Wyzwanie 6 Kamili Rowińskiej

Wyzwanie Kamili Rowińskiej 2019/2020 ruszyło!

Ponieważ moją misją jest wspierać Cię w zwiększaniu Twojej efektywności osobistej i zawodowej, rzucam Ci wyzwanie!

W 2014 r. po raz pierwszy ogłosiłam dla swoich Czytelników wyzwanie. 

Jego celem jest:

 • zwiększenie samodyscypliny,

 • pewności siebie,

 • wiary w siebie,

 • polepszenie zdrowia osób biorących w nim udział.

Wiem jak ogromny wpływ ma samodyscyplina i regularna aktywność fizyczna na wyniki w pozostałych obszarach naszego życia.

Podjęcie wyzwania jest dobrowolne, a zrealizowanie może skończyć się dla Ciebie byciem jeszcze bardziej konsekwentnym, charyzmatycznym, proaktywnym i zdeterminowanym.

Mogą też pojawić się różnego rodzaju przywileje, które otrzymasz ode mnie w ramach realizacji wyzwania, ale to będzie niespodzianka :)

Wyzwanie trwa rok i zostało przygotowane dla osób dorosłych i zdrowych.  

ETAP 1 wyzwania Kamili Rowińskiej trwa 3 miesiące. 

Startujemy 1.10.2019 r. 

Aby wystartować z nami musisz zarejestrować się do 02.10.2019 r.

ZAPISZ SIĘ >>> TUTAJ

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę, nie jesteś w wyzwaniu. 


Przeczytaj uważnie zasady wyzwania Kamili Rowińskiej, aby nie odpaść na starcie.

Wiem, że żyjemy szybko i wielu z nas czyta pobieżnie informacje, jednak w wyzwaniu chodzi też o UWAŻNOŚĆ i przestrzeganie zasad. 

ZASADY SĄ DLA WSZYSTKICH JEDNAKOWE. Proszę nie prosić o robienie wyjątków.  


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – PAŹDZIERNIK – chodzenie / bieganie w dowolnym tempie + lektura książki.

   1. Od 1 do 31 października 2019 biegasz lub chodzisz  (uprzedzając pytania: rolki, hulajnoga, łyżwy itp. nie wliczają się w wyzwanie).

   2. Pokonujesz dystans minimum 2 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte – jeżeli wolisz, możesz chodzić/biegać 4 km co 2 dni. Jednak jeśli w drugim dniu nie wykonasz 4 km, nic już nie możesz zrobić. Wypadasz z wyzwania.

    • Jeżeli 31.10.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 01.11.2019 należy wykonać podwójny trening (jednym ciągiem) według zasad listopadowych.

   3. Każdy trening w wyzwaniu musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO (uprzedzając pytania – nie, nie można inną). Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji.

   4. Kupujesz sobie zeszyt. Po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie to już x km. 

   1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  Tak może wyglądać przykładowy poniedziałkowy post:

  przykładowa grafika o wyzwaniu Kamili Rowińskiej na Facebook

  1. W październiku potrzebujesz też przeczytać/popracować z jedną z czterech książek:  

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  2. W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki z czterech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  3. 30 października 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np.: W tym miesiącu przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora) 

   Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)

  Proste prawda? :)


  Wyzwanie Kamili Rowińskiej – LISTOPAD  chodzenie/bieganie na czas + lektura książki.

   1. Od 1 do 30 listopada 2019 biegasz lub chodzisz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 60 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrobić ten, który wypadł wczoraj. 

    • Jeżeli 30.11.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 01.12.2019 należy wykonać podwójny trening według zasad grudniowych.

   2. Każdy trening rejestrujesz przez aplikację ENDOMONDO.

   3. Po każdym treningu zapisujesz w zeszycie następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam/przeszedłem/przeszłam  X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

   Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam /przeszedłem/przeszłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  2. W listopadzie potrzebujesz przeczytać jedną z książek:

   1. „Zasługujesz na sukces” Kamila Rowińska

   2. Zdobądź swój szczyt” Angelika Chrapkiewicz Gądek

   3. „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” Kamila Rowińska

   4. Homo deus. Krótka historia jutra” Yuval Noah Harari

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  3. W swoim zeszycie zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki z czterech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  4. 30 listopada 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i zachętą do publikacji lekcji. Masz czas do godziny  23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np. Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  

   Moje 10 lekcji z lektury to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – GRUDZIEŃ – bieganie na czas 

  1. Od 1 do 31 grudnia 2019 biegasz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w maksymalnie 55 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

  2. Nie możesz robić treningów w przód/na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które wypadły.

  3. Jeżeli 31.12.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 06.01.2020 należy wykonać podwójny trening według zasad styczniowych.

  4. Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO.

  5. Po każdym treningu zapisujesz w swoim zeszycie następujące zdanie:

Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. To łącznie X  od startu wyzwania. To pokazuje, że jestem w stanie wytrwać w KAŻDYM wyzwaniu, jakie wybieram.

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 


DOWODY ZREALIZOWANIA 1 ETAPU WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ

1 -3 stycznia 2020 r. przesyłasz poprzez ten LINK poniższe dowody realizacji I etapu wyzwania:

 1. Zdjęcie w formacie JPG jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś w stanie wytrwać w każdym wyzwaniu jakie wybierasz – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). 

 2. Zrzuty ekranu w formacie JPG Twoich 10 lekcji z książki, które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna. Radzę robić je od razu po publikacji (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).

 3.  Zrzuty ekranu w formacie JPG – zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Rób je w cyklach miesięcznych – nazwa pliku: daty treningu (masz miejsce na przesłanie max. 7 plików).

  Możesz je przygotowywać na koniec miesiąca i trzymać na komputerze w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć. 

 4. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez podany link ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałeś/wypracowałaś to Twoje – ciesz się z tego!

 5. Poniżej przykładowy miesięczny zrzut ekranu wykonany na komputerze. Zwróć uwagę, że w prawym górnym rogu powinno widnieć Twoje imię i nazwisko.

 6. Na zrzucie widoczna jest data, dystans, czas oraz sport, jaki się uprawiało. TE INFORMACJE MNIE INTERESUJĄ.

 7. Jeżeli Twoje nazwisko widnieje ucięte – nic nie szkodzi. 

 8. Jeżeli w Endomondo masz inne nazwisko, a na Facebooku inne, to uporządkuj swoje profile przed dołączeniem do wyzwania, aby nazywać się tak samo. 

  przykładowy zapis treningów w wyzwaniu Kamili Rowińskiej w aplikacji Endomondo

UWAGA

   1. Link służący do przesłania dowodów realizacji I etapu wyzwania będzie aktywny od 1 stycznia 2020 r.

   2. W wyzwaniu bierze udział kilka tysięcy osób. To sporo pracy dla zespołu, zwłaszcza przy sprawdzaniu tego, jak Wam poszło. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki, ma na imię Monika.  Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

   3. Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż Endomondo i ustalanie dlaczego akurat 2 km zamiast 1 km? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne. 

   4. Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

   5. Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 -3 stycznia 2020 r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   6. Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów jeśli przebiegniesz przykładowo 3 km w 30 minut itp. 

   7. Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do maila, lub w sposób inny niż poprzez załączony link z przekierowaniem do formularza TYPEFORM, nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   8. Jeżeli po opuszczeniu jednego dnia treningu, nie zrobisz kolejnego dnia 4 km, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Nie możesz tego nadrobić trzeciego dnia sześcioma kilometrami, ani robić kilometrów wcześniej „na zapas”.

   9. Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce – Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania. 

   10. Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć w ENDOMONDO dowód wykonania treningu. 

   11. Jeśli nie masz konta na Facebooku, albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania. 

   12. Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

   13. Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :).

   WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

   1. W ENDOMONDO możesz dołączyć do rywalizacji (wydarzenia) pod nazwą „VI edycja wyzwania Kamili Rowińskiej”. Możesz tam obserwować, kto jeszcze bierze w tym udział i czy już dziś trenował. Będzie to na Ciebie działać motywująco. TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   2. Możesz dołączyć do grupy na Facebooku,  aby wzajemnie wspierać się z innymi osobami, biorącymi udział w wyzwaniu.  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   Powodzenia i trzymam kciuki! 

