WYZWANIE KAMILI ROWIŃSKIEJ

ETAP 2 wyzwania trwa 3 miesiące. 

Startujemy 06.01.2020 r. 

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę,  i nie ukończyłeś/aś 1 etapu, nie jesteś w wyzwaniu.


Wyzwanie Kamili Rowińskiej — STYCZEŃ – bieganie + książka + plank 

Od 06.01.2020 r. do 31.01.2020 r. biegasz:

 • Pokonujesz dystans minimum 3 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu/ jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 30 minut. Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 6 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w czasie maksymalnym 70 minut. WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

 • Jeżeli 31.01.2020 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 01.02.2020 należy wykonać podwójny trening (jednym ciągiem) według zasad na miesiąc luty.

 • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej. Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte.

 • Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO (uprzedzając pytania – nie, nie można inną. Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji).

Zeszyt. Po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:

(Data) Dzisiaj przebiegłam/przebiegłem X km. Każdego dnia moje zaufanie do siebie rośnie. Jestem z siebie bardzo dumna/dumny! Łącznie od początku wyzwania to już x km. 

Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim FanPage pojawi się post z podsumowaniem.
Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłam/przebiegłem dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumna/dumny! 

W styczniu potrzebujesz też przeczytać/ popracować z dwiema wybranymi przez siebie książkami. Możesz wybierać z poniższych:

 • Coaching Wart Milion” – Kamila Rowińska, Marcin Kokoszka

 • Kobieta Asertywna” – Kamila Rowińska

 • „Jak zerwać z plastikiem” – Will McCallum

 • „Nawyki warte miliony” – Brian Tracy

 • Na marne” – Marta Sapała

 • 7 nawyków szczęśliwej rodziny” – Stephen R. Covey, Sandra Merrill-Covey

W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranych przez Ciebie książek z wymienionych powyżej. (Jedna lekcja to około 2 zdania).

15 i 31 stycznia 2020 r. przed 8.00 rano pojawi się na moim FanPage post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. 

15 stycznia 2020 r. publikujesz lekcje z pierwszej przeczytanej książki, 31 stycznia 2020 r. publikujesz lekcje z drugiej książki. 

Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem: 

Np. Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora).  Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to:  (tu wpisz swoje lekcje).

Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych, wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 30 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie.
>> PLANK <<


Wyzwanie Kamili Rowińskiej  LUTY – bieganie + film + plank 

Od 01.02.2020 r. do 29.02.2020 r. biegasz.

 • Biegniesz każdego dnia 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 35 minut lub 6 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 60 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

 • Jeżeli 29.02.2020 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 01.03.2020 należy wykonać podwójny trening (jednym ciągiem) według zasad na miesiąc marzec.

 • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrobić ten, który wypadł wczoraj.

 • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej. Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte.

 • Każdy trening rejestrujesz przez aplikację ENDOMONDO.

 • Po każdym treningu zapisujesz w zeszycie następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przebiegłam/przebiegłem X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!

 • Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim FanPage pojawi się post. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłam/przebiegłem dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumna/dumny! 

  Oglądasz 2 inspirujące filmy i dzielisz się 2 lekcjami z każdego z wybranych. 

  Oto tytuły filmów do wyboru:

 • Plastikowy Ocean” 

 • Bogowie” 

 • „Whiplash” 

 • „Najlepszy” 

 •  Teoria wszystkiego

 •  Billy Elliot

 • Lion. Droga do domu

  W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu i lekcje z przeczytanych książek) zapisujesz 2 lekcje z każdego wybranego przez Ciebie filmu. (Jedna lekcja to około 2 zdania).

  20 lutego 2020 r. przed 8.00 rano pojawi się na moim Fan Page post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. 

  Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

  Np. W tym miesiącu obejrzałam/obejrzałem filmy (podaj tytuły). Moje 2 lekcje z każdego z wybranych filmów to:  (tu wpisujesz łącznie swoje 4 lekcje).

  Każdego dnia prócz swoich aktywności sportowych, biegania, wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 40 sekund.

  Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<


Wyzwanie Kamili Rowińskiej  MARZEC –  bieganie + książka + działanie proekologiczne + plank 

Od 01.03.2020 r. do 31.03.2020 r. biegasz.

 • Przebiegasz każdego dnia 5 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 40 minut lub 7 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 65 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

 • Jeżeli 31.03.2020 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 01.04.2020 należy wykonać podwójny trening (jednym ciągiem) według zasad na miesiąc kwiecień.

 • Nie możesz robić treningów w przód / na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które wypadły.

 • Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO.

 • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej. Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte.

 • Po każdym treningu zapisujesz w swoim zeszycie następujące zdanie:

Dzisiaj przebiegłam/przebiegłem X km w X minut. To łącznie X  od startu wyzwania. To pokazuje, że jestem w stanie wytrwać w KAŻDYM wyzwaniu, jakie wybieram.

 • Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim FanPage pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłam/przebiegłem dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumna/dumny! 

DZIAŁANIE PROEKOLOGICZNE – zrób coś dla środowiska. Może to być np. rezygnacja z foliowych reklamówek podczas zakupów na rzecz toreb wielokrotnego użytku; kupowanie produktów firm, które dbają o recykling opakowań lub których opakowania produktów są ekologiczne.
Jest wiele możliwości dbania o środowisko, sam/a zdecyduj co będziesz robić, nie musi to być działanie podane w przykładzie. 

01 marca 2020 r. przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z zachętą do podzielenia się swoim 1 postanowieniem na rzecz środowiska. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. W miesiącu marcu działam na rzecz środowiska w następujący sposób: (tu wpisz swoje postanowienie)

W marcu potrzebujesz też przeczytać dwie z wybranych poniżej książek:

 • Jak stworzyć swój pierwszy biznes” – Patrycja Mstowska-Borysiewicz, Mariusz Mszyca

 • „Kobieta Niezależna”– Kamila Rowińska,

 • „Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE” – Phil Knight

 • Pełna moc życia” – Jacek Walkiewicz

 • „Robert Lewandowski. Nienasycony” – Wilkowicz Paweł

 • „Elon Musk. Biografia Twórcy PayPala, Tesli i SpaceX.– Ashlee Vance

 • „Czy wiesz kogo kochasz?” – Zuzanna Celmer

Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać.

W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranych przez Ciebie książek z wymienionych powyżej.  (Jedna lekcja to około 2 zdania).

15 i 31 marca 2020 r. przed 8.00 rano pojawi się na moim FanPage post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji.  

15 marca 2020 r. publikujesz lekcje z pierwszej przeczytanej książki, 31 marca 2020 r. publikujesz lekcje z drugiej książki. 

Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem: 

Np. Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to:  (tu wpisz swoje lekcje).

Każdego dnia prócz biegania, działania na rzecz środowiska, wykonujesz ćwiczenie o nazwie plank (deska) przez 60 sekund.

Tutaj możesz zobaczyć jak wykonać takie ćwiczenie. >> PLANK <<

Jedno z tych 60 sek. prawidłowo wykonanych ćwiczeń, nagrywasz (może być telefonem komórkowym, styl dowolny) i umieszczasz je na swoim kanale YouTube jako niepubliczne wideo.


DOWODY ZREALIZOWANIA 2 ETAPU WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ

1 – 3 kwietnia 2020 r. przesyłasz poprzez ten LINK poniższe dowody realizacji II etapu wyzwania:

 1. Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że …każdego dnia Twoje zaufanie do siebie rośnie… – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). 

 2. Zrzuty ekranu Twoich lekcji z 2 filmów, które umieszczałaś/eś na stronie głównej facebookowego fanpage’a – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). 

 3.  Zrzuty ekranu w plikach jpg – zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Rób je w cyklach miesięcznych – nazwa pliku: daty treningu (masz miejsce na przesłanie max 7 plików).

  Możesz je przygotowywać na koniec miesiąca i trzymać na komputerze w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć. 

 4. Zrzut ekranu Twojego postanowienia na rzecz środowiska, które umieściłeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a – nazwa pliku dowolna (masz miejsce na przesłanie 1 pliku). 

 5. Przesyłasz nam link do niepublicznego wideo nagranego w dowolnym dniu marca (może być telefonem komórkowym, styl dowolny), podczas którego wykonujesz prawidłowo ćwiczenie plank przez 60 sek.

 6. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez podany link, ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałaś/wypracowałeś to Twoje  ciesz się z tego!

 UWAGA

 1. Link służący do przesłania dowodów realizacji II etapu wyzwania będzie aktywny od 1 kwietnia 2020 r.

 2. W wyzwaniu bierze udział kilka tysięcy osób. To sporo pracy dla zespołu, zwłaszcza przy sprawdzaniu tego, jak Wam poszło. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki. Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

 3. Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż Endomondo i ustalanie, dlaczego akurat 2 km zamiast 1 km? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne. 

 4. Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

 5. Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 – 3 kwietnia 2020 r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.

 6. Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów.

 7. Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do e-mail lub w sposób inny niż poprzez załączony link z przekierowaniem do formularza TYPEFORM, nie przejdziesz do kolejnego etapu.

 8. Jeżeli po opuszczeniu jednego dnia treningu, nie zrobisz kolejnego dnia wymaganych km, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Nie możesz nadrobić trzeciego dnia zaległych kilometrów ani robić kilometrów wcześniej na zapas

 9. Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce — Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania. 

 10. Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć w ENDOMONDO dowód wykonania treningu. 

