Wyzwanie 6 Kamili Rowińskiej

Wyzwanie Kamili Rowińskiej 2019/2020 ruszyło!

Ponieważ moją misją jest wspierać Cię w zwiększaniu Twojej efektywności osobistej i zawodowej, rzucam Ci wyzwanie!

W 2014 r. po raz pierwszy ogłosiłam dla swoich Czytelników wyzwanie. 

Jego celem jest:

 • zwiększenie samodyscypliny,

 • pewności siebie,

 • wiary w siebie,

 • polepszenie zdrowia osób biorących w nim udział.

Wiem jak ogromny wpływ ma samodyscyplina i regularna aktywność fizyczna na wyniki w pozostałych obszarach naszego życia.

Podjęcie wyzwania jest dobrowolne, a zrealizowanie może skończyć się dla Ciebie byciem jeszcze bardziej konsekwentnym, charyzmatycznym, proaktywnym i zdeterminowanym.

Mogą też pojawić się różnego rodzaju przywileje, które otrzymasz ode mnie w ramach realizacji wyzwania, ale to będzie niespodzianka :)

Wyzwanie trwa rok i zostało przygotowane dla osób dorosłych i zdrowych.  

ETAP 1 wyzwania Kamili Rowińskiej trwa 3 miesiące. 

Startujemy 1.10.2019 r. 

Aby wystartować z nami musisz zarejestrować się do 02.10.2019 r.

ZAPISZ SIĘ >>> TUTAJ

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę, nie jesteś w wyzwaniu. 


Przeczytaj uważnie zasady wyzwania Kamili Rowińskiej, aby nie odpaść na starcie.

Wiem, że żyjemy szybko i wielu z nas czyta pobieżnie informacje, jednak w wyzwaniu chodzi też o UWAŻNOŚĆ i przestrzeganie zasad. 

ZASADY SĄ DLA WSZYSTKICH JEDNAKOWE. Proszę nie prosić o robienie wyjątków.  


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – PAŹDZIERNIK – chodzenie / bieganie w dowolnym tempie + lektura książki.

   1. Od 1 do 31 października 2019 biegasz lub chodzisz  (uprzedzając pytania: rolki, hulajnoga, łyżwy itp. nie wliczają się w wyzwanie).

   2. Pokonujesz dystans minimum 2 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte – jeżeli wolisz, możesz chodzić/biegać 4 km co 2 dni. Jednak jeśli w drugim dniu nie wykonasz 4 km, nic już nie możesz zrobić. Wypadasz z wyzwania.

    • Jeżeli 31.10.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 01.11.2019 należy wykonać podwójny trening (jednym ciągiem) według zasad listopadowych.

   3. Każdy trening w wyzwaniu musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO (uprzedzając pytania – nie, nie można inną). Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji.

   4. Kupujesz sobie zeszyt. Po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie to już x km. 

   1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  Tak może wyglądać przykładowy poniedziałkowy post:

  przykładowa grafika o wyzwaniu Kamili Rowińskiej na Facebook

  1. W październiku potrzebujesz też przeczytać/popracować z jedną z czterech książek:  

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  2. W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki z czterech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  3. 30 października 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np.: W tym miesiącu przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora) 

   Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)

  Proste prawda? :)


  Wyzwanie Kamili Rowińskiej – LISTOPAD  chodzenie/bieganie na czas + lektura książki.

   1. Od 1 do 30 listopada 2019 biegasz lub chodzisz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 60 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrobić ten, który wypadł wczoraj. 

    • Jeżeli 30.11.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 01.12.2019 należy wykonać podwójny trening według zasad grudniowych.

   2. Każdy trening rejestrujesz przez aplikację ENDOMONDO.

   3. Po każdym treningu zapisujesz w zeszycie następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam/przeszedłem/przeszłam  X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

   Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam /przeszedłem/przeszłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  2. W listopadzie potrzebujesz przeczytać jedną z książek:

   1. „Zasługujesz na sukces” Kamila Rowińska

   2. Zdobądź swój szczyt” Angelika Chrapkiewicz Gądek

   3. „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” Kamila Rowińska

   4. Homo deus. Krótka historia jutra” Yuval Noah Harari

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  3. W swoim zeszycie zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki z czterech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  4. 30 listopada 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i zachętą do publikacji lekcji. Masz czas do godziny  23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np. Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  

   Moje 10 lekcji z lektury to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – GRUDZIEŃ – bieganie na czas 

  1. Od 1 do 31 grudnia 2019 biegasz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w maksymalnie 55 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

  2. Nie możesz robić treningów w przód/na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które wypadły.

  3. Jeżeli 31.12.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 06.01.2020 należy wykonać podwójny trening według zasad styczniowych.

  4. Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO.

  5. Po każdym treningu zapisujesz w swoim zeszycie następujące zdanie:

Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. To łącznie X  od startu wyzwania. To pokazuje, że jestem w stanie wytrwać w KAŻDYM wyzwaniu, jakie wybieram.

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 


DOWODY ZREALIZOWANIA 1 ETAPU WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ

1 -3 stycznia 2020 r. przesyłasz poprzez ten LINK poniższe dowody realizacji I etapu wyzwania:

 1. Zdjęcie w formacie JPG jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś w stanie wytrwać w każdym wyzwaniu jakie wybierasz – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). 

 2. Zrzuty ekranu w formacie JPG Twoich 10 lekcji z książki, które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna. Radzę robić je od razu po publikacji (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).

 3.  Zrzuty ekranu w formacie JPG – zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Rób je w cyklach miesięcznych – nazwa pliku: daty treningu (masz miejsce na przesłanie max. 7 plików).

  Możesz je przygotowywać na koniec miesiąca i trzymać na komputerze w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć. 

 4. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez podany link ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałeś/wypracowałaś to Twoje – ciesz się z tego!

 5. Poniżej przykładowy miesięczny zrzut ekranu wykonany na komputerze. Zwróć uwagę, że w prawym górnym rogu powinno widnieć Twoje imię i nazwisko.

 6. Na zrzucie widoczna jest data, dystans, czas oraz sport, jaki się uprawiało. TE INFORMACJE MNIE INTERESUJĄ.

 7. Jeżeli Twoje nazwisko widnieje ucięte – nic nie szkodzi. 

 8. Jeżeli w Endomondo masz inne nazwisko, a na Facebooku inne, to uporządkuj swoje profile przed dołączeniem do wyzwania, aby nazywać się tak samo. 

  przykładowy zapis treningów w wyzwaniu Kamili Rowińskiej w aplikacji Endomondo

UWAGA

   1. Link służący do przesłania dowodów realizacji I etapu wyzwania będzie aktywny od 1 stycznia 2020 r.

   2. W wyzwaniu bierze udział kilka tysięcy osób. To sporo pracy dla zespołu, zwłaszcza przy sprawdzaniu tego, jak Wam poszło. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki, ma na imię Monika.  Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

   3. Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż Endomondo i ustalanie dlaczego akurat 2 km zamiast 1 km? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne. 

   4. Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

   5. Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 -3 stycznia 2020 r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   6. Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów jeśli przebiegniesz przykładowo 3 km w 30 minut itp. 

   7. Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do maila, lub w sposób inny niż poprzez załączony link z przekierowaniem do formularza TYPEFORM, nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   8. Jeżeli po opuszczeniu jednego dnia treningu, nie zrobisz kolejnego dnia 4 km, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Nie możesz tego nadrobić trzeciego dnia sześcioma kilometrami, ani robić kilometrów wcześniej „na zapas”.

   9. Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce – Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania. 

   10. Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć w ENDOMONDO dowód wykonania treningu. 

   11. Jeśli nie masz konta na Facebooku, albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania. 

   12. Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

   13. Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :).

   WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

   1. W ENDOMONDO możesz dołączyć do rywalizacji (wydarzenia) pod nazwą „VI edycja wyzwania Kamili Rowińskiej”. Możesz tam obserwować, kto jeszcze bierze w tym udział i czy już dziś trenował. Będzie to na Ciebie działać motywująco. TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   2. Możesz dołączyć do grupy na Facebooku,  aby wzajemnie wspierać się z innymi osobami, biorącymi udział w wyzwaniu.  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   Powodzenia i trzymam kciuki! 

