Wyzwanie 6 Kamili Rowińskiej

Wyzwanie Kamili Rowińskiej 2019/2020 ruszyło!

Ponieważ moją misją jest wspierać Cię w zwiększaniu Twojej efektywności osobistej i zawodowej, rzucam Ci wyzwanie!

W 2014 r. po raz pierwszy ogłosiłam dla swoich Czytelników wyzwanie. 

Jego celem jest:

 • zwiększenie samodyscypliny,

 • pewności siebie,

 • wiary w siebie,

 • polepszenie zdrowia osób biorących w nim udział.

Wiem jak ogromny wpływ ma samodyscyplina i regularna aktywność fizyczna na wyniki w pozostałych obszarach naszego życia.

Podjęcie wyzwania jest dobrowolne, a zrealizowanie może skończyć się dla Ciebie byciem jeszcze bardziej konsekwentnym, charyzmatycznym, proaktywnym i zdeterminowanym.

Mogą też pojawić się różnego rodzaju przywileje, które otrzymasz ode mnie w ramach realizacji wyzwania, ale to będzie niespodzianka :)

Wyzwanie trwa rok i zostało przygotowane dla osób dorosłych i zdrowych.  

ETAP 1 wyzwania Kamili Rowińskiej trwa 3 miesiące. 

Startujemy 1.10.2019 r. 

Aby wystartować z nami musisz zarejestrować się do 02.10.2019 r.

ZAPISZ SIĘ >>> TUTAJ

Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu i nie rejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę, nie jesteś w wyzwaniu. 


Przeczytaj uważnie zasady wyzwania Kamili Rowińskiej, aby nie odpaść na starcie.

Wiem, że żyjemy szybko i wielu z nas czyta pobieżnie informacje, jednak w wyzwaniu chodzi też o UWAŻNOŚĆ i przestrzeganie zasad. 

ZASADY SĄ DLA WSZYSTKICH JEDNAKOWE. Proszę nie prosić o robienie wyjątków.  


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – PAŹDZIERNIK – chodzenie / bieganie w dowolnym tempie + lektura książki.

   1. Od 1 do 31 października 2019 biegasz lub chodzisz  (uprzedzając pytania: rolki, hulajnoga, łyżwy itp. nie wliczają się w wyzwanie).

   2. Pokonujesz dystans minimum 2 km dziennie bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego wykonujesz 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). WAŻNE: Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które zostały wczoraj ominięte – jeżeli wolisz, możesz chodzić/biegać 4 km co 2 dni. Jednak jeśli w drugim dniu nie wykonasz 4 km, nic już nie możesz zrobić. Wypadasz z wyzwania.

    • Jeżeli 31.10.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 01.11.2019 należy wykonać podwójny trening (jednym ciągiem) według zasad listopadowych.

   3. Każdy trening w wyzwaniu musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO (uprzedzając pytania – nie, nie można inną). Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji.

   4. Kupujesz sobie zeszyt. Po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie to już x km. 

   1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  Tak może wyglądać przykładowy poniedziałkowy post:

  przykładowa grafika o wyzwaniu Kamili Rowińskiej na Facebook

  1. W październiku potrzebujesz też przeczytać/popracować z jedną z czterech książek:  

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  2. W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki z czterech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  3. 30 października 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np.: W tym miesiącu przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora) 

   Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)

  Proste prawda? :)


  Wyzwanie Kamili Rowińskiej – LISTOPAD  chodzenie/bieganie na czas + lektura książki.

   1. Od 1 do 30 listopada 2019 biegasz lub chodzisz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 60 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

    • Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrobić ten, który wypadł wczoraj. 

    • Jeżeli 30.11.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 01.12.2019 należy wykonać podwójny trening według zasad grudniowych.

   2. Każdy trening rejestrujesz przez aplikację ENDOMONDO.

   3. Po każdym treningu zapisujesz w zeszycie następujące zdanie:

  (Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam/przeszedłem/przeszłam  X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u pojawi się post. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

   Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam /przeszedłem/przeszłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 

  2. W listopadzie potrzebujesz przeczytać jedną z książek:

   1. „Zasługujesz na sukces” Kamila Rowińska

   2. Zdobądź swój szczyt” Angelika Chrapkiewicz Gądek

   3. „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” Kamila Rowińska

   4. Homo deus. Krótka historia jutra” Yuval Noah Harari

   – Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać. 

  3. W swoim zeszycie zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki z czterech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).

  4. 30 listopada 2019 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u post ze zdjęciem i zachętą do publikacji lekcji. Masz czas do godziny  23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem:

   Np. Przeczytałam/przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora)  

   Moje 10 lekcji z lektury to: 

   (tu wpisz swoje lekcje)


Wyzwanie Kamili Rowińskiej – GRUDZIEŃ – bieganie na czas 

  1. Od 1 do 31 grudnia 2019 biegasz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu /  jednym ciągiem) w maksymalnie 55 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.

  2. Nie możesz robić treningów w przód/na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które wypadły.

  3. Jeżeli 31.12.2019 nie wykonasz treningu, to oznacza, że 06.01.2020 należy wykonać podwójny trening według zasad styczniowych.

  4. Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO.

  5. Po każdym treningu zapisujesz w swoim zeszycie następujące zdanie:

Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. To łącznie X  od startu wyzwania. To pokazuje, że jestem w stanie wytrwać w KAŻDYM wyzwaniu, jakie wybieram.

  1. Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na moim Fan Page pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:

Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! 


DOWODY ZREALIZOWANIA 1 ETAPU WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ

1 -3 stycznia 2020 r. przesyłasz poprzez ten LINK poniższe dowody realizacji I etapu wyzwania:

 1. Zdjęcie w formacie JPG jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś w stanie wytrwać w każdym wyzwaniu jakie wybierasz – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). 

 2. Zrzuty ekranu w formacie JPG Twoich 10 lekcji z książki, które umieszczałeś/aś na stronie głównej facebookowego fanpage’a  – nazwa pliku dowolna. Radzę robić je od razu po publikacji (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).

 3.  Zrzuty ekranu w formacie JPG – zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Rób je w cyklach miesięcznych – nazwa pliku: daty treningu (masz miejsce na przesłanie max. 7 plików).

  Możesz je przygotowywać na koniec miesiąca i trzymać na komputerze w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć. 

 4. Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, nie wysyłaj proszę PLIKÓW poprzez podany link ani żadną inną drogą na koniec etapu. To, co wypracowałeś/wypracowałaś to Twoje – ciesz się z tego!

 5. Poniżej przykładowy miesięczny zrzut ekranu wykonany na komputerze. Zwróć uwagę, że w prawym górnym rogu powinno widnieć Twoje imię i nazwisko.

 6. Na zrzucie widoczna jest data, dystans, czas oraz sport, jaki się uprawiało. TE INFORMACJE MNIE INTERESUJĄ.

 7. Jeżeli Twoje nazwisko widnieje ucięte – nic nie szkodzi. 

 8. Jeżeli w Endomondo masz inne nazwisko, a na Facebooku inne, to uporządkuj swoje profile przed dołączeniem do wyzwania, aby nazywać się tak samo. 

  przykładowy zapis treningów w wyzwaniu Kamili Rowińskiej w aplikacji Endomondo

UWAGA

   1. Link służący do przesłania dowodów realizacji I etapu wyzwania będzie aktywny od 1 stycznia 2020 r.

   2. W wyzwaniu bierze udział kilka tysięcy osób. To sporo pracy dla zespołu, zwłaszcza przy sprawdzaniu tego, jak Wam poszło. Dedykuję Wam jedną osobę w zespole RBC do opieki, ma na imię Monika.  Finansuję ten projekt i traktuję go jako jeden z projektów charytatywnych, który ma wesprzeć innych w działaniu bez względu na stan ich portfela. To dlatego dołączenie do wyzwania jest bezpłatne.

