Wyzwanie Kamili Rowińskiej 2018/2019 ruszyło

Wyzwanie Kamili Rowińskiej 2018/2019 ruszyło!

Ponieważ moją misją jest wspierać Cię w zwiększaniu Twojej efektywności osobistej i zawodowej, rzucam Ci wyzwanie!

W 2014 r. po raz pierwszy ogłosiłam dla swoich Czytelników wyzwanie. 

Jego celem jest:

 • zwiększenie samodyscypliny,

 • pewności siebie,

 • wiary w siebie,

 • polepszenie zdrowia osób biorących w nim udział.

Wiem jak ogromny wpływ ma samodyscyplina i regularne uprawianie aktywności fizycznej na wyniki w pozostałych obszarach naszego życia.

Podjęcie wyzwania jest dobrowolne, a zrealizowanie może skończyć się dla Ciebie byciem jeszcze bardziej konsekwentnym, chartyzmatycznym, proaktywnym i zdeterminowanym.

Mogą też pojawić się różnego rodzaju przywileje, które otrzymasz ode mnie w ramach realizacji wyzwania, ale to będzie niespodzianka :). 

Wyzwanie trwa rok i zostało przygotowane dla osób dorosłych i zdrowych.  

ETAP 1 wyzwania Kamili Rowińskiej trwa 3 miesiące. 

Startujemy 1.10.2018 r. 

Aby wystartować z nami musisz zarejestrować się do 30.09.2018 r.

ZAPISZ SIĘ >>> TUTAJ

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu

i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę, nie jesteś w wyzwaniu. 


Przeczytaj uważnie zasady wyzwania Kamili Rowińskiej, aby nie odpaść na stracie.

Wiem, że żyjemy szybko i wielu z nas czyta pobieżnie informacje, jednak w wyzwaniu chodzi też o UWAŻNOŚĆ i przestrzeganie zasad. 

ZASADY SĄ DLA WSZYSTKICH JEDNAKOWE. Proszę nie prosić o robienie wyjątków.  


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – PAŹDZIERNIK – chodzenie / bieganie w dowolnym tempie + lektura książki.

   1. Od 1 do 31 października biegasz lub chodzisz  (uprzedzając pytania: rolki, hulajnoga, łyżwy itp. się nie wliczają w wyzwanie).

   2. Pokonujesz dystans minimum 2 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem). WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte – jeżeli wolisz, możesz chodzić 4 km co 2 dni. Jednak jeśli w drugim dniu nie wykonasz 4 km, nic już nie możesz zrobić. Wypadasz z wyzwania.

   3. Każdy trening w wyzwaniu musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO (uprzedzając pytania – nie, nie można inną. Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji).

   4. Kupujesz sobie zeszyt. Po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie to już x km. 

   1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  Tak może wyglądać przykładowy poniedziałkowy post:

  przykładowa grafika o wyzwaniu Kamili Rowińskiej na Facebook

  1. W październiku potrzebujesz też przeczytać jedną z trzech książek:  

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  2. W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki w trzech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  3. 31 października 2018 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np.: W tym miesiącu przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora) 

   Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)

  Proste prawda? :)


  Wyzwanie Kamili Rowińskiej – LISTOPAD  bieganie na czas + lektura książki.

   1. Biegniesz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 60 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrobić ten, który wypadł wczoraj. 

   2. Każdy trening rejestrujesz przez aplikację ENDOMONDO.

   3. Po każdym treningu zapisujesz w zeszycie następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

   Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  2. W listopadzie potrzebujesz przeczytać jedną z książek:

   1. „Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code dla kobiet ”  Aleksandra Frątczak – Biś

   2. „Jak stworzyć swój pierwszy biznes?” Patrycja Mstowska-Borysiewicz, Mariusz Mszyca

   3.  „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale”  Kamila Rowińska 

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  3. W swoim zeszycie zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki z trzech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  4. 30 listopada 2018 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i zachętą do publikacji lekcji. Masz czas do godziny  23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np. Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  

   Moje 10 lekcji z lektury to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – GRUDZIEŃ – bieganie na czas 

  1. Przebiegasz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w maksymalnie 55 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

  2. Nie możesz robić treningów w przód/na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które wypadły.

  3. Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO.