   Kamila Rowińska 

   Kamila Rowińska

   Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
   Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
   Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
   Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
870 komentarzy
 1. Sylwia

  Dzień dobry, dziś pierwszy dzień wyzwania, niestety moja aplikacja juz zrobiła mi psikusa i zapisała mój trening jako 0.00 km w 16 min. Wiem, ze trening nie może być podzielony na 2 etapy, czy to oznacza ze jak zrobię go 2 raz to odpadam?
  Pozdrawiam

 2. Anna

  Czesc!
  Dziasiaj zaczyna sie wyzwanie, a ja jestem w pracy 24 godziny. Czy moge przebiec jutro 4km? Jesli tak, to co wpisuje w podsumowaniu na FanPage-u: 0 km?

 3. Aleksandra

  Czy dobrze rozumiem, że w październiku robię 2 km bez przerwy – w dowolnym czasie?

  • Agata Krzyżanowska

   Tak :)

 4. Paulina

  „Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów jeśli przebiegniesz przykładowo 3 km w 30 minut itp.”

  Czy to oznacza, że jeśli chcę przebiec dłuższy dystans, ale nie przekraczając danego limitu czasowego – tj. np. 4 km w 25 minut lub 10 km w 60 minut , mogę nie wyłączać aplikacji ? Czy za każdym razem, gdy dobiję do 2/4 km, powinnam ją wyłączyć?

 5. Anna

  Witam, bardzo chce dołączyć do wyzwania, próbowałam zgłosić się już kilkukrotnie, ale ani razu nie dostałam maila potwierdzającego z zasadami- adres e-mail poprawny, spam sprawdzony….. wysłałam maila na awaryjna skrzynkę [email protected] ale również bez odpowiedzi…

 6. Marzena

  Witam jeśli nazwisko na fb oraz Endomondo są takie same ale nie są prawdziwe czy to nie jest problem

  • Agata Krzyżanowska

   Marzena, my nie weryfikujemy czy imiona i nazwiska są prawdziwe. Tak sobie jedynie myślę, że mogą pojawić się różne zagrożenia np. jedno z nich , to to że FB może skasować Ci konto przez podanie nieprawdziwych danych ( czy tak robi? nie wiem .. )

 7. Beata

  Czy to znaczy, że jeżeli chcę wziąć udział w wyzwaniu, to muszę kupić dwie książki?

  • Ania

   Możesz kupić, odkupić od kogoś, wypożyczyć w bibliotece, pożyczyć od koleżanki itp.

 8. Sarah

  Witam mam pytanie odnośnie 10 lekcji. Jest napisane by pod każdym dniem pisać lekcje ale to ma być 1 lekcja czy 10 pod każdym dniem? Czy 10 lekcji ogólnie na cały miesiąc?

  • Asia

   to mają być Twoje lekcje z wybranych pozycji książkowych; do zeszytu notujesz je dla siebie, dla wyzwania wpisujesz w odpowiednim dniu na fb RBC, jak czytam, 10 w ostatnim dniu października i kolejne 10 w ostatnim dniu listopada
   pozdrowienia z IV etapu :)

 9. Eliza

  Niestety oficjalnie nie wezmę udziału w wyzwaniu, ale bardzo fajnie ze wyzwanie jest związane z bieganiem. Sama planuje zacząć biegać i ćwiczyć ale ustalonym planem treningowym.
  Myślę ze zasady wyzwania powinny być rozpisane przed decyzją czy bierze sie udział czy nie, mielibyscie dokładny podgląd ile faktycznie osób bierze udział

  • Agnieszka

   Eliza, zasady wyzwania są opublikowane przez Kamilę odpowiednio wcześnie (w tym roku ponad 2 tyg przed startem) więc to jest wystarczająco dużo czasu aby przemyśleć swoją indywidualną decyzję. Jest jeszcze czas do 30.09 może jednak zmienisz zdanie i spróbujesz? :D Powodzenia!

 10. Kasia

  Witam,
  Czy w raporcie miesiecznym w endomondo, ktory bedzie potem wysylany moga znalezc sie aktywnosci spoza wyzwania? Ja rozumiem, ze wyznaniowe, wg wymagan musza byc, ale jak np. pojde na rower albo pobiegam wiecej i to zarejestruje endomondo, to moge taki raport calosciowy wyslac, czy musze jednak usunac aktywnosci spoza wyzwania, edytowac itp. zeby tylko wymagane aktywnosci sie w nim znalazly?

  • Agata

   Kasiu nie musisz ich usuwać tych treningów. W preferencjach wybierz formę aktywności i wtedy nie pokaże Ci się jazda na rowerze tylko bieganie bądź chodzenie! :) ❤️

 11. Magdalena

  Witam serdecznie! Mam pytanie odnośnie poniedziałkowych wpisów na fanpage. Czy robimy zrzut ekranu wpisu?

 12. Anka

  Dzień dobry,
  A ja nie bardzo rozumiem kiedy mam wyłączyć endomondo, jeżeli będę chciała robić więcej. Czy po 2km? W październiku pewnie tak, bo nie jest podany czas. A jak w listopadzie i grudniu? Po 2 km czy po 25 minutach? Czy (i tak mi się wydaje najsensowniej), jeżeli zrobię tylko 2 km to wiadomo – koniec, a jak będę chciała dociągnąć do 25 minut (lub dłużej – i zakładam, że będzie więcej niż 2 km) to wyłączam po 25 minutach?

  • Agnieszka

   Biegniesz każdego dnia 2 km w minimum czasie 25 min czyli logicznie myśląc musi być 2 km i trzeba wyrobić się w 25 minutach. Cyt…..”Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie”. Zasady są konkretne nie ma tu nic skomplikowanego :D

 13. kamilla

  Witam i dziękuje za Wyzwanie :-)
  mam pytanie … „Pokonujesz dystans minimum 2 km dziennie bez przystanków” – wyżej przeczytałam, że zwiedzanie miasta na wycieczce może być tym treningiem; czyli jak wyjdę z psiną, która zatrzyma się na to i owo to też będzie się liczyć? „bez przystanków” to chodzi o zatrzymywanie aplikacji Endomondo? czyli jak przystanę na światłach to też w przypadku marszu czy biegu nie zakłóca to Wyzwania?
  pozdrawiam, kamilla

  • Agata

   Kamila, jeżeli nie zatrzymasz aplikacji endomondo podczas tych czynności to wszystko jest ok :)
   Możesz iść z psem i się zatrzymać, stać na światłach ale czas leci :)

   Powodzenia!

 14. Kasia

  Czy zrzuty mają być zapisane w jakims okreslonym formacie ? Czy może byc dowolnie, pdf,jpeg ?

 15. Agnieszka

  czy później można wykonywać na bieżni?

  • Agnieszka Kądziołka

   nie będzie można na bieżni.

 16. Aga

  Nie rozumie zrzutów… musze zrobić zdjecie komórce, potem przesłać na poczte i z tego zrobić pdf?

  • Aga

   ok, na komputerze a potem je do pliku pdf Chryste… czy później można robić na siłowni na bieżni?

   • Agata

    NIE.

 17. justyna.khan

  Prosze podpowiedz jak zrobic te zrzuty ekranu z endomondo? :)

  • Agata

   Justyno, cyt. „…Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!..”
   Wpisz na YT, powinnaś tam uzyskać informację ;)

 18. Marta

  Czyli jak nie mam teraz sprawnego komputera ani laptopa to nici z wyzwania? :(

  • Agnieszka Kądziołka

   Doprecyzuj proszę dlaczego to oznacza „nici z wyzwania”?

  • Katarzyna

   Są biblioteki z komputerami. Kafejki internetowe. Znajomi że sprawnymi komputerami?

 19. Anna

  czy to Endomodo dziala poza zasiegiem internetu? czy moze bede musiala chodzic tylko wokol domu? bieganie na czas – czy bieganie z wozkiem albo z dzieckiem na reku nie bedzie szkodliwe dla zdrowia kregoslupa?