   3. Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż Endomondo i ustalanie dlaczego akurat 2 km zamiast 1 km? Tak, jak nie oczekujesz (?), że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą inne. 

   4. Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będę za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będę za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!

   5. Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 -3 stycznia 2020 r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   6. Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będę wyciągała średniej prędkości z biegów jeśli przebiegniesz przykładowo 3 km w 30 minut itp. 

   7. Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do maila, lub w sposób inny niż poprzez załączony link z przekierowaniem do formularza TYPEFORM, nie przejdziesz do kolejnego etapu.

   8. Jeżeli po opuszczeniu jednego dnia treningu, nie zrobisz kolejnego dnia 4 km, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Nie możesz tego nadrobić trzeciego dnia sześcioma kilometrami, ani robić kilometrów wcześniej „na zapas”.

   9. Wszystkie czasy, które podane były w tym poście dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce – Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania. 

   10. Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć w ENDOMONDO dowód wykonania treningu. 

   11. Jeśli nie masz konta na Facebooku, albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienię wytyczne do realizacji wyzwania. 

   12. Jeśli masz pytanie odnośnie warunków wyzwania, zadaj je proszę w komentarzu pod tym postem, zespół RBC odpowie na nie również w komentarzu. 

   13. Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga :).

   WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

   1. W ENDOMONDO możesz dołączyć do rywalizacji (wydarzenia) pod nazwą „VI edycja wyzwania Kamili Rowińskiej”. Możesz tam obserwować, kto jeszcze bierze w tym udział i czy już dziś trenował. Będzie to na Ciebie działać motywująco. TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   2. Możesz dołączyć do grupy na Facebooku,  aby wzajemnie wspierać się z innymi osobami, biorącymi udział w wyzwaniu.  TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

   Powodzenia i trzymam kciuki! 

   Kamila Rowińska 

   Kamila Rowińska

   Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
   Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
   Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
   Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
870 komentarzy
 1. Ola

  Kochany zespole RBC ♡
  Dowody zrealizowania 1 etapu i pytanie o lekcje z książki-wpisane jest, że wybieram tylko 1 z 2 przeczytanych książek. A mimo to, mam miejsce na 2 pliki. Wysylamy lekcje z książki październikowej, jak i listopadowej, czy ja po prostu zaczynam kombinować i chce wyslac tylko z 1? Hahah :) sciskam w Nowym Roku!

  • Magdalena

   Dołączam do pytania- wysłałam zgodnie z instrukcją zrzut dot 1 książki a miejsce na drugą stronę zostawiłam puste. Mam w związku z tym, zw zrobiłam 92% formularza. Czy tak jest ok?
   I pytanie drugie- nie widzę w zasadach, zw wszystko musi być w jpg (Wiem że Endo tak miało byc) I screena z książki mam w innym formacie. Mogę zostawić czy przesłać jeszcze raz?

  • Agata

   Ola, jeżeli zmieściłaś się w jednym zrzucie, to ok. Ważne, że masz to o co prosiliśmy :)

   Magdaleno- 1. nie ważne że masz 92%, ważne że wszystkie potrzebne pliki przesłane.
   2. obym go otworzyła :)))

   • Sabina

    Ja poproszę o konkretną odpowiedź – ma być zrzut z jednej książki czy z dwóch? Nie jest to jednoznaczne. Wszędzie niedopowiedzenia…

    • Sabina

     Mam! doczytałam! dzięki! :D

   • Magdalena

    Agata, to może przesłać jeszcze raz bo jak nie otworzysz to odpadam, tak?

    • Agata Krzyżanowska

     Litości… :)))) Jak mi tak każdy po 2 zestawy wyśle to do lutego nie sprawdzę :)
     W jakim formacie to przesłałaś?

     • Magdalena

      Lekcje z książki w png

 2. Lonia

  Wysłałam 1 zdjęcie z zeszytu na którym są 2 strony (1 z października, 1 z listopada (chociaż tu był wpis, że jestem wytrwałą i konsekwentną osobą) Czy powinnam zrobić 2 zdjęcia pojedyncze i tylko z października o tym, że jestem z siebie dumna? Czy lekcje miały być tylko z 1 książki ? Jeśli wysłałam w 2 osobnych plikach po 10 lekcji w każdym z innych książek to będzie ok? Jeśli to są błędy, które mnie zdyskwalifikują? Czy można wysłać jeszcze raz poprawiając? Do 3.01. mam jeszcze czas.

  • Agata

   Zostaw :)

 3. Agnieszka

  Witam, zaczęłam wypełniać dowody realizacji etapu, ale nie mogę wysłać plików, jakby za mało. Mam 4 pliki z endomondo, 1 z przeczytanej książki, i dwa z notatek. Po kliknięciu wyślij wracam do plików z endomondo z komentarzem „1 z plików wymaga uzupełnienia”

  • Agata

   Spróbuj raz jeszcze :)

 4. Marcin

  Drogi zespole RBC. Proszę o udzielenie odpowiedzi, czy w dowodach realizacji ma być zrzut lekcji z jednej czy jednak dwóch książek? Sporo osób ma wątpliwości. Jeśli przesłałem zrzut lekcji z jednej z książek, a trzeba z dwóch, to jak to uzupełnić.

  • Agata

   Marcin, w linku jest informacja, że masz przesłać zrzuty jednej z dwóch książek. Dobrze zrobiłeś jeśli tak przesłałeś. Jeżeli wysłałeś zrzuty z 2 książek, nie odpadniesz przez to :)

 5. Natalia

  Witam, mam pytanie co do wysyłanych plików. Jeśli chodzi o wysłanie 2 stron z zeszytu czy mogą być to dowolne strony czy koniecznie te, na których w regulce jest słowo „dumny/dumna” czyli październikowe wpisy? Podchodziłam do tego z przymrużeniem oka, ponieważ każdy mój wpis ma na celu wyrażenie dumy z moich osiągnięć, ale widzę, że inni odbierają to dość rygorystycznie. Jeśli jednak powinnam załączyć strony z października to czy można przesłać pliki 2 raz ?

  • Sara

   Podbijam pytanie – dla mnie również każdy wpis świadczy o tym że jestem dumna z siebie nie ważne czy było tam to słowo czy nie. W internecie wybuchła panika odnośnie interpretacji zapisów, bo każdy chce być w 2 etapie wyzwania :) Zatem Agato – jak Wy to interpretujecie – mogą być zdjęcia tylko z listopada czy koniecznie musi pojawić się chociaż raz ten październikowy ??

 6. Magda

  Witam. Sporo zamieszania i interpretacji wzbudził zapis „wybierz jedną z 2 przeczytanych książek”. Jak prawidłowo powinny zostać przesłane screeny z obu wpisów dotyczących lekcji z książek czy jednak z jednej? Czy w przypadku błędnej interpretacji istnieje możliwość dosłania drugiego screena czy to automatycznie powoduje dyskwalifikację i odpadnięcie z wyzwania?

  • Malwina

   Dołączam się do pytania. Moje screeny z lekcji nie mają dwóch stron, więc logicznym się wydaje że w pierwszym miejscu wybieram pierwsza z przeczytanych książek, a w kolejnym drugą. Tylko sposób napisania polecenia jest mało konkretny i zastanawiam się czy w pierwszym wkleić wybrane lekcje, a drugie zostawić puste.
   Dzięki

   • Ewa

    Ja również mam wątpliwości i dołączam do pytania. Moje lekcje z każdej książki zmieściły się w jednym pliku. Czy w drugim powinnam przesłać print screena z drugiej książki, czy nic?
    pozdrawiam

 7. Anita

  Witam w pierwszym @ nie wysłałam wszystkiego i poprawilam w 2 czy automatycznie odpadłam z wyzwania ?