  4. Po każdym treningu zapisujesz w swoim zeszycie następujące zdanie:

Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. To łącznie X  od startu wyzwania. To pokazuje, że jestem w stanie wytrwać w KAŻDYM wyzwaniu, jakie wybieram.

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 


DOWODY ZREALIZOWANIA 1 ETAPU WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ

1 -3 stycznia 2019 r. przesyłasz poprzez ten LINK poniższe dowody realizacji I etapu wyzwania:

 1. Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna :) – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). 

 2. Zrzuty ekranu Twoich 10 lekcji z książki, które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna. Radzę robić je od razu po publikacji (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).

 3.  Zrzuty ekranu w plikach jpg – zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Rób je w cyklach miesięcznych – nazwa pliku: daty treningu ( masz miejsce na przesłanie max 7 plików).

  Możesz je przygotowywać na koniec miesiąca i trzymać na komputerze w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć. 

 4. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez podany link ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałeś/wypracowałaś to Twoje – ciesz się z tego!

 5. Poniżej przykładowy miesięczny zrzut ekranu wykonany na komputerze. Zwróć uwagę, że w prawym górnym rogu powinno widnieć Twoje imię i nazwisko.

 6. Na zrzucie widoczna jest data, dystans, czas oraz sport, jaki się uprawiało. TE INFORMACJE MNIE INTERESUJĄ.

 7. Jeżeli Twoje nazwisko widnieje ucięte – nic nie szkodzi. 

 8. Jeżeli w Endomondo masz inne nazwisko, a na facebooku inne, to uporządkuj swoje profile przed dołączeniem do wyzwania, aby nazywać się tak samo. 

  przykładowy zapis treningów w wyzwaniu Kamili Rowińskiej w aplikacji Endomondo

UWAGA

   1. Link służący do przesłania dowodów realizacji I etapu wyzwania będzie aktywny od 1 stycznia 2019 r.

   2. W wyzwaniu bierze udział kilka tysięcy osób. To sporo pracy dla zespołu, zwłaszcza przy sprawdzaniu tego, jak Wam poszło. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki, ma na imię Agata.  Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

   3. Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż Endomondo i ustalanie dlaczego akurat 2 km zamiast 1 km? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne. 

   4. Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

   5. Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 -3 stycznia 2019 r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   6. Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów jeśli przebiegniesz przykładowo 3 km w 30 minut itp. 

   7. Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do maila, lub w sposób inny niż poprzez załączony link z przekierowaniem do formularza TYPEFORM, nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   8. Jeżeli po opuszczeniu jednego dnia treningu, nie zrobisz kolejnego dnia 4 km, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Nie możesz tego nadrobić trzeciego dnia sześcioma kilometrami, ani robić kilometrów wcześniej „na zapas”.

   9. Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce – Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania. 

   10. Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć w ENDOMONDO dowód wykonania treningu. 

   11. Jeśli nie masz konta na facebooku, albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania. 

   12. Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

   13. Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :).

   WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

   1. Twój sportowy wysiłek może przydać się innym i możesz zrobić coś dobrego. Zapisując się do proponowanych przez Endomondo rywalizacji np. „Pomoc mierzona kilometrami” możesz zbierać kilometry na cel charytatywny. Twój wysiłek będzie kilkakrotnie wynagrodzony!  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   2. W ENDOMONDO możesz dołączyć do rywalizacji (wydarzenia) pod nazwą „V edycja wyzwania Kamili Rowińskiej”. Możesz tam obserwować, kto jeszcze bierze w tym udział i czy już dziś trenował. Będzie to na Ciebie działać motywująco. TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   3. Możesz dołączyć do otwartej grupy na Facebooku,  aby wzajemnie wspierać się z innymi osobami, biorącymi udział w wyzwaniu.  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   Powodzenia i trzymam kciuki! 