 11. Jeśli nie masz konta na Facebooku albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania. 

 12. Gdy zamieszczasz swoje komentarze na fanpage, sprawdź je przed publikacją. BĄDŹ UWAŻNY/A. Zgodnie z zasadami nie można ich edytować.

Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :)

 1. Powodzenia i trzymam kciuki! 

  Kamila Rowińska 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ WARTOŚCIOWE TREŚCI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

275 komentarzy
 1. Paulina

  Jutro wysyłamy dowody realizacji II etapu wyzwania. Kiedy można spodziewać się wyników? Podobnie jak za pierwszym razem, czyli 17-18 kwietnia w tym wypadku?

 2. Monika

  Cześć,

  mam pytanie, które jeszcze pół roku temu uznałabym za histeryczne, ale po przebiegnięciu nieomal 500 km zmieniła mi się perspektywa i nie chciałabym odpaść przez taką błahostkę.

  Otóż w zasadach wyzwania czytamy:
  „Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna :) – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). ”

  Moje pytanie brzmi, czy to muszą być dwie strony tej samej fizycznej kartki? Chodzi o to, że wpisy o tym, że jestem z siebie dumna zajmują u mnie 4 strony, z czego na pierwszej i czwartej stronie są też inne wpisy (na 1 stronie z poprzedniego, a na 4 z następnego miesiąca). Tak więc jedyne strony, na których są tylko i wyłącznie wpisy ze stycznia to strony 2 i 3, ale one z kolei nie tworzą tej samej fizycznej kartki. Które z tych czerech stron powinnam przesłać, żeby było dobrze?

  Będę wdzięczna za odpowiedź.

  Pozdrawiam,
  Monika

 3. […] do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę,  i nie ukończyłeś/aś 2 etapu, nie jesteś w […]

 4. Marysia

  Wczoraj zrobiłam 4.02 km równo w 35.00. W zasadach jest napisane, że mam maksymalnie 35 minut, wiec chce się upewnić czy spełniłam wszystkie wymagania, czy dzisiaj zrobić 8 km
  Dziękuje za odpowiedz :D

 5. Joanna

  Witam,

  W I etapie pisałam lekcje z I wydania „Kobiety niezależnej”. Obecnie mam II wydanie, dodatkowo jestem po szkoleniu KN w Krakowie – przez co lekcji mi przybylo, pojawily się nowe:).

  Czy w II etapie mogę rowniez napisac lekcje z „Kobiety niezależnej”, czy wybrać inna ksiazke z listy?

  Pozdrowienia

 6. Ula

  Witam :)
  Mam pytanie dotyczące dowodu zrealizowania wyzwania a dokładniej wideo ćwiczenie plank przez 60 sek.
  Konto, które posiadam na Youtube jest założone na inny adres e-mail niż ten zgłoszony w wyzwaniu, również mój login się różni od tego który posiadam na Facebooku i na Endomodo (login różni się tylko formą imienia). Czy te dane mają jakieś znaczenie i czy potrzebuje je zmienić czy może tak jak jest będzie ok?
  Pozdrawiam
  Udanego Dnia :)

 7. Natalia

  Drogi zespole RBC,
  Dostałam w poniedziałek poniższą wiadomość w aplikacji messenger: „Cześć Natalia!
  Od 5 lat organizuję Wyzwanie ? Niektórzy nie podejmowali aktywności ruchowych, ale zaczęli od małych kroków i po roku przeszli TOTALNĄ METAMORFOZĘ ? Niektórzy pytali; dlaczego aż rok?

  TRANSFORMACJA wymaga czasu, dyscypliny i procesu. WIEM, że jestem WYMAGAJĄCA.

  Wiem, że nie jestem przez to trenerem dla wszystkich.
  Wiem, że gdybym odegrała „dziewczynę z sąsiedztwa” byłabym bardziej lubiana?
  Nie zależy mi na Twojej sympatii zdobytej w ten sposób, autentycznie zależy mi na Twoich wynikach, zmianie i osiągnięciu celu ?
  Wiem, że poprzeczka bywa zawieszona wysoko.

  Mam w sobie wyrozumiałość dla Twoich potknięć, ale to nie znaczy, że puszczę Cię dalej w wyzwaniu.
  Zaproszę Cię kolejny raz, w przyszłym roku.

  Ludzie dziś pragną szybkich wyników.
  Chcą się ruszać tylko wtedy kiedy biometr jest ok.
  Życie to wybory, do niektórych trzeba dojrzeć.
  Sport to WYBÓR.
  Konsekwencja w działaniu to wybór.

  Kibicuje Ci w Twoich ?
  Gratuluje Ci dotarcia do tego miejsca ♥
  Kamila”
  Zaniepokoiło mnie zdanie :Mam w sobie wyrozumiałość dla Twoich potknięć, ale to nie znaczy, że puszczę Cię dalej w wyzwaniu.
  Zaproszę Cię kolejny raz, w przyszłym roku.
  Czy to oznacza, że odpadłam? Wszystkir poniedziałkowe posty mam skomentowane, wszystkie posty z lekcjami również. W endomondo wszystko się zgadza. Bardzo proszę o odpowiedz.

  • Agata Krzyżanowska

   Natalio, nie odpadłaś. Wysyłając tą treść mieliśmy intencję, żeby była motywująca :)
   Biegaj dalej!
   Powodzenia!

 8. Monika

  Witam. 1lutego zrobiłam trening 3 km w 25min 30 sekund czy jeste nadal w wyzwaniu.

  • Agata Krzyżanowska

   Moniko, przekroczyłaś czas o 30 sek, mam nadzieję że powtórzyłaś trening i jesteś nadal w wyzwaniu ;)

 9. Kamila

  Mam pytanie dotyczące wyzwania i tego czy nadal w nim mogę uczestniczyć czy niestety odpadam.

  W czym problem? Otóż dnia 6.02.2019 zrobiłam trening biegowy w odpowiednim czasie i z odpowiednim dystansem, ale niestety przez nieuwagę odbył się on pod kategorią aktywności „chodzenie” na endomondo, zamiast „bieganie”. Wszystkie treningi mam zrobione pod kategorię bieganie, dzisiaj zrobiłam kolejny na 6 km również jako bieganie. Tylko ten jeden przeoczyłam. Czy to dyskwalifikuje mnie z wyzwania? Proszę o odpowiedź .

  • Agata

   Nic się nie stało. Nie wiem czy na komputerze się da, ale w aplikacji na komórce na pewno można edytować rodzaj zakończonego treningu ;)

  • Agata Krzyżanowska

   Kamila biegaj dalej, bądź tylko bardziej uważna bo w przyszłości może mieć to znaczenie ;)

 10. Natalia

  mam pytanie odnośnie treningów. Jeżeli zrobie dzisiaj trening ale nie zmieszcze sie w czasie i później zrobie po raz drugi i zmieszcze sie w czasie to czy ten wczesniejszy musze usunąć z endomondo czy mam doliczac kilometry nadal i uwzględnić sumę kilometrów w komentarzach i screenach ? Dziękuję za odpowiedź.

 11. […] Chcecie więcej info? Zapraszam tutaj: WYZWANIE KAMILI ROWIŃSKIEJ 2 ETAP […]

 12. Wioleta

  Dzień dobry Pani Agato,
  Proszę o potwierdzenie kwesti treningów na przełomie miesiąca w trakcie trwania 2 etapu wyzwania. Robię treningi co drugi dzień zgodnie z wskazaną opcją do wyboru, 30.01. zaliczyłam 5km i kolejny trening przypada mi tym samym na dzisiaj, czyli 01.02., a jutro będę nadrabiać dzisiejszy dzień i robić 6km. Proszę o potwierdzenie czy to jest ok, bo czytając zasady byłam tego pewna ale czytając komentarze zwatpiłam.
  Pozdrawiam serdecznie

 13. Agata

  Czy to ze w poniedzialkowych wpisach w styczniu i marcu jest zawarte slowo „łącznie” a w lutym go nie ma, tak jak nie nyli wsię grudniu, to ma jakies ogromne znaczenie ? W pierwszym poniedzialkowym wpisie nie uzylam.tegk slowa, dopiero w kolejnych poniedzialkach. Mam nadzieję, ze nie ma to znaczenia i nie odpadne z tego powodu ? Z jednej strony ktos moze uznac ze to glupie pytanie, jednak wole zapytac czy nie bedzie rzeczywiscie tak ze taki detal ma znaczenie. Pozdrawiam

 14. Paulina

  Witam Agato,

  Pytanie odnośnie lekcji z filmów. Czy 2 lekcje z tych filmów z lutego tzn., że z jednego filmu ma być jedna lekcja i z drugiego filmu druga lekcja czy z każdego filmu po dwie lekcje trzeba dodać 20 lutego 2019?

  Pozdrawiam,
  Paulina

 15. Bernadetta

  Witam. Mam pytanie czy jesli błednie zliczyłam łaczną liczbę kilometrow które przebiegłam od poczatku wyzwania 244 zamiast 243 do poniedziałkowego wpisu to wypadam z wyzwania?

 16. Weronika

  Agato, niestety mróz robi psikusy. Zatrzymałam czas na 24:59 ale niestety elektronika zawiodła i mam 25:01min. Dystans zaliczony – 2.60km. Czy jest to do zaliczenia czy biec jeszcze raz?

  • Anna

   Nie jestem Agatą, ale napisze bo znam odp: nie zaliczony, biegniesz jeszcze raz :( W zasadach jest 25 minut, a Ty masz 25,01 min. Znam ten ból… zatrzymuje 24,57 a wybija 25,03… Pozdrawiam.