  • agata

   Nie

 8. Monika

  Ponawiam moje pytanie z listopada – byłam zmuszona zamknąć maila z którego zapisywałam się do wyzwania i pytałam wtedy czy powinnam to zgłosić w RBC – do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi na to pytania. W związku z tym w dzisiejszym podsumowaniu I etapu wpisałam nowego maila (ten z którego się zgłaszałam już nie istnieje) – czy nadal jestem w Wyzwaniu?

 9. Urszula

  Witam :) mam pytanie dotyczące zdjęcia wpisów z zeszytu Dotyczące zasady: „Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).”

  Wszystkie moje wpisy z października o tym że jestem z siebie dumna zmieściły się na jednej stronie. Czy w takim razie powinnam zrobić też zdjęcie drugiej strony na której widnieją wpisy o tym że jestem wytrwała i konsekwentna – aby w sumie była kartka czy przesłać zdjęcie tylko jednej strony (nie kartki) z wisami o tym że jestem z siebie dumna?

  Dziękuje za odpowiedź. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

  • agata

   Prześlij jedną kartkę z wpisami ;)

 10. Agnieszka

  witam,
  moje pytanie dotyczy zrzutów z ekranu wpisu na fanpegu 10 lekcji z książki. Wpisy i zrzuty mają dotyczyć obu książek czy jednej z dwu opracowanych? (napisane jest : „10 lekcji z książki”). Czy jeśli są to dwie książki to czy można przesłać 3 zrzuty (w małej rozdzielczości)? Na jednym ze zrzutów zmieściło mi się 8 lekcji…
  pozdrawiam,
  Agnieszka Dziuba

  • Agata

   Witam,
   czy jeżeli 1 stycznia 2019 wysłałam 2 pliki zrzutów, w którym:
   – 1 zrzut to całe 10 lekcji z książki Kobieta Niezależna,
   – 1 zrzut to całe 10 lekcji z książki Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale,

   to może to tak zostać i zostanie zaliczone, czy muszę wysłać dowody wyzwania jeszcze raz i wysłać tylko 1 plik z 1 zrzutem 10 lekcji z jednej książki.

   A może odpadam przez to i już nie da się tego naprawić?

   Pozdrawiam,
   Agata Guzy

 11. Kalina

  31.12 robimy poniedziałkowy wpis.
  Do 7 stycznia możemy nie robić nic. Czy to oznacza że 7.01 robimy wpis większy tylko o kilometry zrobione 07.01? Czy możemy nasze biegi dodatkowe
  robione od 1 do 6.01 zapisywać w zeszycie i 07.01 zsumowac je?

  • Agata

   7 robicie wpis i możecie zaliczyć km przebyte w przerwie :)

 12. Aleksandra

  Witam, czy pliki graficznie wysyłane 1-3 stycznia 2019 mają być w formacie jpg? Nie chce czegoś przeoczyć :) Pozdrawiam

 13. Jolanta

  Witam, mam pytanie. W grudniu w endomondo mam zaznaczone chodzenie. Nie wiem czy nadal jestem w wyzwaniu w zwiazku z tym?

  • Agata

   Prześlij pliki, zobaczymy :)

 14. Agnieszka

  Jeżeli zrobimy screeny Endo miesiącami i przy tym zostawimy 31.10 i 31.12 osobno, to nie da się wysłać max. 7 plików screenów, tylko 8: 3 na październik, 2 na listopad i 3 na grudzień. Czy można połączyć w związku z tym 2 miesiące na 1 screenie? Jeśli nie, jak to technicznie rozwiązać?

  • Agata Krzyżanowska

   Można połączyć ;)

 15. Dominika

  Witam! Czy jest możliwość sprawdzić gdzieś czy dalej jestem w wyzwaniu? Biegam regularnie, wszystkie trening zapisane w endomondo, lekcje umieszczone na FB na fp Kamili i rarpoty tak samo. Niestety 24 grudnia (Wigilia) złożenie raportu wyleciało mi kompletnie z głowy… Zrobiłam to, ale 25 grudnia… I nie wiem czy dalej mam raportować czy już „wypadłam” z wyzwania ?. Pozdrawiam Serdecznie, Dominika

  • Agata Krzyżanowska

   Dominiko, powinnaś to uczynić 24 grudnia, jeżeli tego nie zrobiłaś to zapraszam do dalszego nieoficjalnego uczestniczenia w wyzwaniu.

 16. Magdalena

  Chciałabym się jeszcze upewnić, czy to, że do podsumowania zrzuty treningów z Endomondo mają być „w cyklach miesięcznych” oznacza, że jeśli w październiku robiło się treningi codziennie, to ostatni 31 dzień należy ująć na osobnym slajdzie (na 1 ekranie mieści się 15 pozycji).
  Ja wstępnie przeniosłam ostatni trening z października do zestawienia z listopada, ale chyba trzeba to zmienić?

  • Justyna

   Hej,

   mam pytanie odnośnie podsumowania. Czy mogę zrobić prt sc dwóch podsumowań przeczytania książek , wrzucić je do jednego foldera i przesłać? Taka forma jest prawidłowa?

   To samo pytanie dotyczy Prt Sc miesięcznego podsumowania endomondo. Dwa Prt Sc miesiąca X, dwa XI oraz dwa XII. Każdy w osobnym folderze. Taka forma jest prawidłowa?

   • Agata Krzyżanowska

    Justyna, jeżeli będzie to dla nas czytelne po otwarciu to tak :)

  • Agata Krzyżanowska

   Magda, możesz tak uczynić ;)

 17. Kalina

  Witam
  31.12 w poniedziałek robimy wpis na fanpagu jak co poniedziałek.
  Ale co robimy 1.01.2019 roku?

  • Agata Krzyżanowska

   Kalina, niebawem się dowiecie ;)))

 18. Monika

  Witam. Czy można biegać z zegarkiem biegowym i trening wczytać do endomondo. Psuje mi się GPS w telefonie, nie liczy dystansu, biegnie tylko czas.
  W takim wczytanym treningu przy dacie widnieje opis modelu zegarka.

  • kontoawaryjne

   Witam
   Ponawiam pytanie – czy zaliczany też jest trening wczytany do endomondo z zegarka biegowego?

 19. Gosia

  Hej Agnieszka / Agata, czy jak codziennie biegalam w listopadzie po 60 minut (powyzej 4km) to przed zamieszczeniem dowodow mam wykasowac co drugi trening?
  Przyklad:
  15.11 – 6,45 km w 51 minut
  16.11 – 6.83 km w 50 minut
  17.11 – 7.94 km w 60 minut
  18.11 – 8.09 km w 60 minut
  19.11 – 7,99 km w 60 minut
  i tak dalej…
  Dziekuje z gory :)

  • Agata Krzyżanowska

   Dokładnie tak Gosiu :)

  • Agnieszka

   Nie musisz kasować. Wystarczy, że zmienisz nazwę treningów tak, aby przy filtrowaniu pokazały się tylko te, które „liczą się” w wyzwaniu.