   Kamila Rowińska 

   Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

   Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
   Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
   Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
   Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

Teraz przeczytaj kolejny interesujący wpis!

516 komentarzy
 1. Agata

  Widze ze zgodnie z tym co napisala Basia w statystyce nie ma w tym roku zrzutow ekarnow z poniedzialkowych wpisow. Czy jesli rzeczywiscie ktos dopiero teraz zmienil swoje dane by wygladaly tak samo na fb jak na endomondo to „juz po ptokach” ? Czy juz sobie sprawdzaliscie trzy ostatnie poniedzialki i teraz kto mial.jakies niepelnr dane w nazwie to moze sobie darowac dalsze trwanie w wyzwaniu ? Czy jednak bedziecie to.sprawdzac dopiero na koniec i jeszcze nic straconego ? Pozdrawiam

  • autor
   Kamila Rowinska

   Nie sprawdzaliśmy :) Nic straconego. Działaj!

 2. Ania

  Czytam „kobietę niezależną”. Świetna lektura. Jednak nie mam pojęcia o jakich 10 ćwiczeniach z książki jest mowa w zasadach wyzwania. Są tu tabele do wypełnienia, ale w zasadach jest mowa o tym, ze mają to być „2 zdania”

  • autor
   Kamila Rowinska

   Ania, w zasadach jest napisane 10 lekcji, a nie 10 ćwiczeń:)
   10 lekcji = 10 wniosków

   • Ania

    Dziękuję. Przemyślałam i głupio mi się zrobiło, że w ogóle zapytałam. :)

 3. Ania

  A gdybyśmy złożyły petycję do Kamili, żeby nie wyrzucano nas z wyzwania tylko dlatego że nie dodaliśmy postu 1.10???przecież jak tylko odpiszecie mi że nie ma szans i out to nie ruszę się z kanapy. A tak już 17 km za mną :-)

  • autor
   Kamila Rowinska

   Ania, naprawdę? Nie ruszysz się z kanapy jeśli zasady wyzwania pozostaną nienaruszone?
   Smutno mi z tego powodu.
   Wiem, że wyzwanie pomaga, ale nie mozna przerzucać odpowiedzialności za swoje zdrowie i zycie na organizatorów wyzwania :)
   Dzis największą formą wyzwania jest dla Ciebie ruszyć się POMIMO nieoficjalnego uczestnictwa w wyzwaniu. Podejmujesz czy się poddajesz?

 4. Aleksandra

  A jaja mam pytanie takie, w podsumowaniu w poniedziałek pisze w zasadach „Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! ” a jak chodze to wpisać przebiegłam czy przeszlam? To ma jakies znaczenie? Oczywiście w zeszycie zaznaczam codziennie ze przeszłam a myślę jak to zrobić w poniedziałek? 🤔

  • autor
   Kamila Rowinska

   Nie ma znaczenia :)

 5. Kasia

  Czy jeśli nie opublikowało sie posta 01.10 z podsumowaniem, to sie wypada? Podsumowanie nijak nie kojarzy mi sie początkiem wyzwania i byłam przekonana, ze dopiero 08.10 pierwszy post :/

  • Agata Krzyżanowska

   Tak Kasiu, trzeba było zrobić wpis 1.10.2018r , jeśli tego nie uczyniłaś zapraszam Cię do nieformalnej realizacji wyzwania.

  • Marta

   Mnie również nijak się kojarzy, też myślałam, że chodzi o podsumowanie po pierwszym tygodniu. No cóż pozostaje nieformalna realizacja wyzwania.

 6. Patrycja

  Wczorajszy trening (07.10.) zaczęłam o 23:44, skończyłam dzisiaj o 0:04 (08.10.), jednak zapisało go pod datą 08.10. Czy mogę przebiec dziś tylko 2 km? Zależy mi na bieganiu, nie na chodzeniu, a wiem, że nie dam rady przebiec naraz 4 km. Według mnie wywiązałam się z codziennego biegania. :)

  • Agata Krzyżanowska

   Jeżeli nie masz zapisanego biegu na 2 km z dnia 7.10 to kolejnego dnia, czyli 8.10 biegniesz 4 km.
   Powodzenia!