 17. Dominika

  Agato,
  Czy dobrze zrozumiałam, że dowodem zrealizowania II etapu wyzwania jest m.in. zrzut ekranu z lekcji z filmów, nie robimy natomiast zrzutów z lekcji z przeczytanych książek?
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź!

 18. Krystyna

  Agata,
  dziś jest poniedziałek 14.01.2019. Wczoraj zmieniłam swoją formę imienia na moim facebooku z Krystyna na Krysię. Czyli teraz widnieję teraz na facebooku jako Krysia Dwornik i z takim imieniem i nazwiskiem zrobiłam dzisiejszy wymagany poniedziałkowy komentarz o przebiegniętych kilometrach i że jestem dumna. Wcześniej widniałam jako Krystyna Dwornik i na facebooku i w Endomondo i tak się u Was zarejestrowałam. Zmartwiłam się, bo zmieniając imię na Krysia nie uświadomiłam sobie (dopiero teraz o tym pomyślałam), że przecież biorę udział w wyzwaniu i nie wiem, czy jest to problem. Teraz przez 60 dni nie mogę powrócić do Krystyny (takie facebookowe zasady). Ech, jestem zła na siebie. Jutro też wpiszę swoje lekcje z lektury i będę widnieć pod Krysia Dwornik.
  Agata, daj znać, czy narobiłam sobie wielkiego „bigosu”. Ta zmiana formy imienia związana jest z moimi planami noworocznymi odnośnie mojego bloga. Ot taka historia.
  Pozdrawiam
  Krysia Dwornik

  • Agata Krzyżanowska

   Krysiu, biegaj dalej, tylko nie dokonuj już żadnych radykalnych zmian :)

   • Krystyna

    Dziękuję najmilej jak potrafię?. Już nic nie będę zmieniać. Obiecuję. Wyciągnęłam lekcję. Pozdrawiam
    KRYSIA

 19. Paulina

  Cześć, mam ogóle pytanie dotyczące corocznego wyzwania Kamili. Ile osób ukończyło I, II, III i IV edycję wyzwania, pytam z czystej ciekawości :)

 20. Anna

  Mam pytanie do II etapu. Codziennie robimy plank 30s. Czy musimy to jakoś dokumentować. Czy dopiero to nagranie w marcu będzie dowodem realizacji zadania??

  • Agata Krzyżanowska

   Nagranie w marcu jest dowodem.

 21. […] 01 października 2018 roku biorę udział w sportowym V wyzwaniu Kamili Rowińskiej, biegam codziennie i czuję się doskonale. Czuję spokój, bo z wagą nie mam problemów, twarz […]

 22. Monika

  Witam serdecznie Agato z Kamila Rowińska Rbc,

  Chciałabym wyjaśnić kwestię dotyczącą I etapu wyzwania.
  Mianowicie chodzi o dwa ostatnie dni wyzwania tj.30.12. oraz 31.12.2018

  Zgodnie z regulaminem od października do grudnia mamy robić 2 km codziennie bądź 4 km jeżeli opuścić 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

  Zgodnie z powyższym sporo osób w tym oczywiście ja zrobiłam 30.12.2018 r. 2 km i opuściłam dzień 31.12 świadomie (wcześniej sobie tak to zaplanowałam bieg aby nie wypadł mi w dzień Sylwestra ). Następnego dnia chciałam zrobić kolejne kilometry.Rano 1.01.2018 r zaczęłam przeglądać zasady drugiego etapu i dowiedziałam się, że jest przerwa biegowa. Więc nie mogłam zrobić kolejnego dnia.

  Na wszelki wypadek jednak 01.01. 2019 r. wieczorem pobiegłam.

  Rozumiem, że koniec grudnia jest końcem etapu pierwszego ale nie było jasne powiedziane, że styczeń nie jest ciągiem pierwszego etapu tylko całkowicie nowym. Nie ma również zapisu, że 31.12 musi zrobić każdy trening bez względu na to czy to ma być 2 km czy to ma być 4 km. Jest za to zapis, że mogę opuścić jeden dzień treningu.

  W związku z powyższym proszę o informacje czy jeżeli ktoś zrobił 30.12.2018 r 2 km a 31.12.2018 r nie zrobił treningu to wg. Ciebie nie jest to zaliczone ?

  • Agata Krzyżanowska

   Moniko, 31.12.2018r powinnaś pobiec 2 km. Jeżeli tego nie zrobiłaś, to wg zasad nie spełniłaś warunków wyzwania.

 23. Monika

  Witam serdecznie Agato z Kamila Rowińska Rbc,

  Chciałabym wyjaśnić kwestię dotyczącą I etapu wyzwania.
  Mianowicie chodzi o dwa ostatnie dni wyzwania tj.30.12. oraz 31.12.2018

  Zgodnie z regulaminem od października do grudnia mamy robić 2 km codziennie bądź 4 km jeżeli opuścić 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

  Zgodnie z powyższym sporo osób w tym oczywiście ja zrobiłam 30.12.2018 r. 2 km i opuściłam dzień 31.12 świadomie (wcześniej sobie tak to zaplanowałam bieg aby nie wypadł mi w dzień Sylwestra ). Następnego dnia chciałam zrobić kolejne kilometry.Rano 1.01.2018 r zaczęłam przeglądać zasady drugiego etapu i dowiedziałam się, że jest przerwa biegowa. Więc nie mogłam zrobić kolejnego dnia.

  Na wszelki wypadek jednak 01.01. 2019 r. wieczorem pobiegłam.

  Rozumiem, że koniec grudnia jest końcem etapu pierwszego ale nie było jasne powiedziane, że styczeń nie jest ciągiem pierwszego etapu tylko całkowicie nowym. Nie ma również zapisu, że 31.12 musi zrobić każdy trening bez względu na to czy to ma być 2 km czy to ma być 4 km. Jest za to zapis, że mogę opuścić jeden dzień treningu.

  W związku z powyższym proszę o informacje czy jeżeli ktoś zrobił 30.12.2018 r 2 km a 31.12.2018 r nie zrobił treningu to wg. Ciebie nie jest to zaliczone ?

 24. Patrycja

  Czy koktaje, które mamy pić w marcu, mogą być przygotowywane na bazie koktajli np. z Oriflame (ewentualnie uzupełnione o brakujące składniki)?

 25. marzena.sieminska

  Dzień Dobry :) biegam w trakcie przerwy 1-6.01. Czy w poniedziałkowym podsumowaniu 7.01 „łacznie przebiegłam” mogę uwzgledniać km z tego okresu, czy nie powinnam ich sumowac do wyzwania?

  • Agata

   Możesz :)

 26. Barbara

  Mam pytanie dotyczące przełomu roku i wykonywania treningów. W dniu 30 grudnia zrobiłam wymagane km, 31 grudnia nie zrobiłam, bo można robić co drugi dzień, dlatego 1 stycznia 2019 r. zrobiłam 5 km w wymaganym czasie. Boję się czy jestem dalej w wyzwaniu czytając opinie niektórych osób na grupie FB.

  • Agata Krzyżanowska

   Barbaro, powinnaś zakończyć treningi 31 grudnia. Wtedy kończył się 1 etap wyzwania.

   • Barbara

    Czyli mam rozumieć, że nie jestem już w wyzwaniu? Nawet jeśli 7 stycznia zrobię 5 km jako kontynuacja?

    • Agata Krzyżanowska

     Barbara, jeżeli nie pobiegłaś 31 grudnia, to nie przeszłaś do kolejnego etapu.

     • Ania

      Osobiście jestem zszokowana. Miałam podobną sytuację i dla ‚spokoju” zrobiłam 31 grudnia trening, ale byłam przekonana, że skoro po 31 grudnia nie ma kolejnego dnia w którym mogłabym wykonać większa ilośc km to … trudno, siła wyższa. Nie odpadam bo nie ma obowiązku wykonywać treningów codziennie. A jednak – z tego co czytam – myliłam się.
      To tak działa również na przełomie miesięcy?? To naprawdę ważna informacja.

     • Basia

      A co zatem z zapisem regulaminu: „Jeżeli 31.12.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 06.01.2020 należy wykonać podwójny trening według zasad styczniowych”?