   Kamila Rowińska 

   Kamila Rowińska

   Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
   Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
   Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
   Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
870 komentarzy
 1. Darek ;-)

  Dzień dobry ;-). WYZWANIE Kamili Rowińskiej spodobało mi się bardzo. Zarejestrowałem się (6.10) po przeczytaniu uważnie zasad „Zonk ‘ ;-(, ale nie poddałem się;-). Zaraz po tym zainstalowałem aplikację ENDOMONDO i wyszedłem z bolącą nogą aby przejść moje pierwsze 2 km. Noga dalej boli ale do dzisiaj w sumie ponad 9 km zaliczone ;-). Z chęcią jednym ciągiem przeszedłbym dystans minimum 6 km aby „zaliczyć brakujące 3 dni” (3.10-5.10). Zacząłem czytać zaproponowaną książkę a w zeszycie pojawiły się już moje pierwsze wpisy. Do szczęścia brakuje mi tyko zgody abym mógł na Fan Pagu umieszczać komentarze ze swoimi lekcjami ;-) oraz przesłać na maila dowody zrealizowania 1etapu ( jako że nie będą one w całości zgodne z zasadami oczywiście nieoficjalnie). Była to dla mnie ogromna lekcja dyscypliny i konsekwencji. Pozdrawiam ;-)

  • Author
   Kamila Rowinska

   Od kogo potrzebujesz zgody na umieszczenie komentarza z lekcją?:) Jeśli ode mnie, to możesz go umieścić.
   Jedyne na co nie mogę się zgodzić to na oficjalne przyjęcie Cię do wyzwania, ponieważ zasady muszą zostać spełnione. Każdego dnia jak się domyślasz są osoby, które chcą aby je zmienić pod ich indywidualną sytuację.
   Tak czy siak, działaj, bo najważniejsze jest w tym wszystkim Twoje działanie, bez względu na to czy oficjalnie, czy też nie :)

   • Darek ;-)

    OK ;-) – zrozumiałem ;-). Dziękuję i pozdrawiam raz jeszcze ;-). A wszystkim biorącym udział w IV edycja wyzwania Kamili Rowińskiej życzę powodzenia ;-)

    • Aleksandra

     Cześć Darek ja też już jedno wyzwanie skończyłam na własną rękę ;) Trzymam kciuki!

 2. Gosia

  Witam!
  Moje pytanie dot. kilku treningów jednego dnia, czy do podsumowania zliczam wszystkie km czy tylko te które są ważne dla wyzwania?
  Pozdrawiam

  • Author
   Kamila Rowinska

   możesz zliczyć wszystkie

 3. Ania

  Już proaktywnie udało mi się znaleźć rozwiązanie, zrzuty działają ;) ale o odpowiedź i tak proszę bo zdjęcia robię w razie awarii (podwójne zabezpieczenie) ;)

 4. Ania

  Czy zamiast zrzutu z ekranu może być zdjęcie z ekranu w formacie jpg? Coś mi się nie udaje zrobić zrzutu a nie chce z powodów technicznych odpaść z rywalizacji?

  • Author
   Kamila Rowinska

   można :)

 5. Irena

  Zaraz po zapisaniu się na wyzwanie, starannie (tak mi się przynajmniej wydawało) przestudiowałam wszystkie przepisy, porobiłam notatki w moim wyzwaniowym kalendarzu. Jest w zasadach wyraźnie napisane: Październik: minimum 2 km. chodzenia lub biegania. Listopad i Grudzień: 2 km. biegu w max. 25 min.

  Przeczytałam też wtedy wszystkie wpisy tutaj i znalazłam, coś takiego: – Tak, po dwóch kilometrach zatrzymujemy aplikację, ale oczywiście możemy sobie biec dalej.

  Jak to więc właściwie jest, bo teraz już nie mogę znaleźć tamtego posta, a na grupie Wyzwania, każdy pisze co innego… – ???

  • Author
   Kamila Rowinska

   Irena,
   Październik MINIMUM 2 km chodzenia . Co oznacza ze może być nawet 100 km bo nie mierzymy czasu.
   Listopad: 2 km w max 25min. Jeśli potrafisz zrobić 2,1 km, 2,2 km, 3 km w 25min to zrób, a jeśli nie to wyłącz aplikację po 2 km i pilnuj aby się zmieścić w 25 min, bo nikt nie będzie wyciągał średniej z dłuższego dystansu i liczył czy zmieściłaś się w czasie czy nie.
   To samo w grudniu.

 6. Hana

  Uff, trening uważności :-) Juhu…..Dam radę, dam radę….

  • Author
   Kamila Rowinska

   To czasami bywa trudniejsze niż bieganie :)

 7. Hana

  Zaznaczam, że nie przerywałam treningu i ” jednym ciągiem” jest w endomondo trening zapisany. To do zapyatnia poniżej.

 8. Hana

  Nie zwróciłam uwagi na słowo ” jednym ciągiem” Czy jak włączałam przerwę/zatrzymywałam aplikację na zasznurowanie buta, a potem znów wcisnęłam start – to to już nie jest „jednym ciągiem”?

  • Author
   Kamila Rowinska

   jesteś jednym ciągiem. Chodzi o to, aby nie robić 1 km rano i drugiego wieczorkiem. Mozna się zatrzymać na skrzyżowaniu, zawiązac buta itp.

 9. Kasia

  Jak ma wyglądać zrzut ekranu z poniedziałkowego wpisania podsumowania w komentarzu? Nie ma tam żadnej daty.

  • Author
   Kamila Rowinska

   nie szkodzi, że nie ma .

 10. Bartek

  Jeśli dobrze zrozumiałem, to na koniec etapu, czyli w styczniu (o ile dotrwam) jednym z dowodów ma być zdjęcie zapisów po każdym treningu. Zakładając, że będą to zapisy tygodniowe, będzie takich kartek 12, bo będzie to 12 tygodni. Zakładam, iż wystarczy w styczniu załączyć jedna z takich 12 kartek, czy wszystkie?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Bartku a jak jest napisane w tekscie ?

 11. Barbara

  Witam
  biorę udział w wyzwaniu po raz pierwszy. Październik to dla mnie miesiąc chodzenia. Czy w takiej sytuacji w poniedziałkowym podsumowaniu zdanie ma dokładnie brzmieć ”Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! ” czy wpisuję to co rzeczywiście robiłam czyli zamiast przebiegłam przeszłam.

  pozdrawiam

  • Author
   Kamila Rowinska

   Mozesz wpisac calosc ;) pozdrawiam !

 12. Kinga

  Kamilo, czyli w zeszycie mogę zapisywać chociażby swoje odczucia?
  Czy musi to być stricte tylko zdanie, które jest opisane w zasadach?
  W związku z podjęciem Wyzwania mam tyle przemyśleń, że chciałabym je zapisywać w tym samym zeszycie, w którym piszę że jestem z siebie dumna ;)

  • Author
   Kamila Rowinska

   Jasne ze mozesz. Tylko zdanie obowiazkowe tez zapisuj.

 13. AgaPe

  czy można zrobić 4 km pierwszego dnia jeśli wiem, że drugiego nie dam rady zrobić. Czyli zrobić na zapas, ale ten zapas tylko w obrębie 2 dni. Skoro dziś mogę zrobić to czego nie udało się wczoraj to może jutro mogę zrobić to co powinnam jutro i pojutrze ? Nie wiem czy nie za bardzo skomplikowałam pytanie …

  • Author
   Kamila Rowinska

   Wydaje mi się, ze opisałam to w opisie etapu :)

 14. Beata

  Witam. 1. Proszę o identyfikację informację jak na Endomondo wygenerować tygodniowy trening. Ja kosztami z historii ale nie widnieje tam moje nazwisko. Jak to zrobić aby print screen był uznawany? 2. Nie mogę na aplikacji Endomondo dołączyć do wyzwania ponieważ nie mam klawisza dołącz. Widzę tylko, że nie biorę udziału. Wiem, że to nie jest konieczne tym nie mniej zastanawiam się nad przyczyną, iż nie mogę tam dołączyć. Z góry dziękuję za informacje

 15. Beata

  Witam, chciałabym się zapytać jak korzystać z Endomondo w sytuacji kiedy chcę przesłać tygodniowy trening. Wchodzę w historię i mam dzień po dniu trening ale nie pokazuje się moje nazwisko. Czy to wystarczy? Czy korzystać z innej formy jeśli tak to z jakiej? Proszę o instrukcje. Dodatkowo nie mogę dołączyć do wyzwania na Endomondo ponieważ nie widzę tam klawisza dołącz. Widzę tylko informacje że nie biorę udziału. Wiem, że nie jest to obowiązkowe więc nie przejmuje się tym tak bardzo

  • Author
   Kamila Rowinska

   Dzień dobry, jednym z elementów wyzwania jest min. proaktywność i poradzenie sobie z endomondo. Proszę zalogowac się na komputerze na swoje konto i poszperać w historii. To naprawdę proste.
   Z pozycji komputera prosze też kliknąć na podlinkowaną rywalizację (w powyzszym tekscie) powinno być łatwiej dołączyć.

 16. Aśka

  Witajcie, mam pytanie o dalsze miesiące – rozumiem, że można biegać więcej niż 2 km, zakładając oczywiście, że mieścimy się w wyznaczonym czasie?

  • Author
   Kamila Rowinska

   tak

 17. Gabriela

  Już widzę, że codzienne zapiski w zeszycie zajmą mi więcej niż jedną stronę. Czy mam wysłac jedną wybrana kartkę czy może być ich więcej niż jedna czy może mam zakupić inny zeszyt?:)

  • Agata Krzyżanowska

   Gabriela,
   1.zgodnie z tym co jest zapisane w dowodach realizacji 1 etapu wyzwania, zdjęcie jednej przesłanej do nas kartki wystarczy.