 7. Agnieszkaanka

  Kiedy należy wpisać poniedziałkowy wpis? Koniecznie po poniedziałkowym treningu czy przed można? Jeśli wpisze przed do ilość km podać już z poniedziałkowym treningiem czy też realnie wychodzone km? Przed treningiem byłoby to przeszlo 14 km a po – przeszlo 16. Wiem, że to głupie pytanie ale na szczegółach można się wyłożyć więc pytam o szczegół.

  • Agata Krzyżanowska

   Bez różnicy. Masz zrobić wpis… jak będziesz po bieganiu to wpiszesz te km, jak przed to wpiszesz je w kolejnym tyg.
   Powodzenia :)

 8. Kasia

  Co z canicrossem? Jakby nie patrzeć jest to bieg. Czy canicross wlicza się do treningów?

  • autor
   Kamila Rowinska

   a mieścisz sie w czasie?

 9. Agata

  Mam pytanie odnosnie dowodów realizacji 1 etapu. A mianowicie trzeba będzie wysłać zdjęcia 1 kartki zapisków o tym, że jestem z siebie dumna. Jednak cały pierwszy etap będzie miał maksymalnie 92 wpisy o tym, że jestem z siebie dumna i wiem, że nie zmieści mi się to na 2 stronach zeszytu. Już teraz po 6 dniach wyzwania mam pół strony zapisane. Czy w takim razie wystarczy zdjęcie dowolnych 2 stron (1 kartki)? Czy zrobić jakiś kolaż/połączyć te wszystkie strony tak aby wyszły 2 pliki z zeszytowymi zapiskami?

  • Agata Krzyżanowska

   Agata, a jak jest zapisane w zasadach?

 10. m.andrzejczyk

  Pewnie to będzie pytanie, które być może już się powtórzyło i na dodatek być może odpowiedź jest oczywista, ale przez głupi błąd nie chciałbym odpaść, więc ośmielę się zapytać :)

  Jeśli dzisiaj np. zamiast biegania chodziłam, to w aplikacji Endomondo zmieniam dyscyplinę na „Chodzenie” – taki chodzący ludek w różowym kółeczku. I rozumiem, że ta aktywność będzie poprawna? Czy musi być jednak cały czas ustawiona dyscyplina „Bieganie” – biegnący ludek w zielonym kółeczku, bez względu na to czy biegnę czy chodzę?

  Taka pierdoła, ale może ważna żeby nie odpaść……proszę o odpowiedź czym prędzej, bo w razie czego jutro nadrobię bieganiem ;)

  • Agata Krzyżanowska

   Możesz mieć chodzenie ;)

 11. Agata

  Rozumiem, że nie potrzebujemy robić screenów poniedziałkowych komentarzy?

  • Agata Krzyżanowska

   Nie..

 12. Ola

  Rozumiem, że po 2 km wyłączam Endomondo. Ale jeżeli wyłączę i będzie 2,02 km, a zmieszczę się w czasie to będzie liczone? Trudno jest zatrzymać się tak szybko i zawsze mi jakieś dodatkowe ułamki kilometrowe wskakują :/

  • Agata Krzyżanowska

   Tak będzie ;)

 13. Kamila

  Witam,
  Mam pytanie odnośnie codziennych zapisków w zeszycie z notatkami o tym, że jestem z siebie dumna. Czy jeżeli w danym dniu nie zrobię treningu (nie przejdę/przebiegnę) 2km to również muszę robić notatkę w zeszycie? np. „Dziesiaj przebiegłam 0km … „? Czy pomijam ten dzień nie wpisując nic a dnia nastepnego zapisuję,że przeszłam/przebiegłam 4km???
  Z góry dziękuję za odpowieź
  Kamila

  • Agata Krzyżanowska

   Odpowiedź jest w zasadach: „….Kupujesz sobie zeszyt. Po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:…”
   Po każdym treningu ;)
   Powodzenia!

