Wyzwanie Kamili Rowińskiej 2018/2019 ruszyło

Wyzwanie Kamili Rowińskiej 2018/2019 ruszyło!

Ponieważ moją misją jest wspierać Cię w zwiększaniu Twojej efektywności osobistej i zawodowej, rzucam Ci wyzwanie!

W 2014 r. po raz pierwszy ogłosiłam dla swoich Czytelników wyzwanie. 

Jego celem jest:

 • zwiększenie samodyscypliny,

 • pewności siebie,

 • wiary w siebie,

 • polepszenie zdrowia osób biorących w nim udział.

Wiem jak ogromny wpływ ma samodyscyplina i regularne uprawianie aktywności fizycznej na wyniki w pozostałych obszarach naszego życia.

Podjęcie wyzwania jest dobrowolne, a zrealizowanie może skończyć się dla Ciebie byciem jeszcze bardziej konsekwentnym, chartyzmatycznym, proaktywnym i zdeterminowanym.

Mogą też pojawić się różnego rodzaju przywileje, które otrzymasz ode mnie w ramach realizacji wyzwania, ale to będzie niespodzianka :). 

Wyzwanie trwa rok i zostało przygotowane dla osób dorosłych i zdrowych.  

ETAP 1 wyzwania Kamili Rowińskiej trwa 3 miesiące. 

Startujemy 1.10.2018 r. 

Aby wystartować z nami musisz zarejestrować się do 30.09.2018 r.

ZAPISZ SIĘ >>> TUTAJ

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu

i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę, nie jesteś w wyzwaniu. 


Przeczytaj uważnie zasady wyzwania Kamili Rowińskiej, aby nie odpaść na stracie.

Wiem, że żyjemy szybko i wielu z nas czyta pobieżnie informacje, jednak w wyzwaniu chodzi też o UWAŻNOŚĆ i przestrzeganie zasad. 

ZASADY SĄ DLA WSZYSTKICH JEDNAKOWE. Proszę nie prosić o robienie wyjątków.  


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – PAŹDZIERNIK – chodzenie / bieganie w dowolnym tempie + lektura książki.

   1. Od 1 do 31 października biegasz lub chodzisz  (uprzedzając pytania: rolki, hulajnoga, łyżwy itp. się nie wliczają w wyzwanie).

   2. Pokonujesz dystans minimum 2 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem). WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte – jeżeli wolisz, możesz chodzić 4 km co 2 dni. Jednak jeśli w drugim dniu nie wykonasz 4 km, nic już nie możesz zrobić. Wypadasz z wyzwania.

   3. Każdy trening w wyzwaniu musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO (uprzedzając pytania – nie, nie można inną. Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji).

   4. Kupujesz sobie zeszyt. Po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie to już x km. 

   1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  Tak może wyglądać przykładowy poniedziałkowy post:

  przykładowa grafika o wyzwaniu Kamili Rowińskiej na Facebook

  1. W październiku potrzebujesz też przeczytać jedną z trzech książek:  

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  2. W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki w trzech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  3. 31 października 2018 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np.: W tym miesiącu przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora) 

   Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)

  Proste prawda? :)


  Wyzwanie Kamili Rowińskiej – LISTOPAD  chodzenie/bieganie na czas + lektura książki.

   1. Biegniesz lub chodzisz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 60 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrobić ten, który wypadł wczoraj. 

   2. Każdy trening rejestrujesz przez aplikację ENDOMONDO.

   3. Po każdym treningu zapisujesz w zeszycie następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam/prze  X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

   Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  2. W listopadzie potrzebujesz przeczytać jedną z książek:

   1. „Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code dla kobiet ”  Aleksandra Frątczak – Biś

   2. „Jak stworzyć swój pierwszy biznes?” Patrycja Mstowska-Borysiewicz, Mariusz Mszyca

   3.  „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale”  Kamila Rowińska 

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  3. W swoim zeszycie zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki z trzech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  4. 30 listopada 2018 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i zachętą do publikacji lekcji. Masz czas do godziny  23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np. Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  

   Moje 10 lekcji z lektury to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – GRUDZIEŃ – bieganie na czas 

  1. Przebiegasz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w maksymalnie 55 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

  2. Nie możesz robić treningów w przód/na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które wypadły.

  3. Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO.

  4. Po każdym treningu zapisujesz w swoim zeszycie następujące zdanie:

Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. To łącznie X  od startu wyzwania. To pokazuje, że jestem w stanie wytrwać w KAŻDYM wyzwaniu, jakie wybieram.