   „Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna :) – nazwa pliku dowolna. ”

   2.Jak będzie Ci brakowało miejsca w zeszycie, to wtedy kup nowy.

   Powodzenia :)

 18. Paulina

  No to dla mnie wyzwanie szybciej się skonczylo niż zaczęło. Za późno otwarty mail i czekasz kolejny rok.

  • Agata Krzyżanowska

   Paulina, bądź czujna za rok :)
   A teraz możesz realizować wyzwanie nieoficjalnie.
   Powodzenia!

 19. Beata

  mam pytanie o zanikający sygnał GPS . Powiem szczerze ze zaczynam się tego obawiać jak zacznie się drugi etap by zmieścić się w czasie i wyłączyć aplikacje jak się przebiegnie. Zdarza mi się ze jak zaczynam iść lub biegać to dopiero po paru minutach złapie GPS albo w trakcie zaniknie, co wtedy? jak sobie radzicie z zanikającym sygnałem ?

  i drugie pytanie na które nie uzyskałam odpowiedzi gdyż kazano mi nauczyć się endomondo :) ale mimo wszystko zapytam ponownie proszę o informacje co to znaczy ciągiem. Czy jak stoję na przejściu dla pieszych i czekam na czerwone światło i aplikacja staje bo sie nie poruszam to znaczy ze już mi nie będzie zaliczone?

  • Agata Krzyżanowska

   1. „Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć dowód na ENDOMONDO wykonania treningu. ”

   2. Beato, proponuję nie czekać na czerwone światło tylko biec póki jest jeszcze zielone :)
   Jeżeli jednak już staniesz na czerwonym, to będziesz miała zaliczony trening lecz pamiętaj, że czas oczekiwania jest wliczany w czas treningu.

   Powodzenia!

 20. Alina

  Witam,

  wczoraj dostałam meila z prosba o potwierdzeniu adresu meilowego oraz dolaczeniem do wyzwania. Niestety dopiero dzisiaj go otworzyłam i przeczytalam wszystkie informacje. Chcialam sie dowiedziec czy dzisiaj jest moj pierwszy dzien wyzwania ( dzisiaj otworzony meil i potwierdzony adres) czy drugi dzien wyzwania poniewaz wczoraj dostałam mel.
  Dziekuje za pomoc:)

  Ala

  • Agata Krzyżanowska

   Alina, wyzwanie ruszyło 3 października i to był pierwszy dzień wyzwania dla wszystkich.
   Jeżeli do wczoraj zrobiłaś 4km i zarejestrowałaś je w aplikacji endomondo to jesteś w wyzwaniu.

 21. Ola

  Dzień dobry :) W związku z tym, że dopiero dzisiaj (5.10) trafiłam na Wyzwanie rozumiem, że nie mogę oficjalnie wziąć w nim udział. Jednak postanowiłam to zrobić dla siebie i w taki sam sposób dokumentować jak w zasadach podanych. W styczniu też nie będę przesyłać plików, jako że nie będą one w całości zgodne z zasadami. Mam jednak pytanie czy jest możliwość otrzymania informacji jakie są zasady drugiego etapu? Czy może zasady drugiego etapu będą dostępne tylko da tych, którzy oficjalnie przeszli etap 1? Proszę o odpowiedź, pozdrowienia ;)

  • Agata Krzyżanowska

   Olu, zapraszam Cię do obserwowania naszego bloga oraz funpage, tam będą się pojawiały informacje dotyczące kolejnych etapów wyzwania:)
   Cieszę się bardzo, że realizujesz wyzwanie dla siebie.
   Trzymam za Ciebie kciuki!!!

 22. Maggie

  Dzisiaj jest 5.10 jeżeli dobre rozumiem zasady jest za poźno na dołączenie do wyzwania. Czy to oznacza ze na kolejne mam czekać rok ?

 23. Ewa

  Witam serdecznie,
  Pytanie: przez We transfer trzeba będzie przeslać między innymi zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, ze jestem z siebie dumna. Chodzi tu o tylko jedną dowolną kartkę z okresu październik- grudzień?

  • Agata Krzyżanowska

   Tak Ewo, zdjęcie jednej kartki z notatką o tym, że jesteś z siebie dumna.
   To zdanie zapisujemy w październiku :)

 24. Krystyna

  Witam,mam pytanie czy jak dziś tj.4.10 po 22 dołączyłam do grupy to jest szansa aby rozpocząć wyzwanie? Jeżeli tak to we czwartek jaki mam dystans?

  • Author
   Kamila Rowinska

   możesz dziś do połnocy zrobić 4 km i jestes w wyzwaniu.

 25. Joasia

  Dobry wieczór,

  czy można w I etapie jednego dnia chodzić a drugiego biegać? albo robić raz 4 km biegiem a 4 km marszem? :)

  • Author
   Kamila Rowinska

   mozna, jesli miescisz sie w czasach.

  • Joasia

   Dobry wieczór,

   czy można w październiku jednego dnia chodzić a drugiego biegać? albo robić raz 4 km biegiem a 4 km marszem? :)

   • Author
    Kamila Rowinska

    Można.

 26. Aga

  Jeśli ktoś przyłącza się do wyzwania 4.10 późnym wieczorem to nie ma taryfy ulgowej i nie może odrobić tych 3 dni 5.10??

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nie ma w wyzwaniu czegos takiego jak „taryfy ulgowej”:) masz 2 h od teraz na 4km. Kupa czasu :) idziesz albo badz czujna za rok!

 27. Ela

  Mam pytanie. Zdecydowałam się i zapisałam wczoraj wieczorem (3/10). Dziś startuję z działaniami. Ale – czy już za wczoraj obowiązek 2 km mnie dotyczy? Czy mogę rozpocząć bieganie od dzisiaj ? Jako pierwszego dnia po zapisaniu się do Wyzwania.

  Pozdrawiam.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Wyzwanie startuje 3.10. Jeśli więc 3.10 nie masz 2 km, to oznacza że 4.10 robisz 4km i jest to ostatnia szansa. Powodzenia!

 28. Marta

  Czytam: „Jeśli chcesz aby Twój bieg był dłuższy niż ten, wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów jeśli przebiegniesz przykładowo 3 km w 30 minut itp”

  ale na fb w wyzwaniu widzę screeny z różnych długości biegów. Wiem, że niektórzy tak jak ja wyłaczają endomondo robiąc jeszcze parę kroków, do jakiego momentu zaliczysz wyłączenie treningu. Jak widzę 2,50 km to mieści się to w wyzwaniu czy nie??

  • Author
   Kamila Rowinska

   Marta, jak wiesz w październiku nie ma znaczenia w jakim czasie się zrobiło 2 km. To dlatego nie ma znaczenia czy ktos zrobil 2km czy 3 km i miesci sie wyzwaniu.
   W przyszlym natomiast miesiacu jesli nie wylaczysz na czas endomondo i przez to nie zmiescisz sie w czasie, to wyzwanie sie konczy.

 29. Sylwia

  Wczoraj rano przebiegłam 3.40 km i nie włączyłam po 2 km endomondo .A dlaczego? Bo dopiero wieczorem dołączyłam do wyzwania i przeczytałam zasady. Czy w takiej sytuacji to dyskwalifikuje moją osobę?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nie dyskwalifikuje ponieważ w pazdzierniku trzeba zrobic min. 2 km i w dodatku w dowolnym czasie.

 30. Al

  Aplikacja Endomondo została jakiś czas temu kupione za 475 mln dolarów przez grupę Under Armour. To koncern produkujący między innymi odzież sportową którego kapitalizacja sięga 7 miliardów dolarów. Endomondo to zatem projekt mega komercyjny (z produkt placement w logo witryny internetowej) i do tego wykorzystujący dyskusyjne zbieranie danych o użytkownikach (zbiera przy okazji Google i producenci sprzętu). Sam przemysł biegowy to buty, ciuchy, gadżety i usługi o corocznych milionowych obrotach którymi dzielą się korporacje.
  W związku z powyższym Pani Kamilo proszę o zadeklarowanie że nie jest Pani związana ustną bądź pisemną umową z powyższymi podmiotami i cała akcja nie przyniesie Pani finansowych korzyści z pominięciem promowania i podbicia pozycjonowania Pani bloga i facebooka (w końcu nie przypadkowo użytkownicy będą musieli wstawiać odpowiedzi na posty w postaci afirmacji :)) Uważam że trzeba zachować transparentność i wyjaśnić przy okazji jako „bussiness coache” jak się zarabia na ludziach,

  A tak zupełnie na marginesie nie wydaje się Pani tragikomiczna moda na fitness w lansiarskich siłowniach, jogę i bieganie w modnych ubrankach wynikająca z bezrefleksyjnej mody korposzczurów które żyją na co dzień w pośpiechu, żywią się fast-foodem i hipsterskim sushi, popijąjać zakwaszającą kawusie ze starbusia w trakcie narzekania i obrabiania dupy swoim tymczasowym kompanom z użyciem korporacyjnej nowomowy? Przecież taki model życia i trend to karykatura i wypaczenie zdrowej i świadomej egzystencji.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Dzien dobry.
   odpowiedz na pierwsze pytanie; nie jestem niczym zwiazana z wlascicielami endomondo.

