WYZWANIE KAMILI ROWIŃSKIEJ

ETAP 2 wyzwania trwa 3 miesiące. 

Startujemy 7.01.2019 r. 

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę,  i nie ukończyłeś/aś 1 etapu, nie jesteś w wyzwaniu.

Zapraszam na przełomie 2019/2020 r. do kolejnej edycji. 


Wyzwanie Kamili Rowińskiej — STYCZEŃ – bieganie + książka + plank 

Od 7.01.2019 r do 31.01.2019 r. biegasz.

 • Pokonujesz dystans minimum 2,5 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu/ jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 25 minut. Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 5 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 50 minut. WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

 • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej. Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte.

 • Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO (uprzedzając pytania; nie, nie można inną. Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji).

Zeszyt. Po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:

(Data) Dzisiaj przebiegłam/przebiegłem X km. Jestem z siebie bardzo dumna/dumny! Łącznie od początku wyzwania to już x km. 

Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim FanPage pojawi się post z podsumowaniem.
Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłam/przebiegłem dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumna/dumny! 

W styczniu potrzebujesz też przeczytać/ popracować z dwiema wybranymi przez siebie książkami. Możesz wybierać z poniższych:

Jeżeli wahasz się, którą książkę wybrać, obejrzyj >>> wideo [KLIKNIJ]
i podejmij decyzję. 

W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranych przez Ciebie książek z wymienionych powyżej. (Jedna lekcja to około 2 zdania).

15 i 31 stycznia 2019r. przed 8.00 rano pojawi się na moim FanPage post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. 

15 stycznia 2019 r. publikujesz lekcje z pierwszej przeczytanej/przepracowanej książki, 31 stycznia 2019 r. publikujesz lekcje z drugiej książki. 

Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem: 

Np. Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora).  Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to:  (tu wpisz swoje lekcje).

Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych, biegania, wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 30 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<


Wyzwanie Kamili Rowińskiej  LUTY- bieganie + film + plank 

Od 01.02.2019 r. do 28.02.2019 r. biegasz.

 • Biegniesz każdego dnia 3 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 6 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w maksymalnie 60 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

 • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrobić ten, który wypadł wczoraj.

 • Każdy trening rejestrujesz przez aplikację ENDOMONDO.

 • Po każdym treningu zapisujesz w zeszycie następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przebiegłam/przebiegłem X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!

 • Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim FanPage pojawi się post. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłam/przebiegłem dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumna/dumny! 

  Oglądasz 2 inspirujące filmy i dzielisz  się 2 lekcjami z każdego z wybranych. 

  Oto tytuły filmów do wyboru:

 • „Siła spokoju” 

 • „W pogoni za szczęściem” 

 • „Whiplash” 

 • „Najlepszy” 

  W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu i lekcje z przeczytanych książek) zapisujesz 2 lekcje z wybranego przez Ciebie filmu. (Jedna lekcja to około 2 zdania).

  20 lutego 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na moim Fan Page post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. 

  Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

  Np. W tym miesiącu obejrzałam/obejrzałem filmy  (podaj tytuły). Moje 2 lekcje z tych filmów to:  (tu wpisz swoje lekcje).

  Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych, biegania, wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 40 sekund.

  Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<


Wyzwanie Kamili Rowińskiej  MARZEC –  bieganie + książka + koktail + plank 

Od 01.03.2019 r. do 31.03.2019 r. biegasz.

 • Przebiegasz każdego dnia 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w maksymalnie 35 minut lub 8 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w maksymalnie 75 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

 • Nie możesz robić treningów w przód / na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które wypadły.

 • Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO.

 • Po każdym treningu zapisujesz w swoim zeszycie następujące zdanie:

Dzisiaj przebiegłam/przebiegłem X km w X minut. To łącznie X  od startu wyzwania. To pokazuje, że jestem w stanie wytrwać w KAŻDYM wyzwaniu, jakie wybieram.

 • Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim FanPage pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłam/przebiegłem dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumna/dumny! 

Codzienne spożywasz warzywny lub owocowo — warzywny koktajl (każdego dnia od 1 marca 2019 r. do 31 marca 2019 r.).

Pijesz minimum jedną porcję (szklankę, około 250 ml) warzywnego lub owocowo-warzywnego koktajlu dziennie składającego się z min 3 składników i wody. Przykładowy koktajl może mieć skład: szpinak, imbir, pomarańcza, gruszka.

Koktajl wykonaj bez dodatku: cukru, miodu, syropu klonowego, syropu z agawy ani słodzika. Koktajle mogą zawierać niesłodzone bakalie jak np. orzechy i migdały.

Każdego dnia robisz zdjęcie swojego koktajlu.

