wyzwa

 

WYZWANIE KAMILI ROWIŃSKIEJ

ETAP 3 wyzwania trwa 3 miesiące:

kwiecień, maj, czerwiec 2019 r.

Startujemy 08.04.2019 r.

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę,  i nie ukończyłeś/aś 2 etapu, nie jesteś w wyzwaniu.

Zapraszam na przełomie 2019/2020 r. do kolejnej edycji. 

 


Wyzwanie Kamili Rowińskiej — KWIECIEŃ – MAJ – bieganie + książka + koktajle + plank 

Od 8.04.2019 r. do 31.05.2019 r. biegasz.

 • Pokonujesz dystans minimum 3,5 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu/ jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 25 minut. Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 8 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 60 minut. WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

 • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.  Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte.

 • Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO. (uprzedzając pytania: nie, nie można inną. Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji).

 

Po każdym treningu w zeszycie zapisujesz następujące zdanie:

(Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie od początku wyzwania to już X km. 

Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

 

W miesiącu kwiecień/maj potrzebujesz też przeczytać/ popracować z dwiema wybranymi przez siebie książkami. Możesz wybierać z poniższych:

 

W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranych przez Ciebie książek z  wymienionych powyżej.  (Jedna lekcja to około 2 zdania).

1 i 31 maja 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na moim Fan Page post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji.

1 maja 2019 r. publikujesz lekcje z pierwszej przeczytanej książki, 31 maja 2019 r. publikujesz lekcje z drugiej przeczytanej książki. 

Masz czas do godziny  23;59 tego samego dnia aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

Np: Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to:  (tu wpisz swoje lekcje).

Codzienne spożywasz warzywny lub owocowo-warzywny koktajl  (każdego dnia od 8 kwietnia 2019 r. do 31 maja 2019 r. )

Pijesz minimum jedną porcję (szklankę, około 250 ml) warzywnego lub warzywno-owocowego koktajlu dziennie składającego się z min 3 składników i wody. Przykładowy koktajl może mieć skład: szpinak, imbir, pomarańcza, gruszka.

Koktajl wykonaj bez dodatku: cukru, miodu, syropu klonowego, syropu z agawy ani słodzika. Koktajle mogą zawierać niesłodzone bakalie jak np orzechy i migdały.

Każdego dnia robisz zdjęcie swojego koktajlu.

Zdjęcie może pokazywać koktajl  lub Ciebie z koktajlem  – jak wolisz :).

Pomocny będzie blender. Jeśli nie masz, szukaj czegoś w tym stylu – koktajler>>

Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych, biegania, koktajli wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 70 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

 


CZERWIEC – bieganie + szlachetność + plank

Od 01.06.2019 r. do 30.06.2019 r. biegasz:

 • Pokonujesz dystans minimum 5 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu/ jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 30 minut. Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 10 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 80 minut. WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

 • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.  Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte.

 • Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO. (uprzedzając pytania: nie, nie można inną. Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji).

   

Po każdym treningu w zeszycie zapisujesz następujące zdanie:

(Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą! Łącznie od początku wyzwania to już X km. 

SZLACHETNOŚĆ – jednorazowo w czerwcu zrób charytatywną przysługę dla kogoś potrzebującego. Może to być pomoc w zakupach starszej osobie, nauczenie znajomych nowej umiejętności lub innego rodzaju forma pomocy.

 

26 czerwca 2019 r. przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z zachętą do podzielenia się swoimi działaniami charytatywnymi. Masz czas do 23;59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. W miesiącu czerwcu działałam/em na rzecz innych w następujący sposób:

Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych, biegania,  wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 80 sekund. 

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

 


DOWODY ZREALIZOWANIA 3 ETAPU WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ

1 -3 lipca 2019 r. przesyłasz poprzez ten LINK poniższe dowody realizacji III etapu wyzwania:

 1. Zdjęcie jednej kartki zeszytu z dowolnego miesiąca z notatkami o tym, że jesteś z niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą :) – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).