   Ps. Nie wydaje mi sie tragikomiczna ta moda, bo nie postrzegam tego jako mode i nie oceniam ani jej ani tych ludzi. Ich intencje znane są tylko im, a każdy z nich jest na innym poziomie świadomości. Ładne ubranka mogą natomiast być potrzeba lansu, a mogą też być zaspokojeniem potrzeb estetycznych. Daleko mi do tego, aby to oceniać.

   • Al

    Pani Kamilo proszę być poważnym. Pytanie nie dotyczyło wyłącznie Endomondo, np. relacji Kamili Rowińskiej – Mette Lykke, Jakob Joenck Christian Birk, czy ich przedstawicielami, promotorami, funduszem inwestycyjnym czy też akcjonariatem po wykupie. Doświadczenie życiowe podpowiada mi że może to być agencja reklamowa, dystrybutor Under Armor lub czegoś z nowinek technicznych, sklep dla biegaczy itp. Satysfakcjonowałaby mnie odpowiedź wyczerpująca wszelkie formy współpracy z wyłączeniem samego promowania przez poprawienie statystyk wejść i wpisów na blogu i portalach społecznościowych, promocji książek z wydawnictwa promującego „nawyki” (to jest czytelna forma promocji).

    • Kamila Rowinska

     Ja, Kamila Rowińska jako upoważniona do samodzielnej reprezentacji prezes zarządu spółki Rowińska Business Coaching spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ulicy Górnych Wałów 21 lok. 6, posiadającą numer NIP: 6312664983, REGON: 365390870, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000637157, działając jako komplementariusz spółki Rowińska Business Coaching spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 21 lok. 6, posiadającą numer NIP: 6312667875, REGON: 366419356, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000651378 (dalej jako RBC), niniejszym oświadczam, iż w związku z organizacją IV edycji Wyzwania Kamili Rowińskiej (dalej jako Wyzwanie) RBC ani ja nie osiągamy żadnych korzyści, w tym korzyści materialnych (w szczególności wynagrodzenia w jakiejkolwiek formie), jak również żadnych korzyści osobistych w związku z zaleceniem korzystania z aplikacji pn. „Endomondo” czy tez polecanych ksiazek wydanych przez wydawnictwa inne niz RBC , osobom uczestniczącym w Wyzwaniu. Oświadczam również, iż nie łączą mnie żadne zobowiązania umowne ani pozaumowne z właścicielami ww. aplikacji, w tym w szczególności ze spółkami Endomondo LLC oraz Under Armour Inc.

     • Al

      Dziękuję za konkretną odpowiedź licząc na szczerość oświadczenia. Myślę że firmy związane z branżą biegową i gadżetami zainteresują się jednak same bo takie przedsięwzięcie podjęte świadomie czy nie i tak napędza branżę.
      Krytycznie podchodzę do afiszowania się komentowaniem w fb i nie chodzi tu o obawy związane z oceną przez innych ale o infantylizm powszechnego wykorzystania tego medium, prymitywny lansik i promowanie internetowego ekshibicjonizmu. Rozumiem wiarę w afirmacje i utrwalanie przekonań ale można to czynić inaczej. Ale wtedy nie ma co liczyć na skuteczne SEM, SEO z użyciem fb, współpracę z infuencerami, link bulding, content marketing, gest bloging, znaczniki danych strukturalnych i PPC wsparte techniką hype (nie ważne co piszą, ważne że piszą).
      Pozdrawiam i życzę spełnienia misji przypominając o nowennie pompejańskiej i istnieniu aplikacji do jej odmawiania :)

 31. Basia

  „Zrzuty ekranu w plikach jpg wszystkich Twoich poniedziałkowych podsumowań wpisów na stronie głównej facebookowego fanpage’a – nazwa pliku dowolna. (radzę robić je od razu po publikacji)”
  to chodzi o to
  „Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23;59 tego samego dnia aby w komentarzu dodać informację:

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna!

  • Author
   Kamila Rowinska

   Czy jest jeszcze cos innego co masz publikować w poniedziałki?

   • Basia

    Upewniam się bo wpis to raczej w języku FB post a nie komentarz. Wolę zapytać teraz niż po 3 mc kiedy będzie za późno… ale chyba trafiłam akurat na chwilę z Panem od Endomondo :(

    • Author
     Kamila Rowińska

     Bedzie dobrze Basia, jestes super precyzyjna :)

 32. Sylwia

  Witam,
  mam pytanie, czy w poniedziałkowym podsumowaniu, w zestawieniu treningów, musi zawierać się również poniedziałkowy trening?

  Pozdrawiam :)

  • Agata Krzyżanowska

   Nie musi.
   Wpisujesz sumę przebytych kilometrów, jeżeli będziesz po treningu to podasz łączną sumę, razem z poniedziałkowym treningiem :)

 33. Ilona

  Witam!
  Ja dzis zaczynam od 4 km ( wczoraj późno dolaczylam, ale zdazylam?)
  Pytanie:
  Na facebooku moje konto to Ilo Na, na endomondo takze – jestem zobowiazana, aby wpisac cale Imie I nazwisko ( byla informacja, ze facebook z endomondo musi sie powielac, wole dopytac, czy cale nazwisko musi widniec)
  Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Ilona, wpisz całe imię i nazwisko.
   Cytat:
   „Zwróć uwagę, że w prawym górnym rogu powinno widnieć Twoje imię i nazwisko” :)

 34. Marta

  Czy jeśli zapisalam sie 03.10.wieczorem i dzis robię pierwszy bieg, to musze odrabiac za wczoraj, zeby nie odpaść z wyzwania?

  • Author
   Kamila Rowinska

   tak, wyzwanie ruszyło 3.10 wiec jesli wczoraj nie biegałaś, robisz dziś 4 km.

 35. Agnieszka

  Witam, Chciałam w ENDOMONDO dołączyć do rywalizacji (wydarzenia) „IV edycja wyzwania Kamili Rowińskiej. Szukam w Rywalizacjach, ale niestety nie znalazłam takiego wyzwania? Prosze o sprawdzenie i pomoc.
  Dziękuję i pozdrawiam Agnieszka Wolińska

  • Author
   Kamila Rowinska

   Agnieszka, dolaczenie do wyzwania jest nieobowiązkowe na endomondo wiec jesli nie potrafisz go odszukac to nic nie szkodzi.My w opisie posta podlinkowalismy je, w komentarzach udzielilismy dodatkowych instrukcji, na grupie otwartej dla wyzwaniowców (link w opisie wyzwania) ludzie wstawili swoje instrukcje. Wiecej nie możemy zrobić, teraz czas na Twoja proaktywnosc. Pozdrawiam

  • Basia

   https://www.endomondo.com/challenges po prawo poniżej jest szukaj wpisz IV edycja :D

 36. Małgorzata

  Kamila, bardzo chciała bym przyłączyć się do wyzwania, ale z przyczyn zdrowotnych nie mogę biegać i szybko maszerować (problemy z kręgosłupem). Możesz coś zorganizować dla takich osób jak ja? :) Bardzo, bardzo mi zależy ?

  • Author
   Kamila Rowinska

   jak długo będziesz leczyć kregosłup, aby był sprawny?

   • Małgorzata

    Kamila, niestety to wada wrodzona – brak tzw amortyzacji kręgosłupa. Nie można mi biegać, skakać itp. Nic co obciaża kręgosłup dociskając kręgi lędźwiowe.

    • Ps. Zdaję sobie sprawę, że zaznaczyłaś, że jest to wyzwanie dla osób doroslych i zdrowych.
     ….Ale wiem też, że takich osób jak ja, które nie mogą akurat takiej aktuwnosci fuzycznej jak bieganie jest sporo. Jak nue problemy z kręgosłupem to kolana czy stary. Stad moja prośba o wziecie nas pod uwagę i danie jakiejś alternatywy. Przecież moja wada nie może mnie ograniczać! :)

     • Author
      Kamila Rowinska

      Małgorzata, niestety nie mogę być wszystkim dla wszystkich na raz.
      Zrobiłam jedno wyzwanie i na tyle nas jako firme stać.
      Nie mogę sobie pozwolić na zatrudnienie kolejnej osoby do tego, aby tworzyła kolejne wyzwania, tak aby dopasować je do wszystkich. Ty masz problem z kregosłupem, Krakow ma problem ze smogiem, ktoś inny jest niewidzący i nie może iść pobiegać, a jeszcze inna osoba porusza sie na wózku i nie jest w stanie zrealizować wyzwania w określonym czasie.
      Organizacja wyzwania i pilnowanie go zajmuje nam dodatkowy etat, a my nie jesteśmy fundacją od wyzwań. :(

      Przykro mi, ale nie mogę spełnić tej prośby. Ty natomiast możesz realizować nieoficjalnie wyzwanie w takim zakresie, jaki jest dla Ciebie odpowiedni.