 20. Joanna

  Dzień dobry ,
  Mam pytanie odnośnie zasad w grudniu. W zasadach w opisie tego co robimy jest mowa o bieganiu na czas, natomiast w notatce jaką wpisujemy do zeszyty są już opcje chodzenia lub biegania. Czy za tem w grudniu można również chodzić? Czy jeśli 2.12 mam zaznaczone w endomondo chodzenie, to oznacza że odpadłam z wyzwania czy nadal w nim pozostaję? Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam Joanna

  • Agata Krzyżanowska

   Joanno, tak długo jak mieścisz się w czasie możesz chodzić :)

 21. Roksana

  Czy jeszcze teraz w grudniu można dołączyć?

 22. Monika

  Witam, jestem zmuszona do zamknięcia maila przez którego zapisywałam się do wyzwania. Czy powinnam gdzieś zgłosić nowego maila czy nie ma to wpływu na wyzwanie? Nie chciałabym wypaść przez taki szczegół ;-) Pozdrawiam, Monika

 23. Małgorzata

  Czy po zaliczeniu pierwszego etapu zostanemy w jakikolwiek sposób powiadomieni przez Organizatora, że dalej jesteśmy w grze? :)

 24. Marta

  Witam. Mam pytanie. Podczas wzywania zawsze biegam bez zatrzymywani się i biegam więcej niż należy, tzn. np. zamiast 2 km to robię przynajmniej 3 km mieszcząc się w określonym czasie, a zamiast 4 km to robię około 6 km. Jednak aplikacja endomondo pokazuje mi ze pod koniec biegu zatrzymuje się na chwile (tzw. auto pauza). Okey zatrzymuje się pod koniec biegu aby wyciągnąć telefon i zatrzymać trening. Na wykresach z endomongo pojawiają się mi pod koniec treningu dwie linie przerywane. To czy oznacza to, ze odpadam z wyzwania, bo noe wolno się zatrzymywać? Proszę o pomoc….
  Pozdrawiam serdecznie

 25. Anna

  Pytanie a propos poniedzialkowych wpisow: jako ze w listopadzie nadal jest mozliwosc biegania lub chodzenia, i jako ze ja czasem jeszcze chodze przydzialowe kilometry, we wpisach uzywalam formulki „Biore udzial w sportowym wyzwaniu Kamili Rowinskiej. Przebieglam/przeszlam dotychczas xxx km… „, a teraz widze ze w zasadach powyzej w listopadowej formulce jest tylko opcja „Przebieglam…” – czy ten szczegol moze mnie (i jak widze sporo innych osob) dyskwalifikowac??? (please don’t ;-))

 26. Sabina

  Czy jest już informacja odnośnie II etapu chodzi mi o książki jakie w tym czasie mamy do wyboru? Kompletuję prezenty mikołajkowo/gwiazdkowe. Czy możecie już udostępnić z czego możemy wybierać?
  Pozdrawiam
  Sabina

 27. […] dlatego w mobilizacji do codziennego biegu od 01 pażdziernika tego roku pomaga mi udział w V edycji sportowego wyzwania Kamili Rowińskiej. Powiem Wam, to […]

 28. […] dlatego w mobilizacji do codziennego biegu od 01 pażdziernika tego roku pomaga mi udział w V edycji sportowego wyzwania Kamili Rowińskiej. Powiem Wam, to […]

 29. Marta

  Wykonałam wszystkie warunki w wyzwaniu, jednak któregoś robiąć sprawdzając coś w dzień okienka aktywności zauważyłam, że nie mam info o komentarzu z 12.11. A go zrobiłam, zawsze po każdym wpsie robię sobie print screena, brakuje mi tylko tego wpisu. A print screena mam, że był :( Aż szkoda odpaść przez coś takiego a wolę zapytać, oczywiście dalej będę kontynuować ale nie będzie to już samo.

 30. annaborowiec

  Hej,
  Mam pytanie
  11.11.2018 – enomondo zaszalało i pokazało mi że zrobiłam 3,6 km ale w czasie 18 minut 44 sekund
  12.11.2018 normalnie zrobiłam 2 km w 17 minut
  Czy jeśli trening 11.11 odbył się w czasie nie przekraczającym 25 minut to jest ok? Dalej jestem w wyzwaniu?

 31. Dorota

  Mam pytanie co do umieszczenia cotygodniowego wpisu.
  Gdyby się zdarzyło tak,że wpisy oczywiście są. W październiku chodziłam i biegałam, w listopadzie tylko biegałam i we wpisie są tylko kilometry wybiegane z października i listopada a nie wszystko (czyli bieganie i chodzenie z października i bieganie z listopada) to czy to koniec wyzwania? Endomondo i zeszyt są spójne, tylko we wpisie cotygodniowym inne kilometry wpisane (bez chodzenia)
  Wpis miał być przebiegłam i tym się zasugerowałam.

  Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna!

  PS. Jak to koniec to to jest po prostu niemożliwe, że zrobiłam takiego byka.

 32. Natalia

  Witajcie!
  Mam pytanie, czy dalej jestem w wyzwaniu?
  31.10 przebiegłam 2,28km
  02.11 przebiegłam 4,55km w 0:32min
  03.11 przeszłam 12km w 3:29h
  04.11 przebiegłam 4:03km w 0:40min
  W poniedziałkowym podsumowaniu, które robiłam szybko zsumowałam także ten 03.11 Czy przez to odpadnę? Czy następnym razem odjąć te 12km? Czy zostawić już tak jak jest ? Nie chciałabym przez taki głupi błąd odpaść :(

 33. Anna

  Witam, mam dziwne wrażenie , ze odpadłam z wyzwania… ????
  30 X- 6.03 km w 37 min
  1.11- 4.12 km w 25.31 min
  2.11. – 6.03 w 37.29 min
  4.11 4.5 km w 30:09 min

  • Agata Krzyżanowska

   Aniu w zasadach jest zapis jak powinny wyglądać Twoje biegi i czasy, cyt. „..Biegniesz lub chodzisz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 60 minut co drugi dzień ..”

   • Anna

    Dzięki Agata za przypomnienie! Obiecuje się solidnie ich trzymać ;)! Czy na te trudne początki listopada, przymykacie oko, jako ze treningi są pow 4 km w max 60 min i mogę oficjalnie kontynuować wyzwanie? Czy robię to już tylko dla siebie …? ;)

    • Krystyna

     Pisałam na e-maila do Was ale tu chyba będzie szybciej :) Ponieważ oprócz chodzenia w październiku robiłam tez inne treningi (dłuższe chodzenia itp.) sumowałam kilometry na kalkulatorze. Po pierwszym tygodniu gdzie chodziłam codziennie po min 2 km i przeszłam w sumie 15,08 km dodałam trening z 8 października – było to 2,95 km. i zapisałam że przeszłam łącznie 18,75 km zamiast 18,03 km. W Endomondo wszystko się zgadza.
     Sęk w tym, że dodałam do 15,8 a nie 15,08 i od tego czasu mam w zeszycie zawyżoną ilość km o 0,7 km. Zorientowałam się przy robieniu PrSc za październik. Czy mogę np. wczorajszy trening który miał 3 km wpisać jako 2,3 km do zeszytu i wtedy suma ogólna się wyrówna z Endo? Ktoś już miał podobny problem z zeszytem bo rozbieżność wyszła z zaokrągleń w Endomondo (w statystykach) i został w wyzwaniu – bo w Endo było wszystko OK. – Muszę dodać wpis poniedziałkowy. Czy mam sobie odjąć te 0,7 km na FB i zeszycie ?

     • Agata Krzyżanowska

      Krystyno, nie utrudniajcie sobie wyzwania. Zostaw tą różnicę i biegaj dalej.
      Powodzenia!