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 


DOWODY ZREALIZOWANIA 1 ETAPU WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ

1 -3 stycznia 2019 r. przesyłasz poprzez ten LINK poniższe dowody realizacji I etapu wyzwania:

 1. Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna :) – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). 

 2. Zrzuty ekranu Twoich 10 lekcji z książki, które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna. Radzę robić je od razu po publikacji (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).

 3.  Zrzuty ekranu w plikach jpg – zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Rób je w cyklach miesięcznych – nazwa pliku: daty treningu ( masz miejsce na przesłanie max 7 plików).

  Możesz je przygotowywać na koniec miesiąca i trzymać na komputerze w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć. 

 4. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez podany link ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałeś/wypracowałaś to Twoje – ciesz się z tego!

 5. Poniżej przykładowy miesięczny zrzut ekranu wykonany na komputerze. Zwróć uwagę, że w prawym górnym rogu powinno widnieć Twoje imię i nazwisko.

 6. Na zrzucie widoczna jest data, dystans, czas oraz sport, jaki się uprawiało. TE INFORMACJE MNIE INTERESUJĄ.

 7. Jeżeli Twoje nazwisko widnieje ucięte – nic nie szkodzi. 

 8. Jeżeli w Endomondo masz inne nazwisko, a na facebooku inne, to uporządkuj swoje profile przed dołączeniem do wyzwania, aby nazywać się tak samo. 

  przykładowy zapis treningów w wyzwaniu Kamili Rowińskiej w aplikacji Endomondo

UWAGA

   1. Link służący do przesłania dowodów realizacji I etapu wyzwania będzie aktywny od 1 stycznia 2019 r.

   2. W wyzwaniu bierze udział kilka tysięcy osób. To sporo pracy dla zespołu, zwłaszcza przy sprawdzaniu tego, jak Wam poszło. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki, ma na imię Agata.  Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

   3. Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż Endomondo i ustalanie dlaczego akurat 2 km zamiast 1 km? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne. 

   4. Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

   5. Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 -3 stycznia 2019 r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   6. Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów jeśli przebiegniesz przykładowo 3 km w 30 minut itp. 

   7. Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do maila, lub w sposób inny niż poprzez załączony link z przekierowaniem do formularza TYPEFORM, nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   8. Jeżeli po opuszczeniu jednego dnia treningu, nie zrobisz kolejnego dnia 4 km, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Nie możesz tego nadrobić trzeciego dnia sześcioma kilometrami, ani robić kilometrów wcześniej „na zapas”.

   9. Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce – Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania. 

   10. Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć w ENDOMONDO dowód wykonania treningu. 

   11. Jeśli nie masz konta na facebooku, albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania. 

   12. Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

   13. Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :).

   WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

   1. Twój sportowy wysiłek może przydać się innym i możesz zrobić coś dobrego. Zapisując się do proponowanych przez Endomondo rywalizacji np. „Pomoc mierzona kilometrami” możesz zbierać kilometry na cel charytatywny. Twój wysiłek będzie kilkakrotnie wynagrodzony!  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   2. W ENDOMONDO możesz dołączyć do rywalizacji (wydarzenia) pod nazwą „V edycja wyzwania Kamili Rowińskiej”. Możesz tam obserwować, kto jeszcze bierze w tym udział i czy już dziś trenował. Będzie to na Ciebie działać motywująco. TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   3. Możesz dołączyć do otwartej grupy na Facebooku,  aby wzajemnie wspierać się z innymi osobami, biorącymi udział w wyzwaniu.  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   Powodzenia i trzymam kciuki! 

   Kamila Rowińska 

   Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

   Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
   Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
   Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
   Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
684 komentarze
 1. […] z tym co można przeczytać na stronie Kamili Rowińskiej, celem wyzwania jestzwiększenie samodyscypliny, pewności siebie, wiary w siebie i polepszenie […]

 2. […] z tym co można przeczytać na stronie Kamili Rowińskiej, celem wyzwania jest zwiększenie samodyscypliny, pewności siebie, wiary w siebie i polepszenie […]

 3. Monika

  Hej dołączyłam do wyzwania nie oficjalnie , wytyczne na pierwsze 3 miesiąca są A gdzie znajdę wytyczne na kolejne etapy wyzwania
  Pozdrawiam
  Monika

 4. Monika

  Witam,
  Jesli odpadniemy, to dostaniemy tez w mailu informacje ,co złe zrobilismy? I jaki był powód?