    • Author
     Kamila Rowinska

     proponuje wiec abys realizowała wyzwanie nieoficjalnie w takim zakresie na jakie pozwala Ci zdrowie.

 37. anna

  Witam! ja mam pytanie czy orbitek może być?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Może być to, co wymieniłam w warunkach powyżej.

 38. Anna Pipans

  Witam :) mam pytanie techniczne odnośnie do Endomondo. Zrobiłam dziś trening 2 km o 5.22, który mam zapisany w Endomondo, ale w Rywalizacji go nie widać. Czy to ma znaczenie? Pytałam na FB, ale niktnie umiał mi pomóc. Ciepło pozdrawiam, Anna

  • Author
   Kamila Rowinska

   Czesc Anna,
   co to znaczy, ze „w Rywalizacji go nie widac”? Jakiej rywalizacji?
   Jesli pytasz o wyzwanie na endomondo, to odpowiedzialam na to pytanie opisujac 1 etap wyzwania powyżej :)

   • Anna Pipans

    Dziękuję za odpowiedź, widzę, że to nie jest obowiązkowe :) Serdeczności, Anna

 39. Kasia

  Witam, rozumiem, ze profil na fb i na Endomondo nie moga roznic sie nazwa. Czy dopuszczalne jest tylko imie i nazwisko badz skrot od nich- czy moze to byc zupelnie abstrakcyjna nazwa ;)?
  Dziekuje za odpowiedz

  • Agata Krzyżanowska

   Kasiu, cytuję treść zasad:
   „Poniżej przykładowy miesięczny zrzut ekranu wykonany na komputerze.
   Zwróć uwagę, że w prawym górnym rogu powinno widnieć Twoje imię i nazwisko”

 40. Agnieszka

  Mam trudności z odnalezieniem rywalizacji pod nazwa Wyzwania w endomondo? Mieszkam za granica wiec nie wiem czy to możliwe dołączyć do was w rywalizacji ?

  • Agata Krzyżanowska

   Agnieszko, możesz dołączyć oczywiście.
   Weszłaś przez link, który jest podany w treści z zasadami wyzwania na https://rowinskabusinesscoaching.com/wyzwanie1etap/ ?

   • Agnieszka

    Tak ale niestety nie udało się

    • Agata Krzyżanowska

     Co się dzieje jak klikasz na link , który jest podany w „ważnych dodatkowych informacjach” wyzwania:

     „W ENDOMONDO możesz dołączyć do rywalizacji (wydarzenia) pod nazwą „IV edycja wyzwania Kamili Rowińskiej „. Możesz tam obserwować, kto jeszcze bierze w tym udział i czy już dziś trenował. Będzie to na Ciebie działać motywująco. TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE”

 41. Anna

  W którym miejscu po zalogowaniu na komputerze będzie widoczna historia treningów? Zwykle używałam endo na komórce i z obslugi komputerowej jestem zielona.

  • Agata Krzyżanowska

   Wejdź na: Treningi–> Historia i gotowe :)
   Pozdrawiam ;)

 42. Beata

  Zaczyna to być bardzo skomplikowane . Jeśli biegnę lub chodzę ( nordic walking) to włączam endomondo .
  Teraz wychodzi na to ze mam sobie określić dystans w drugim etapie i pilnować by po 2 lub 4 km wyłączyć aplikację?
  Nigdy nie czytałam takich książek wiec to jest dla mnie wyzwanie, dlatego gdzie moge podpatrzyc w jakiej formie to było robione w poprzednim wyzwaniu?
  i gdzie w endomondo widać ze biegnę ciągiem ? gdzie to jest rejestrowane ?
  z góry dziekuje za odpowiedz

  • Agata Krzyżanowska

   Dzień dobry,
   Umieszczam odpowiedzi pod pytaniami.

   Zaczyna to być bardzo skomplikowane . Jeśli biegnę lub chodzę ( nordic walking) to włączam endomondo .
   Teraz wychodzi na to ze mam sobie określić dystans w drugim etapie i pilnować by po 2 lub 4 km wyłączyć aplikację?

   Tak. Wyłączyć trening.

   Nigdy nie czytałam takich książek wiec to jest dla mnie wyzwanie, dlatego gdzie moge podpatrzyc w jakiej formie to było robione w poprzednim wyzwaniu

   Co konkretnie stanowi wyzwanie?

   i gdzie w endomondo widać ze biegnę ciągiem ? gdzie to jest rejestrowane ?

   Rozeznanie się w endomondo jest częścią wyzwania. Proszę się z nim zapoznać.

   Pozdrawiam :)

 43. Agnieszka

  Witam
  rozumiem, ze każdy post z moimi” wynikami”, przemyśleniami będzie widoczny dla każdego z moich znajomych na fb?

  Pozdrawiam
  agnieszka G.

  • Agata Krzyżanowska

   Jeżeli wejdą na Funpage Rowińska Business Coaching to tak.

 44. Aga

  czy lekcje, które mamy zapisywać w zeszycie to zadania do zrobienia podane w ksiązkach? Obecnie czytam Pani książkę ‚Zyj odpowiedzialnie i zuchwale” notabene nie mogę się od niej oderwać, są tam zadania do przemyśleń, rozpisania czy to o te lekcje chodzi?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Aga, lekcje to wnioski/przemyslenia po przeczytaniu ksiazki. ;)

 45. Diana

  Witam,
  Mam pytanie dotyczące notowania postępów z treningu w zeszycie. Załóżmy, że przeszłam/przebiegłam wyznaczone 2 km, wyłączyłam aplikację Endomondo i włączyłam ją ponownie pokonując kolejne 3 km. Mogę tak zrobić, prawda?
  Czy w zeszycie powinnam napisać, że danego dnia przeszłam 2, czy 5 km?

 46. Karolina Rękoś

  Witam :)
  Czy można na początku minutę biec minutę iść ? tak aż do 2 km dziennie?
  Pozdrawiam

  • Author
   Kamila Rowinska

   Jesli miescisz sie w czasie to tak.

 47. Anna

  Pani Kamilo,
  Odnosnie zasad wyzwania, czy modlaby by Pani wyjasnic dlaczego bieganie na biezni nie moze byc brane pod uwage? Czysto teoretyczne pytanie.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Aby bylo trudniej .
   Pozdrawiam

   • Joanna

    Ja niestety nie mogę biegać ma zewnątrz tylko na bieżni :(
    Biorę udział mimo wszystko w wyzwaniu ponieważ chce to zrobić dla siebie
    Pozdrawiam serdecznie

    • Author
     Kamila Rowinska

     Rozumiem I gratuluję . Mam jednak nadzieje, ze zdajesz sobie sprawe z tego, ze bierzesz w nim udzial nieoficjalnie:)

 48. Ilona

  Cześć zespole.
  Zgłaszam się ze zgoła innym, niż pytanie, problemikiem. Otóż chcąc zachęcić znajomych z Facebooka do zainteresowania się wyzwaniem, wkleiłam link w poście na swojej tablicy i pod miniaturką zdjęcia pojawia się opis „Wyzwanie Kamili Rowińskiej 2016/2017 etap pierwszy” (czyli poprzednia edycja). Dalej (z pozycji facebooka, przed kliknięciem w link) przeczytać można, że wyzwanie już się zakończyło i nie można do niego dołączyć.
  Drobnostka taka, ale gdybym ja zobaczyła to u kogoś znajomego, pierwszy raz słysząc o wyzwaniu, opisu o jego zakończeniu nie potraktowałabym jako zachętę.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Dziekuje, sprawdzimy.

 49. Monika

  Cześć
  Mam pyt odnośnie lekcji -tj 10 lekcji 1lekcja to 2zdania?
  Czy dobrze rozumiem ze to maja być moje przemyślenia , podjęte działania? Czy coś innego -co?

  • Author
   Kamila Rowinska

   dobrze rozumiesz:)

 50. […] Szczegóły znajdziecie → Wyzwanie Kamili Rowińskiej […]

 51. Magda K.

  Nie lubię wyzwań. Ale formuła tego mnie zachwyciła.Bieganie bieganiem ale praca nad zwiększeniem samodyscypliny, efektywności i nad proaktywnością jest dla mnie tak nęcąca, że chcę w to „wejść” :) Ale… ostatnia mała wątpliwość jeszcze się tli – czy to wyzwanie przyda się kontrolingowcowi? Ja nie muszę budować zespołu, ja nie muszę być efektywna w sprzedaży. Czy praca nad rozwojem tych którzy podjęli wyzwanie nie będzie odbywała się tylko w obszarze doskonalenia kierowników, prezesów, szefów lub pretendujących do takich kierowniczych stanowisk? Nie wiem czy umiem jasno to wyrazić. Generalnie – czy wyzwanie da coś wymiernego pracownikowi wpatrzonemu większość czasu w exela i kobiecie mającej męża i dwie córki.
  I co to znaczy: „zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki” – co to jest ta lekcja?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Lekcje mozesz zrozumiec jako wniosek . Wazne przemyslenie.

