Wyzwanie 6 Kamili Rowińskiej

Wyzwanie Kamili Rowińskiej 2019/2020 ruszyło!

Ponieważ moją misją jest wspierać Cię w zwiększaniu Twojej efektywności osobistej i zawodowej, rzucam Ci wyzwanie!

W 2014 r. po raz pierwszy ogłosiłam dla swoich Czytelników wyzwanie. 

Jego celem jest:

 • zwiększenie samodyscypliny,

 • pewności siebie,

 • wiary w siebie,

 • polepszenie zdrowia osób biorących w nim udział.

Wiem jak ogromny wpływ ma samodyscyplina i regularna aktywność fizyczna na wyniki w pozostałych obszarach naszego życia.

Podjęcie wyzwania jest dobrowolne, a zrealizowanie może skończyć się dla Ciebie byciem jeszcze bardziej konsekwentnym, charyzmatycznym, proaktywnym i zdeterminowanym.

Mogą też pojawić się różnego rodzaju przywileje, które otrzymasz ode mnie w ramach realizacji wyzwania, ale to będzie niespodzianka :)

Wyzwanie trwa rok i zostało przygotowane dla osób dorosłych i zdrowych.  

ETAP 1 wyzwania Kamili Rowińskiej trwa 3 miesiące. 

Startujemy 1.10.2019 r. 

Aby wystartować z nami musisz zarejestrować się do 02.10.2019 r.

ZAPISZ SIĘ >>> TUTAJ

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę, nie jesteś w wyzwaniu. 


Przeczytaj uważnie zasady wyzwania Kamili Rowińskiej, aby nie odpaść na starcie.

Wiem, że żyjemy szybko i wielu z nas czyta pobieżnie informacje, jednak w wyzwaniu chodzi też o UWAŻNOŚĆ i przestrzeganie zasad. 

ZASADY SĄ DLA WSZYSTKICH JEDNAKOWE. Proszę nie prosić o robienie wyjątków.  


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – PAŹDZIERNIK – chodzenie / bieganie w dowolnym tempie + lektura książki.

   1. Od 1 do 31 października 2019 biegasz lub chodzisz  (uprzedzając pytania: rolki, hulajnoga, łyżwy itp. nie wliczają się w wyzwanie).

   2. Pokonujesz dystans minimum 2 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte – jeżeli wolisz, możesz chodzić/biegać 4 km co 2 dni. Jednak jeśli w drugim dniu nie wykonasz 4 km, nic już nie możesz zrobić. Wypadasz z wyzwania.

    • Jeżeli 31.10.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 01.11.2019 należy wykonać podwójny trening (jednym ciągiem) według zasad listopadowych.

   3. Każdy trening w wyzwaniu musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO (uprzedzając pytania – nie, nie można inną). Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji.

   4. Kupujesz sobie zeszyt. Po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie to już x km. 

   1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  Tak może wyglądać przykładowy poniedziałkowy post:

  przykładowa grafika o wyzwaniu Kamili Rowińskiej na Facebook

  1. W październiku potrzebujesz też przeczytać/popracować z jedną z czterech książek:  

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  2. W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki z czterech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  3. 30 października 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np.: W tym miesiącu przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora) 

   Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)

  Proste prawda? :)


  Wyzwanie Kamili Rowińskiej – LISTOPAD  chodzenie/bieganie na czas + lektura książki.

   1. Od 1 do 30 listopada 2019 biegasz lub chodzisz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 60 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrobić ten, który wypadł wczoraj. 

    • Jeżeli 30.11.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 01.12.2019 należy wykonać podwójny trening według zasad grudniowych.