 14. Ela

  Witam,
  W pn dopisalam pod postem ze przeszlam 3km Ale dzisiaj widze ze ludzie publikuja codziennie! Powinnam opublikować we wt i sr ilosc km? Nie ma tego w zasadach a ja opublikowalam tylko w pn myslac ze w nastepny pn opublikuje kolejne łączne km z tygodnia?

  • Agata Krzyżanowska

   Elu, przeczytałaś regulamin poprawnie i trzymasz się zasad :)
   Za tydzień w pn zrób kolejny wpis o wszystkich przebytych kilometrach!
   Powodzenia ;)

 15. Kasia

  Witam, co ze zrzutami listopadowych treningów?
  Jest dla mnie jasne, że po 2ch km stopuję endomodo, ale jeśli trenuje więcej, mój kolejny trening i tak pojawi się w endomodo. W tym momencie na zrzucie podsumowujacych widać tych treningów i km więcej. Mam jakoś zaznaczyć, które treningi są stricte pod projekt?

  Przy okazji, w listopadzie podliczam tylko codzienne dwójki, jeśli chodzi o podsumowanie (… „przebiegłam łącznie”…) czy wszystkie faktycznie przebiegnięte w ty czasie kilometry?

  • Agata

   Kasia,
   1. W rzucie podsumowującym możesz zaznaczyć zakres np od 0 do 2km i automatycznie wypadną Ci inne treningi, które są powyżej 2km.
   2. Możesz wpisać wszystkie dotychczas przebiegnięte km od początku wyzwania – obie wymienione przez Ciebie wersje bedą poprawne,

 16. Gosia

  Mam pytanie: wpisy uczestnictwie w wyzwaniu i przebiegniętych kilometrach robię w poniedziałki pod postem na FB. W poprzedniej edycji należało je również przez print screeny zapisywać i na koniec wysyłać, w tej edycji (2018/2019) nie trzeba ?

  • Agata Krzyżanowska

   Nie trzeba, sami to weryfikujemy :)

   • Gosia

    Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

 17. Agata

  Dzień dobry. Widzę, że zasady się zmieniły. W listopadzie i grudniu dopuszczalny jest już tylko bieg? Czy dobrze rozumiem, że marsz mieszczący się w wyznaczonym tempie nie będzie zaliczony?

  • Agata Krzyżanowska

   Zasady się nie zmieniły, są cały czas takie same. Tak długo jak mieścisz się w czasie możesz iść, miej tylko włączone chodzenie lub bieganie w aplikacji endomondo :)

 18. Magda

  Witam, w kazdy poniedzialek wrzucamy post na fanpagu ” …dotychczas przebieglam x km”
  W pazdzierniku dozwolone jest tez chodzenie, czy do postow poniedzialkowych musimy zatem sumowac TYLKO przebiegniete dystanse? A te z chodzenia juz nie?
  Dotyczy to oczywiscie tylko pazdziernika

  • Agata

   Możesz je również podsumować :)

 19. Valentina

  Pani Agata mam pytanie, jak dziś zrobiłam 4 km , bo nie zatrzymałam Endomondo to mi się zaliczy ? Czy jednak muszę jeszcze raz przebiec te 2 km?

  • Agata

   VAlentina, zaliczy Ci się ponieważ nie ma ograniczenia czasowego, ale w kolejnych msc już jest więc pilnuj tego, ponieważ nikt średniej z biegu nie będzie wyciągał :)

 20. Sylwia

  Czy możliwa jest zmiana kryteriów w rywalizacji utworzonej w Endomondo? Obecnie zliczana jest liczba treningów a nie przebytych kilometrów. A wiadomo, że to pierwsze wcale nie musi odzwierciedlać faktycznie zrealizowanych kilometrów. Trochę to demotywuje… I nie tylko mnie sądząc po komentarzach umieszczonych pod rywalizacją przez innych użytkowników…

  • Agata Krzyżanowska

   Sylwia, utworzone wyzwanie na endomondo jest nieobowiązkowe, jeżeli Cię to demotywuje, to się z niego wypisz.
   Nie możemy zabronić osobą, które są w wyzwaniu używać aplikacji podczas innych treningów.