 20. Patrycja

  Czy do wyzwania na Endomondo można zapisać się przed rozpoczęciem wyzwania? Nie wiem jak to zrobic nie wyświetla mi się wyszukiwarka z przyszłymi wyzwaniami :(

  • Agata

   Możesz zapisać się do wyzwania w endomondo zarówno teraz jak i na każdym późniejszym etapie :)

 21. Hanna

  Witam, mam pytanie odnośnie zrzutu ekranu 10 lekcji z książki.
  Czy ma być zrobiony na telefonie, czy na komputerze?
  Format również ma być jpg, tak jak w przypadku zrzutów treningów?
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

 22. Arkadiusz

  ?

 23. Monika

  Szkoda, że informacja o konieczności założenia/posiadania konta na fb nie była podana na początku przed przystąpieniem do wyzwania :( sporo rzeczy jestem w stanie wykonać i do wielu „nagiąć” – nie dotyczy to jednak konta na fb, choć podobno skoro nie mam konta na fb to mnie nie ma ;) – mimo to pozostałe zasady pierwszego etapu będę wypełniać :)
  Wszystkim uczestnikom Wyzwania życzę powodzenia i wytrwałości :)

 24. Iwona

  Witam chciałbym zapytać się o to czy przez wszystkie miesiące wyzwania mogę tylko szybko maszerowac a nie biegać bo mam problemy ze stawami, lekarz zabronił biegać a jedynie szybkie marsze, oczywiście jeśli się uda w czasie wyzwania czyli 2km w 25 min, czy musi to być już bieg na czas tylko?

  • Ewelina

   Możesz chodzić jeśli mieścisz się w czasie. W ubiegłej edycji wyzwania zaczęłam biegać dopiero w kwietniu. Da się :)

   • Katarzyna

    To wspaniała dla mnie info, chciałam nieformalnie być od listopada (też nie mogę biegać). Proszę potwierdźcie raz jeszcze – to duża motywacja, jeśli do kwietnia wystarczy chodzenie!!! Bardzo zależy mi na wytrwałości i systematyczności, poza kondycją oczywiście. Dlatego możliwość oficjalnego uczestnictwa do kwietnia to byłby duży prezent!!!!

 25. Olga

  Akurat od 1 pazdziernika bede na wycieczce i czy chodzenie podczas zwiedzania sie liczy ? ? wiadmo bede miala przystanki ale jak caly czas bedzie wlaczone endomondo to zaliczy mi trening ?

  • Agata

   Tak liczy się! :)

 26. Elżbieta

  Hmmm, z tego co widzę, to na drodze do zrealizowania planu stanie mi wyłącznie… Endomodo :P Niestety na poprzednim telefonie nie działał (mierzy tylko czas, z dystansem rożnie), na nowym telefonie różnie, u mojego partnera to samo, podczas kiedy inne aplikacje działają bez zarzutu. No nic, nie narzekam, w wyzwaniu i tak wezmę udział, a do 1 października postaram się uporać z problemem :)

  • Anna

   Spróbuj, może uda Ci się przetransferowac trening z innej apki do endo

  • Iwona

   Mnie z kolei brak konta na FB…
   Konta nie założę, postąpiłabym wbrew sobie, dlatego pozostaje mi się wypisać.
   Powodzenia wszystkim!

   • Anna

    Żeby być w wyzwaniu nie trzeba mieć konta na FB przecież.

    • Ewelina

     Bez konta nie będziesz w stanie raczej robić wpisów na FB pod postami tak by było widoczne Twoje imię i nazwisko.

  • Agata

   Elżbieto, wiem, że są zegarki, które można zsynchronizować z endomondo. Poczytaj o tym, może to jest rozwiązanie dla Ciebie?

   • Elżbieta

    Już korzystałam, niestety endomodo jest oporne :) Sama nie wiem, z czego to wynika, ponieważ tak jak wspominałam, np. Runtastic czy Google FIT działają bez zastrzeżeń. Endomodo nie wykazuje żadnych błędów (np. przy uruchamianiu, że np słaby sygnał GPS itp, dopiero po przebiegnięciu stopuję, i widzę, że wg apki w 40 min pokonałam np. 200 m :P
    I w sumie jestem bezradna, bo próbowałam już na kilku urządzeniach, odinstalowywałam, zainstalowywałam, logowałam się z innego konta. Niestety, bez poprawy.

  • Aga

   mam te same obawy :/

 27. M

  Witam,
  czy jeżeli mam takie samo nazwisko na endomodo i fb, ale inne w adresie mailowym to może tak być? Po zmianie nazwiska nadal najczęściej korzystam ze starej poczty mailowej. Będę wdzięczna za odpowiedź :)

  • Agata Krzyżanowska

   Tak, może :)

 28. Wiola

  a jakie ksiazki sa w grudniu do przeczytania??? czekalam na to wyzwanie od maja :D :D

  • Agata

   W grudniu biegasz i pieczesz pierniki, od nas nie masz żadnej książki do przeczytania :)
   Powodzenia!

 29. Kate

  Dzień dobry, dołączyłam do wyzwania i jestem bardzo podekscytowana, że już niedługo startujemy :) Mam jedno pytanie, na które nie znalazłam nigdzie odpowiedzi. Czy jeśli na moim endomondo poza wymaganymi treningami będę miała dodatkowo zrobiony np. rower X km, to czy mogę zostać zdyskwalifikowana? Planuję październik w następujący sposób: co drugi dzień 4 km bieg/marsz, a w dni niewyzwaniowe rower/rolki/dłuższy spacer zarejestrowane przez endomondo. Proszę o informację co w takim przypadku. Pozdrawiam

  • Agnieszka Kądziołka

   Możesz mieć nadprogramowe treningi. Nas interesują głownie te z wyzwania :) Powodzenia!

 30. Klaudia

  Witam. Mam maly problem . Mam prawdziwe dane na mailu i na aplikacji Endomondo ale nie na fb czy moge brac udzial w wyzwaniu i nie zostac ukarana przez falszywy fb ? Polityka firmy nie pozwala nam na prawdziwe ze zdjeciami. Prosze o pomoc.

  • Agnieszka Kądziołka

   Czesc,
   możesz mieć profil bez zdjęcia, byle był tak samo nazwany jak endomondo.

 31. Basia

  Bardzo chętnie wezmę udział w wyzwaniu. Niestety biegać narazie nie mogę, ale będę chodzić o ile to wchodzi w grę.

  • Aria

   Z tego co wyczytalam to tak. Ale musisz sie zmiescic w czasie. :)

 32. Izabela

  Czy konto ENDOMONDO musi być połączone z FB?

  • Agata

   Nie.
   Treningi mają być na endomondo a na FB wpisy.

 33. Werka

  czy jeśli opublikuję na Waszym Fan Page’u informację wymaganą do zaliczenia etapu czyli tę:
  „Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! ” – moi znajomi z Facebooka będą mogli ją zobaczyć? czy można ją jakoś utajnić?
  pytam bo niektórzy znajomi „mali mentalnie” mogą podkopać i tak już kiepską moją wiarę we własne możliwości…

 34. Magda

  Czy mozna robic zrzuty ekranu z aplikacji Endomondo w telefonie czy musza to byc zrzuty ekranu z profilu otwartego na komputerze?

  • Agata

   Na komputerze, ponieważ :
   1. Na tel nie widać Twoich danych,
   2. W dowodach masz miejsce tylko na przesłanie 7 plików, dlatego proponowane są zrzuty miesięczne.

 35. Magda

  Jesli chodzi o historie przebytych treningow to czy mozna zalaczyc zrzut ekranu z aplikacji Endomondo w telefonie czy musi byc z profilu otwartego na komputerze?

 36. Aria

  Wlasciwie znalazlam odpowiedz apropo biegania. W grudniu na 2 km jest przeznaczone 25 min, to wystarczajaco czasu na marsz. A moze w kolejnych miesiacach bede w stanie czasem podbiegac :) Super pomysl z tym wyzwaniem.

  W ciaz jednek problem z ENDOMONDO w systemie Windows. Byc moze ktos mial podobny techniczny problem i udalo mu sie go rozwiac. A jak nie to chyba nowy telefon :P.