   A wyzwanie nie ma nic wspolnego z Twoim zawodem, wplywa na Ciebie bez wzgledu na to, gdzie pracujesz ;) zapraszam !

 52. Aleksandra Nęga (Tola Pchelkova)

  Dziękuję za tak precyżyjmy opis wyzwania i komentarze. Dużo tego Ale o to właśnie chodzi.
  Powodzenia dla wszystkich.

 53. Joanna

  Co w przypadku, gdy aplikacja enomondo rejestruje również inne moje treningi np. rozciągnie, jazda na rowerze itp. Czy wówczas screen miesięcznej aktywności będzie wystarczająco czytelny dla RBC?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Damy sobie rade ;) powodzenia !

   • Kasia

    Aktywności możesz sobie przefiltrować w endomondo tak aby na screenie były tylko te z dot. wyzwania ?

 54. Jola

  Witam. Mam kilka pytań.
  1. Rozumiem, ze w pazdzierniku w jednym treningu moge rejestrować dowolną liczbę km (przy zachowaniu min 2km), natomiast w listopadzie i grudniu należy wyłączyc aplikację po 2/4km?
  2. Czy w grudniu nie będzie poniedziałkowych podsumowań na fb?
  3. Czy w tygodniowych podsumowaniach na fb mogę ujmowac rownież km, ktore przejde/przebiegnę powyżej nakazanych 2 dziennie (bo np. wyłączę trening po 2 km i potem kontunuuję w innym treningu)?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Czesc ;)
   1. Tak
   2. Nie
   3. Tak

   ;) pozdrawiam

 55. Anna

  Dzien dobry, czy podane ksiazki moge przeczytac po angielsku? Czy musze czytac koniecznie po polsku?

  • Agata Krzyżanowska

   Tak. Te książki, które są wydane w j.angielskim możesz przeczytać po angielsku.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Jak wolisz ;)

 56. kasia

  Dzień dobry!
  Nie korzystałam jeszcze z encomiendo. Czy, aby aplikacja rejestrowała wyniki jest potrzebny internet czy tylko sygnał GPS. Mieszkam na terenie wiejskim i gdy biegam często tracę zasięg. Czy ktoś korzysta i może mi odpowiedzieć?

  • Agata Krzyżanowska

   Treningi zapisują się bez połączenia z internetem, potrzebujesz tylko sygnał GPS. Internet jest potrzebny, żeby zsynchronizować wyniki ze stroną internetową
   Pozdrawiam :)

 57. Marta

  Rozumiem, że nikt nie będzie wyciągał średniej z kilometrażu, ale jeśli biegnę 6 km w 60 min tj. mieszcze się w limicie czasowym dla 4 km mój trening 6 km może być zaliczany jako 2 dni wyzwania?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Jesli sie zmiescisz i w wyznaczonym czasie zrobisz minimum kilometrow to tak.

 58. Danusia

  Dzień dobry :)
  Mam pytanie o nazwy plików. Czysto techniczne.
  Napisane jest: „Zrzuty ekranu w plikach jpg zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Możesz je robić w cyklach tygodniowych – nazwa pliku: daty treningu”
  Jeśli będę robiła co poniedziałek zrzuty tygodniowe (jak na załączonym w poście obrazku), to czy za pierwsze siedem dni może być nazwa: 20171003-20171010.jpg?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Tak

  • Author
   Kamila Rowinska

   Tak, moze byc :)

   • Robert

    Robię zrzuty codziennie z każdego treningu i nazywam je bieg_DATAzrzutu.jpg oraz w każdy poniedziałek dodatkowo screen historii w endomondo i zapisuje pod nazwą historia_lista_DATAzrzutu.jpg Czy jak wyślę to wszystko, to będzie ok?

 59. helen

  Witam, mam problem z endomondo… widze wyzwanie jednak nie mam przycisku dolacz (napisane: nie bierzesz udziału) , Jestem w wyzwaniu zarejestrowalam sie i dostalalam odpowiedz… O co chodzi badz co zrobilam zle…??

  • helen

   Ogarnięte… :) przepraszam za klopot – zalogowana bylam z innego konta…:(

 60. Aneta

  Rozumiem, że jeśli będę chora (oby nie) i nie będę w stanie zrobić treningu (zwolnienie lekarskie) to wypadam z gry?

  • Agata Krzyżanowska

   Tak Aneto.
   Zdrowia Życzę :)

 61. Ilona

  W październiku jest napisane ze biegnę/idę minimum 2 km. Ja to rozumiem ze jest wyznaczona dolna granica czyli musi być 2km, ale nie ma górnej i może być więcej. Jesli to jest wyłącznie 2km (a co drugi 4km) to chyba powinno być biegniesz/idziesz 2km codziennie lub 4km co drugi dzień (bez słowa minimum). Proszę o wyjaśnienie.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nie powinno bo to by oznaczalo dyskwalifikacje w sytuacji gdy ktos przebiegnie nawet 100 metrow wiecej niz 2km :)

 62. Domi

  Czy na potrzeby wyzwania i publikacji wyników moglibyście stworzyć grupę zamkniętą na FB? Wiele osób, w tym ja, nie lubi publikować na grupach otwartych i pokazywać swoich działań wszystkim swoim znajomym. Myślę, że wtedy więcej osób dołączyłoby do wyzwania!

  • Author
   Kamila Rowinska

   Domi, grupa jest otwarta przy każdym wyzwaniu. Przykro mi, ale nie planujemy jej zamykać:(

   • Aneta

    Niestety to zniecheca od wzięcia udziału w wezwaniu a szkoda :( bo nie chca ja tez aby wszyscy znajomi widzieli wpisy typu ” jestem wytrwałą i konsekwentna osoba” co moze byc odebrane prześmiewczo lub negatywnie

    • Author
     Kamila Rowinska

     Aneta, to ciekawe co piszesz.
     Po co realizujesz wyzwanie? Na ile jest ono dla Ciebie ważne?
     Co możesz dzięki niemu zyskać?
     …..

     I przed tym wszystkim powstrzymuje Cię fakt tego, co pomyślą o Tobie Twoi znajomi?
     Wstyd to kraść, a nie napisać, że się jest konsekwentną i wytrwałą osobą.

    • Author
     Kamila Rowinska

     Nagrałam na Fan Page live dla Ciebie :)

 63. Agata

  Czy pisanie komentarzy na facebook’u jest konieczne?

  • Agata Krzyżanowska

   Rozumiem, że chodzi Ci o post z podsumowaniem? Tak trzeba.
   Zasady obowiązują wszystkich, którzy przystępują do wyzwania.
   Pozdrawiam :)

 64. Karolina

  Mam pytanie dt. endomondo. Czy w ustawieniach muszę mieć profil publiczny? ( większość mam na statusie „znajomi”).

  • Agata Krzyżanowska

   1.Nie.
   Zwróć uwagę, że w prawym górnym rogu powinno widnieć Twoje imię i nazwisko.
   Pozdrawiam :)

 65. Agnieszka Tatka

  Witaj Kamila :)
  Podjęłam wyzwanie, choć jestem przerażona. Będę robiła to pierwszy raz i nie mówię tu tylko o bieganiu, czy czytaniu w określonym czasie ale również o programach, o których trzeba się douczyć…
  Stąd też moje pytanie, czy pliki graficzne wysyłane przez WeTransfer muszą być w spakowane jako np. zip?
  Pozdrawiam serdecznie
  Agnieszka
  PS.: Dziękuję, że mogę wziąć udział w Twoim projekcie.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Czesc Agnieszka, nie musi byc zip ;)

 66. BARBARA

  Witaj.,jak sobie poradzić z wysłaniem plików 1do 3 stycznia nie bardzo wiem o co chodzi.. dziękuję

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nie zrozumialam pytania. Doprecyzuj prosze ;)

 67. Asia

  Po wejściu i zalogowaniu się na endomondo, nie widzę żadnego linku.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Trzeba na komputerze wejsc na strone endomondo.com –> zalogowac sie -> nastepnie wejsc na strone http://www.endomondo.com/challenges/34871004 i kliknac przycisk dolacz :)

   • Asia

    Już ?? Dziękuję

   • Monika

    Dlaczego w treści posta nie ma informacji o konieczności zapisania się na wyzwanie na endomondo?
    Ps. Chciałabym zapytać czy udało się potwierdzić mój adres email – nie otrzymałam żadnej inf.

    • Author
     Kamila Rowinska

     Ad. 1 Pewnie dlatego, ze nie ma takiej koniecznosci o czym napisalismy w powyzszym tekscie. Prosze go przeczytac do konca. ;)

     Ad. 2 na stronie rejestracyjnej napisalam i powiedzialam w video co trzeba zrobic w takim wypadku. Zrobilas to?