 21. Marta

  A co jeśli wyzwanie zaczynam mając zapalenie oskrzeli. Czy przejscie tych 2 kilometrów jest obowiązkoww? Co w takiej sytuacji?

  • Agnieszka Kądziołka

   Marta, każda rzecz wypisana w zasadach jest obowiązkowa.
   To przykre, że choroba eliminuje Twój udział.
   Polecam jednak bieganie pomimo wszystko nieformalnie, gdy już wrócisz do zdrowia.

 22. Kasia

  Endomondo zawyża liczbę przebiegniętych kilometrów (na drodze leśnej). Przebiegłam około 1,5 km, a endomondo wskazuje 2km. Czy w takim przypadku będą zaliczone 2 km, czy powinnam przebiec więcej, aby mieć pewność, że minimum 2km zostało zaliczone? Czy w zeszycie i na facebooku mam wpisywać kilometry z endomodno, mimo że jestem pewna, że wartość jest zawyżona?

  • Agnieszka Kądziołka

   Do wyników w wyzwaniu liczą się kilometry, które wskazuje endomondo.

 23. Karolina

  Witam,
  Jeżeli zapisy były 1 października to rozumiem, że nie trzeba pokonywać dystansu 2 km tym bardziej, że dowiedziałam się o wyzwaniu i zapisach po 22 ?.

  • Agata Krzyżanowska

   Mogłaś 2 października przebiec 4 km :)

 24. Magdalena

  Dzień dobry,

  dołączyłam do nowego wyzwania na ten rok, ale dopiero wczoraj (czyli 01.10). Otrzymałam maila potwierdzającego, ale ponieważ rejestrowałam się już w październiku, to jestem w wyzwaniu? Bo potwierdzenie otrzymałam dopiero dziś w nocy, więc teoretycznie jeden dzień mi już przepadł, więc nie chciałabym odpaść na starcie i dziś wziąć się do pracy:)

  • Agnieszka Kądziołka

   Czesc , wyzwanie wystartowało 01.10.2018r. Jeśli więc wczoraj nie zrobiłaś swoich zadań to teraz możesz je już kontynuować jedynie nieoficjalnie.

 25. Beata

  Przykładowy miesięczny zrzut ekranu wykonany na komputerze podany w opisie. W podanej formule jest tylko mozliwy w wersji premium, ktora jest platna. Czy mozna w inny sposob je zrobic?

  • Agata Krzyżanowska

   Beato, nie jest prawdą, że taki zrzut na komputerze można zrobić tylko w wersji PREMIUM. Możesz go zrobić również w wersji podstawowej.

 26. EWA

  Cześć przeszłam 2 km dziś :)

 27. Beata

  Czy w pierwszym etapie nie musimy robić prt screen z poniedziałkowych wpisòw? Nie widzę ich w styczniowych dowodach do wysyłania.

 28. Justyna

  Zaczynam :-) jestem dumna :-)

 29. Karolina

  Witaj :)
  Czy muszę mieć w nazwie endomondo i fb imię i nazwisko czy mogę mieć inna nazwę ( ale taką samą na obu kontach) ?

 30. Agnieszka

  Mam pytanie do tego punktu=Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna :) – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). czy jesli przesle zdjecia 2 stron z notatkami ze jeste z siebie dumna a na nich nie zmieszcza sie 3 miesiace jedynie np pazdziernik to czy to bedzie ok ? Czy na stronie maja sie znalesc 3 miesiace z formula ze jestem z siebie dumna ? Prosze podpowiedzcie jak to jest, czy chodzi po prostu o zarejestrowanie notatki ?