  • Agata

   Wspaniale, w takim razie witamy w Wyzwaniu :)

 37. Aria

  Dolaczylam do wyzwania zanim sie znim zapoznalam i mam teraz pare watpliwosci.
  1. Mam telefon z systemem Windows i nie moge zciagnac aplikacji ENDOMONDO. Ogolnie ona w ogole sie nie pojawia w aplikacjach. Czy jest jakis sposob na obejscie tego problemu?
  2. Jestem po ostrym zapaleniu stawow i generalnie nie moge biegac. Jest szansa, ze z czasem bede mogla, ale zauwazylam, ze juz w Listopadzie nalezy biec. Jestem pewna, ze nie dam rady do tego czasu na tyle wzmocnic i zregenerowac stawy abym mogla juz pobiec. Za to szybko chodzic moge. Czy w takim razie spelnie warunki wyzwania czy nie bedzie to mozliwe?

 38. Alina

  Mam 3 pytania:
  1. Widzę, że wyzwania polegają też na kupowaniu książek. Czy będzie organizowany jakiś dzień, w którym będą rabaty na owe pozycje, zachęcające do zakupu?
  2. Mam koleżankę, która jest w trudnej sytuacji finansowej. Czy ona nie ma szans na wyzwanie, skoro po prostu jej nie stać na te książki? A może jest jakaś możliwość wypożyczenia książek w bibliotece? Może mogłaby przeczytać inne książki, które wypożyczyć w bibliotece, a które będą w podobnej tematyce?
  3. Nie mam wsparcia od rodziny, niekoniecznie chciałabym, by oni wiedzieli, że podejmuje to wyzwanie. Chcę udowodnić sobie, że potrafię, ale nie chce słuchać na okrągło demotywujących komentarzy z ich strony. Czy mogę zainstalować aplikacje i konto na fb pod nazwą niekojarzoną ze mną? Oczywiście w razie czego mogę podać Państwu moje prawdziwe dane, ale nie chciałabym by były one publiczne. Wiem, że jeżeli mi się nie powiedzie na którymkolwiek z etapów, to po raz kolejny będę wysłuchiwać, że przecież to było wiadome, że i tak mi się nie uda…

  • Agata

   1. Mamy różne akcje promocyjne, proszę śledzić nasz funpage, tam się one pojawiają. Natomiast wyzwanie polega na CZYTANIU tych książek. Tak jak maraton nie polega na kupowaniu butów do biegania, ale aby go ukończyć należy je mieć.
   2. Nasze książki są dostępne w bibliotekach, sprawdź czy są u Was. Wyzwanie to też proaktywność. Są tacy, którzy na grupie FB odkupują od siebie książki, pożyczają sobie. Szukaj rozwiązań. I w przyszłości proszę, aby koleżanka dodawała komentarz w swoim imieniu. To jedna z zasad asertywności, której uczy Kamila „Każdy wypowiada się w swoim imieniu” –> https://rowinskabusinesscoaching.com/ksiazki-kamili-rowinskiej-w-bibliotekach/
   3. W zasadach jest opisane jak powinno wyglądać konto na endomondo – imię i nazwisko.

 39. Karolina

  Czy jeśli chce kontynuować bieg ponad limit czasowy to czy po wyłączeniu aplikacji mogę ja włączyć ponownie i wykreślić dodatkowy trening ze zrzutu?

  • Agata Krzyżanowska

   Tak możesz.

 40. Asia

  A co z książkami? Trzeba je kupić by przeczytać?

  • Agnieszka Kądziołka

   Można wypożyczyć w bibliotece jeśli nie możesz sobie pozwolić na zakup.

 41. Basia

  Pod koniec października zmieniam nazwisko :) czy mogę pod kątem wpisów na fb zmienić w trakcie wyzwania nazwisko na moim profilu, czy muszę na fb zachować moje stare nazwisko przez kolejny rok? :D

  • Agnieszka Kądziołka

   mozesz

 42. Katarzyna

  Witam,
  czy na facebooku mam mieć imię i nazwisko czy wystarczy, żeby nazwa fb i endomondo była ta sama, a już nieważne jaka to nazwa? Pytam, bo unikam podawania nazwiska na fb:)

  • Agata Krzyżanowska

   Kasiu, odpowiedź jest w zasadach powyżej, proszę zapoznaj się z nimi dokładnie a będziesz znała odpowiedź:)

 43. Magdalena

  dzień dobry jeszcze raz,
  jak już pisałam na ten moment nie mogę biegać ze względów zdrowotnych,i rozumiem,że mnie to dyskwalifikuje z wyzwania, jednak bardzo chciałabym robić wyzwanie chociaż w formie nieoficjalnej dla siebie( i motywować się z Wami wszystkimi. Czy w związku z tym mogę dołączyć do grupy na fb ?

 44. Magdalena

  dzień dobry,
  mam pytanie odnośnie wyzwania 2018/2019 : ze względów zdrowotnych nie mogę biegać na ten moment , ale mogę chodzić. Czy w tych miesiącach , gdzie jest bieganie , mogę chodzić ? listopad/grudzień ?pozdrawiam serdecznie .

  • Agnieszka Kądziołka

   Dzien dobry, proszę przeczytać zasady powyżej. Jest w nich napisane, co należy robic i w jakim tempie.

   • Magdalena

    Dzień dobry , jeszcze raz. Przeczytałam jeszcze raz zasady, Brak biegania dyskwalifikuje udział w wyzwaniu.Dobrze zrozumiałam ? pozdrawiam serdecznie

    • Ewelina

     Magda, w poprzedniej edycji wyzwania chodziłam aż do kwietnia. Jeśli mieścisz się w czasie, to możesz chodzić :) Zasady były zapisane dokładnie w ten sam sposób.

 45. Magda

  Chciałabym dołączyć do wyzwania, ale jestem w ciąży. Mogłabym chodzić, ale nie będę mogła biegać.
  Czy to mnie dyskwalifikuje z wyzwania?

  • Agata Krzyżanowska

   Dopóki będziesz przestrzegała zasad, to nic Cię nie dyskwalifikuje.
   Trzymam za Ciebie kciuki! :)

  • Iza

   Magda, ja tez jestem w ciąży :) i podejmuje wyzwanie :) poza chodzeniem (bo z bieganiem u nas będzie ciężko), to w wyzwaniu ważna jest też lektura i to żeby skorzystać z porad/wskazówek, które tam przeczytasz :) W tym roku możemy zrobić ile damy rade i potraktować to jako dobre przygotowanie na VI edycję :):)

 46. Aleksandra

  Dzień dobry. Od kilku miesięcy regularnie uprawiam Nordic walking. Codziennie 2,5 km. Bieganie nie służy moim kolanom. Czy mogę w związku z tym wziąć udział w wyzwaniu z moimi kijkami :)

  • Agata Krzyżanowska

   Możesz dopóki się mieścisz w czasie, ale dyscyplina uprawianego sportu ma być taka jak w zasadach wyzwania.

   • Gabriela

    Proszę o doprecyzowanie? w wyzwaniu jest mowa o bieganiu i chodzeniu natomiast po dołączeniu do wyzwania na endomondo jest więcej dyscyplin min. nordic walking czy wycieczki piesze ?

    • Agnieszka Kądziołka

     Endomondo ma wiele dyscyplin, w wyzwaniu jest chodzenie i bieganie.

 47. Ania

  witam, dzisiaj dowiedzialam sie o wyzwaniu trwajacym juz od pazdziernika. czy moge dolaczyc tak dla siebie? chcialabym sie trzymac zasad, jak uczestnicy (aby miec motywacje) z publikacja moich wynikow itp. itd. czy jest to mozliwe? czy moge otrzymac zadania z kolejnego etapu?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Dzien dobry, nieoficjalnei moze Pani realizowac zadania, ale bez publikacji wyników bo za kazdym razem gdy bedziemy sprawdzać bedziemy sie zastanawiac nad Pani wpisem :) na blogu proszę wpisac w wyszukiwarce Wyzwanie i wyskocza wszystkie wpisy na ten temat z zasadami. Warto tez dołączyc do grupy na FB o której napisałam powyżej. Powodzenia!