 34. Aleksandra

  Dzięki Agata ! Wszystko jasne :-)

 35. Natalia

  Witam,
  Mam mały problem i pytanie. Bowiem 31.10 przebiegłam 8km.
  1.11 przebiegłam 4km w 29min
  2.11 nic
  3.11 8km w 54min

  Pytania:
  1. Czy wyleciałam z wyzwania ponieważ w poniedziałek zamiast przebiec 2km/25min zrobiłam 4km/60min?
  2. Czy jeśli zrobiłam z tym błąd moge usunąć trening z 31.10 i wtedy 1.11 robię trening podwójny czyli 4km i jest ok.
  3. Czy można biegać codziennie 4km/60min?

  Za odpowiedzi serdecznie dziękuje!

  • Agata Krzyżanowska

   Natalia,
   1. Tak, ponieważ miałaś wykonać dystans w czasie 25 min
   2. Tak, możesz pod warunkiem, że 30.10 biegałaś w odpowiednim dystansie i czasie
   3. Tak, możesz, pod warunkiem, że prześlesz nam zrzuty dystansów wykonanych co drugi dzień.

   • JoAnna

    Agata, ale dlaczego trening 4 km poniżej 60 minut miałby dyskwalifikować? Przecież nie zmusza to do wyciągania średniej, ale zgadza się z zasadami 2 km poniżej 25 lub 4 km poniżej 60 min. Czy to nie promuje minimalizmu i postawy „lepiej się nie starać, bo za więcej zostaniemy ukarani”? Owszem, odpowiedzialnie, ale i zuchwale.

    • Agata Krzyżanowska

     1. Joanno, zgodnie z zasadami jeżeli trening jest robiony co drugi dzień, to nie dyskwalifikuje nikogo.
     2. Jednak jeżeli ktoś zapisał się do wyzwania Kamili, to domniemam, że nam prześle dowody zgodne z zasadami i wtedy wszystko jest ok :) A jeżeli ktoś biega więcej, to super! Gratuluję! ale nie przesyła tego do nas, tylko zachowuje dla siebie, ponieważ to zaburza nam sprawdzanie a jak wiesz jest Was dużo z czego bardzo się cieszymy ;)

 36. Sabina

  Witam, ponieważ zmienił się wpis do dziennika w listopadzie i nie ma w nim już zdania: „Łącznie to już X km” To czy jeśli pod każdym wpisem w zeszycie dopiszę sobie w nawiasie takie zdanie to będzie ok ? Czy mam to zliczać osobno? Pytam bo to ułatwia wpisy poniedziałkowe.
  Dziękuję za odpowiedź
  Sabina

  • Agata Krzyżanowska

   Możesz sobie to oczywiście dopisać, ale też możesz w endomondoo zobaczyć km za dane msc i zsumować je :)
   Powodzenia!

 37. Ewa

  Czy jeżeli 31.10 nie biegałam (30.10 owszem), 1.11 zrobilam <4km ponizej 60min, 2.11 tak samo <4km ponizej 60min, w sobote pauza, a w niedziele <4km ponizej 60min to odpadam z wyzwania?

  • Agata Krzyżanowska

   Ewo, jeżeli poruszałaś się zgodnie z tym co jest wymagane w zasadach powyżej to jesteś w wyzwaniu, jeżeli inaczej to możesz realizować wyzwanie nieoficjalnie. Przeanalizuj raz jeszcze Twoje dystanse.

 38. Aleksandra

  Witam, czy mogę oficjalnie biegać CODZIENNIE dystans nie przekraczający 60 min.? Np. codziennie biegać 4km w czasie 45 min.? I to dokumentować ?Zadałam to pytanie również w poprzedniej edycji ale nie otrzymałam odpowiedzi. Pozdrawia, Ola

 39. Magdalena

  witam ,
  mam pytanie czy jeśli w listopadzie i grudniu będę chodzić i zmieszczę się w wyznaczonym czasie, to będzie ok?Jeśli tak, to jaki znaczek mam mieć włączony w aplikacji endomondo ? bieganie czy chodzenie ?pozdrawiam serdecznie

 40. Iga

  Mam pytanie w sprawie sumowania km.
  W listopadzie zmienia się formuła wpisywania rezultatów do zeszytu „(Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!”
  W poniedziałek trzeba zrobić wpis z podsumowaniem km, czy sumuję wszystkie km od początku października? Czy wpisuje już tylko listopadowe? W październiku tylko chodziłam, teraz zaczęłam biegać. I jeżeli sumuję od początku października to modyfikuje sobie zapis na „przebiegłam/przeszłam” czy zostawiam bez zmian:
  „Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! ”

  Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Iga, sumujesz wszystkie km i w poniedziałkowym podsumowaniu piszesz „Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłam dotychczas X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! ”
   Powodzenia!

   • Iga

    Dziękuję za odpowiedź

 41. Diana

  Witam.
  Czy jeśli przebiegłam 2 km w 25.01 min. Czy to będzie zaliczone? Czy jednak musi być równo 25 minut i muszę dzisiaj biec 4 km w 60 minut?

  • Agata Krzyżanowska

   Diana, max 25 min to nie 25.01 – niestety trzeba dziś pobiec i zmieścić się w określonym czasie ;)
   Biegnij! :)

   • Diana

    Rozumiem. Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam serdecznie

 42. Basia

  Czy jeśli w listopadzie przejdę każdego dnia 2km poniżej 25minut to czy odpadnę z tego powodu, że mam ustawiony sport na chodzenie a nie bieganie? Serdecznie proszę o odpowiedź

  • Agata Krzyżanowska

   Nie odpadniesz, ponieważ w tym czasie dasz rade jeszcze chodzić w wyznaczonym czasie, ale w II etapie, będzie to miało również znaczenie :)

 43. Maria

  Witam, mam mały problem na początku listopada.
  Zrobiłam trening 1.11, ale przypadkowo zamiast biegania miałam w Endo ustawione chodzenie. W czasie się zmieściłam, ale w zasadach napisane jest, że biegniemy, a moje Endo pokazuje inaczej. Czy jutro muszę zrobić 4km, czy ten trening zostanie zaliczony?

  • Agata Krzyżanowska

   Mario, nie musisz robić dziś 4 km, zaliczę to. Ale w przyszłości zwracaj na to uwagę, ponieważ w 2 etapie będzie to miało większe znaczenie :)

 44. Gabrysia

  Witam,
  Mam pytanie odnośnie wypisanych 10 lekcji z książki. Po przeczytaniu Kobiety Niezależnej miałam mnóstwo wypisanych wniosków, cytatów i fragmentów. Wczoraj na fb zrobiłam wpis tylko wybranych 10 lekcji tak jak było podane, ale właśnie zdałam sobie sprawę, że nie wszystkie mają dwa zdania, czy to oznacza że odpadłam z wyzwania?

  • Agnieszka Kądziołka

   Nie odpadłaś. Pisz prosze nastepnym razem dluzsze lekcje.

   • Gabrysia

    Ok dziękuję :)

 45. Karolina

  Mam pytanie. Czytam wytyczne odnośnie października i nie ma tu wyraźnie napisane, że 10 lekcji nie może być tez cytatami. Co jeśli cześć z tych lekcji, które wpisałam będzie cytatem, a część moim rozumieniem danych przykładów. Czy odpadam w takim przypadku z wyzwania? Czy jeżeli wpisałam jedno zdanie jako lekcje a nie dwa to też jest ok?

  • Agata Krzyżanowska

   1. Dobrze, żeby były to Twoje lekcje. Cytat też może być lekcją, oby tylko wszystkie lekcje nie były cytatami, ale również Twoimi przemyśleniami.
   2. Pisz proszę następnym razem dłuższe lekcje.