  Pozdrawiam serdecznie

 5. Joanna

  Dzień dobry,

  Przygotowując zrzuty z endomondo do wysyłki widzę, że w październiku codziennie robiłam ponad 2 km, często ponad 4 km. Czy to jest OK – wg mnie tak, skoro nie było limitu km (co najmniej 2 km codziennie) ani limitu czasu, i nie musze usuwać co 2 treningu jak w 11 i 12.2018 r. Proszę o potwierdzenie:)

  Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Joanno, potwierdzam.

 6. Dorota

  Witam,
  pytanie odnośnie zeszytu. Wysłałam 2 pliki :na pierwszym jest zdjęcie strony pierwszych treningów z października, a na kolejnym pliku zdjęcie całej kartki (dwóch stron) ale już kolejnych treningów październikowych wraz z 10 lekcjami z lekcji. czy mimo wszystko jest ok?

  • Agata Krzyżanowska

   Jest ok!

 7. Dorota

  Witam,
  mam problem z z dwoma kwestiami.. ponieważ panuje nadinterpretacja zasad.
  1.wysłałam 2 pliki zdjęć z zeszytu; na pierwszym jest zapis początku października a na drugim jest cała kartka z kolejnych treningów październikowych wraz z lekcjami z książki.
  2. wsysałam również 2 pliki 10 lekcji z obu książek
  pytanie jest następujące czy powinnam coś poprawić?

  • Agata Krzyżanowska

   Nie. Zostaw tak jak jest.

 8. Małgorzata

  Witam. Czy zdjęcia kartek z zeszytu można wysłać w formie jednego, wielostronicowego pliku pdf? Pozdrawiam Małgosia

  • Agata Krzyżanowska

   Tak

 9. Monika

  Agato,
  mam pytanie, czy jak było napisane „Wybierz tylko jedną z 2 przeczytanych książek” tzn ze wysyłam tylko jeden plik z lekcjami?
  Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Tak.

   (Od razu wyprzedzam, że jak wysłałaś 2 to już to zostaw….)

 10. Iwona

  witam, i ja wolę się upewnić ws zdjęć zeszytu z zapisami treningów. dziewczyny powyżej zamieszczały dwie strony z których jedną miały z października. moje pliki to kartki z wpisami listopad i grudzień. tak odczytałam tę zasadę – przesłanie niekoniecznie październikowych ale jednej kartki z wpisami w zeszycie o tym, że jestem „dumna/dumny”… jeśli jednak miałoby być inaczej to czy można edytować przesłany plik lub czy powinnam wysłać ponownie z październikiem?

  • Agata Krzyżanowska

   Iwona, nie można edytować. Wyślij raz jeszcze!

 11. Elżbieta

  Witajcie,
  wczoraj robiąc foto z zeszytu zauważyłam, że podliczając km pomyliłam się i we wpisach poniedziałkowych 22 i 29.10 mam błąd w podliczeniu sumy kilometrów, które raportowałam na fanpage. Każdego dnia przebiegałam ponad 2km. Kolejne wpisy poniedziałkowe zawierają już prawidłowo podsumowane.Czy to oznacza, że odpadam z wyzwania?

  • Agata Krzyżanowska

   Nie, nie wypadłaś. W przyszłości, bądź proszę bardziej uważna ;)

   • Elżbieta

    Dziękuję! Zmieniłam sposób zapisywania od listopada:)

 12. Dorota

  Witam, czy w dowodach może być przesłane zdjęcie dwóch stron z zeszytu z listopada czy musi być z października? Dziękuję z góry za odpowiedź ?

  • Agata Krzyżanowska

   Doroto, prześlij proszę tą formułę, która jest zapisana w zasadach „…dumna/dumny…”

 13. Anna

  Witam,
  w dowodach ukończenia I etapu przesłałam zdjęcia z dwóch stron zeszytu z grudnia. Nie ma tam formułki „jestem dumna….”. Czy przesyłać jeszcze raz formularz z plikami? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Prześlij raz jeszcze.

 14. Kalina

  W 2 plikach z wpisów w zeszycie o tym że jestem dumna zmieścił dwie strony które są od 1do 18 października a nie cały miesiąc. Czy tak może być? Czy muszę dosłać pozostałe dni października i jak tak to jak? Mo 2 pliki posLy

  • Agata Krzyżanowska

   Nie musisz ;)

 15. Dorota

  witam,
  bardzo proszę o pomoc. czy jesli robiąc zdjęcie endomondo nie mialam zaznaczonego sport tylko kalorie, ale obok daty jest znaczek ( czerwony ludzik ze idzie, zielony ludzik ze biegnie) to czy mam wyslac jeszcze raz wszystkie dowody?