 48. Hania

  Czy kliknięcie na stronie głównej Kamili w obrazek wyzwania, tak, że obraz zajmuje cały ekran laptopa a z prawej sa komentarze : to to jest nadal strona główna fanpaga?

  • Author
   Kamila Rowinska

   tak

 49. Ewa

  Witam! Czy kolejność załączanych plików do podsumowania I etapu musi być zgodna z kolejnością wymienioną w zasadach tego etapu:) Pozdrawiam.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nie :)

  • Marta

   Czesc! Mam pytanie dotyczace zrzutow z endomondo. Czy jezeli w nazwie pliku przed zakresem dat mam jeszcze opis „Tydzien 1.” a pozniej zakres dat, to moze zostac tak, czy mam ponownie przeslac wszystko? :) z gory dziekuje za odpowiedz :)

   • Author
    Kamila Rowinska

    przeslij prosze tak, jak jest napisane w instrukcji.

 50. Magda

  Witam, mam pytanie natury technicznej. Przeslalam 2 stycznia wszystko, otrzymalam potwierdzenie z Wettransfer, ale mejla od Was nie mam. Co sugerujecie? Przeslac jeszcze raz przed uplynieciem terminu dzis w nocy czy powiadomienie z Wettransfer powinno oznaczac ze wszystko doszlo? Dzieki za odowiedz.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Jeśli masz potwierdzenie to bądz spokojna.
   Wyslaliśmy do Was wszystkich emial z wiadomością, że 18 stycznia prześlemy do Was potwierdzenia.

 51. Magdalena

  Witam,
  Wysłałam pliki, jednak mam pewną wątpliwość, stąd pytanie: screeny z endomondo zatytułowałam „Nazwisko_endo_daty” – czy taka forma jest akceptowalna? Czy wysyłać jeszcze raz z samymi datami?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Magdalena,jasno napisałam jakie sa zasady i nazwy plików.

 52. Anna

  Wysłałam dowody skompresowane w folder zip. Czy tak może być?

  • Author
   Kamila Rowinska

   moze

 53. marta

  Witam! wyslalam juz podsumowanie pierwszego etapu, ale po przeczytaniu jednego z komentarzy zorientowalam sie, ze jedno z poniedziałkowych podsumowań (27.11) nie ma daty (zrobiłam zrzut narzędziem wycinania z dziennika aktywności, a komentarz musiałam edytować. W związku z tym jeszcze raz wysyłam całość, chciałam tylko wyjaśnić powód podwójnego wysyłania plików. mam nadzieje, ze bedzie to ok.

  • Agata Krzyżanowska

   Masz wybaczone Marto :)

   • marta

    dziekuje :-) ufff

 54. Anna

  No właśnie chyba i mnie dopadło zbytnie kombinowanie ;)
  W ramach dowodu wysłałam zdjęcie kartki z grudnia, założyłam że chodzi po prostu o dowód na to, że faktycznie ten zeszyt prowadzę. Teraz zaczęłam się zastanawiać czy to nie powinna być kartka z października, bo tylko w październiku była fraza o dumie. Powinnam wysłać jeszcze raz komplet plików, ale z kartką z października?

  • Anna

   Wczytalam się w wytyczne do 2 etapu i tam znalazłam odpowiedź ;) jednak nie ma co panikować, tylko słychać rozsądku

 55. Agata

  Mam pytanie odnośnie nazwy plików z ednomodno ? w nazwie mają być wymienione daty treningów?? czy zakres dat w jakim treningi były robione też jest prawidłowe? bo jakby trzymać się dosłownie regulaminu (a widzę że tu każde słowo jest ważne i wyważone) to w sumie ten zakres dat np 03.10-08.10.2017 jest nieprawidłowe jeśli treningi były robione wtedy np co drugi dzień a nie codziennie…. proszę o odpowiedz czy obie formy nazwy pliku będą zaliczane. Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Zakres dat w jakim były robione treningi jest prawidłowy.
   Powodzenia!

 56. ilona

  Witam serdecznie!
  mam pytanie odnosnie zdjecia z zeszytu.
  Czy moze byc wysłany jeden plik zdjecie jednej strony zeszytu A4? Czy to wystarczy?

  • Agata Krzyżanowska

   tak

 57. Natalia

  Witam,
  Właśnie przesłałam pliki z udokumentowaniem I etapu, jednak naszła mnie pewna wątpliwość, stąd pytanie…. Swoje screeny z endomondo zatytułowałam „endo + data” czy może tak zostać czy musi być sama data?

  • Wiktoria

   hmmm … też tak zrobiłam i nie wiem teraz czy dobrze … dobrze czy nie dobrze ?

  • Ania

   Też jestem zainteresowana odpowiedzią na to pytanie

  • Agata Krzyżanowska

   Może tak zostać :)
   Powodzenia!

 58. ilona

  Witam serdecznie!

  Czy w plikach wysłanych przez we transfer można dołączyc plik z wpisanym podsumowaniem na fun pagu przebytych kilometrów do 31.12.2017 oraz ocena pierwszego etapu wyzwania, który pojawił sie dnia 1.01.2017? Czy to jest niezgodne z warunkami wyzwania?

  • Agata Krzyżanowska

   moze byc :)

 59. Klaudia

  Mam pytanie o poniedziałkowe wpisy w grudniu, bo już nie wiem co robić. Przyjęłam pierwszą wersję informacji, że wpisów nie trzeba robić, przy czym w pierwszy poniedziałek grudnia wpis zrobiłam, z rozpędu, w następne już nie. Czy to jest ok? A co w sytuacji, którą ma koleżanka, która podobnie jak ja pierwszy wpis zrobiła z rozpędu, potem nie zrobiła, a później kolejne dwa znowu zrobiła, przestraszona, że inni jednak robią? Czy jest w wyzwaniu nadal?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Jesli wydrukowałaś sobie wersje, ze nie trzeba robić wpisów i myślałaś, ze nie trzeba to jest ok. Jeśli myslałaś, ze trzeba, a zapomniałaś, to nie jesteś w wyzwaniu.

 60. Ania

  Dzień dobry. Wczoraj wysłałam swoje „dowody” z 1 etapu. Wysłałam zdjęcie 1 strony z zeszytu. Dziś jednak zorientowałam się, że przecież kartka to 2 strony. Dlatego mam pytanie: czy powinnam przesłać jeszcze raz wszystkie pliki plus dodatkowe zdjęcie drugiej strony z zeszytu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

  • Agata Krzyżanowska

   wyslij jeszcze raz komplet poprawnych dokumentow

 61. Ania

  Dzień dobry,
  Wysłałam wczoraj swoje wyniki lecz z radości, że dałam radę dołączyłam też wpis z 1 stycznia, widzę już lekką panikę, że może to być odczytane jako „czytanie bez zrozumienia zasad”, a nie chce dokładać pracy osobie sprawdzającej i wysyłać bez potrzeby poprawki, czy ten zrzut może być w dowodach ? Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Zostaw tak jak jest.

 62. Kamila

  Witam,
  Mam pytanie odnośnie drugiego etapu. Czy muszę zakładać drugi zeszyt, czy mogę kontynuować w pierwszym…pytam ponieważ zastanawia mnie zdanie „kupujesz zeszyt”.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Mozesz zostawic poprzedni :)

 63. Eleonora

  Dobry wieczór, mam pytanie odnośnie screen’ów z Endomodo- w zasadach pierwszego etapu jest przykładowy zrzut i po lewej stronie tam gdzie można wybrać np. daty jest też wybrana dziedzina sportu „bieganie ” , natomiast po prawej stronie na liście widnieją treningi z marszu i biegu…. Jak wybieram dyscyplinę „Bieganie ” z automatu zostają odfiltrowane treningi z marszu- czy jest to konieczne , czy wystarczą ikony na zestawieniu okresowym (zielone bądź bordowe ) , które mówią o rodzaju dyscypliny ??

