etapu będą zmodyfikowane?
  2. Czy do koktajlu konieczne jest dodawanie warzyw?np. Banan+truskawka+woda będzie ok?
  Pozdrawiam🙂

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   1. Na razie nie przewidujemy zmian zasad tego etapu
   2. Zgodnie z zasadami koktajl ma być warzywny lub owocowo-warzywny

   pozdrawiam serdecznie

 12. Klaudia

  Czy na zdjęciach koktajli maja znaleźć się daty kiedy zostały wykonane?

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   Zdjęcia mogą być bez dat.

 13. Gosia

  Kochani, mieszkam za granicą i nijak mogę zamówić dziennik. Czy wersja elektroniczna, która mogłabym wydrukować wchodzi w grę? Pozdrawiam

  • Kamila

   Wysyłamy za granice dziennik.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?