 2. Zrzuty ekranu Twoich 10 lekcji z wszystkich książek, które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna – radzę robić je od razu po publikacji (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).

 3. Zrzuty ekranu Twoich działań charytatywnych, które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna.

 4. Kolaż zdjęć wszystkich koktajli z maja – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie 1 pliku).

 5.  Zrzuty ekranu w plikach jpg zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Rób je w cyklach miesięcznych – nazwa pliku: daty treningu (masz miejsce na przesłanie max 7 plików).
  Możesz je przygotowywać na koniec miesiąca i trzymać na komputerze w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć.

 6. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapunie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez podany link, ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałaś/wypracowałeś to Twoje – ciesz się z tego!

   

UWAGA!

 1. Link służący do przesłania dowodów realizacji III etapu wyzwania będzie aktywny od 1 lipca  2019 r.

 2. W wyzwaniu bierze udział kilka tysięcy osób. To sporo pracy dla zespołu, zwłaszcza przy sprawdzaniu tego, jak Wam poszło. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki. Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

 3. Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż Endomondo i ustalanie, dlaczego akurat 5 km zamiast 3 km? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne.

 4. Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

 5. Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 – 3 lipca 2019 r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.

 6. Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów.

 7. Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do e-mail lub w sposób inny niż poprzez załączony link z przekierowaniem do formularza TYPEFORM, nie przejdziesz do kolejnego etapu.

 8. Jeżeli po opuszczeniu jednego dnia treningu, nie zrobisz kolejnego dnia wymaganych km, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Nie możesz nadrobić trzeciego dnia zaległych kilometrów ani robić kilometrów wcześniej „na zapas”.

 9. Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce — Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania.

 10. Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć w ENDOMONDO dowód wykonania treningu.

 11. Jeśli nie masz konta na facebook albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania.

   

Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :)

Powodzenia i trzymam kciuki!

Kamila Rowińska

 

74 komentarze
 1. Małgorzata

  Proszę o odp RBC
  Wczoraj w środę zrobiłam 10km, dzisiaj w czwartek 5km, w sobotę pobiegnę 10km,
  Jeżeli biegam co drugi dzień to czy mam biegać w poniedziałek ? I Ile km w jakim tempie?
  Czy w niedziele 5km ? ?
  Dzięki za odp

 2. Lonia

  Jeśli biegam co drugi dzień i 31 maja nie pobiegłam 3,5 km w 25 min to ile i w jakim czasie muszę biec 1 czerwca???

 3. Lonia

  Czy ta cała dyskusja dotyczy na pewno 3 etapu 2018/2019?? Coś się chyba pomieszało, bo niektore sprawy nie są powiązane z tym etapem. Jakiś 2017 rok jest wtrącony!!! Chyba coś nie tak.

 4. Kamila

  Cześć :)
  W zasadach na czerwiec V wyzwania nie ma punktu, aby robić wpis na fb w poniedziałek. Pomijam wpisy poniedziałkowe w czerwcu czy uzupełniamy zasady? Bo to będzie oznaczać, że Basia Młynek nie będzie miała z czego zrobić statystyki ???

  • Kamila

   Poproszę o odpowiedź na powyższe zapytanie.
   Dziękuję i pozdrawiam.
   Kamila

 5. Dorota

  Witam
  Po wysłaniu dowodów z II etapu V Wyzwania nie otrzymałam potwierdzenia na maila. Wszystko sprawdzone tj. spamy i inne foldery.Adres mailowy też poprawny. Ratujcie

 6. Ala

  czy dzisiaj 01 kwietnia robimy wpis poniedziałkowy?

  • Katarzyna Szulc

   Trwa przerwa regeneracyjna i dzisiaj nie dodaje się wpisu.

   Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Szulc zespół RBC

 7. Monika

  Czy można wrócić i przeczytać książkę już wcześniej czytają z wyzwania (Mam wewnetrzna potrzebę zwrócenia do jednej)

 8. Ewa

  Mam pytanie odnośnie przesłania kolażu zdjęć wszystkich koktajli z maja. Rozumiem, że koktajli z kwietnia nie trzeba będzie dokumentować? Pozdrawiam :)

 9. Karolina

  Gdzie moge sie zapisac na wyzwanie.?

  • Lilla

   Do tego etapu już nie ma zapisów. Dopiero do kolejnego etapu ktory rozpocznie się w październiku2019 będą zapisy jakoś we wrześniu.

 10. Justyna

  Rozumiem, że kolaż koktajli ma zawierać 31 zdjęć?
  Pozdrawiam
  Justa.

 11. Joanna

  Mam pytanie, coś pokiełbasiłam i nie mogę usunąć (próbowałam kilka razy) dwóch treningów z historii czerwcowej endomondo- zostawiać, czy wykreślać manualnie w paincie :)?. W czerwcu biegamy po 35 km i z tymi treningami wychodzi mi dużo więcej,ale niestety-przekraczam czas.

  • Agata Krzyżanowska

   Joanno, wykreśl je proszę w paincie :)

   • Joanna

    :)Dziękuję za odpowiedź!

 12. Katarzyna

  Witam, do którego mamy przerwę? ?

  • Agata Krzyżanowska

   Dziś zostanie opublikowany kolejny etap. Tam znajdziesz odpowiedź :)

 13. Anna

  Czesc!
  Czy moge nagrac cwiczenie plank na komputerze? W zasadach jest to troche nie jasno sformulowane. Najpierw jest napisane, ze telefonem, a potem ze moze byc telefonem … Czy mam nagrac to cwiczenie jeszcze raz, jak nagralam je na komputerze?

  • Agata Krzyżanowska

   Możesz nagrać komputerem, ważne żebyśmy mogli to zobaczyć :)

 14. Asia

  Dzień dobry. Chciałam spytać, kiedy będą opublikowane zasady 4 etapu wyzwania?

  • Agata Krzyżanowska

   Joanno, macie czas na przesłanie plików 1-3 lipca i w tym czasie my ogłosimy zasady kolejnego, już IV etapu wyzwania :)

 15. Ania

  Czy w ramach działania charytatywnego, może być wpłata na jakiś cel?

  • Agata Krzyżanowska

   Może być Aniu, to Ty decydujesz jaki ruch wykonasz w celu pomocy komuś potrzebującemu :)

 16. Ewelina

  Dzień dobry, mam pytanie odnośnie charytatywności. Gdzieś ktoś pisał, że jako charytatywność poleca wpłacenie pieniędzy na określony cel. Czy wystarczy wpłata pieniędzy, czy raczej powinniśmy poświęcić swój czas, by to zadanie zostało zaliczone? Dziękuję z góry za odpowiedź!

  • Joanna

   Witam, w Endomondo w czerwcowym treningu mam odznaczony aerobik zamiast biegu,czy ten dystans będzie zaliczony czy muszę go powtórzyć? Pozdrawiam Joanna

   • Ewelina

    Gdy zalogujesz się na komputerze, to jesteś w stanie edytować trening. Zmień aerobik na bieganie i już :)

   • Agata Krzyżanowska

    Joanno, nie może być aktywności-aerobik, zmień to lub zrób dystans ponownie.
    Powodzenia!

  • lidia

   podbijam pytanie

  • Lidia

   Podbijam pytanie odnośnie charytatywności czy wpłata na jakiś szczytny cel się liczy?

 17. Kamila

  Witam, czy dobrze zrozumiałam ze nie jest konieczne wysyłanie zdjęć koktajli z miesiąca czerwca???

  • Natalia

   w regulaminu czerwcowym nie ma w ogóle koktajli

   • Agata Krzyżanowska

    Dokładnie tak :)

 18. Natalia

  Witam co jesli 31maja nie zrobilam treningu? Ile powinnam zrobic od 1-7 czerwca i w jakim czasie? W poprzednich etapach robilo się podwojnie z nowego miesaca, a teraz? POMOCY bo jestem zdezorientowana.