 46. Joanna

  Dzień dobry,

  Przed chwilą zauważyłam odpowiedź Pani Agnieszki Kądziołki na pytanie, czy lekcje z książki to cytaty, czy wnioski – że mają być to wnioski.
  W zasadach wyzwania nie zdefiniowano lekcji, natomiast w treści posta z 31.10.2018 r. lekcje są zdefiniowane jako „ważne fragmenty” lub „wnioski”:
  „Cześć, mam nadzieję, że masz w zwyczaju czytać książki i zapisywać sobie lekcje (ważne fragmenty, wnioski) z lektury. To pozwala szybko wrócić do nich, bez konieczności czytania ich ponownie. Jeśli tak, podziel się i napisz w komentarzu, jakie jest Twoich 10 najważniejszych lekcji z przeczytanych książek. Jeśli realizujesz wyzwanie bit.ly/Wyzwanie_Kamili_Rowinskiej
  wybierz jedną z trzech, które zostały Ci zaproponowane w ramach wyzwania”.

  Czy lekcje ujęte w formie wniosków własnymi słowami, ale z dodanymi także kilkoma ważnymi fragmentami (cytatami) są OK?

  Dziękuje i pozdrawiam,

 47. Karolina

  Mam pytanko dotyczące jeszcze października, mianowicie jeżeli wczoraj nie mogłam zrobic swoich 2 km to czy mogę normalnie odrobić je dzisiaj (miesiąc listopad) i dodatkowo zrobić 2 km na nowych zasadach?
  Zastanawiam się czy czasem już nie wypadłam z ?

 48. Justyna

  Witam mam pytanie jeśli dałam 10 lekcji słowo w słowo z książki to to się będzie zaliczało? Czy musi być swoimi słowami?

  • Agata Krzyżanowska

   Następnym razem podziel się proszę z nami również swoimi lekcjami :)

 49. Weronika

  Witam! Na mojej stronie endomondo moje imie i nazwisko nie jest cale widoczne- jest za długie. Pytanie czy może byc uciete nazwisko i byc cale imie, czy lepiej zrobic inicjal imienia tak aby nazwisko bylo cale widoczne? Sprawdzałam, nie da rady rozszerzyc strony. Jedynie zmiana danych na inicjal imienia pokazuje cale nazwisko.

  • Agnieszka Kądziołka

   Może być ucięte.

 50. Ramona

  Czy od nowego miesiąca np. listopada wpisujemy od nowa kilometry czy dalej sumujemy z paździenikiem?

  • Agata Krzyżanowska

   Sumujecie :)

 51. Agnieszka

  Dzień dobry, czy w screenach lekcji z książki ważna jest treść całego komentarza i nie musi być widoczne, czy jest on pod właściwym postem? Czy ważniejsze jest udowodnienie, że pod właściwym postem wstawiłam komentarz i treść lekcji może pozostać ucięta, a zespół RBC odnajdzie sobie ten komentarz we właściwym czasie?
  Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Agnieszko.. cyt.”Zrzuty ekranu Twoich 10 lekcji z książki..” :)

 52. Kamila

  Dzien Dobry, dodalam na Facebook dzisiaj lekcje z ksiazki – ale muslaam dodac drugi raz bo zapomnialam jednego zdania – czy mozna usunac ten niepotrzeby komentarz? jesli nie czy to mnie zdyskwalifikuje?

  • Agata Krzyżanowska

   1. Możesz usunąć, to co publikowałaś a jest nieprawidłowe.
   2. Jak zostaną 2 wpisy to my je oba zobaczymy i też będzie ok… :)

 53. Monika

  Wczoraj zrobiłam oczywiście poniedziałkowy wpis, było na nim zapisane że do tej pory przeszłam 59km. Zawsze zaokrąglałam i powstała mi rozbieżność w kilometrach więc postanowiłam sobie edytować moj post wczorajszy i zmieniłam zamiast 59 km to jest teraz 59,35km.
  Teraz post jest „edytowany” i widnieje na nim data dzisiejsza a nie wczorajsza!! Jestem załamana czy tego się nie da jakoś cofnąć ? Nie byłam swiadoma że po edycji postu zmienia się data!
  W moim dzienniku aktywności na facebooku jest informacja że zrobiłam wpis wczoraj, jest data 29.10 godzina 22:20. Czy jest szansa że zostanie to przyjęte?

  • Agata Krzyżanowska

   Moniko, jak w dzienniku aktywności masz prawidłową date, to ok. W razie weryfikacji-przedstawisz nam ten zapis. Wyciągnij lekcję na przyszłość z edytowaniem wpisu ;)

   Biegaj dalej!

 54. Emilia

  Witam?
  Pytanie co do zdjecia strony z naszymi wspisami o ilosci biegu. Trzeba moec wszystkie zdjecia stron ze wszystkich 3 miesiecy? Mam pazdziernik i 2.5 strony zeszuty A4. Jak tu zrobic 2 zdjecia?

 55. Iga

  Mam pytanie odnośnie przeczytanej książki:
  „W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu) zapisujesz 10 lekcji z wybranej przez Ciebie książki w trzech wymienionych powyżej (jedna lekcja to około 2 zdania).”
  – czy to mają być moje wnioski, czy cytaty z książki?

  • Agnieszka Kądziołka

   Wnioski. Pozdrawiam

   • Iga

    Dziękuję ?

 56. Ela

  Witam,
  Ostatnio coraz lepiej mi idzie. Zastanawialam się czy nie mogę codziennie zapisywać na ENDOMONDO 4 km zrobionych w 35 minut czy bezpieczniej będzie jednak wyłączyć aplikację po 2km bo biegnąc 4 przekraczam 25min ale nie przekraczam 60min. Czy granica 60min tyczy sie tylko odrabiania? Chodzi mi o codzienne treningi, a nie odrabianie.

 57. Dorota

  Witam, mam pytanie do wyzwania w miesiącu listopadzie. Rozumiem,że biegamy 2 km i trzeba zatrzymać aplikację endomondo? Czy można biegnąć dalej pomimo przebiegnięcia już 2 kilometrów tylko nie przekraczając czasu 25 minut?

  • Agata Krzyżanowska

   Można ;)

 58. Dorota

  Witam, mam pytanie co do miesiąca listopada.

  Wyzwanie Kamili Rowińskiej – LISTOPAD – bieganie na czas + lektura książki.
  Biegniesz każdego dnia 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 60 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić.
  Nie możesz robić treningów na zapas, możesz tylko nadrobić ten, który wypadł wczoraj.
  Każdy trening rejestrujesz przez aplikację ENDOMONDO.
  Po każdym treningu zapisujesz w zeszycie następujące zdanie:
  (Data) Dzisiaj przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. Jestem niezwykle wytrwałą i konsekwentną osobą!

  Rozumiem,że po przebiegnięciu 2 km zatrzymuję aplikację ENDOMONDO? Czy mogę biegnąć, pomimo przebiegnięcia 2 km, biegnąć dalej tylko nie przekroczyć 25 minut?

 59. Katarzyna

  W poniedzialek umiescilam wpis na fanpage’u pd odpowiednim postem.Teraz jednak w dzienniku aktywnosci facebook umiescil wpis z data niedzielną, dzien wczesniej. Wiadomo że post byl dopiero w poniedzialek, wiec to jakis blad fb inadal jestem w wyzwaniu?

 60. Katarzyna

  Witam! Chciałam się dowiedzieć czy można edytować wpis na funpade podsumowujący ile kilometrów w danym tygodniu się przeszło/przebiegło? Dziś robiłam zrzut z endomondo i zauważyłam, jednego dnia mam policzone dwa nadprogramowe treningi. I przez nie już drugi poniedziałek z rzędu mam złą ilość kilometrów podane w podsumowaniu :( Pozdrawiam serdecznie!