  • Agata Krzyżanowska

   Wystarczą ikony :)

 64. Ewa

  Mam dylemat z jednym pkt. podsumowania I etapu:) „Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna :) – nazwa pliku dowolna. ”
  czy jedna karta = jedna strona albo jedna karta = dwie strony a może oba warianty są prawidłowe:) Niesamowity mam dylemat z tym rozłożyłam ten pkt na czynniki pierwsze:(…. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

  • Agata Krzyżanowska

   Na kartke skladaja sie 2 strony, ale nie bedziemy sie tego czepiac :)

 65. Marta

  Do osoby sprawdzającej – proszę o łagodny wymiar kary – pliki wysłałam dwa razy za pierwszym razem jeden z plików zapisał się przed konwertowaniem do jpg…Sorry nie chciałam dokladać pracy:(

  • Joanna

   Ja również wysłałam drugi zestaw- w zrzutach ekranu wykryłam błąd!

 66. Asia

  Dzień dobry w Nowym Roku! :)

  Przygotowuję właśnie pliki do wysłania jako dowód zrealizowania I etapu i chciałam zapytać o jedną rzecz. Czy zrzuty ekranu z poniedziałkowych podsumowań i lekcji z książek mogą być robione telefonem czy muszą być zrobione na komputerze? :)

  Pozdrawiam :)

  • Author
   Kamila Rowinska

   moga byc telefonem.

   • Asia

    Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź :)

    • Author
     Kamila Rowinska

     Powodzenia!

 67. Pati

  Witam, czy 1 stycznia mozna zrobic 4 km, jezeli nie zrobilam 31 grudnia 2km? Pozdrawiam

  • Author
   Kamila Rowinska

   mozna

 68. Katarzyna Czarny-Wasita

  Kiedy sie kończy 1 etap wyzwania? Myślałam że 31 grudnia ale jedna z dziewczyn z RBC napisała że w poniedziałek będzie podsumowanie, a to jest 1 stycznia. Czy 1 etap to 3 miesiące i mamy jeszcze biegać do 2 stycznia? I trwa on do 2 stycznia?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nie wiem kto tak napisał i gdzie, ale wyzwanie jest do 31.12.2017. 1 etap. a 10.01 zaczyna sie drugi.
   1 stycznia nie bedzie podsumowań.

 69. Hania

  Pytanie, czy podsumowanie z 1 stycznia będzie obowiązkowe i będzie się zaliczało do wyzwania z pierwszego czy 2 etapu? Czy jeśli ktoś wyśle pliki, ale bez noworocznego podsumowania to też przejdzie? Bo rzeczywiście można to różnie interpretować. W zasadach nie ma jednoznacznie.

  • Author
   Kamila Rowinska

   1 stycznia nie ma podsumowania.

   • Ania

    Próbuję ogarnąć kwestię dzisiejszego podsumowania…. na fb jest wpis z obrazkiem i tytułem „Podsumowanie wyzwania”, tak jak powyżej podany jest przykład cotygodniowego podsumowania. Post był przed 8, był, zgodnie z tym co wyżej :) I jednak to nie jest wymagane podsumowanie :)???

    • Agata Krzyżanowska

     Nie jest wymagane i przy zdjeciu jest zupelnie inna tresc. :)

 70. Marta

  Koniec grudnia, więc sprawdzam wszystkie zrzuty, analizuję i czytam ponownie wytyczne. No i mam dylemat… moje lekcje z książek są jednozdaniowe. Przejdzie to? – nie chciałabym właśnie z tego powodu odpaść z wyzwania:( tak wiem, w wytycznych jest napisane ok. 2 zdania (nie minimum) – więc mam nadzieję, że te jednozdaniowe też zaliczycie:) chyba zgłupiałam na koniec roku:)

 71. Gosia

  Witam
  Czy na zrzutach z ekranu maja być widoczne daty?
  Zaczyna się robić zamieszanie i panika. I jak człowiek był czegoś pewny tak teraz zaczyna mieć wątpliwości

 72. Marcin

  Kamila,

  „Zrzuty ekranu w plikach jpg zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Możesz je robić w cyklach tygodniowych – nazwa pliku: daty treningu. ”

  Mogą tzn nie muszą? :) Może być w cyklach np dwutygodniowych?

  Pozdrawiam

  Marcin

 73. Kasia

  Witam!
  Mam kłopot :( Biegam z zegarkiem i treningi automatycznie są przenoszone na endomondo, niestety zauważyłam ze jeden trening nie został transferowany :( Mam potwierdzenie wykonania go na garmin connect ale nie na endomondo.
  Cały czas próbuję go przeniesc na własciwe nmiejsce ale niepotrafię :( Jest mi ogromnie przykro, tak zależy mi na tym wyzwaniu! i nie wiem czy to bedzie zaliczone?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Kasia, bardzo mi przykro. Zasady sa opisane powyzej. Szukaj go na endomondo. Zaloguj sie w komputerze mozde to pomoze.

   • Kasia

    Dziękuję Kamila Rowińska. Nie poddam się tak łatwo i nie wypadnę z wyzwania przez złośliwość rzeczy martwych. Dziękuję za to wyzwanie i zyczę Wesołych cudownych Świąt Tobie i Twoim bliskim oraz całej Drużynie RBC. Do zobaczenia w II etapie.

 74. […] WYZWANIE Kamili Rowińskiej – etap 1/4 Co to jest wyzwanie Kamili Rowińskiej? .yuzo_related_post img{width:218.5px !important; height:152px !important;} .yuzo_related_post .relatedthumb{line-height:20px;background: !important;color:!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb:hover{background:#fcfcf4 !important; -webkit-transition: background 0.2s linear; -moz-transition: background 0.2s linear; -o-transition: background 0.2s linear; transition: background 0.2s linear;;color:!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb a{color:!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb a:hover{ color:}!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb:hover a{ color:!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb:hover .yuzo__text–title{ color:!important;} .yuzo_related_post .yuzo_text, .yuzo_related_post .yuzo_views_post {color:!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb:hover .yuzo_text, .yuzo_related_post:hover .yuzo_views_post {color:!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb{ margin: 0px 0px 0px 0px; padding: 5px 5px 5px 5px; } jQuery(document).ready(function( $ ){ jQuery('.yuzo_related_post .yuzo_wraps').equalizer({ columns : '> div' }); }); […]

 75. Marcin

  Kamila,
  Rozumiem, że wysyłamy jedną stronę ze swoimi notatkami w zeszycie z dowolnego miesiąca?

  Pozdrawiam

  • Author
   Kamila Rowinska

   czesc Marcin,

   cytuje: „Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna :) – nazwa pliku dowolna. ”

   Wybierz dowolna kartke.

   pozdrawiam,
   Kamila

   • Karina

    A ja mam z tym problem – kartka zawsze ma dwie strony. Ale mamy wysłać jedno zdjęcie i teraz sie zakrecilam, bo nie wiem jak zrobic jedno zdjęcie dwustronnej kartki – zdjęcie jednej strony czy dwóch (jednej kartki) tylko jakos zbite na jednym zdjęciu? Czy za bardzo kombinuje i ma byc to po prostu zdjęcie jednej dowolnej strony?

    • Agata Krzyżanowska

     Za bardzo kombinujesz :)

     • Anna

      No właśnie i chyba mnie dopadło zbytnie kombinowanie ;)
      W ramach dowodu wysłałam zdjęcie kartki z grudnia, założyłam że chodzi po prostu o dowód na to, że faktycznie ten zeszyt prowadzę. Teraz zaczęłam się zastanawiać czy to nie powinna być kartka z października, bo tylko w październiku była fraza o dumie. Powinnam wysłać jeszcze raz komplet plików, ale z kartką z października?

 76. Anita

  Pytanie:

  Co robimy na początku stycznia zanim nasze dane przesłane do RBC zostaną zweryfikowane? Dalej 2km??

 77. Diana

  Witam, mam pytanie odnośnie wyzwania ponieważ nie zrobiłam wczoraj wpisu ponieważ w notatkach które zrobiłam na początku o wyzwaniu nic nie miałam o poniedziałkowych wpisach w grudniu? Coprawda tydzień temu zrobiłam ale z rozpędu , normalnie bym przyjęła ze odpadam. Ale przeczytałam na grupie wyznaniowej ze jest wiele kontrowersji apropo grudniowych wpisów i już sama nie wiem czy trzeba je robić czy nie bo muszę przyznać ze ja byłam przekonana ze nie. Bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości czy odpadłam z wyzwania czy nie? Z góry dziękuje za odpowiedz pozdrawiam ?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Jeśli masz Diana notatki bez wpisów grudniowych i ich nie robisz to jest ok. Wczoraj na grupie IV edycji nagrałam na ten temat live. :)

   • Diana

    Ok dziekuje za odpowiedz:) a reszte poniedzialkow grudniowych robic wpis czy nie? ;)

    • Author
     Kamila Rowinska

     Bądz konsekwentna w wyborze:).