 19. Eliza

  Witam , pytam żeby rozwiać wątpliwości:-) Mamy przebiec 35 km tygodniowo w czasie 250 min lub mniej? Pytam ponieważ w wyzwaniu jest napisane że w łącznym czasie 250 min. Np. Mogę przebiec więcej niż 35 km tygodniowo jeśli nie przekraczam 250 minut lub 35 km w czasie mniejszym niż 250 minut?
  Pozdrawiam ?

  • Kamila Rowinska

   tak. :)

   • Eliza

    Dziękuję za odpowiedź ?

 20. Katarzyna

  W czerwcu możemy dzielić trening na części. Bardzo zwalniam pod górkę.
  Czy mogę na podbiegach pod górkę włączyć pauzę i potem „play”, by kontynuować trening? Zrobię więcej kilometrów niż trzeba, ale mam szansę zmieścić się w wymaganym czasie. [Nadal osiągam wymagany czas tylko na pierwszych 2km (a biegam 4-5km)]. Czy na podbiegach muszę zrobić po prostu koniec treningu i zaczynać nowy?

  • Agata Krzyżanowska

   Kasiu, masz się zmieścić w określonym czasie tzn. biegasz -35 km tygodniowo w łącznym czasie 250 minut. Możesz dać pauzę, możesz zatrzymać.. Zrób tak żeby dla Ciebie było najlepiej i żeby czas i kilometry się zgadzały :)
   Powodzenia!

 21. Agnieszka

  Podbija temat. Czy mogę podzielić trening na rano i wieczorem w czerwcu po 2,5 km?

  • Agata Krzyżanowska

   Agnieszko, w „czerwcu biegasz -35 km tygodniowo w łącznym czasie 250 minut
   W miesiącu czerwcu samodzielnie planujesz swój plan treningowy”.
   To oznacza , że możesz :)

   • Agnieszka

    Dziękuję za odpowiedź ?

 22. Anna

  Dzien dobry! Zmienialam moje nazwisko na Facebooku i na Endomondo. Czy musze jeszcze jakos Was poinformowac, ze ja to nadal ta sama osoba? Bedzie to mialo jakis wplyw na piliki w wyzwaniu?
  Dziekuje za odpowiedz:)

  • Kamila Rowinska

   Jak bedziesz wysylala zadanie, daj znać:)

   • Anna

    Dobrze. Dziękuje :)

 23. Anna

  Witam. Czy w tym etapie również można wysłać zdjęcia koktajli w formie kolażu, podzielonego na tygodnie?

  • Agata Krzyżanowska

   Oczywiście, tak :)

 24. Sylwia

  Czy koktajle mogą być z dodatkiem mleka lub jogurtu, tak żeby stanowiły pełnowartościowy posiłek , np. śniadanie?

  • Agata Krzyżanowska

   Sylwia, zasady się nie zmieniły, nadal kontynuujesz picie koktajli tak jak w 2 etapie, czyli „Pijesz minimum jedną porcję (szklankę, około 250 ml) warzywnego lub warzywno-owocowego koktajlu dziennie składającego się z min 3 składników i wody”.
   Powodzenia!

 25. Katarzyna Czarny-Wasita

  Czy ostatni tydzień czerwca Mamy liczyć jako 9 dni? Czyli od 22 do 30 czerwca? I ma być wtedy zrobione w te 9 dni też 35 km czy więcej?

  • Agata Krzyżanowska

   Kasiu, ostatni tydzień liczy 9 dni i macie w nim zrobić dystans 35 km w łącznym czasie 250 minut :)

   • Kinga

    Nie rozumiem, w zasadach na czerwiec jest wyraźnie 5 km lub 10 km co drugi dzień. Skąd więc 35 km, które można rozdzielić na rano i wieczór-tak wynika z dyskusji…??