  • Agata Krzyżanowska

   Kasiu, ale Ty możesz tam uwzględnić wszystkie Twoje treningi biegowe, nie tylko te z wyzwania. Nie edytuj, ponieważ za 2 msc nikt nie będzie pamiętał czemu edytowałaś. Biegaj dalej!

 61. Agata

  ja nie łapie co to jest kartka co to jest strona….dla mnie „kartka” jeśli mam zeszyt rozmiarów szkolnych A5 to jak rozłożę go na środku i wyrwę kartkę ze środka to ona ma rozmiar A4 i dla mnie to jest KARTKA w zasadach jest napisane „Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony” wnioskuję że to są dwie strony kartki po jednej stronie zszywek…de facto gdyby ją wyrwać na środku to pół kartki po obu stronach albo inaczej tak jakby otworzyć książkę i wysłać 1 i 2 stronę o to chodzi?

  • Agata Krzyżanowska

   Agata, dokładnie tak!Obie wersje są ok :)

 62. Sylwia

  Witam. Przy podsumowaniu przebiegniętych km na FB wpisałam inną liczbę niż mam w zeszycie że względu na to, że w tym dniu miałam dwa treningi o podobnej ilości km. Jeden z nich usunęłam i stąd różnica. Czy błąd w podsumowaniu dyskwalifikuje mnie z wyzwania? W każdym dniu mam wymaganą ilość km tylko w poniedziałkowej sumie jest różnica.

  • Author
   Kamila Rowinska

   Jest ok. Biegaj dalej !

 63. Agata

  Widze ze zgodnie z tym co napisala Basia w statystyce nie ma w tym roku zrzutow ekarnow z poniedzialkowych wpisow. Czy jesli rzeczywiscie ktos dopiero teraz zmienil swoje dane by wygladaly tak samo na fb jak na endomondo to „juz po ptokach” ? Czy juz sobie sprawdzaliscie trzy ostatnie poniedzialki i teraz kto mial.jakies niepelnr dane w nazwie to moze sobie darowac dalsze trwanie w wyzwaniu ? Czy jednak bedziecie to.sprawdzac dopiero na koniec i jeszcze nic straconego ? Pozdrawiam

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nie sprawdzaliśmy :) Nic straconego. Działaj!

 64. Ania

  Czytam „kobietę niezależną”. Świetna lektura. Jednak nie mam pojęcia o jakich 10 ćwiczeniach z książki jest mowa w zasadach wyzwania. Są tu tabele do wypełnienia, ale w zasadach jest mowa o tym, ze mają to być „2 zdania”

  • Author
   Kamila Rowinska

   Ania, w zasadach jest napisane 10 lekcji, a nie 10 ćwiczeń:)
   10 lekcji = 10 wniosków

   • Ania

    Dziękuję. Przemyślałam i głupio mi się zrobiło, że w ogóle zapytałam. :)

 65. Ania

  A gdybyśmy złożyły petycję do Kamili, żeby nie wyrzucano nas z wyzwania tylko dlatego że nie dodaliśmy postu 1.10???przecież jak tylko odpiszecie mi że nie ma szans i out to nie ruszę się z kanapy. A tak już 17 km za mną :-)

  • Author
   Kamila Rowinska

   Ania, naprawdę? Nie ruszysz się z kanapy jeśli zasady wyzwania pozostaną nienaruszone?
   Smutno mi z tego powodu.
   Wiem, że wyzwanie pomaga, ale nie mozna przerzucać odpowiedzialności za swoje zdrowie i zycie na organizatorów wyzwania :)
   Dzis największą formą wyzwania jest dla Ciebie ruszyć się POMIMO nieoficjalnego uczestnictwa w wyzwaniu. Podejmujesz czy się poddajesz?

 66. Aleksandra

  A jaja mam pytanie takie, w podsumowaniu w poniedziałek pisze w zasadach „Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłem/przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny/dumna! ” a jak chodze to wpisać przebiegłam czy przeszlam? To ma jakies znaczenie? Oczywiście w zeszycie zaznaczam codziennie ze przeszłam a myślę jak to zrobić w poniedziałek? ?

  • Author
   Kamila Rowinska

   Nie ma znaczenia :)

 67. Kasia

  Czy jeśli nie opublikowało sie posta 01.10 z podsumowaniem, to sie wypada? Podsumowanie nijak nie kojarzy mi sie początkiem wyzwania i byłam przekonana, ze dopiero 08.10 pierwszy post :/

  • Agata Krzyżanowska

   Tak Kasiu, trzeba było zrobić wpis 1.10.2018r , jeśli tego nie uczyniłaś zapraszam Cię do nieformalnej realizacji wyzwania.

  • Marta

   Mnie również nijak się kojarzy, też myślałam, że chodzi o podsumowanie po pierwszym tygodniu. No cóż pozostaje nieformalna realizacja wyzwania.

 68. Patrycja

  Wczorajszy trening (07.10.) zaczęłam o 23:44, skończyłam dzisiaj o 0:04 (08.10.), jednak zapisało go pod datą 08.10. Czy mogę przebiec dziś tylko 2 km? Zależy mi na bieganiu, nie na chodzeniu, a wiem, że nie dam rady przebiec naraz 4 km. Według mnie wywiązałam się z codziennego biegania. :)

  • Agata Krzyżanowska

   Jeżeli nie masz zapisanego biegu na 2 km z dnia 7.10 to kolejnego dnia, czyli 8.10 biegniesz 4 km.
   Powodzenia!

 69. Agnieszkaanka

  Kiedy należy wpisać poniedziałkowy wpis? Koniecznie po poniedziałkowym treningu czy przed można? Jeśli wpisze przed do ilość km podać już z poniedziałkowym treningiem czy też realnie wychodzone km? Przed treningiem byłoby to przeszlo 14 km a po – przeszlo 16. Wiem, że to głupie pytanie ale na szczegółach można się wyłożyć więc pytam o szczegół.

  • Agata Krzyżanowska

   Bez różnicy. Masz zrobić wpis… jak będziesz po bieganiu to wpiszesz te km, jak przed to wpiszesz je w kolejnym tyg.
   Powodzenia :)

 70. Kasia

  Co z canicrossem? Jakby nie patrzeć jest to bieg. Czy canicross wlicza się do treningów?

  • Author
   Kamila Rowinska

   a mieścisz sie w czasie?

 71. Agata

  Mam pytanie odnosnie dowodów realizacji 1 etapu. A mianowicie trzeba będzie wysłać zdjęcia 1 kartki zapisków o tym, że jestem z siebie dumna. Jednak cały pierwszy etap będzie miał maksymalnie 92 wpisy o tym, że jestem z siebie dumna i wiem, że nie zmieści mi się to na 2 stronach zeszytu. Już teraz po 6 dniach wyzwania mam pół strony zapisane. Czy w takim razie wystarczy zdjęcie dowolnych 2 stron (1 kartki)? Czy zrobić jakiś kolaż/połączyć te wszystkie strony tak aby wyszły 2 pliki z zeszytowymi zapiskami?

  • Agata Krzyżanowska

   Agata, a jak jest zapisane w zasadach?