   2. Każdy trening rejestrujesz przez aplikację ENDOMONDO.

   3. Po każdym treningu zapisujesz w zeszycie następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam/przeszedłem/przeszłam  X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

   Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam /przeszedłem/przeszłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  2. W listopadzie potrzebujesz przeczytać jedną z książek:

   1. „Zasługujesz na sukces” Kamila Rowińska

   2. Zdobądź swój szczyt” Angelika Chrapkiewicz Gądek

   3. „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” Kamila Rowińska

   4. Homo deus. Krótka historia jutra” Yuval Noah Harari

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  3. W swoim zeszycie zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki z czterech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  4. 30 listopada 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i zachętą do publikacji lekcji. Masz czas do godziny  23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np. Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  

   Moje 10 lekcji z lektury to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – GRUDZIEŃ – bieganie na czas 

  1. Od 1 do 31 grudnia 2019 biegasz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w maksymalnie 55 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

  2. Nie możesz robić treningów w przód/na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które wypadły.

  3. Jeżeli 31.12.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 06.01.2020 należy wykonać podwójny trening według zasad styczniowych.

  4. Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO.

  5. Po każdym treningu zapisujesz w swoim zeszycie następujące zdanie:

Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. To łącznie X  od startu wyzwania. To pokazuje, że jestem w stanie wytrwać w KAŻDYM wyzwaniu, jakie wybieram.

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 


DOWODY ZREALIZOWANIA 1 ETAPU WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ

1 -3 stycznia 2020 r. przesyłasz poprzez ten LINK poniższe dowody realizacji I etapu wyzwania:

 1. Zdjęcie w formacie JPG jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś w stanie wytrwać w każdym wyzwaniu jakie wybierasz – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). 

 2. Zrzuty ekranu w formacie JPG Twoich 10 lekcji z książki, które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna. Radzę robić je od razu po publikacji (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).

 3.  Zrzuty ekranu w formacie JPG – zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Rób je w cyklach miesięcznych – nazwa pliku: daty treningu (masz miejsce na przesłanie max. 7 plików).

  Możesz je przygotowywać na koniec miesiąca i trzymać na komputerze w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć. 

 4. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez podany link ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałeś/wypracowałaś to Twoje – ciesz się z tego!

 5. Poniżej przykładowy miesięczny zrzut ekranu wykonany na komputerze. Zwróć uwagę, że w prawym górnym rogu powinno widnieć Twoje imię i nazwisko.

 6. Na zrzucie widoczna jest data, dystans, czas oraz sport, jaki się uprawiało. TE INFORMACJE MNIE INTERESUJĄ.

 7. Jeżeli Twoje nazwisko widnieje ucięte – nic nie szkodzi. 

 8. Jeżeli w Endomondo masz inne nazwisko, a na Facebooku inne, to uporządkuj swoje profile przed dołączeniem do wyzwania, aby nazywać się tak samo. 

  przykładowy zapis treningów w wyzwaniu Kamili Rowińskiej w aplikacji Endomondo

UWAGA

   1. Link służący do przesłania dowodów realizacji I etapu wyzwania będzie aktywny od 1 stycznia 2020 r.

   2. W wyzwaniu bierze udział kilka tysięcy osób. To sporo pracy dla zespołu, zwłaszcza przy sprawdzaniu tego, jak Wam poszło. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki, ma na imię Monika.  Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

   3. Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż Endomondo i ustalanie dlaczego akurat 2 km zamiast 1 km? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne. 

   4. Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

   5. Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 -3 stycznia 2020 r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   6. Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów jeśli przebiegniesz przykładowo 3 km w 30 minut itp. 

   7. Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do maila, lub w sposób inny niż poprzez załączony link z przekierowaniem do formularza TYPEFORM, nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   8. Jeżeli po opuszczeniu jednego dnia treningu, nie zrobisz kolejnego dnia 4 km, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Nie możesz tego nadrobić trzeciego dnia sześcioma kilometrami, ani robić kilometrów wcześniej „na zapas”.

   9. Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce – Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania. 

   10. Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć w ENDOMONDO dowód wykonania treningu. 

   11. Jeśli nie masz konta na Facebooku, albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania. 

   12. Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

   13. Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :).

   WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

   1. W ENDOMONDO możesz dołączyć do rywalizacji (wydarzenia) pod nazwą „VI edycja wyzwania Kamili Rowińskiej”. Możesz tam obserwować, kto jeszcze bierze w tym udział i czy już dziś trenował. Będzie to na Ciebie działać motywująco. TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   2. Możesz dołączyć do grupy na Facebooku,  aby wzajemnie wspierać się z innymi osobami, biorącymi udział w wyzwaniu.  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   Powodzenia i trzymam kciuki! 

   Kamila Rowińska 

   Kamila Rowińska

   Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
   Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
   Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
   Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
870 komentarzy
 1. Aleksandra

  Dzień dobry,
  Wczoraj nie otrzymałam potwierdzenia o ukończeniu pierwszego etapu wyzwania.
  Od czterech miesięcy robię wszystko zgodnie z zasadami, wszystko też jest udokumentowane i zostało wysłane. Czy mogę się dowiedzieć czy coś wysłałam źle w podsumowaniu, że nie otrzymałam potwierdzenia ukończenia pierwszego etapu.
  Pozdrawiam serdecznie
  Aleksandra

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   W przypadku braku otrzymania wiadomości o wynikach proszę o kontakt pod adresem: [email protected]

 2. Barbara

  Dzień dobry
  wysyłając pliki nie za każdym razem po ich załadowaniu naciskałam ok.
  Czy dojdą wszystkie , czy lepiej jeszcze raz wysłać wszystkie dowody.

  pozdrawiam

 3. Iza

  Jeżeli w Endomondo i na Facebooku mam taką samą nazwę, a moje Imię i Nazwisko jest inne, to czy przesyłając pliki w pierwszym kroku mam wpisać prawdziwe Imię i Nazwisko, czy to z aplikacji?

  • Monika Cios

   Dane powinny być ujednolicone.

 4. Krzysztof Polonka

  Wsrod dowodow zrealizownia Wyzwania jest „zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo” . Robilem wiecej treningow niz minimum wymagane w wyzwaniu. Jesli mam przeslac wszystkie treningi to nie zmieszcze sie w 7 plikach .
  Czy mam przeslac wiecej plikow i pokazac wszystkie odbyte treningi? Czy raczej wyslac pliki tylko z treningami wymaganami przez wyzwanie (2km/ 4km)?
  dziekuje

  • Anna

   Hej, podpowiedź: zmień nazwy tych, które są wyzwaniowe na np. ‚wyzwanie rbc’ i pofiltruj po tej nazwie, i wtedy zrób screeny… gwarantuję, że zmieścisz się w max ilości plików (mamy miejsce na 8szt) :)

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   Podczas sprawdzania dowodów zrealizowania danego etapu brane są pod uwagę tylko wymagane w zasadach treningi.

   pozdrawiam serdecznie

 5. Ania

  Witam,
  W zasadach jest „Zrzuty ekranu w formacie JPG – zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. (masz miejsce na przesłanie max. 7 plików).”
  W związku z tym, że można było przesłać 8 plików zamieściłam dwa razy ostatni zrzut (daty 24-31.12.2019). Myślałam, że wszystkie części muszą być wypełnione. Czy powinnam jeszcze raz wypełnić formularz, czy zostawić podwojony zrzut i będzie to uznane?

  • Anna

   Dołączam się do pytania :-) Z góry dziękuję za odpowiedź

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   Nie szkodzi jeśli jeden zrzut jest zdublowany, po prostu nie będzie wzięty pod uwagę podczas sprawdzania.

   pozdrawiam serdecznie

 6. Joanna

  W linku do dowodow ukonczenia I etapu jest miejsce na wyslanie 8 plikow z Endo (w regulach bylo 7). Aby moc wyslac pozostale dowodu musialam wyslac jeden z plikow 2x. Czy to bedzie problem? Mysle, ze to jakis bug w systemie :)

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   Nie, zdublowany plik po prostu nie będzie wzięty pod uwagę ;)

   pozdrawiam serdecznie

 7. Monika Badowska

  W październiku rozpisałam się bardzo intensywnie w 10 lekcjach. I albo mam zrzut, na którym widać z grubsza treść, nie widać jednak, że to na FB właściwym, albo widać, ze to odpowiednie miejsce, ale czcionka jest mało czytelna.