   • Sylwia Izabela

    Agato, Zespole RBC, dzień dobry wszystkim. Życzliwym z grupy FB również :)
    Chciałam serdecznie zaapelować o ponowne rozważenie interpretacji reguł Wyzwania.
    Chodzi o reguły, które nałożyły się na przełom roku 2018 i 2019 a tym samym na przełom etapów Wyzwania.
    Jestem osobą, która wykonała bieg 30.12 robiąc przerwę 31.12 i z zapałem wcześniej zaplanowała dłuższy bieg 01.01 jako super rozpoczęcie 2019 roku – jakikolwiek nie miał by być długi!!! :)
    Czytam regulamin i nie znajduję zdania, które mówiłoby, że nie można tak zinterpretować reguł Wyzwania, aby zrobić tego dnia przerwę.
    Są w kalendarzu takie daty i zadania, które mogą wyprowadzić na manowce…
    Tak jak można było pominąć bieg 01.10.2018, ale reguły mówią, że konieczny jest wpis, jako, że był to poniedziałek. Ale ktoś mógłby zapytać: „Czy mam tak zapisać, skoro nie przebiegłem? Z czego tu być dumnym?”
    (Data) Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie to już x km.
    Reguły Wyzwania są bardzo wyraźne, (zwłaszcza 13 punktów od słowa: „UWAGA”).
    A zatem czytam i odpowiadam sobie:
    Czy przebiegłam co dzień 2 km w 25 min lub 4km co 2 dni w 60/55 min – tak przebiegłam.
    Czy zrobiłam jakiś trening na zapas – nie, nie zrobiłam.
    Czy każdy trening zarejestrowałam w Endomondo – tak zarejestrowałam.
    Czy zrobiłam notatki w zeszycie po treningu – tak zrobiłam.
    Czy raz w tygodniu w poniedziałek wpisałam zdanie o tym, że biorę udział w Wyzwaniu i ile km przebiegłam – tak, zrobiłam to.
    Czy w dniach 1-3 stycznia przesłałam dowody na wskazany link – tak, przesłałam.
    Czy zrobiłam zrzuty 10 lekcji z książki – tak zrobiłam i wysłałam.
    Czy przesłałam jpgi z treningów za 3 miesiące – tak przesłałam.
    ….
    Czy zawracam Agacie i Zespołowi RBC głowę sprawami o których mogę sama doczytać – nie, nie zawracam, polegam na sobie i ćwiczę się tym samym w pewności siebie – tak jak rozwija w nas to Kamila.
    Czy marudzę, narzekam, oczekuję ulg, bo mam małe dziecko a Endomondo nie zarejestrowało treningu i muszę nadrobić, moralizuję grupę, wypuszczam żółć na fejsie, jęczę…- nie, nie, nie! Biegnę ile sił w nogach!
    A czy przeszłam do drugiego etapu? – Nie? WHY? :(
    Agato, Zespole RBC
    Jestem z siebie bardzo dumna, kiedy wieczorem, po uśpieniu bobasa, wybiegam nie zważając czy i co pada lub po czym biegnę (ostatnio nawet odważyłam się głośno śpiewać ;) – cudowne! A potem wracam i siadam do czerwonego Dziennika Sukcesów)…
    Agato, Zespole RBC, nie chcę zakładać Dziennika Porażek :/
    Czy możecie taki fragment wskazać, który by mówił: Odpadają Ci, którzy nie pobiegną 31.12, choć odrobią po tym dniu przerwy. Ktoś mógłby powiedzieć: „Ale tu jest napisane, że wyzwanie trawa 3 miesiące a te kończą się ostatniego dnia grudnia, tzn. trzeba biec”, ale jest też napisane, powie inny, że drugi etap trawa trzy miesiące, choć zaczął się 07.01 – a zatem, niepełne. Hmmm. Dla mojego i innych (w takiej sytuacji) spokoju serca i ducha…
    Chciałabym zobaczyć, co i gdzie przeoczyłam. Przyznać się przed sobą: Tak, zgapiłam, tu faktycznie jest jasno napisane, lub tylko taki wniosek można wyciągnąć, że na 31.12 powinnam bezwzględnie zaplanować bieg.
    Celem Wyzwania jest: „zwiększenie samodyscypliny, pewności siebie, wiary w siebie…”
    A Kamila nawet gdzieś pisała (przy okazji tego Wyzwania, przywołując przykład parkowania w niedozwolonym miejscu, „bo inni parkują”(?), żeby iść za własnym rozumem, wierzyć sobie.
    I ja sobie uwierzyłam, że jednodniowa przerwa jest jak najbardziej ok, o ile nadrobię. I nadrobiłam po dniu przerwy 01.01 jako wspaniałe rozpoczęcie 2019, tak jak mówi zasada:
    ”… lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 55 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień.”
    Pójście za jasną regułą, która mówi o tym, że mogę zrobić dzień przerwy, jest dla mnie właśnie taką pewnością siebie, wiarą w to, że tak napisali, to tak można/trzeba.

    Agato, Zespole RBC, interpretuję, że Wezwanie jest już na takim etapie, że nie ma już w nim osób, które zgłaszają „ja nie wiedziałem”, chcą robić Wyzwanie na bieżni lub z inną aplikacją. Ponad to, można zobaczyć, że ja i inne osoby, po prostu kontynuujemy wyzwanie, robiąc wpisy w poniedziałek, czy te dotyczące lekcji. Chcę przez to powiedzieć, że to nie z gapiostwa ta sytuacja, tylko z możliwej interpretacji.
    Są w nim osoby po lekturach Kamili i innych, które z zapałem wystartowały w drugi etap, chcą pić koktajle, robić plank… Nie zabierajcie nam tego, z powodu „dwuznaczności”(?). To jak z kwadratem i prostokątem w matematyce.
    „Nie każdy prostokąt jest kwadratem, ale każdy kwadrat jest prostokątem”
    Ta decyzja „nie biegnę 31-go” to jest właśnie taka figura, taki „kwadrat”, który wpisuje się do grupy „kwadratów” i „prostokątów”.
    Bardzo bym chciała, abyście tę interpretację dostrzegli, nawet jeśli pisząc zasady, mieliście na myśli coś innego.
    Cokolwiek nie zdecydujecie, dziękuję, że to przeczytaliście i może przyznaliście mi choć miejscami rację.
    Załączam serdeczności,
    Sylwia Izabela
    PS. Nigdy nie robiłam wpisu w necie ;P Eeeelaborat

    • Sylwia Izabela

     Agato, Zespole RBC
     WALCZĘ o tę argumentację i chcę, aby wyraźnie wybrzmiało jednak coś jeszcze.
     Tak jak w kwestii możliwości rozpoczęcia Wyzwania 02.10 (pierwszego biegu od razu z „zadłużeniem” = 4 km), mogło wydawać się niedorzeczne zamieszczenie (01.10) poniedziałkowego wpisu o dumie (choć przebiegło się 0 km), to jednak zasadnym było to zrobić to, aby pokazać: „Czytam reguły i stosuję się do nich”, tak widzę analogię, że mogło być równie niedorzeczne „zadłużenie” za 31.12, odrabiać w kolejny dzień (01.01), ale było to zasadne.
     Ponad to, na pytanie, które zadała tu: marzena.sieminska
     „biegam w trakcie przerwy 1-6.01. Czy w poniedziałkowym podsumowaniu 7.01 „łacznie przebiegłam” mogę uwzgledniać km z tego okresu, czy nie powinnam ich sumowac do wyzwania?”
     Piszesz Agato
     Możesz :)
     Analogicznie, można również uznać, że ten czas przerwy(01.01), przeznaczam na odrobienie zadłużenia za dzień poprzedni (31.12).
     I ostatnia rzecz, którą chcę tu poruszyć, to pokazać, że nie wykonanie biegu 31.12 to planowany zamiar a nie jakieś niedopatrzenie. Otóż Wyzwanie kończy się w dniu moich urodzin!!!  – płonę na myśl o tym ostatnim biegu!!! Za każdym razem kiedy wstaję skoro świt, czy biegam po nieznanych terenach po zmierzchu, w śniegu, błocie, deszczu, wiem, że sama pracuję na swój prezent urodzinowy i ostatnią rzeczą jakiej bym dla siebie chciała tego dnia, to nie odebrać go…
     Barka Elona Muska, na której lądują rakiety nazywa się:” Just Read the Instructions” https://en.m.wikipedia.org/wiki/Autonomous_spaceport_drone_ship
     …bardzo uważnie przeczytałam „the Instructions” ;) i nie zrobiłam niczego, co by w „the Instructions” było zakazane. :)
     Dlatego raz jeszcze apeluję o to, abyście Agato, Zespole RBC byli wspaniałomyślni, empatycznie otwarci, partnerscy i zechcieli dostrzec, że taka interpretacja przeze mnie, czy innych była zasadna a inne szczegóły (jak możliwość wliczania km z okresu 01-06.01) wpierają tę argumentację.
     Czy Ciebie, Was to przekonuje?
     Serdeczności, Sylwia Izabela

 27. ania.pianist

  Mam pytanie odnośnie linka do wysłania dowodów realizacji I etapu wyzwania. Gdzie mogę go znaleźć? Czy powinien przyjść na maila?

  Pozdrawiam serdecznie,
  Ania

  • Agata

   Aniu, link jest w zasadach z 1 etapu.

 28. JOANNA

  Witam serdecznie. Moje pytanie dotyczy początku stycznia. Co robimy od 1.01.19 do 06.01.19? Dalej trwa pierwszy etap wyzwania i jego zasady czy jest to taka przerwa? Dziękuję z góry za odpowiedź i szczęśliwego nowego roku życzę

  • agata

   Robicie co chcecie. Biegacie, regenerujecie się, leżycie, spacerujecie , wybór należy do Was. Macie wolne! ?

 29. Marta

  Gdzie mogę znalezc zasady w pdf?tzn. do wydrukowania:)

 30. Weronika

  Witam Agato i Kamilo! Pytanie odnośnie filmów w lutym. Jest napisane zapisać w zeszycie po 2 lekcje z dwóch filmów. Następnie 20 lutego trzeba zmieści post z lekcjami z jednego filmu. Czy jest jakiś błąd czy lekcje z drugiego zostają tylko w zeszycie?

  • agata

   Weroniko, nie ma tutaj mowy o jednym filmie. Cytuję:
   „20 lutego 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na moim Fan Page post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji.
   Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:
   Np. W tym miesiącu obejrzałam/obejrzałem filmy (podaj tytuły). Moje 2 lekcje z tych filmów to: (tu wpisz swoje lekcje).”