 68. Iza

  Witam serdecznie!
  mam pytanie dotyczące realizacji biegu: przed blokiem mam bieżnię lekkoatletyczną na powietrzu (nie znajduje się na ternie siłowni, czy innego zamkniętego miejsca), można z niej korzystać do woli. Z uwagi na poczucie komfortu i bezpieczeństwa wolałabym realizować zadanie tam, a nie na osiedlu, wśród bloków, co oznacza, że moja trasa będzie pokazywała jedną trasę – kilka okrążeń bieżni. Czy ta forma jest dozwolona?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Niestety nie . :(

   • Ewelina

    Witam, podepnę się pod pytanie. Czy dobrze rozumiem, że bieżnia na stadionie odpada, ale inne miejsca jak park, czy wybetonowane ścieżki do biegania są już ok? Czy chodzi bardziej o to, że na trasie nie może być kilku takich samych okrążeń?

    • Author
     Kamila Rowinska

     Odpada bieżnia mechaniczna, na której się biega w miejscu.

     • Danusia

      Iza pytała chyba o bieżnię lekkoatletyczną, a nie mechaniczną. Nie można? Bo to w sumie podobnie, jak bieganie pętli w parku albo wokół bloku ;)

     • Author
      Kamila Rowinska

      Skoro wiec odpowiedzialam ze na mechanicznej nie mozna to na pozostalych mozna ;)

 69. Agata

  Kamila klikam w link w tekście i nie umiem dołączyć w endomondo do rywalizacji przekierowuje mnie ale pokazuje ze nie biorę udziału jak to zrobic
  Dziekuje za odpowiedz.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nacisnęłas DOŁĄCZ?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Trzeba na komputerze wejsc na strone endomondo.com –> zalogowac sie -> nastepnie wejsc na strone http://www.endomondo.com/challenges/34871004 i kliknac przycisk dolacz :)

 70. Asia

  Mam problem z dołączeniem do wyzwania na endomondo. Proszę o pomoc.
  Proszę również o zaakceptowanie mojej prośby o dołączenie do grupy uczestników 4 edycji. Dziękuję serdecznie.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Na czym polega problem z dołączeniem do wyzwania na endomondo? Włączyłaś komputer, zalogowałaś sie na swoim koncie, kliknęłaś podany link i co się stało?

   • Asia

    po wejściu i zalogowaniu się na endomondo nie widzę żadnego linku

    • Asia

     Po wejściu i zalogowaniu się na endomondo nie widzę żadnego linku. Pojawia się komunikat, pytanie, czy mam problem z dostęp do konta? I polecenie, abym sprawdzila skrzynkę mailową i jeśli nie ma w niej linku potwierdzajacego, upewnila się , czy endo ma mój właściwy adres. Wchodzę w skrzynkę, potwierdzam, loguje się ponownie na endo i to samo co wyzej. Ignoruje to, odzyskuje widok mojego endo i linku do wyzwania nigdzie nie ma. Mam dwa adresy mailowe na endo, jeden jest na tlen i pomocniczy na gmail.

 71. Monika

  Witam.
  Pytanie o wpis do dzienniczka. Ponieważ do i z pracy mam w sumie 5 km i będę włączać endomondo rano i wieczorem, to w dzienniczku wpisuję sumę obydwu przejść czy tylko to które zaliczam do wyzwania?

  • Agata Krzyżanowska

   Możesz wpisać sumę kilometrów, które przeszłaś/przebiegłaś tego dnia :)

 72. Anna

  Pytanie o sport: czy nordic walking będzie się liczył? Praktycznie rzecz biorąc to chodzenie, ale w endomondo ma inny symbol.

  • Author
   Kamila Rowinska

   To, co trzymasz w rękach nie ma znaczenia, więc będzie się liczył:)

   • Anna

    Świetnie, dziękuję.

    • Danusia

     Też się cieszę :)

 73. Dorota

  Jakie to ma znaczenie czy przebiegnę 4 km czy 10 km? Endomondo i tak pokaże średnie z treningu-nikt nic nie będzie musiał liczyć. Chętnie bym dołączyła do wyzwania, ale ograniczenie ilości kilometrów przestaje stanowić dla mnie wyzwanie, tym samym wyłączanie Endomondo po określonej ilości km dla kogoś kto monitoruje swoje postępy nie jest zachęcające . Pozdrawiam

  • Author
   Kamila Rowinska

   Wyzwaniem może być dla Ciebie zatem coś innego, ale to Ty wybierasz. Nic na siłę, to nie jest wyzwanie dla wszystkich i w pełni akceptuję fakt, że ludzie są na różnych etapach swojego rozwoju. Mogłabyś znaleźć inny sposób monitorowania swoich postępów, ale to już byłoby wyzwanie :) Pozdrawiam.

  • Justyna

   Hej :) ja kilka dni temu pytałam, czy w historii treningów mogą być też inne, niż te do wyzwania. I otrzymałam odpowiedź, że mogą :) czyli możesz wyłączyć Endomondo po 4 czy 2 km i włączyć na nowo. Tylko później trzeba jakoś oznaczyć te do wyzwania :) ja tak zamierzam robić.

   • Justyna

    O, a teraz doczytałam, że nie trzeba oznaczać treningu. Ciężko czytać z rana ;)

 74. Joanna

  „Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce – Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania.” –
  czy podczas realizacji Wyzwania podczas dwutygodniowych wyjazdów poza Europę ten punkt regulaminu może w jakikolwiek sposób zagrozić Wyzwaniu?? nie przychodzi mi nic do głowy ale może jest coś o czym nie wiem??
  pozdrawiam

  • Author
   Kamila Rowinska

   Policz sobie przed wylotem roznice czasowe tak aby przestrzegac czasu, ktory jest w PL. Jesli w PL jest 23.59 i do tej godziny masz sie podzielic lekcjami to zrob to, zamiast pisac nam ” a u mnie jest dopiero 22.00 ;) )

 75. Diana

  Pani Kamilo,
  Czy przez cały okres 1 etapu można chodzić zamiast biegać, jeśli tylko pokona się wyznaczony dystans w wyznaczonym czasie? Czy czekanie na zielone światło na pasach traktuje się jak przystanek?

  • Agata Krzyżanowska

   1.Tak długo jak się mieścisz w czasie to możesz chodzić.
   2.Jeżeli czekasz na zielone światło, to będziesz miała zaliczony trening. Czas oczekiwania jest wliczany w czas treningu. :)

 76. Lucy

  Swietne wyzwanie, a co jesli akurat jestem w ciazy? Z bieganiem gorzej, zwlaszcza szybkim.

  • Agata Krzyżanowska

   Zasady są jasno opisane w poście i obowiązują wszystkich jednakowo.
   Pozdrawiam :)

 77. Gosia

  Niestety nie mogę biegać z przyczyn zdrowotnych. Mam więc pytanie, czy można zamienić bieganie na chodzenie?
  Pozdrawiam!

  • Agata Krzyżanowska

   Tak długo jak mieścisz się w czasie, możesz chodzić.
   Pozdrawiam!

 78. Emilia

  Czekam na to wyzwanie już dobre pół roku. Na 06.11.2017 mam wyznaczoną datę porodu – o ile do tego czasu zrobię co w mojej mocy, żeby wywiązać się z zadania, to bieganie w pierwszych tygodniach listopada jest w moim przypadku płonnym marzeniem. Czy jest możliwość dostać zadanie zastępcze, żeby nie wypaść z gry?

  • Agata Krzyżanowska

   Zasady zapisane w poście są jednakowe dla wszystkich, którzy przystąpią do wyzwania.
   Pozdrawiam :)

 79. Joanna

  Czy w listopadzie i w grudniu będzie można biegać na bieżni?

  • Agata Krzyżanowska mechaniczne

   W poście jest napisane: „Nie można wykonać treningu na bieżni”
   Pozdrawiam

 80. Ewelina

  Witam,
  Ogromnie cieszę się na to wyzwanie. W tamtym roku odpadłam już na samym początku, ale w tym ćwiczyłam „na sucho” i mam nadzieję, że wytrwam jak najdłużej!

  Przeczytałam zasady i obawiam się, że znam odpowiedź, ale mimo to odważę się zapytać: czy jest taka szansa, że na zimowe miesiące (styczeń, luty i prawdopodobnie grudzień) mogłaby istnieć też alternatywna wersja wyzwania? Mieszkam w dużym mieście (Kraków) i w tamtym roku stężenie pyłu i smogu przekraczało normy WHO prawie każdego dnia w miesiącach zimowych. Nakazywano nam wręcz pozostanie w domu, a wychodziło się na krótko i w maseczkach. Wiem, że byłoby to niesprawiedliwe względem osób z małych miejscowości, gdzie siłowni nie ma, ale czy przy przekroczeniu pewnego poziomu zatrucia powietrza moglibyśmy biegać na siłowni większą ilość kilometrów niż na zewnątrz? Z góry dziękuję za przeczytanie i rozważenie.

  • Agata Krzyżanowska

   Ewelina, zasady są jednakowe dla wszystkich. Cytuję to co napisane zostało w poście „Nie można wykonać treningu na bieżni”
   Pozdrawiam :)

   • Ewelina

    Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź.

