ETAP 3 wyzwania trwa

kwiecień, maj, czerwiec 2018. 

Startujemy 13.04.2018r.

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tą stronę,  i nie ukończyłeś/aś 2 etapu, nie jesteś w wyzwaniu. Zapraszam na przełomie 2018/2019r. do kolejnej edycji. 

KWIECIEŃ – MAJ bieganie + książka + koktajle + plank

Od 13.04.2018r do 31.05.2018r. biegasz.

 • Pokonujesz dystans minimum 3,5 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu/ jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 35 minut. Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 8 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 65 minut. WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

 • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.  Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte.

 • Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO. (uprzedzając pytania; nie, nie można inną. Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji. )

Po każdym treningu w zeszycie zapisujesz następujące zdanie:

(Data) Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie od początku wyzwania to już x km. 

Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23;59 tego samego dnia aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

W miesiącu kwiecień/maj potrzebujesz też przeczytać/ popracować z dwiema wybranymi przez siebie książkami. Możesz wybierać z poniższych:

W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranych przez Ciebie książek z  wymienionych powyżej.  (Jedna lekcja to około 2 zdania).

1 i 31 maja 2018r. przed 8.00 rano pojawi się na moim Fan Page post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji.

1 maja 2018r. publikujesz lekcje z pierwszej przeczytanej książki, 31 maja 2018r. publikujesz lekcje z drugiej książki. 

Masz czas do godziny  23;59 tego samego dnia aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

Np; Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to:  (tu wpisz swoje lekcje)

Codzienne spożywasz warzywny lub owocowo warzywny koktail  (każdego dnia od 13 kwietnia 2018r. do 31 maja 2018r. )

Pijesz minimum jedną porcję (szklankę, około 250 ml) warzywnego lub warzywno-owocowego koktajlu dziennie składającego się z min 3 składników i wody. Przykładowy koktajl może mieć skład: szpinak, imbir, pomarańcza, gruszka.

Koktajl wykonaj bez dodatku: cukru, miodu, syropu klonowego, syropu z agawy ani słodzika. Koktajle mogą zawierać niesłodzone bakalie jak np orzechy i migdały.

Każdego dnia robisz zdjęcie swojego koktajlu.

Zdjęcie może pokazywać koktajl  lub Ciebie z koktajlem  – jak wolisz :) Inspiracja do tego jak robić koktajle tutaj>>

Pomocny będzie blender. Jeśli nie masz, szukaj czegoś w tym stylu – koktajler>>

Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych, biegania, koktajli wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 70 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

CZERWIEC – bieganie + szlachetność + plank 

Od 01.06.2018r do 30.06.2018r. biegasz -35 km tygodniowo w łącznym czasie 250 minut

W miesiącu czerwcu samodzielnie planujesz swój plan treningowy w poszczególnych tygodniach:

1-7;  8-14;  15-21; 22-30 tak, aby zmieścić się w wyznaczonym dystansie i czasie.

 • Każdy trening rejestrujesz przez aplikację ENDOMONDO.

 • Po każdym treningu zapisujesz w zeszycie następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!

 • Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post. Masz czas do 23;59 tego samego dnia aby w komentarzu dodać informację:

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

SZLACHETNOŚĆ – jednorazowo w czerwcu zrób charytatywną przysługę dla kogoś potrzebującego. Może to być pomoc w zakupach starszej osobie, nauczenie znajomych nowej umiejętność lub innego rodzaju forma pomocy.

30 czerwca 2018r przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z zachętą do podzielenia się swoimi działaniami charytatywnymi. Masz czas do 23;59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację :

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. W miesiącu czerwcu działałam/em na rzecz innych w następujący sposób:

Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych, biegania,  wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 80 sekund. Jedno z tych 80 sek ćwiczeń nagrywasz telefonem. 

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

DOWODY ZREALIZOWANIA 3 ETAPU

1 -3 lipca 2018r. przesyłasz na adres email [email protected]poprzez WeTransfer w JEDNEJ WIADOMOŚCI.

 1. Zrzuty ekranu w plikach jpg wszystkich Twoich poniedziałkowych podsumowań wpisów na stronie głównej facebookowego fanpage’a    – nazwa pliku dowolna.  (radzę robić je od razu po publikacji)

 2. Zdjęcie jednej kartki zeszytu z dowolnego miesiąca z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna :) – nazwa pliku dowolna.

 3. Zrzuty ekranu Twoich 10 lekcji z wszystkich książek, które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna. (radzę robić je od razu po publikacji)

 4. Zrzuty ekranu Twoich działań charytatywnych, które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna.

 5. Zdjęcia swoich wszystkich koktajli – nazwa pliku dowolna.

 6. Video nagrane w dowolnym dniu czerwca (może być telefonem komórkowym, styl dowolny) podczas którego wykonujesz plank przez 80 sek.

 7.  Zrzuty ekranu w plikach jpg zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Możesz je robić w cyklach tygodniowych – nazwa pliku: daty treningu.  Możesz je przygotowywać raz w tygodniu na komputerze i trzymać w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć.

 8. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez WeTransfer ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałeś/wypracowałaś to Twoje – ciesz się z tego.

UWAGA

 • W wyzwaniu bierze udział bardzo dużo osób. To sporo pracy dla zespołu, zwłaszcza przy sprawdzaniu tego, jak Wam poszło. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki, ma na imię Agata.  Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

 • Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż endomondo i ustalanie dlaczego akurat 2 km zamiast jednego? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne.

 • Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu tak i w wyzwaniu nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

 • Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 -3 lipca 2018r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.

 • Jeśli chcesz aby Twój bieg był dłuższy niż ten, wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów.

 • Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do maila, lub w sposób inny niż poprzez WeTransfer, nie przejdziesz do kolejnego etapu.

 • Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce – Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania.

 • Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz w tym terminie, który został wstakany. Potrzebujesz mieć dowód na ENDOMONDO wykonania treningu.

 • Jeśli nie masz konta na facebooku, albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania.

 • Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

 • Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga:).

  WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

 1. Twój sportowy wysiłek może przydać się innym i możesz zrobić coś dobrego. Zapisując się do proponowanych przez Endomondo rywalizacji np. „Pomoc mierzona kilometrami” możesz zbierać kilometry na cel charytatywny. Twój wysiłek będzie kilkakrotnie wynagrodzony!  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE

 2. W ENDOMONDO możesz dołączyć do rywalizacji (wydarzenia) pod nazwą „IV edycja wyzwania Kamili Rowińskiej „. Możesz tam obserwować, kto jeszcze bierze w tym udział i czy już dziś trenował. Będzie to na Ciebie działać motywująco.  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE

 3. Możesz dołączyć do otwartej grupy na Facebooku,  aby wzajemnie wspierać się z innymi osobami, biorącymi udział w wyzwaniu.  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE

Powodzenia i trzymam kciuki!

 

Teraz przeczytaj kolejny interesujący wpis!

27 komentarzy
 1. Anna

  Witam. Czy w tym etapie również można wysłać zdjęcia koktajli w formie kolażu, podzielonego na tygodnie?

  • Agata Krzyżanowska

   Oczywiście, tak :)

 2. Sylwia

  Czy koktajle mogą być z dodatkiem mleka lub jogurtu, tak żeby stanowiły pełnowartościowy posiłek , np. śniadanie?

  • Agata Krzyżanowska

   Sylwia, zasady się nie zmieniły, nadal kontynuujesz picie koktajli tak jak w 2 etapie, czyli „Pijesz minimum jedną porcję (szklankę, około 250 ml) warzywnego lub warzywno-owocowego koktajlu dziennie składającego się z min 3 składników i wody”.
   Powodzenia!

 3. Katarzyna Czarny-Wasita

  Czy ostatni tydzień czerwca Mamy liczyć jako 9 dni? Czyli od 22 do 30 czerwca? I ma być wtedy zrobione w te 9 dni też 35 km czy więcej?

  • Agata Krzyżanowska

   Kasiu, ostatni tydzień liczy 9 dni i macie w nim zrobić dystans 35 km w łącznym czasie 250 minut :)

 4. Ania

  Prawdopodobnie podczas wysyłania plików 2 etapu podałam błędny swój adres email. Nie otrzymałam potwierdzenia zwrotnego, ale wiem, że drugi etap przeszłam śpiewająco. Czy jest jakaś szansa na potwierdzenie przejścia do trzeciego etapu na prawidłowy adres email? Podam wszystkie dane potrzebne do weryfikacji, mogę przesłać co tylko zechcecie aby potwierdzić, że to właśnie ja i pliki, które otrzymaliście są moje.

  • Agata Krzyżanowska

   Anno, wyniki będą ogłoszone 18 kwietnia.
   Jeżeli chodzi o dane, które przesłałaś, napisz do nas na [email protected]… zweryfikujemy czy mamy Twoje pliki :)

 5. Anna

  Mam pytanie odnośnie szlachetności: czy działanie na rzecz innych odnosi się tylko do żywych? Pomyślałam o opiece nad grobami, którymi nikt się nie interesuje, tylko nie wiem, czy to się „liczy”

  • Agata Krzyżanowska

   Oczywiście, że się liczy :)

   • Anna

    Dziękuję za informację :)

 6. Gosia

  Jeszcze mam pytanie odnośnie działań charytatywnych.
  Chodzi o 1 działanie charytatywne?
  Czy wystarczy po prostu opisać co się zrobiło czy trzeba mieć jakiś dowód w postaci zdjęcia lub filmiku ?

  • Agata Krzyżanowska

   Gosiu, wystarczy opisać działanie charytatywne którego się podjęłaś :)

 7. Beata U Pater

  Hmmm no to jeszcze raz zapytam. Jaka szansa by przed 13 kwietnia dowiedzieć się czy jesteśmy dalej w grze……

 8. Gosia

  A kiedy bedą znane wyniki II etapu ?
  Z góry dziękuje za odpowiedz

  • Agata Krzyżanowska

   Gosiu 18 kwietnia poznacie wyniki , kto przeszedł dalej :)

 9. Kasia

  Mam pytanie odnośnie czerwca. Czy mogę biegać np. 2,5 km rano i 2,5 km wieczorem , czyli w sumie 5 km w ciagu dnia ?

  • Kamila Rowinska

   Kasia, a jak napisalam w zasadach?

 10. Aga

  Czerwiec poza moim zasięgiem 1km/7 minut, ale będę próbować

  • Agata Krzyżanowska

   Aga, biegasz już pół roku, dasz radę! Masz 2 msc do przygotowania się :)

 11. Edyta

  8km w 65 minut to już całkiem szybko. Czy to że codziennie 3,5 km a w co drugi dzień czas na km sporo krótszy to taka dodatkowa motywacja do regularności?

  • Agata Krzyżanowska

   Też :)

 12. Alina

  Kiedy beda wymagania na czwarty etap? Czy moglibyscie je opublikowac min tydzien przed rozpoczeciem kwartalu? Z gory dziekuje I pozdrawiam

 13. Agnieszka

  Witam,
  Bardzo chciałabym dołączyć do wyzwania od 07.03.2017
  Gdzie mogę się zgłosić ?

  • Ewa

   Nie można dołączyć oficjalnie do wyzwania w trakcie jego trwania :-) Możesz realizować wyzwanie dla siebie :-) Zapewne będzie kolejna edycja we wrześniu 2017 :-)

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłanie

©2018 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?