   • Paulina

    Witam Agato,

    Pytanie odnośnie lekcji z filmów. Czy 2 lekcje z tych filmów z lutego tzn., że z jednego filmu ma być jedna lekcja i z drugiego filmu druga lekcja czy z każdego filmu po dwie lekcje trzeba dodać 20 lutego 2019?

    Pozdrawiam,
    Paulina

 31. Katarzyna

  Agato, czy w 2 etapie można jeszcze oficjalnie chodzić? 8 stycznia mam zabieg chirurgiczny i przez tydzień szwy zakaz aktywnosci fizycznej. Czyli przez pierwszy tydzień nie ma mowy u mnie o bieganiu. Chodząc wiem że zmieszcze się na styk. Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Katarzyno, jeżeli się mieścisz w czasie to teoretycznie tak, jednak zaznacz podczas aktywności fizycznej-bieganie.

 32. Magdalena

  Witam, mam pytanie odnośnie kolażu zdjęć. W jakim on ma być formacie? Przyznam, że sprawdzałam kilka aplikacji do robienia kolaży i żadna nie miała opcji dodania 31 zdjęć. Stąd mam pytanie, czy zdjęcia mogą być dodane w innym formacie albo jako rar? A może jakaś sugestia jak ugryźć możliwość przesłania 1 pliku ;) Z góry dziękuję za odpowiedź

  • Agata Krzyżanowska

   Magdaleno, jednym ze sposobów jest darmowa Canva, są też inne możliwości. W poprzednich edycjach wywaniowcy z nich korzystali.

   • Aneta

    Czy jest mozliwosc dodania koktajli w PDF? Zamiast jednego zdjecia w kolażu.

 33. Iza

  Witam,
  mam prośbę. Czy mógłby ktoś wymienić reżysera lub głównego aktora do filmów, które trzeba obejrzeć w 2 etapie. Być może temat filmu.
  Ja będę musiała obejrzeć najprawdopodobniej niemiecką wersję. Nieraz tytuły nie są tłumaczone dosłownie. Jakaś kolejna wskazówka będzie dla mnie pomocna w poszukiwaniach :)
  Dziękuję

 34. Irek

  II etap zaczynamy 7 stycznia. Czy to znaczy, że do 6 stycznia biegamy wg zasad grudniowych?

  • Agata

   Robicie co chcecie. Biegacie, regenerujecie się, leżycie, spacerujecie , wybór należy do Was. Macie wolne! ?

 35. Gosia

  Witam, czy trzeba biegać codziennie ?

 36. Katarzyna

  Dzień dobry,

  Czy brak informacji z autorespondera że wiadomość dotarła wynika z tego że jest nieustawiony czy pliki jednak nie dotarły?

  Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Kasiu, autoresponder wyłączony :)
   Otrzymasz potwierdzenie zaraz po pobraniu przez nas plików!

 37. Magdalena Pawłowska

  Dzień dobry, wysłałam pliki skompresowane w formacie rar. Czy jest to ok czy wysłać jeszcze raz osobno?

  Pozdrawiam!

  • Agata Krzyżanowska

   Magdaleno, poradzę sobie z nim.

 38. Małgorzata

  Witam, mam pytanie w WeTransferze wpisałam innego emaila niz podałam w wyzwaniu dlatego chciałabym się dowiedzieć czy ma to jakieś znaczenie? Oczywiście pliki z endomondo i FB są z moimi danymi bez zmian :)
  Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Małgorzato, jeżeli wszystkie dane Twoje są prawidłowe , to poradzę sobie z tym :)

 39. Ania

  Mam dwa pytania:
  1.Lekcje z książek nie mieszczą mi się na jednym zrzucie ekranu, mogę zrobić dwa zrzuty do każdej przeczytanej książki?
  2. Zdjęcia koktajli wrzucałam na fb, czy mogę zrobić zrzuty swojego profilu na fb?

  • Ania

   Dzień dobry,
   mam dwa pytania:
   1.Lekcje z książek nie mieszczą mi się na jednym zrzucie ekranu, mogę zrobić dwa zrzuty do każdej przeczytanej książki?
   2. Zdjęcia koktajli wrzucałam na fb, czy mogę zrobić zrzuty swojego profilu na fb?

  • Agata Krzyżanowska

   1. Możesz zrobić 2 zrzuty,
   2. Mają być zdjęcia koktajli, jeżeli są wszystkie to, tak :)

 40. Joanna

  Dobry wieczór,

  Czy mogę wrzucić wszystkie foty z koktajlami jeden plik pdf?:)

  • Agata Krzyżanowska

   Możesz :)

 41. Katarzyna

  [daty plików ze zdjęciami koktaili]
  Czy o zaliczeniu zdjęcia decyduje jego data?
  Robiłam zdjęcia telefonem (przy każdym kubku jest numer) i zapisywałam awaryjnie w katalogu na facebooku. Przed oddaniem telefonu do serwisu zgrałam zdjęcia z telefonu na komputer i okazało się, że dwóch brakuje. Jednocześnie na fb mam je zapisane, więc musiałam je zrobić. Gdy zapisuję z fb, mają bieżącą datę. Czy zaliczycie mi takie zdjęcia z dzisiejszą datą?

  • Agata Krzyżanowska

   Katarzyno, przyślij to co masz, w zasadach wyzwania nie ma mowy o dacie przy koktajlu. Ma być 31 zdjęć , jeżeli ktoś oszuka to tylko siebie :)
   Pozdrawiam

  • Natalia

   Ja tez bałam się o te daty :) Bo faktycznie pliki mają inna datę jeśli zgrywa się je przez fb kilka dni później. Ale jak się zagłębi w właściwości pliku to oprócz tej aktualnej daty jest i też data utworzenia pliku:))) To tak do wiadomości dla samej siebie i lepszego samopoczucia, że robiło się to regularnie :) Pozdrawiam :)

 42. Anita

  Kiedy poznamy warunki kolejnego etapu wyzwania?

  • Ewelina

   Na profilu pojawiła się wiadomość, że 5.04 poznamy warunki, a przerwę mamy do 12.04 :)

   • Agata Krzyżanowska

    Dokładnie tak! :)

 43. Agnieszka

  Nagrałam plank ale w kadrze nie zmieściły mi sie stopy (zwróciłam na to uwagę dopiero po obejrzeniu nagrania). Czy może tak zostać?

  • Agata Krzyżanowska

   Spokojnie Agnieszko, domyślam się, że daleko stopy nie odeszły :)
   Może zostać.

 44. Katarzyna

  [poniedziałkowy wpis]
  Zauważyłam dopiero dziś, że treść wpisu na fb w marcu powiększyła się o słowo „łącznie”. Czy mam edytować komentarz, czy mogę zostawić?

  Wg zasad w lutym:
  „Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! ”
  W marcu:
  „Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! „

  • Author
   Kamila Rowinska

   Zostaw :) pozdrawiam!

  • Agata Krzyżanowska

   Kasiu, zostaw to już i bądź czujna na przyszłość :)

 45. Gosia

  Witam, jedno zwięzłe pytanie o koktajle. Czy na zdjęciu powinny być widoczne produkty z których przygotowujemy koktajl? Z góry dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

  • Agata

   Nic o tym w zasadach nie ma, więc raczej nie :)

 46. Hania

  Agato, Pani Agato.
  Proszę o odpowiedź na pytanie, czy vlog Kamili, w którym zrobiła wyjątek i grupę osób, która nie spełniła poprawionych warunków wyzwania uznała za grupę, która może być nadal w wyzwaniu nie jest odstępstwem od zasad?

 47. Hania

  Agato, Pani Agato.
  Ocenia Pani moje stwierdzenia jako mocno wykraczające. Proszę o odpowiedź na pytanie, czy vlog Kamili, w którym zrobiła wyjątek i grupę osób, która nie spełniła poprawionych warunków wyzwania uznała za grupę, która może być nadal w wyzwaniu nie odstępstwem od zasad?

 48. Hania

  Jeśli tak mają wyglądać zasady, to rozumiem że Kamila nie powinna nagrywać vloga i robić wyjątek dla grupy osób, która podrukowała sobie kartki z zasadami, a potem nie śledziła zmian. Rozumiem, że te osoby są nadal w wyzwaniu, a ja mam dziś odpaść?
  Proszę o informację, czy Pani stanowisko jest ostateczne- czyli ja wypadam, a dla innych robicie Państwo wyjątek.

 49. Hania

  Nie zgadam się tym stwierdzeniem. Biegłam 4 a nie 7 ani 8,ponieważ nie ma w zasadach wyzwania podane, co zrobić z taką sytuacją, gdy biegnie się co drugi dzień a jest przełom miesięcy.
  Jeśli tak mają wyglądać zasady, to rozumiem że Kamila nie powinna nagrywać vloga i robić wyjątek dla grupy osób, która podrukowała sobie kartki z zasadami, a potem nie śledziła zmian. Rozumiem, że te osoby są nadal w wyzwaniu, a ja mam dziś odpaść?
  Proszę o informację, czy Pani stanowisko jest ostateczne- czyli ja wypadam, a dla innych robicie Państwo wyjątek.