Zdjęcie może pokazywać koktajl  lub Ciebie z koktajlem – jak wolisz :) Inspiracja do tego, jak robić koktajle tutaj>>

Pomocny będzie blender. Jeśli nie masz, szukaj czegoś w tym stylu – koktajler>>

W marcu potrzebujesz też przeczytać dwie z wybranych poniżej książek:

 • „Coaching Wart Milion” – Kamila Rowińska, Marcin Kokoszka

 • „Kobieta Niezależna” – Kamila Rowińska,

 • „Homo deus. Krótka historia jutra” – Yuval Noah Harari

 • „Czy wiesz kogo kochasz?” Zuzanna Celmer

 • „Robert Lewandowski. Nienasycony” – Wilkowicz Paweł

Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać.

W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranych przez Ciebie książek z  wymienionych powyżej.  (Jedna lekcja to około 2 zdania).

15 i 31 marca 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na moim FanPage post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. 

15 marca 2019 r. publikujesz lekcje z pierwszej przeczytanej książki, 31 marca 2019 r. publikujesz lekcje z drugiej książki. 

Masz czas do godziny  23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem: 

Np. Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to:  (tu wpisz swoje lekcje).

Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych, biegania, koktajli, wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 60 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

Jedno z tych 60 sek. prawidłowo wykonanych ćwiczeń, nagrywasz (może być telefonem komórkowym, styl dowolny)  i umieszczasz go na swoim kanale YouTube jako niepubliczne wideo.


DOWODY ZREALIZOWANIA 2 ETAPU WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ

1 – 3 kwietnia 2019 r. przesyłasz poprzez ten LINK poniższe dowody realizacji II etapu wyzwania:

 1. Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna :) – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). 

 2. Zrzuty ekranu Twoich 2 lekcji z filmów, które umieszczałaś/eś na stronie głównej facebookowego fanpage’a – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). 

 3.  Zrzuty ekranu w plikach jpg – zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Rób je w cyklach miesięcznych – nazwa pliku: daty treningu (masz miejsce na przesłanie max 7 plików).

  Możesz je przygotowywać na koniec miesiąca i trzymać na komputerze w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć. 

 4. Kolaż wykonany ze zdjęć Twoich 31 koktajli  nazwa pliku dowolna 

  (masz miejsce na przesłanie 1 pliku). 

 5. Przesyłasz nam link do niepublicznego wideo nagranego w dowolnym dniu marca (może być telefonem komórkowym, styl dowolny), podczas którego wykonujesz prawidłowo ćwiczenie plank przez 60 sek.

 6. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez podany link, ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałaś/wypracowałeś to Twoje  ciesz się z tego!

 UWAGA

 1. Link służący do przesłania dowodów realizacji II etapu wyzwania będzie aktywny od 1 kwietnia 2019 r.

 2. W wyzwaniu bierze udział kilka tysięcy osób. To sporo pracy dla zespołu, zwłaszcza przy sprawdzaniu tego, jak Wam poszło. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki. Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

 3. Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż Endomondo i ustalanie, dlaczego akurat 2 km zamiast 1 km? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne. 

 4. Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

 5. Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 – 3 kwietnia 2019 r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.

 6. Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów.

 7. Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do e-mail lub w sposób inny niż poprzez załączony link z przekierowaniem do formularza TYPEFORM, nie przejdziesz do kolejnego etapu.

 8. Jeżeli po opuszczeniu jednego dnia treningu, nie zrobisz kolejnego dnia wymaganych km, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Nie możesz nadrobić trzeciego dnia zaległych kilometrów ani robić kilometrów wcześniej na zapas

 9. Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce — Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania. 

 10. Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć w ENDOMONDO dowód wykonania treningu. 

 11. Jeśli nie masz konta na facebook albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania. 

Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :)

 1. Powodzenia i trzymam kciuki! 

  Kamila Rowińska 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ WARTOŚCIOWE TREŚCI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

226 komentarzy
 1. Aneta

  Koktajle mogę zamiast kolażu pościć w jednym pliku pdf? Widziałam kiedyś takie pytanie i tam była odpowiedź, że tak, a teraz nie mogę jej odnaleźć, więc wolę potwierdzić. :)

 2. Joanna

  Proszę rozwiać moje wątpliwości, jeśli filmik z plankiem wrzuciłam 1 kwietnia to jest to niezgodne z wymaganiami wyzwania?
  Film nagrany był w marcu, tylko udostępniłam go na yt dopiero dziś. W zasadach wyzwania nie ma napisane kiedy powinien być udostępniony, tylko by przesłać link.

 3. Monika

  Czy dziś (1.04.2019) robimy wpis poniedziałkowy o przebiegniętych km? Mamy mnóstwo interpretacji (i prima aprilis), a chciałabym od Was otrzymać jednoznaczną odpowiedź.
  Pozdrowienia dla całego zespołu RBC.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?