  Drogi Zespole Kamila Rowinska – Rowinska Business Coaching – co ważniejsze treść, czy miejsce?:)

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   Wymagane są czytelne zrzuty lekcji.

 8. Agnieszka

  Witam, mam kilka pytań odnośnie dowodów ukończenia I etapu:
  1. Zdjęcie jednej z kartki zeszytu z notatokami – chodzi o miesiąc grudzień? Spotkałam się z kilkoma wersjami: że jetem w stanie wytrwać w każdym wyzwaniu jakie wybieram, czy ,że jestem z siebie dumna? Obie wersje widziałam na tej stronie.
  2. Zrzuty ekranu z wpisu z 10 lekcjami ze strony Kamilii, zrobiłam screeny, tylko proszę o informację co na tych screenach ma się znajdować?

  • Monika Cios

   Proszę jeszcze raz przeczytać jakie są dowody niezbędne do zrealizowania 1 etapu i postępować zgodnie z zasadami.

 9. Anna

  Witam. Zrzuty z endomondo mają być wysłane w cyklach miesięcznych w 7 plikach. Czy jak na jednym zrzucie będę miała ostatni dzień października i 14 dni grudnia, to jest to zgodne z zasadami?

  • Anna

   14 dni listopada (nie grudnia) miało być

  • Monika Cios

   Będzie w porządku.

   pozdrawiam serdecznie

 10. Kasia

  Cześć Moniko,
  mam kilka wątpliwości,pomożesz mi je rozwiać?
  1.robiąc zrzut z endomondo mam podpisane od 1.11.19-15.11.2019 oraz od 17.11.2019-30.11.2019,ominęłam 16.11,bo faktycznie tego dnia nie biegłam a 17.11 zrobiłam podwójny trening.Uważasz,że ten drugi plik powinnam podpisać od 16.11 czy może być od 17.11?
  2. w zeszycie gdzie piszę notatki grudniowe, że jesteś w stanie wytrwać w każdym wyzwaniu jakie wybieram,robiąc zdjęcie jednej kartki czyli dwóch kartek ,,załapie” się wpis z 30.11 czy tak będzie ok?czy musi być wyłącznie grudzień na zdjęciach?
  Pozdrawiam

  • Monika Cios

   Dzień dobry,

   1. Może być od 17.11
   2. Będzie ok ;)

   pozdrawiam serdecznie

 11. Ewa

  Cześć, pod jednym z Grudniowych postów (umieszczony na czas) napisałam „…Przebiegłam dotychczas 151.86km…” zamiast „…przebiegłam dotychczas łącznie 151.86km…”.
  Czy to oznacza że odpadam?
  A może mogę edytować post i poprawić go przed podsumowaniem pierwszego kwartału?

  • Monika Cios

   Taki post będzie zaliczony.

 12. Zuzanna

  Czy jeśli pod podsumowaniem w grudniu w formulce napisze „Przebieglam/przeszlam…” to odpadne z wyzwania?

  • anna

   Witam

   Czy jeśli pod podsumowaniem w grudniu w formułce napisze „Przebiegłam/przeszłam…” to odpadnę z wyzwania?
   Czy może jeśli w pierwszym etapie można edytować wpisy, to mogę ten wyraz zmienić?

   Niestety zauważyłam, że nie tylko ja tak zrobiłam:(

   • Monika Cios

    Dzień dobry,

    Dopuszczone będą obie formuły.
    Nie bez powodu w zasadach jest określony czas(data) na zamieszczanie konkretnych wpisów, po jego upływie nie można ich edytować.

    pozdrawiam serdecznie

  • Monika Cios

   Nie

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?