  • Agata Krzyżanowska

   Jeżeli jest widoczny rodzaj sportu, to nie.

 16. Kasia

  Agatko,
  biorąc pod uwagę, że są wątpliwości i różne interpretacje, dopytam.

  – mamy przesłać zrzuty 10 lekcji z książki tylko z jednego miesiąca, czy zrzuty zarazem z października i listopada?

  – mamy przesłać zdjęcia kartki z zeszytu tylko z października, że jesteśmy dumni? Może to być jedno zdjęcie, które zawiera obie strony?

  Dzięki za pomoc.
  Serdeczności
  Kasia

  • Agata Krzyżanowska

   Kasiu,
   1. Masz wybrać jedną z 2 książek- wybierz sama, którą chcesz. Od razu piszę, że jeżeli ktoś przesłał 2 pliki, nie odpada z wyzwania, gorzej jakby nie przesłał wcale :)
   2. Kasiu, są osoby, które zmieściły się na 1 stronie z wpisami październikowymi, więc przesyłają zdjęcie kartki z kolejnymi wpisami z listopada i to też jest ok. Kartka to kartka :)
   Tak, może to być zdjęcie, które zawiera obie strony.

   • Kalina

    Na jednej kartce mam do 18.10 wpisy i tak wysłałam. Czy to jest ok czy muszę dosłać więcej dat?

    • Agata Krzyżanowska

     Nie, nie musisz.

 17. Monika

  Drogi Zespole RBC mam pytanie dotyczące plików, jest napisane, że mają być w jpg, ale na moim komputerze (mac, system iOS) wszystkie zrzuty są w png, mogę eksportować do JPEG. Proszę o informację czy to będzie zaliczone? Ewentualnie bardzo proszę o pomoc jak mogę to zmienić.

  • Agata Krzyżanowska

   Tak, możesz je eksportować.

  • Anna

   Też korzystam z komputera Mac; na przyszłość możesz po prostu poprawić nazwę pliku dodając .jpg np. nazwa była „zrzutylekcji” – popraw na „zrzutylekcji.jpg” ; wtedy komputer automatem konwertuje plik do jpg.

 18. Ela

  Jeżeli w podsumowaniu wyzwania wysłałam lekcję z dwóch
  Książek 2 pliki a nie z jednej to
  Odpadam?

  • Agata Krzyżanowska

   Nie odpadasz, spokojnie :)

 19. Sabina

  Przepraszam, wiem że zostało napisane wyraźnie zdjęcie lekcji 1 wybranej książki ale było miejsce na 2 pliki a bez ich dodania nie mogłam przejść dalej więc dodałam lekcje i z października i z listopada tak samo lekcje z zeszytu. Więc dodałam więcej niż powinnam.

  • Aneta

   Tam, żeby przejść dalej nie tezrba bylo naciskac OK, tylko można było przesunąć paskiem z boku strony w dol.

 20. Justyna

  Hej, jeśli zrobiłam jedno zdjęcie na którym są widoczne dwie strony zapisków z zeszytu czy to się będzie liczyło, czy też każda strona musi być osobno?

  • Agata

   Jest ok!

 21. Aneta

  Witam,
  miałam przygotowane zdjęcia wcześniej, jednak wczoraj odkryłam na Endomondo, że zamiast kcal może być nazwa sportu napisana i robiłam nowe PrtSc. t
  I nie zauważyła, że na jednym ze zdjęć nałożyły mi się dwa pliki. I jest widoczny urywek góry strony z poprzedniego zestawienia z jedną datą tylko (16.12.2018) oraz cała strona z zestawieniem, które miało być ( czyli z jednym dniem 1.12.2018). Powinnam poprawić plik i wysłać go jeszcze raz?

  • Agata

   Jeżeli masz wszystkie dni, to zostaw. Jeżeli Ci czegoś brakuje to doślij raz jeszcze.

 22. Karolina

  Witam, czy jeśli wysłałam jedną stronę zeszytu z października a drugą stronę z grudnia gdzie co prawda nie ma formułki że jestem z siebie dumna to muszę jeszcze raz przesłać dowody ale z drugą stroną października? Czy może tak zostać?

  • Agata

   Zostaw!

   • Karolina

    Super!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?