  • Agata Krzyżanowska

   Pani Hanno,
   Zrobiła Pani trening 27 lutego (6km), kolejny trening 1 marca (4km). Nie dostosowała się Pani do zasad, ponieważ ominęła Pani jeden dzień biegu i nie nadrobiła go Pani, ani treningiem w dystansie 3 km, ani treningiem w dystansie 4km.
   Cytuję Panią „Skoro luty się skończył uznałam, że w marcu robię tylko 4 kilometry.I nie musze nadrabiać 3 km z lutego. Bo luty się skończył, a marzec to marzec „. To stwierdzenie mocno wykracza poza zasady wyzwania.
   Zapraszam Panią do dalszego kontynuowania biegania poza oficjalnym wyzwaniem.
   Trzymam kciuki za Panią i Pani dalsze przygody z bieganiem ;)

 50. Anna Szewczyk

  Witam,
  Mam pytanie dotyczące zdjęć koktajlowych. Czy mogę zrobić kolaż ze zdjęć, czy jednak ma to być 31 oddzielnych plików?
  Drugie pytanie dotyczy nazwy filmu z deską. Skoro w zasadach nie ma zadanej nazwy, to ma być dowolna?
  Pozdrawiam serdecznie

  • Agata Krzyżanowska

   Anno, 1. możesz zrobić kolarz, tylko tak, aby koktajle były dobrze widoczne. Podziel sobie je może tygodniami. 2. Nazwa pliku z deską może być dowolna :)
   Powodzenia!

   • Ania

    Hmm, można zrobić kolaż zdjęć??? To jestem mocno zaskoczona tą odpowiedzią bo to oznacza, że nikt nie weryfikuje, czy zdjęcia były robione każdego dnia, jak w zasadach… Myślałam, że jest tak jak z treningami na endomondo – nie masz zarejestrowanego – to nie ważne czy biegłaś czy nie odpadasz. Ja po stracie jednego zdjęcia uznałam, że to oznacza, że odpadam bo nie mam jak udowodnić, że danego dnia wypiłam koktajl i zrobiłam zdjęcie choć tak było. Mogłam po prostu zrobić koktajl 31 zdjęć koktajli… o jaaaa…. kolejna lekcja dla mnie do wyciągnięcia… dziękuję….

    • Anna Szewczyk

     Ja robiłam zdjęcia telefonem i raz w tygodniu zgrywałam je do folderu, w którym trzymam wszystkie dowody. Byłam zaskoczona, że data utworzenia zdjęcia byłą taka, jak dzień zgrywania, a nie dzień faktycznego wykonania. A potem pomyślałaam, że na litość Boską, przecież nikt nie będzie sprawdzał we właściwościach daty utworzenia tyyyyyluuuu zdjęć ;)

 51. Hania

  27.02.2018 zrobiłam 6 km. 28.02.2018 nie biegłam. Czy 01.03.2018 powinnam zrobić tylko 4 km, czy za 28.02.2018 jeszcze 3 km. 4 km czy 7km?

  • Ewelina

   1.03 powinnaś zrobić 8km bo już jest marzec.

  • Agata Krzyżanowska

   Jeżeli nie biegła Pani dnia 28 lutego , to zgodnie z zasadami powinna Pani pobiec 1 marca podwójny dystans, a że w marcu dystans wynosi 4 km, to powinna przebiec Pani 8 km.

 52. Iza

  Koktajle. W zasadach wskazane jest, że w marcu należy pić codziennie koktajl. Czy istnieje możliwość zakupu koktajlu? Tzn. Zrobionego nie samodzielnie tylko kupionego? Odkąd przeczytałam „Kobietę Niezależną”, a następnie pozostałe książki, stwierdziłam że należy zmienić nie tylko „coś” w swoim życiu ale większość. Zaczęłam m.in. ćwiczyć :-) oraz lepiej się odżywiać. Jedną ze zmian są koktajle, które często piję ( minimum 4 x w tygodniu). Od marca będzie to codziennie :-) Jednak, zdarza mi się kupić koktajl, gdy nie mam czasu na jego przygotowanie, lub zabraknie składników na jego przyrządzenie. W jednym z punktów zapewniają mnie, że nie dodają cukrów, miodu ani żadnej chemii do sprzedawanych koktajli. A skład napojów jest wyszczególniony w rozpisce. Jednak z uwagi na fakt, że wyzwanie, jest moją lekcją uczciwości wobec samej siebie, to bardzo chciałabym wcześniej być przygotowana na ewentualne trudności (brak możliwości kupienia gotowego koktajlu). A jak Pani Kamila Rowińska wybiera koktajle, które kupuje. Konkretna firma czy każdorazowo sprawdza Pani skład?

  • Anna

   W zasadach jest napisane „spożywasz”, „wypijasz”, nie ma że „sporządzasz”. To tak na chłopski rozum, ale lepiej niech się wypowie ktoś mądrzejrzy ;) myślę też, że można zrobić 2-3 porcje koktajlu na zapas i przechować w lodówce.

 53. Beata

  W wyzwaniu jest zapis:”6 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 65 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień”. I zastanawiam się czy będzie ok jeśli nie opuściłam żadnego dnia tzn codziennie robię po 3 km, a pewnego dnia robię 6 km w 65 minut jest ok? Po przecinku jest zapis…jeżeli opuścisz 1 dzień, a jeśli nie opuszczę to też jest ok?

  • Agata Krzyżanowska

   Jest ok, jeżeli mieścisz się w podanych czasach ;)

 54. Wiola

  Witam. Czy zmiana zdjęcia profilowego na fb będzie przeszkadzała w udowodnienie wyników. Teraz na Endo mam stare a na fb nowe.

  • Agata Krzyżanowska

   Zdjęcie nie ma znaczenia, nazwa/Twoje dane mają znaczenie :)

 55. Magdalena

  Czy jeśli chcę mogę biegać codziennie podwójny trening w wyznaczonym do tego limicie czasu? (np w lutym 6 km w 65 m)?
  Miłego dnia! :-)

  • Author
   Kamila Rowinska

   Czesc Magdalena, a jak jest napisane w zasadach?:)

   • Magdalena

    Hm, czyli rozumiem że 6 km codziennie wchodzi w grę jeśli się wyrobię w 35 min lub zrobię 2 treningi po 3 km ;-)

    • Agata Krzyżanowska

     Dokładnie :)

 56. Iza

  To pytanie już się pojawiło, odpowiedź niestety nie padła: w instrukcji nie jest jasno wskazane, więc bardzo proszę o doprecyzowanie, bo czasu już niewiele:) Czy 10 lutego mamy opublikować 2 lekcje z dwóch filmów (łącznie 4) czy 2 lekcje z jednego filmu, a termin publikacji drugiego filmu to 28.02?

  • Ewelina

   W instrukcji nic nie ma o tym, że mamy opublikować lekcje z filmu 28.02. Jest za to, że 10.02 publikujemy po 2 lekcje z każdego filmu :)

   • Iza

    Fakt, to tylko moje domniemanie :), że zasada będzie podobna jak w przypadku książek. 1 w połowie miesiąca, 2 na koniec miesiąca :) Dlatego zależy mi na info z RBC. Pozdrawiam

   • Kasia

    „W tym miesiącu obejrzałam/obejrzałem filmy (podaj tytuły)”. [rozumiem że wymieniam dwa tytuły]
    „Moje 2 lekcje z tych filmów to: (tu wypisz swoje lekcje)” [literalnie rozumiem, że 2 lekcje z obu, czyli po jednej z każdego, czyli razem dwie. Gdyby było „Moje 2 lekcje z każdego z tych filmów to:” wtedy byłyby razem 4 lekcje]

    • Agata Krzyżanowska

     Kasiu,
     „Oglądasz 2 inspirujące filmy i dzielisz się 2 lekcjami z każdego z wybranych. ”
     Pod postem wpisujesz jakie filmy obejrzałaś i wypisujesz po 2 lekcje z każdego z nich, łącznie mają być 2 filmy i w sumie 4 lekcje :)
     Powodzenia :)

 57. Kasia

  Dzień dobry! :)

  Mam pytanie, bo nowy miesiąc się zaczął, a jestem w swego rodzaju kropce ;) Otóż 30.01. zrobiłam 2,5km, 31/01 biegać nie mogłam, więc teoretycznie dzisiaj powinnam zrobić pięć km, ale dziś już luty, gdzie minimum dziennie to 3km… A więc 6km? hmm… pls help! Dziękuję! :)

  • Agata Krzyżanowska

   Kasiu, dzisiaj biegniesz 6 km, jest już luty :)
   Powodzenia!

  • Author
   Kamila Rowinska

   Zrób 6.

 58. Ilona

  Witam!
  Mamy 31.01 telefon mi się zrobił czarny w trakcie biegu…0_o
  Jutro w takim razie robię 6km w 65minut tak?????;-)

  • Paulina

   Mam to samo pytanie. Chyba od razu ide 6km.

   • Author
    Kamila Rowinska

    tak zrób :)

    • Paulina

     Zrobione! A teraz lecę na zumbe ?

 59. Natalia

  Mam pytanie odnośnie przeczytania książki.
  Jestemw trakcie czytania drugiej i 10 lekcji mam już na spokojnie, bo jest superinspirująca. Zastanawiam się, czy w takim wypadku, jeżeli 10 już mam, to mogę sobie doczytanie jej do konca rozłożyć w czasie też na luty?

  Pozdrawiam
  Natalia

  • Agata Krzyżanowska

   Cytuję zasady II etapu:
   „W styczniu potrzebujesz też przeczytać/ popracować z dwiema wybranymi przez siebie książkami.”
   Pozdrawiam!

 60. Ala

  Mam pytanie o podsumowania poniedziałkowe. Czy sumując pokonane kilometry dodaję do nich również te treningi które nie spełniają zasad wyzwania ? Np. czy jeśli przebiegłam w weekend 10 km w godzinę czy mogę to też dodawać czy raczej filtrować tylko te treningi które spełniają założenia. Pozdrawiam

  • Author
   Kamila Rowinska

   Możesz je dodać :) Jak wolisz.