    • Monika

     Witam,
     ponawiam zapytanie Kingi, bo też nie rozumiem – w zasadach na czerwiec jest wyraźnie napisane, że biegamy min. 5 km w czasie max. 30 min. lub 10 km co drugi dzień w czasie max. 80 min.. Skąd więc mowa o 35 km w tydzień w czasie łącznym 250 min.? Dlaczego Agata Krzyżanowska napisała, że w miesiącu czerwcu samodzielnie planuje się swój plan treningowy i treningi można rozdzielić na rano i wieczór???

 26. Ania

  Prawdopodobnie podczas wysyłania plików 2 etapu podałam błędny swój adres email. Nie otrzymałam potwierdzenia zwrotnego, ale wiem, że drugi etap przeszłam śpiewająco. Czy jest jakaś szansa na potwierdzenie przejścia do trzeciego etapu na prawidłowy adres email? Podam wszystkie dane potrzebne do weryfikacji, mogę przesłać co tylko zechcecie aby potwierdzić, że to właśnie ja i pliki, które otrzymaliście są moje.

  • Agata Krzyżanowska

   Anno, wyniki będą ogłoszone 18 kwietnia.
   Jeżeli chodzi o dane, które przesłałaś, napisz do nas na [email protected]… zweryfikujemy czy mamy Twoje pliki :)

 27. Anna

  Mam pytanie odnośnie szlachetności: czy działanie na rzecz innych odnosi się tylko do żywych? Pomyślałam o opiece nad grobami, którymi nikt się nie interesuje, tylko nie wiem, czy to się „liczy”

  • Agata Krzyżanowska

   Oczywiście, że się liczy :)

   • Anna

    Dziękuję za informację :)

 28. Gosia

  Jeszcze mam pytanie odnośnie działań charytatywnych.
  Chodzi o 1 działanie charytatywne?
  Czy wystarczy po prostu opisać co się zrobiło czy trzeba mieć jakiś dowód w postaci zdjęcia lub filmiku ?

  • Agata Krzyżanowska

   Gosiu, wystarczy opisać działanie charytatywne którego się podjęłaś :)

 29. Beata U Pater

  Hmmm no to jeszcze raz zapytam. Jaka szansa by przed 13 kwietnia dowiedzieć się czy jesteśmy dalej w grze……

 30. Gosia

  A kiedy bedą znane wyniki II etapu ?
  Z góry dziękuje za odpowiedz

  • Agata Krzyżanowska

   Gosiu 18 kwietnia poznacie wyniki , kto przeszedł dalej :)

 31. Kasia

  Mam pytanie odnośnie czerwca. Czy mogę biegać np. 2,5 km rano i 2,5 km wieczorem , czyli w sumie 5 km w ciagu dnia ?

  • Kamila Rowinska

   Kasia, a jak napisalam w zasadach?

 32. Aga

  Czerwiec poza moim zasięgiem 1km/7 minut, ale będę próbować

  • Agata Krzyżanowska

   Aga, biegasz już pół roku, dasz radę! Masz 2 msc do przygotowania się :)

 33. Edyta

  8km w 65 minut to już całkiem szybko. Czy to że codziennie 3,5 km a w co drugi dzień czas na km sporo krótszy to taka dodatkowa motywacja do regularności?

  • Agata Krzyżanowska

   Też :)

 34. Alina

  Kiedy beda wymagania na czwarty etap? Czy moglibyscie je opublikowac min tydzien przed rozpoczeciem kwartalu? Z gory dziekuje I pozdrawiam

 35. Agnieszka

  Witam,
  Bardzo chciałabym dołączyć do wyzwania od 07.03.2017
  Gdzie mogę się zgłosić ?

  • Ewa

   Nie można dołączyć oficjalnie do wyzwania w trakcie jego trwania :-) Możesz realizować wyzwanie dla siebie :-) Zapewne będzie kolejna edycja we wrześniu 2017 :-)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?