 78. Monika Borkowska

  Dzień dobry, wczoraj zostałam przyjęta do Wyzwania. Już wszystko mam ustawione na endomondo, dołączyłam do wyzwania również tam. Mam prośbę o radę, w jaki sposób nadrobić październik i listopad? Jeśli zrobię tylko grudzień to nie zaliczę I etapu… Bardzo dziękuję za wszelkie sugestie :-)
  Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

 79. Monika

  Dzień dobry, wczoraj zostałam przyjęta do Wyzwania. Już wszystko mam ustawione na endomondo, dołączyłam do wyzwania również tam. Mam prośbę o radę, w jaki sposób nadrobić październik i listopad? Jeśli zrobię tylko grudzień to nie zaliczę I etapu… Bardzo dziękuję za wszelkie sugestie :-)
  Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

 80. Andrzej

  Nie opublikowałem informacji na FB pod postem przed 23:59. Zasady są jasne ale i tak zapytam dla pewności czy można coś jeszcze zrobić, żeby zostać w wyzwaniu? Może coś przeoczyłem ;-)

 81. Natalia

  Dzień dobry :)
  W poniedziałki dodajemy posty. I moje pytanie jest takie ponieważ w październiku było zdanie „przebiegłam dotychczas łącznie” natomiast w listopadzie słowo w tym zdaniu „łącznie” nie występowało. Czy jak dodało się to słowo to będzie to zaliczone? Wiem, że to trochę głupie ale zasady to zasady :) I nie wiem czy szukać post i go edytować czy mozna zostawić :) Bo trochę głupio byloby odpaść przez taką pierdołe :)

 82. Barbara Fila-Chwiej

  W grudniu nie ma żadnych książek??!!

 83. Ilona

  Kurcze właśnie się zorientowałam że odpadłam :( To wyzwanie dawało mi siłę w bardzo trudnym okresie jakim była choroba taty, mimo tego że czas miałąm napiety do granic możliwości wychodziłam żeby pochodzić lub pobiegać. Niestety na poczatku listopada tata zmarł, 10.11.2017 był pogrzeb i niestety wtedy w tym smutku i rozpaczy popełniłam błąd.
  11 listopada zrobiłam dłuższy trening (odrabiając zaległy za 10.11) a kolejnego dnia 12 listopada tak bardzo potrzebowałam przewietrzyć głowę że znów wybrałam dłuższą opcję i maszerowałam 48 min, pomyślałam tylko o tym, że mieszczę się w czasie, a nie pomyslałam że nie mogę mieć pod rząd dwóch treningów powyżej 25 min :( Uratowałby mnie fakt, gdybym jeszcze kolejnego dnia również zrobiła 4km, wtedy ten marsz z 12 listopada by się nie liczył, niestety w poniedziałek 13 listopada zrobiłam tylko 2.48 km :( I tym sposobem mam szach mat 11 listopad 49 min, 12 listopad 48 min i 13 listopad 21 min. Ehhhhh, Zostaje mi tylko wyzwanie nieoficjalne, mam nadzieję że będę mieć tyle siły jak w oficjalnym by je kontynuwać. Najbardziej mi przykro, że nawet nie opuściłam treningu, tylko jednego dnia zrobiłam za dużo :( Ale zasady dla wszystkich są takie same, to oczywiste, nic mnie nie usprawiedliwia. Dziękuję za to wyzwanie jeszcze raz, dało mi dużo siły i motywacji w tym trudnym okresie.

 84. Hania

  Czy posumowanie dzisiejsze poniedziałkowe 06.11.2017 to jest podsumowanie kilometrów biegania tylko w listopadzie? Czy do listopadowych kilometrów dodajemy ” chodzenie/ bieganie” z października ?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Dodajemy.

 85. Irena

  Na grupie na FB panuje chwilami chaos informacyjny…

  1. Czy listopad i grudzień to bieganie, czy istnieje też możliwość chodzenia – to bardzo ważne dla początkujących biegaczy, którzy do tej pory chodzili.

  Ja w październiku biegałam, żeby się przyzwyczaić, ale nie ukrywam, że chwilami myślę o chodzeniu co jakiś czas.

  2. Czy w rozliczeniu ma znaczenia znaczek w Endomondo: chodzenie, bieganie?

 86. Irena

  Do codziennego zapisywania zdania: Dziś przebiegłam…. – przeznaczyłam specjalny kalendarz, Jedna strona to 7 dni. Czy wystarczy do podsumowania etapu zdjęcie jednej takiej strony z kalendarza, czyli 7 zapisów?

  Zeszyt zaś założyłam do notatek i lekcji z czytanej książki.

 87. Hania

  Etap II jest zabezpieczony hasłem. Proszę o info jak je można otrzymać.

  • Agata Krzyżanowska

   Haniu, jak przejdziesz pierwszy etap, prześlemy Ci na maila zasady z kolejnego etapu.
   Powodzenia!

   • Ola

    Czyli osoby robiące wyzwanie nieoficjalnie nie będą już mogły kontynuować? Pytałam o dostępność kolejnych etapów dla takich osób zaraz na początku wyzwania (5.10.br.) i dostałam informację, że nie będzie z tym problemu. Sprzeczne informacje, proszę o wyjaśnienie :)
    Pozrowienia

    • Author
     Kamila Rowinska

     Ola, na stronie podawane sa zasady wyzwania i sa dostępne dla wszystkich ludzi, ktorzy odwiedzaja bloga. Co, kto robi nieoficjalnie to przeciez nie jest nasza sprawa. Nie chce komus zabronic biegac czy ksiazek czytac :)
     Wyzwanie jest jedno i w nim trzeba przestrzegac zasad. Jest sie w nim lub nie. Pozdrawiam!

 88. Renata Gorczyca

  Witam!
  Mam pytanie… czy w listopadzie i grudniu muszę wyłaczać endomodo po przebiegnięciu 2 km?….czy mogę wyłączyć rejestrację treningu po upływie niecałycg 25 minut czy 55 minut przy wersji 4 km?… i czy to będzie zaliczone?…. bo wtedy mieszczę się w maksymalnym czasie i pomimo wiekszej ilości km nie jest konieczne wyliczanie średnieJ?….. czy wówczas będzie to zaliczone jako poprawne spełnienie warunków wyzwaniA?????……
  CZY JEDNAK TRZYMAĆ SIE TYCH 2 KM I ODPOWIEDNIO 4 KM …żeby nie odpaść?!!!…i czu najwyzej mogę sobie włączyc kolejny trening w aplikacji danego dnia, jeśli chce więcej biegać i rejestrowac to dla siebie?…. Bo wóczas na zdjęciach zrzutów ekranu będa też te moje dodatkowe zarejestrowane biegi, bo ich nie da sie przecież usunąc,zeby zrobić zdrut ekranu tych biegów , które są wymagane?….Prosze o informację , bo juz 1 listopad, a nie chce wypaść z wyzwania przez nadgorliwość?
  Renata

  • Agata Krzyżanowska

   Renato, endomondo możesz wyłączyć przed upływem 25 min, jeżeli będziesz miała 3 knm przebiegnięte, super! Możesz uprawiać więcej aktywności w ciągu dnia. :)

   • kamila

    Agato, a potem przy przesyłaniu zrzutów nie jest konieczne usuwanie treningów które nie biorą udziału w wyzwaniu ? Np. mam trening 2 km z wyzwania ale jeszcze wieczorem poszłam na kije lub biegać i ten trening jest zapisany i widoczny na zrzucie.