  • Agata Krzyżanowska

   Agnieszko, chodzi o zdjęcie Twoich zapisków. Zarejestrowanie notatki. Oczywiście, nie z trzech miesięcy, ponieważ się tam nie zmieszczą :)

 31. Magda

  Witam ponownie,

  Czy jesli np dzis przeszlam i zarejestrowalam w Endomondo 2.53km to czy przy wpisie w zeszycie moge wpisac te 2.53km czy musze sie upewniac za kazdym razem ze wylaczam aplikacje jak wybije 2km i tylko te 2km dziennie sumowac w zeszycie?
  Pytam bo w pazdzierniku w regulaminie jest napisane „przejsc/przebiec minimum 2km dziennie” – czy dobrze rozumiem ze w pazdzierniku (tylko) moge robic i rejestrowac dluzsze treningi?

  • Monika

   też się nad tym zastanawiam. Wydaje mi się, że w październiku można robić duże treningi. Ale, czy będzie można robić dłuższe treningi także w późniejszych miesiącach? Tzn. np. zatrzymywać endomondo po 2-4 km, potem włączać go ponownie dla dowolnie długiego dystansu? W takim przypadku na endomondo byłyby 2 treningi jednego dnia.

 32. Katarzyna Czarny-Wasita

  Czy w tej edycji nie musimy robić zdjęcia poniedziałkowych wpisow na do? Nie ma o tym informacji w zasadach.

 33. Magdalena

  Witam,
  czy w dowodach z 1 pierwszego etapu nie trzeba przesyłać zrzutów z poniedziałkowych wpisów?

 34. Małgosia

  JA W RYWALIZACJACH V WYZWANIA NIE ZNALAZŁAM :-( UTWORZYŁAM WŁASNĄ POD TĄ NAZWĄ, ALE NIE WIEM CZY TO SIĘ LICZY.

 35. Agnieszka

  Nie za bardzo rozumiem 10 lekcji:) Te 10 lekcji zapisuję dopiero po przeczytaniu książki w danym miesiącu?

 36. Magda

  Witam,

  Czy jesli zrobie w pazdzietniku wiecej niz jeden 2km spacer, np 2km rano a potem jeszcze 3km po poludniu to czy mige tez to zapisywac w aplikacji czy musze kasowac?

  • Agata

   Możesz zapisać w endomondo ale przesyłać ich nam nie musisz, wystarczy 1 trening :)

 37. Klaudia

  Chciałbym zapytać czy gdy idę przez miasto i zatrzymuje się kilkukrotnie na przejściach, to moja aktywność jest nadal ważna ? Oczywiście, wykonuje zamierzony dystans :)

  • Agata Krzyżanowska

   Tak jest ważna. `Ważne żebyś nie zatrzymywała wtedy aplikacji. Ty stoisz a czas leci..
   Powodzenia! :)

 38. Agnieszka

  Witajcie :)
  Ja po pierwszym treningu :) mam pytanie odnośnie PAŹDZIERNIKA. pkt 2 mówi ” pokonujesz dystans minimum 2 km dziennie bez przystanków…”. Czy podczas treningu i przy poniedziałkowym wpisie mogę podać/zrobić dłuższy dystans (pkt mówi minimum 2km bez ograniczenia czasowego, więc wg mnie mogę).
  Mój wpis będzie wyglądał : Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłam dotychczas łącznie 3,73 km i jestem z siebie bardzo dumna! Czy tak jest ok?

  • Monika

   Witam.
   Jestem w wyzwaniu, jednak 01,10 nie wpisałam w komentarzu :Biorę udział w sportowym wyzwaniu….
   Czy dalej jestem w wyzwaniu?
   Pozdrawiam serdecznie
   Monika

   • Agata Krzyżanowska

    Komentarz, powinien być umieszczony pod postem na funpage Kamili, aby dalej być w wyzwaniu.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłanie

©2018 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?