 61. Anita

  Mam pytanie odnośnie tygodniowych screenów z endomondo. 10 stycznia wypadał w środę. Czy w związku z tym screeny robić od środy do środy, czy od poniedziałku do poniedziałku, a ten pierwszy tydzień zostawić niekompletny? A może jest to dla RBC obojętne?

  • Agata Krzyżanowska

   Obojetne :))

 62. Kamila

  Witam mam pytanie, dostałam od Was maila „ Potwierdzam, ze twoja wiadomość dotarła na moja skrzynkę mailowa. Jeśli masz pyt kieruj je pod tego właśnie linka. Zapraszam Cię rownież do realizacji 2 etapu wyzwania. Gratuluje samozaparcia i samodyscypliny” Potrzebuje jasnej odpowiedzi czy zaliczyłam pierwszy etap??? Z góry dziękuje!

 63. Kamila

  Czy osoby które nie przeszły do następnego etapu wyzwania dostają informacje o tym na maila?
  Ja nie mam żadnych wiadomości i nie wiem czy to oznacza, że odpadłam czy może jeszcze dziś będą wysyłane maile?

  • Agata Krzyżanowska

   Tak, wysyłaliśmy maile do wszystkich od których otrzymaliśmy pliki.
   Kamila, sprawdź maila, spam oraz inne zakładki. Jeżeli nie znajdziesz od nas wiadomości, napisz do nas ?

   • Kamila

    Juz mam! Dziękuje!

 64. Kamila

  Jak nie przechodzi się do następnego etapu to dostaje się tą informację na maila? Bo nie mam żadnych wiadomości i nie wiem czy to znaczy, że odpadłam czy może jeszcze dziś będą wysyłane wyniki?

  • Agata Krzyżanowska

   Sprawdź spam oraz oferty. Jeżeli nie otrzymałaś informacji na maila, napisz proszę na [email protected]

   Sprawdzimy i odpowiemy ?

 65. Magda

  Mam pytanie odnośnie czasu. Jeśli w styczniu mamy się wyrobić w 25 min, to ma być 25:00, czy może też być np. 25:05? Nie wiem czy to się liczy

  • Agata Krzyżanowska

   Magdaleno, gdyby można było biec 25:05 , to byśmy tak zapisali w zasadach a jest zapisane, że macie przebiec w maksymalnie 25 minut.

   • Wiktoria

    Agata – jeżeli w styczniu mam 2 treningi w których endomondo zarejestrowało 50 minut 02 s ale pokonany dystans jest ponad wymagane 5 km (jest ok 7,5km) to jest ok … teraz będę wyłączała na 49 minutach :)

    • Agata Krzyżanowska

     Wiktoria, w tym wypadku to zaliczę, ponieważ wierzę, że przebyłas dystans w wymaganym czasie ( ponieważ przebiegłaś 7,5 km)
     Lecz proszę Cię przestrzegaj czasu/ zasad, ponieważ nie będę od każdego rozkładała treningu na czynniki pierwsze ??

     Powodzenia!

     • Wiktoria

      Dzięki WIELKIE :) i już będę się pilnowała :)

 66. Ola

  Witam, czy można robić codziennie 5 km w 50 min ?

 67. Ewa

  Witam! Dzisiaj jest 15.01:) więc dzielimy się pod postem naszymi 10 lekcjami z pierwszej przeczytanej książki w styczniu. Ok post na fanpage już jest ale zachęca nas do podzielenia się ilością przebiegniętych kilometrów będzie drugi? czy może publikujemy lekcję pod tym postem? i z racji,że jest poniedziałek to oprócz lekcji wpisujemy też ilość przebiegniętych kilometrów:) Pozdrawiam

 68. Agnieszka

  Czy rozpoczynjąc dziś notowanie biegów jak łaczna sumę km w zapisie „od początku wyzwania”sumujemy od 3.10 łacznie z terminem przerwy 10 dniowej jeżeli ktoś biegał czy sumujemy tylko 2 etap?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Zapisz łączne kilometry.

 69. Anna

  Czy marcowy koktajl ma być codziennie inny?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nie ma takiego zdania w zasadach. Jest napisane, ze ma byc.

 70. Magdalena

  Witam,
  ja zapisuję notatki jednostronnie i załączyłam zdjęcie jednej strony bo druga jest pusta. Czy to oznacza, że odpadnę z wyzwania? Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   A jak jest w zasadach zapisane?

 71. Kamila

  Witam, postanowiłam wypełniać Dziennik coachingowy w styczniu, czy 30 dni stycznia należy traktować jako całość a w drugiej połowie należy wybrać inna lekture? Czy można 30 dni potraktować jako całość na styczeń?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Kamila, chyba nie rozumiem tego pytania.
   Co to znaczy, ze 30 dni chcesz traktowac jako całość? Całość czego?

 72. Kasia

  Właśnie zobaczyłam, że prawdopodobnie zrobiłam błąd wysyłając swoje dowody ukończenia I etapu. Wysłałam zdjęcie notatek, ale jednej strony, a nie kartki. Czy jest to błąd ? Czy mogę to jeszcze dosłać? Bardzo mi zależy i nie chce aby w pokonywaniu własnych słabości pokonała mnie taka drobnostka.

  • Agata Krzyżanowska

   Katarzyno,
   W chwili obecnej nie można już niczego dosłać. Weryfikacja odbędzie się na podstawie przesłanych plików. Bez względu na wynik, bądź z nami nadal!
   Powodzenia!

 73. Lidia

  Witam wysłałam transfer 1.01.2018 i dostałam informację że został pobrany. Niestety w tym transferze wysłałam zdjęcie jednej strony z zeszytu a nie jednej kartki jak było w wytycznych. Szczęśliwie błąd ten zauważyłam 3.01.2018 i zdążyłam jeszcze raz wysłać transfer z poprawnie wykonanym zdjęciem z zeszytu. Dzisiaj dostałam maila od WeTransfer z informacją że mój mail do dzisiaj nie został pobrany a jego ważność upływa 8.01.2018 Agata Kamila proszę o pomoc i podpowiedź co mam robić w tej sytuacji żebym nie odpadla ?????

  • Agata Krzyżanowska

   Pani Lidio, mam wszystkie Pani wiadomości :)
   Pobrałam ostatnią wiadomość przesłaną przez We Transfer z poprawnie przesłanymi plikami :)

   • Karina

    Pani Agato, zrobiłam podobnie jak Lidia – wysłałam pliki dwa razy, powtórnie 3 stycznia – ale dostałam tylko jedno potwierdzenie pobrania przez Panią plików z WeTransfer. Czy moje rowniez dotarły dwa razy? Pozdrawiam serdecznie.

    • Agata Krzyżanowska

     Potwierdzam, dotarły dwa razy.

 74. Monika

  Czy w lutym w podsumowaniu na FB mamy napisać 2 tytuły obejrzanych filmów i łącznie 4 lekcje czy dwa tytuły i tylko 2 lekcje?

  Po opisie nie jest dla mnie jasna ilość lekcji jaką mam opublikować na fb. Najpierw jest napisane,że dzielimy sie 2 lekcjami z każdego filmu a w przykładowym komenatrzu w treści jest mowa o dwoch filmach i tylko 2 a nie 4 lekcjach,dziękuję ;)

 75. Ania

  Zaczynam troszeczkę panikować. Dostałam tylko info z wetransfer, ze mail doszedł. Powinnam oczekiwać maila od RBC?

  • Agata Krzyżanowska

   Ania, jeżeli WeTransfer Cię poinformował, że mail doszedł, to jest ok ;)

   • Ania

    W zasadzie to nie wiem, czy miałam dostać jakieś potwierdzenie o przejściu do drugiego etapu?
    Nie dostałam i nie wiem czy coś zawaliłam?

    • Agata Krzyżanowska

     18 stycznia otrzymasz wiadomość czy jesteś nadal w wyzwaniu czy nie :)
     Informowaliśmy Was mailowo o tej wiadomości.

     • Ania

      Nie dostałam ale dzięki :)

 76. Aga

  Czy jeśli wraz z dowodami realizacji pierwszego etapu wyzwania wysłałam plik jpg z podsumowania i wrażeń po pierwszym etapie z dnia 1.01. będzie OK? Czy powinnam wysłać pliki ponownie bez wspomnianego wcześniej? :)

  • Agata Krzyżanowska

   Będzie ok :)

 77. Gosia

  Mam pytanie dotyczące wysyłki plików przez wetransfer. Niektóre osoby otrzymały email zwrotny z adresu [email protected] z informacją o potwierdzeniu otrzymania wysłanych plików. Czy jeżeli nie otrzymałam takiej informacji, wysłać ponownie pliki ?

  • Agata Krzyżanowska

   Gosiu, jeżeli wysłałaś wszystko na poprawny adres mailowy, to nie ma takiej potrzeby. Dostaniesz potwierdzenie jak pobiorę Twoje pliki :)

   • Ania

    Agata, masz mój serdeczny doping. Czekam w panice na maila od Ciebie :)

 78. Magda Kozłowska

  Witam Kochani, czy w podsumowaniu może być screen z dziennika aktywności na Facebooku???????

  • Agata Krzyżanowska

   jeśli przedstawia to o co prosiła Kamila , to moze być.