 89. Anna

  Czy lekcje z książki muszą mieć 2 zdania? Moje są jednozdaniowe, niektóre bardziej, inne mniej rozbudowane ;)

  • Agata Krzyżanowska

   Dobrze jakby miały około 2 zdań. Jeżeli są rozbudowane, to mogą być :)))

 90. Ewa Szymańska

  Witam :) mam pytanie : moje konto na FB podpisane jest moim nazwiskiem panieńskim, natomiast mail podpisuje nazwiskiem właściwym tj. formalnym. Nie koniecznie chce zmieniać nazwisko, które figuruje na FB pomimo że jest nieaktualne, ponieważ jestem po rozwodzie i nazwisko po mężu zatrzymałam ze względu na dziecko. Dla znajomych figuruję zgodnie z nazwiskiem panieńskim. Co w takim przypadku/ Czy wystarczy że podeślę Ci skan aktu ślubu ?

  • Agata Krzyżanowska

   Ewa, nazwisko na fb i na endomondo mają być takie samo.
   Nazwa maila nie ma znaczenia :)

 91. Irena

  Witam!

  (Piszę ponownie, bo nie dostałam jeszcze odpowiedzi ;) )

  Zrodziła się dziś we mnie wątpliwość…

  Do codziennego zapisywania zdania: Dziś przebiegłam…. – przeznaczyłam specjalny kalendarz, który używam tylko do tego celu (wszelkie dodatkowe zapiski też dotyczą tylko Wyzwania).
  Zeszyt zaś założyłam do notatek i lekcji z czytanej książki.

  Czy jest Ok. że zdanie: Dziś przebiegłam… – zapisuję w kalendarzu do tego przeznaczonym, a nie w zeszycie??? Czy do podsumowania etapu będzie Ok., że zrobię zdjęcie strony z kalendarza (7 dni zapisków)???

  Pytanie dotyczące posta z lekcjami (żeby mieć pewność):

  Czy lekcje wpisujemy ręcznie do posta, czy robimy zdjęcie z zeszytu i załączamy do posta?

  Dziękuję i pięknego dnia życzę :)

  Irena

 92. Joanna

  Hej:) Czy jeżeli na fb nie funkcjonuję pod prawdziwym nazwiskiem, czy mogę zostać przy nickname (takiego samego używam na endomondo)?pozdrawiam,Joanna

  • Agata Krzyżanowska

   Joanno, poniżej cytuję fragment zasad opisanych w poście:
   Endomondo:”Zwróć uwagę, że w prawym górnym rogu powinno widnieć Twoje imię i nazwisko.”
   Dlatego też wymagamy imienia i nazwiska od Ciebie :)

   • Joanna

    Rozumiem, w Endo mogę zmienić, natomiast na fb już nie tak łatwo(screeny postów mam z nickname). Czy to znaczy,że odpadam z gry?

 93. Justyna

  Naszła mnie pewna wątpliwość.

  W tekście jest jasno napisane, że nie można biegać/chodzić na zapas, można jedynie nadrobić 2 km z dnia poprzedniego. Od początku wyzwania założyłam, że chcę biegać/chodzić co drugi dzień 4km. I tu mnie tknęło, bo zaczęłam 3 października od 4km. 4 października regeneracja i 5 znów 4 km.

  Ale jakby się głębiej zastanowić te 4 km z 3 października jest na zapas za 4 października. Czy powinnam była zacząć wyzwanie 4 października 4 km? I czy w ogóle jeszcze jestem w wyzwaniu?

  • Ewelina

   To popatrz na to tak, że 3.10 zrobiłaś 4km dla siebie (czyli 2km przypadające na ten dzień plus 2km dla siebie), a potem 5.10 robiłaś 4km za 4.10 i 5.10. Czyli, że wszystko jest ok (no chyba, ze miałaś gdzieś dwudniową przerwę po drodze, wtedy nie ma Cię już w wyzwaniu).

   W tym miesiącu możesz przebiec półmaraton jednego dnia a i tak zadanie będzie zaliczone bo jest to co najmniej 2 km, które danego dnia musimy zrobić.

 94. Irena

  Witam!
  Zrodziła się dziś we mnie wątpliwość…

  Do codziennego zapisywania zdania: Dziś przebiegłam…. – przeznaczyłam specjalny kalendarz, który używam tylko do tego celu (wszelkie dodatkowe zapiski też dotyczą tylko Wyzwania.
  Zeszyt założyłam do notatek i lekcji z czytanej książki.

  Czy jest Ok. że zdanie: Dziś przebiegłam… – zapisuję w kalendarzu do tego przeznaczonym, a nie w zeszycie???

  Pytanie dotyczące posta z lekcjami (żeby mieć pewność):

  Czy lekcje wpisujemy ręcznie do posta, czy robimy zdjęcie z zeszytu i załączamy do posta?

  Dziękuję i pięknego dnia życzę :)

  Irena

 95. Daniel

  Tak się złożyło, że 02.11. idę do szpitala na zabieg. Nie powinienem być tam dłużej niż trzy dni jednak jest opcja, że będzie jakiś poślizg. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Pozdrawiam

  • Author
   Kamila Rowinska

   Mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko wrócisz do pełnej formy. Zakładam, że zabieg uniemożliwi wykonanie treningu. W tym wypadku będzie trzeba przerwać oficjalną realizacje wyzwania :(

 96. Lenka

  Witam

  Chciałabym dokładniej przeanalizować kwestię chodzenia/biegania w październiku, listopadzie i grudniu.
  Jeśli dobrze zrozumiałam w październiku biegamy minimum 2 km bez określonego czasu. Możemy wiec przebiec nawet 6 km jeśli nasza kondycja na to pozwala.
  W listopadzie, grudniu natomiast wyłączamy endomondo po zrobieniu 2 km. Dla tych z dobrą kondycją zajmie to 10-12 minut, a początkujący nie mogą przekroczyć 25 minut. Czy chodzi o to by biec nie więcej niż 25 minut, gdzie można zrobić 2-5 km.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Jeśli chodzi o listopad i grudzień; chodzi o to, aby przebiec minimalną ilość kilometrów, które wskazałam w maksymalnym wskazanym czasie. Pozdrawiam

 97. Jola

  Dziekuje Kamila ,pozdrawiam !!! Właśnie wychodzę na trening !!!

 98. Patrycja

  Świetny pomysł na wyzwanie! Gratuluję Kamila zaangażowania w takie właśnie inicjatywy, by pomóc innym w pierwszym kroku do zmian. Ja aktualnie nie mogę wziąć udziału w wyzwaniu ze względu na to, że w przeciągu najbliższych 2 tygodni ma się pojawić na świecie mój pierwszy synuś :) Mam jednak nadzieję, że wznowisz kiedyś to wyzwanie i będę mogła być częścią tego projektu :-) Ściskam Cię bardzo serdecznie! <3

  • Author
   Kamila Rowinska

   Patrycja, wyzwanie odbywa się co roku :) teraz masz ważniejsze sprawy :) Powodzenia i dużo zdrowia dla Was :):)

 99. Jola

  Ratunku!! W poniedziałek wpisałam w komentarzu ,ze przeszłam 10 km ( mailami jakiś zaćmienie z emocji ,) a przeszłam ponad 12 co jest na endo ( nie dodałam ostatniego dnia czyli niedzieli ) ,teraz sie zorientowałam jak robiłam podsumowanie kolejnego tygodnia ! Co teraz ? Pomóżcie mi Kamila !

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nic. Biegaj dalej i licz uwazniej jutro :)

 100. Jola

  Witam ! Ratunku ! W życiu nie przypuszczałam ,ze ktoś namówi mnie na takie wyzwanie ! Mam 56 lat i żadnego sportu a tu tak mi dobrze idzie i mam wsparcie ,ale już z emocji popełniłam błąd .Teraz podsumowując tydzień zorientowałam sie ,ze w ubiegłym tygodniu wpisałem ,w komentarzu ze przeszłam 10 km zamiast 12 które rzeczywiście przeszłam ,nie dodałam niedzieli !!! Poprzedniej a zrobiłam to i mam na endo ,cały tydzień maszerowałam zaciekle i teraz takie rozczarowanie co robić bo w endo wszystko jest regularnie ?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Spokojnie Jola, podaj jutro poprawby wynik :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?