    • Małgorzata

     Ja też jestem z Krakowa. Biegałam w maseczce. Nie jest to komfortowe, ale możliwe.

 81. Marta

  A moje pytanie jest takie: postanawiam sobie biegać co drugi dzień po 4 kilometry, zaczynam od poniedziałku. Zaliczam go i następny bieg powinnam odbyć w środę. Ale wiem, że w środę np nie dam rady wygospodarować tyle czasu więc teraz co zrobić? zacząć od środy dwa kilometry i potem już dowolnie albo w czwartek kolejne dwa albo w piątek cztery kilometry? czy już we wtorek dwa, środa np. 4 i znów piątek 4 kilometry? Czy w ogóle przejścia są możliwe. Czy liczy się tylko tyle żeby nie było przerwy dłuższej niż jeden dzień?

  • Agata Krzyżanowska

   Marta cytuję zasady opisane w poście: „Pokonujesz dystans minimum 2 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu/ jednym ciągiem) . Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.”
   Przeczytaj proszę uważnie.
   Jeżeli opuszczasz dzień to kolejnego dnia biegniesz 4km, jeżeli nie opuszczasz, to biegasz 2km dziennie.
   Powodzenia :)

 82. Justyna

  Cześć :)
  Mam dwa pytania odnośnie wyzwania. Czy można stosować obie dyscypliny naprzemiennie, np jednego dnia chodzić, a drugiego biegać? Oraz czy w historii treningów w Endomondo muszą być tylko te treningi dotyczące wyzwania, czy mogę np. przebiec 2 km, zakończyć trening i rozpocząć go na nowo i przebiec kolejne 4 km i w zrzucie ekranu, który wysyłam oznaczyć jakoś treningi z wyzwania?

  Pozdrawiam!

  • Author
   Kamila Rowinska

   czesc,
   1. tak,
   2. W historii mogą byc tez inne treningi, nie musisz zaznaczac w specjalny sposob tych, ktore sa do wyzwania. My bedziemy widzieć :)

   pozdrawiam!

 83. Anna

  10 lekcji z książki po całym miesiącu ?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Tak jak napisałam i podałam przykład. 10 lekcji określonego dnia:)

   • Ilona

    Pani Kamilo, czy w grudniu nie będziemy czytać? Dobrze wiedzieć wcześniej jakie książki, może uda się coś upolować na promocji :)
    Pozdrawiam

    • Agata Krzyżanowska

     Tak jak jest napisane w poście. GRUDZIEŃ – bieganie na czas
     Pozdrawiam :)

   • Karolina

    Niestety, nie rozumiem. Codziennie mam pod podsumowaniem treningu, wypisać 10 lekcji ? Czy to ma byc 10 lekcji wyciągniętych po przeczytaniu książki w danym miesiącu? Wszyscy dopytują o treningi, raportowanie itp. Czy tylko ja nie rozumiem punktu dt. lekcji?

    • Ania

     Karolina, 31 października piszesz 10 lekcji z pierwszej książki i 30 listopada z drugiej.

 84. Iza

  Witam, czy na fb i endomondo musi być profil z imienia i nazwiska. czy skrót nazwiska i imienia jest możliwy jeśli są takie same?
  Pozdrawiam.

  • Iza

   no to jestem, choć zapowiada się ciężko. a wymówki… już je widać, już stają na drodze. bo… na pewno będzie padać deszcz a przy odrobinie szczęścia przed świętami to może i śnieg spadnie :-). a i jeszcze muszę się poduczyć jak przesyłać wiadomości poprzez WeTransfer (pierwsze słyszę choć może okazać się że używam :-) . Same wyzwania. Ale jak nie my to kto?

 85. Ola

  Czy jako dowód potrzebne będą zrzuty pojedynczysz treningów w przebytą trasą, czy wystarcza zrzuty miesięczne lub tygodniowe?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Wystarcza takie jak pokazałam i napisałam powyżej czyli zbiorcze.

 86. Ola

  Kamilo! Świetnie napisane. Juz samymi zasadami uczysz nad konsekwencji i pokory a także znajdywania rozwiązań. Tym, że „kipisz” tym, czego uczysz ludzi kupiłas mnie od pierwszego spotkania. Podejmuję wyzwanie raz jeszcze!

  • Author
   Kamila Rowinska

   Cieszę się i gratuluję!

 87. Kasia

  Witam,
  Od 1`2 do 19.10 pływam po morzu na jachcie bez dobijania do lądu. co w takiej sytuacji z bieganiem ?

  • Author
   Kamila Rowinska

   jeśli jacht jest na tyle duży ze możesz po nim biegać w kółko to masz szanse:).

 88. Martyna

  A czy mogę mieć prośbę, aby po tym etapie otrzymać zadania do kolejnego? Ja w tym roku nie dam rady oficjalnie dołączyć. Pierwszy tydzień wyzwania jestem z moim synkiem w szpitalu z powodu jego operacji. No i druga sprawa mieszkamy w upalnym klimacie z dużym zanieczyszczeniem powietrza, także zostaje mi bieżnia. Chciałabym jednak podjąć to wezwanie dla siebie, nie dla fantów i gadżetów.

 89. Magdalena

  Czesc chetnie wezme udzial w wyzwaniu ale moj telefon jest za stary na endomondo… Czy jednak mozna inna aplikacje ?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Czesc, odpowiedziałam na to pytanie w wytycznych. Wyzwanie realizujemy przy aplikacji ENDOMONDO. Pozdrawiam

   • Magdalena

    Dziekuję za informację … Szukam nowego telefonu w takim razie :) Pozdrawiam

 90. Agata

  Bardzo sie ciesze na to wyzwanie .Mam pytanie jak mozna dołączyć do wyzwania w endomondo

  • Author
   Kamila Rowinska

   Zostało podlinkowane w tekscie. Klikałaś?

 91. Lidia

  Witam!
  Endomondo ściągnięte- ale przy posumowaniu nie wyświetla się nazwisko w prawy górnym rogu? Czy konieczna do tego jest wersja premium.

  • Author
   Kamila Rowinska

   nie jest konieczna. sprawdz na komputerze.

 92. Karolina

  No cóż zapał opadł… Ja niestety nie dam rady. Wiem że piszesz aby nie oczekiwać innych zasad wyzwania ale może dodacie jakieś zamienniki codziennego biegania na czas dla kobiet w ciąży?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Karolina, zapraszam w kolejnym roku.

 93. Gosia

  Witam! Jesli jestem teraz w trakcie czytania ksiazek ,musze je zmieniac?( sa to ksiazki rozwojowe) czy moge napisac o tych ktore czytam ?Ksiazki Pani Kamili wszystkie przeczytalam.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Dzień dobry! Należy w ramach wyzwania przeczytać to o czym napisałam.

 94. Sylwia

  Witam,
  nie wiem czy dobrze zrozumiałam, czy aplikację Endomodo mam wyłączyć po 2 km nawet jeśli chcę biegać dalej, a jeśli będzie to co drugi dzień to po 4 m?

  Pozdrawiam:)

  • Author
   Kamila Rowinska

   tak.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Tak jak napisałam w poście:
   „Jeśli chcesz aby Twój bieg był dłuższy niż ten, wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów jeśli przebiegniesz przykładowo 3 km w 30 minut itp. „

 95. Sylwia

  Hej,
  czy dobrze zrozumiałam, jeśli będę biegała więcej niż 2 km, to i tak Endomodo mam wyłączyć po przebiegnięciu 2 km, chyba że będzie to co drugi dzień to wówczas po przebiegnięciu 4 km?
  Pozdrawiam :)

 96. aga

  Kochani Wyzwaniowcy :)
  Jakby mi ktoś napisał ściągę jak mam Was znaleźc na Endomondo, bo ja chyba nie umiem ;/

  • Author
   Kamila Rowinska

   Aga, czego już próbowałaś i co konkretnie się wydarzyło? Podaliśmy link do wyzwania, kliknęłaś?

  • Anna

   Nie ma jeszcze stworzonej rywalizacji na Endomondo :)

   • Author
    Kamila Rowinska

    Jest stworzona i podlinkowana w tekście.

   • Author
    Kamila Rowinska

    Jest stworzona i jest podlinkowana w tekscie.

 97. Natalia Chmiel

  Super! :)
  Bardzo się cieszę na start wyzwania :)
  Trzymam kciuki za siebie i wszystkich wyzwaniowców <3

 98. Michał

  Wow! Super!!! Nie mogę się doczekać!

 99. […] serdecznie wszystkich uczestników trzeciego już wyzwania. Trzeciego, ponieważ to już trzeci rok będziecie albo przynajmniej niektórzy z Was, będą […]

 100. Joanna

  Witam!
  Ogromne dzięki za umożliwienie, prawie każdemu, no a przede wszystkim mnie ;) wzięcia udziału w tak fantastycznym zadaniu specjalnym :)
  Pani Kamila jest wzorem do naśladowania, a Wy jesteście świetnym ZESPOŁEM!

  Do jutra :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?