   • Magda Kozłowska

    Dziękuję

 79. Ania

  Wiem, wkręciłam się, 01.01 zrobiłam podsumowanie na fb i wysłałam ten screen razem z pozostałymi plikami czy będzie to uznane za błąd krytyczny? Wiem, że wiele osób też tak zrobiło na wszelki wypadek… Czy powinnam wysłać pliki jeszcze raz bez podsumowania ostatniego tygodnia?

 80. Edyta

  Kamila, pytanie odnośnie zeszytu? Czy my te zeszyty będziemy wysyłać do Was?
  Poza wyzwaniem, mam tu także notatki ze szkoleń i teraz się zastanawiam, czy te zeszyty po szkoleniu zostają z nami? Mam nadzieję, że tak :)

  • Author
   Kamila Rowinska

   Tak, zostają u Was :)

 81. Iwona

  Myślałam, że wszystko dla mnie jasne, ale teraz czytam komentarze i zwątpiłam odnoście zdjęcia z naszymi notatkami. Wysłałam zdjęcie jednej strony. A może powinnam dwóch stron? dziękuję! Jeśli źle wysłałam – mogę wysłać jeszcze raz? Czy będzie zaakceptowane tak jak jest – jedna strona. dziękuję!

  • Author
   Kamila Rowinska

   2 strony to kartka. Wyslij jeszcze raz komplet.

   • Ala

    No to ja jeszcze mam pytanie. Czy to może być zdjęcie dwóch stron ale różnych kartek?:D zrobiłam po prostu zdjęcie otwartego zeszytu, czy tak może być?

    • Agata Krzyżanowska

     Może być :)

 82. Sonia

  Myslalam, ze mnie szalenstow pytan odnosnie wysylania plikow nie ogarnie a jednak. Wczoraj wieczorem wyslalam moje pliki ale dzis rano ktos mnie „oswiecil” I zorientowalam sie, ze zamiast kartki z mojego zeszytu, wyslalam zdjecie jedynie 1 strony z zeszytu. Czy powinnam moje pliki wyslac ponownie?

  • Agata Krzyżanowska

   tak. Komplet plikow.

 83. Anna

  10 lutego umieszczamy komentarz z lekcjami z 2 obejrzanych filmów?

  • Author
   Kamila Rowinska

   tak:)

 84. Lesia

  Proszę o potwierdzenie, czy dobrze rozumiem: jeśli uzupełniam dziennik, to wszystko jedno z których 30 dni dziennika wrzucę swoje lekcje?

  • Author
   Kamila Rowinska

   tak.

 85. Anna

  Witam. Na FB pojawiła się informacja, że 1 stycznia będzie post z podsumowanie. I Etap trwa do 31.12 a drugi etap zaczyna się 10.01. W związku z tym, mam pytanie. jeżeli pojawi się post z podsumowaniem, do którego etapu ma on zostać zaliczony? Pozdrawiam

  • Author
   Kamila Rowinska

   Gdzie na fb napisalam, ze sie pojawi 1 stycznia post z podsumowaniem?

    • Agata Krzyżanowska

     I właśnie dlatego Kamila prosiła abyście pytania zadawali tutaj, gdzie odpowiadamy tylko my we dwie.
     Jesli pytacie w internecie pozostałych czlonkow zespolu to dostajecie niepelne informacje.
     1 stycznia bylo podsumowanie, ktore Kamila ustalila po to, aby zapytac Was o poczucie dumy. Nie mialo nic wspolnego z ukonczeniem 1 etapu, ktory trwal do 31.12.17r.

 86. Kasia

  Dzień dobry! Mam pytanie o styczeń – 15/01 publikuję lekcje z pierwszej książki wyznaczonej na miesiąc styczeń, 31/01 z drugiej, a startujemy 10/01, tak?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Tak, czytac mozesz zaczac juz dzis. Przerwe masz na bieganie, aby sie zregenerowac.

 87. Aga

  W jaki sposob rejestruje, ze ukonczylam plank kazdego dnia?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nie rejestrujesz. Jak nie zrobisz kazdego dnia, to na zakonczenie przy minutowym bedzie kłopot.

 88. Anita

  Pytanie odnośnie koktajlowe. Myślę, że nie będzie z tym problemu, ale wolę zapytać. Czy koktajl można zamienić na świeżo wyciśnięty sok warzywny lub warzywno-owocowy?

  • Kamila Rowinska

   Mozna

 89. Brygida

  W zasadach jest napisane, ze w lutym nalezy zobaczyc 2 filmy, ale pozniej pisze, ze do zeszytu mamy zapisac 2 lekcje z 1-go obejrzanego filmu.

  • Author
   Kamila Rowinska

   tak, a na tablicy w poscie z dwóch.

 90. Katarzyna

  Czy zapisy możemy kontynuować w starym zeszycie, czy musimy zakupić nowy pomimo tego, że zostało dużo miejsca z wcześniejszego etapu

  • Author
   Kamila Rowinska

   Mozesz w starym.

 91. Marta

  Rozumiem, że dopóki mieszczę się w limicie czasowym mogę chodzić ?

  • Marzena

   Skoro tak było do tej pory to znaczy ze nadal obowiązuje.

  • Kamila Rowinska

   Tak.

 92. Barbara

  Jeśli już ktoś wypełnia dziennik couchingowy to co wtedy ma o jedną książkę mniej?!

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nie rozumiem pytania.

   • Barbara

    Chodziło mi o to że skoro już wypełniam dziennik couchingowy to już go zaliczam do obowiązkowych lektur czyli jakbym miała o jedną lekturę mniej, bo dziennika już za chwilę pierwszą część kończę :-)

 93. Edyta

  Czy to musi być koktail z blendera, czy może być z wyciskarki wolnoobrotowej?

  • Author
   Kamila Rowinska

   może być z wyciskarki.

 94. Alina

  Wychyle sie i powiem szczerze, ze ja to sie bardziej boje tego tysiaca pytan, ktore sie tu pojawia, bardziej niz samego wyzwania! :)

  • Kamila Rowinska

   ;) na szczeszcie dla Ciebie te pytania to moje wyzwanie :)

 95. Basia

  Witam mam pytanie odnośnie lutego a mianowicie jeśli chodzi o obejrzenie dwóch filmów to rozumiem, że mają być obejrzane do 10-go lutego tak?

  • Marzena

   10 lutego piszesz lekcje z filmów tzn ze musisz mieć je obejrzane do 10 lutego.

 96. Kinga

  Pracuję z Dziennikiem Coachingowym już jakiś czas. Mogę ten fakt wykorzystać już 15. 01?
  Jeśli tak, to czy mogę w lekcjach opisać coś co mnie zainspirowało w wybranym przeze mnie miesiącu pracy z nim??

  • Author
   Kamila Rowinska

   tak :)

 97. Kasia

  czy pliki mogą być w formacie png czy musi być jpg?

  • Author
   Kamila Rowinska

   a jak jest napisane w zasadach?

 98. Ania

  Super, choć przyznam szczerze, że trochę się boję tego etapu. Pytanie: co robimy do 10.01.18? Chodzi mi o bieganie.

  • Marzena

   Skoro skończył się etap 1 a nie zaczął etap 2 to nie trzeba biegać.

  • Kamila Rowinska

   Robimy co chcemy :)

 99. Anna

  Czy jeśli ze względu na rozstęp mięśni prostych brzucha nie mogę robić plank, muszę pożegnać się z wyzwaniem? :(

  • Marzena

   Tak

  • Barbara

   Wzmocnij mm poprzeczny brzucha wtedy jak będziesz umieć to trzymać uda Ci się zrobić Plank, chyba że w Twoim przypadku masz już bardzo mocne rozejscie, ale warto skonsolidowany z dobrym Fizjoterapeuta od kobiet po ciąży :-)

  • Kamila Rowinska

   Plank jest dla Ciebie bezpieczny.

   • Barbara

    Jest bezpieczny pod warunkiem że umiesz trzymać dobrze mięsień poprzeczny brzucha :-)

 100. Anna

  Gdy będę pracowała 30 dni z Dziennikiem coachingowym w styczniu, mam napisać 10 lekcji z przepracowanych 30 dni ostatniego dnia Stycznia? Wolałabym publicznie nie zamieszczać zdjęć, ponieważ ten dziennik stała się dość intymny :)

  • Marzena

   Przecież jest napisane w zasadach

  • Ewa

   Robisz zdjęcia postów z 10 lekcjami, a nie zdjęcie dziennika. Ja tak rozumiem to wymaganie. Np. Moją lekcją z dziennika jest: praktykowanie wdzięczności pozwala mi skoncentrować się na pozytywnych stronach. W trudnych momentach wracam do pielęgnowania wdzięczności za to co mam. W tym nie ma raczej nic intymnego.

  • Kamila Rowinska

   Zrob to co napisalam w zasadach. Nie przypominam sobie, abym zamawiala zdjecia Twojego dziennika :)

  • Olga

   Witam, czy jeśli jedna z lektur na miesiąc styczeń 2019 jaką wybrałam jest dziennik coachingowy to rozumiem, nie muszę przepracować czterech tomów w miesiącu styczniu, tylko pracuje przez dany miesiąc i z tego miesiąca opracowuję swoje lekcje? Pozdrawiam Olga

   • Kasia

    Drogie RBC – dziś 15 stycznia. Mieliśmy pod postem wpisać nasze 10 lekcji z lektury – jest prawie godz.10, a postu brak. Poinformujecie nas co dalej? Post się pojawi?
    Serdeczności dla całego zespołu RBC.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?