 72. m.andrzejczyk

  Pewnie to będzie pytanie, które być może już się powtórzyło i na dodatek być może odpowiedź jest oczywista, ale przez głupi błąd nie chciałbym odpaść, więc ośmielę się zapytać :)

  Jeśli dzisiaj np. zamiast biegania chodziłam, to w aplikacji Endomondo zmieniam dyscyplinę na „Chodzenie” – taki chodzący ludek w różowym kółeczku. I rozumiem, że ta aktywność będzie poprawna? Czy musi być jednak cały czas ustawiona dyscyplina „Bieganie” – biegnący ludek w zielonym kółeczku, bez względu na to czy biegnę czy chodzę?

  Taka pierdoła, ale może ważna żeby nie odpaść……proszę o odpowiedź czym prędzej, bo w razie czego jutro nadrobię bieganiem ;)

  • Agata Krzyżanowska

   Możesz mieć chodzenie ;)

 73. Agata

  Rozumiem, że nie potrzebujemy robić screenów poniedziałkowych komentarzy?

  • Agata Krzyżanowska

   Nie..

 74. Ola

  Rozumiem, że po 2 km wyłączam Endomondo. Ale jeżeli wyłączę i będzie 2,02 km, a zmieszczę się w czasie to będzie liczone? Trudno jest zatrzymać się tak szybko i zawsze mi jakieś dodatkowe ułamki kilometrowe wskakują :/

  • Agata Krzyżanowska

   Tak będzie ;)

 75. Kamila

  Witam,
  Mam pytanie odnośnie codziennych zapisków w zeszycie z notatkami o tym, że jestem z siebie dumna. Czy jeżeli w danym dniu nie zrobię treningu (nie przejdę/przebiegnę) 2km to również muszę robić notatkę w zeszycie? np. „Dziesiaj przebiegłam 0km … „? Czy pomijam ten dzień nie wpisując nic a dnia nastepnego zapisuję,że przeszłam/przebiegłam 4km???
  Z góry dziękuję za odpowieź
  Kamila

  • Agata Krzyżanowska

   Odpowiedź jest w zasadach: „….Kupujesz sobie zeszyt. Po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:…”
   Po każdym treningu ;)
   Powodzenia!

 76. Ela

  Witam,
  W pn dopisalam pod postem ze przeszlam 3km Ale dzisiaj widze ze ludzie publikuja codziennie! Powinnam opublikować we wt i sr ilosc km? Nie ma tego w zasadach a ja opublikowalam tylko w pn myslac ze w nastepny pn opublikuje kolejne łączne km z tygodnia?

  • Agata Krzyżanowska

   Elu, przeczytałaś regulamin poprawnie i trzymasz się zasad :)
   Za tydzień w pn zrób kolejny wpis o wszystkich przebytych kilometrach!
   Powodzenia ;)

 77. Kasia

  Witam, co ze zrzutami listopadowych treningów?
  Jest dla mnie jasne, że po 2ch km stopuję endomodo, ale jeśli trenuje więcej, mój kolejny trening i tak pojawi się w endomodo. W tym momencie na zrzucie podsumowujacych widać tych treningów i km więcej. Mam jakoś zaznaczyć, które treningi są stricte pod projekt?

  Przy okazji, w listopadzie podliczam tylko codzienne dwójki, jeśli chodzi o podsumowanie (… „przebiegłam łącznie”…) czy wszystkie faktycznie przebiegnięte w ty czasie kilometry?

  • Agata

   Kasia,
   1. W rzucie podsumowującym możesz zaznaczyć zakres np od 0 do 2km i automatycznie wypadną Ci inne treningi, które są powyżej 2km.
   2. Możesz wpisać wszystkie dotychczas przebiegnięte km od początku wyzwania – obie wymienione przez Ciebie wersje bedą poprawne,

   • Kasia

    Mam dodatkowe pytanie do powyższego punktu 1. Po zrobieniu 2 km wyłączam Endomondo i potem włączam ponownie żeby zrobić drugi trening. Zdarza się ze nie robię 2 km codziennie ale np bywa też co drugi dzień 4 km plus swój trening. Jeśli zaznaczę zakres np od 0 do 2 km to i tak będzie widać te dodatkowe moje treningi bo np 2km wyzwania w jedną stronę a potem 2 km powrotu do domu mój trening. Co w takiej sytuacji? Będzie to uznanie jeśli nie oznaczę zakresu km? Czy może te z wyzwania mam jakoś extra zaznaczyć w screenie żeby były bardziej widoczne? Dołączam screen jak to u mnie wygląda. Byłabym wdzięczna za informacje. Pozdrawiam.

 78. Gosia

  Mam pytanie: wpisy uczestnictwie w wyzwaniu i przebiegniętych kilometrach robię w poniedziałki pod postem na FB. W poprzedniej edycji należało je również przez print screeny zapisywać i na koniec wysyłać, w tej edycji (2018/2019) nie trzeba ?

  • Agata Krzyżanowska

   Nie trzeba, sami to weryfikujemy :)

   • Gosia

    Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

 79. Agata

  Dzień dobry. Widzę, że zasady się zmieniły. W listopadzie i grudniu dopuszczalny jest już tylko bieg? Czy dobrze rozumiem, że marsz mieszczący się w wyznaczonym tempie nie będzie zaliczony?

  • Agata Krzyżanowska

   Zasady się nie zmieniły, są cały czas takie same. Tak długo jak mieścisz się w czasie możesz iść, miej tylko włączone chodzenie lub bieganie w aplikacji endomondo :)

 80. Magda

  Witam, w kazdy poniedzialek wrzucamy post na fanpagu ” …dotychczas przebieglam x km”
  W pazdzierniku dozwolone jest tez chodzenie, czy do postow poniedzialkowych musimy zatem sumowac TYLKO przebiegniete dystanse? A te z chodzenia juz nie?
  Dotyczy to oczywiscie tylko pazdziernika

  • Agata

   Możesz je również podsumować :)

 81. Valentina

  Pani Agata mam pytanie, jak dziś zrobiłam 4 km , bo nie zatrzymałam Endomondo to mi się zaliczy ? Czy jednak muszę jeszcze raz przebiec te 2 km?

  • Agata

   VAlentina, zaliczy Ci się ponieważ nie ma ograniczenia czasowego, ale w kolejnych msc już jest więc pilnuj tego, ponieważ nikt średniej z biegu nie będzie wyciągał :)

 82. Sylwia

  Czy możliwa jest zmiana kryteriów w rywalizacji utworzonej w Endomondo? Obecnie zliczana jest liczba treningów a nie przebytych kilometrów. A wiadomo, że to pierwsze wcale nie musi odzwierciedlać faktycznie zrealizowanych kilometrów. Trochę to demotywuje… I nie tylko mnie sądząc po komentarzach umieszczonych pod rywalizacją przez innych użytkowników…

  • Agata Krzyżanowska

   Sylwia, utworzone wyzwanie na endomondo jest nieobowiązkowe, jeżeli Cię to demotywuje, to się z niego wypisz.
   Nie możemy zabronić osobą, które są w wyzwaniu używać aplikacji podczas innych treningów.

 83. Marta

  A co jeśli wyzwanie zaczynam mając zapalenie oskrzeli. Czy przejscie tych 2 kilometrów jest obowiązkoww? Co w takiej sytuacji?

  • Agnieszka Kądziołka

   Marta, każda rzecz wypisana w zasadach jest obowiązkowa.
   To przykre, że choroba eliminuje Twój udział.
   Polecam jednak bieganie pomimo wszystko nieformalnie, gdy już wrócisz do zdrowia.

 84. Kasia

  Endomondo zawyża liczbę przebiegniętych kilometrów (na drodze leśnej). Przebiegłam około 1,5 km, a endomondo wskazuje 2km. Czy w takim przypadku będą zaliczone 2 km, czy powinnam przebiec więcej, aby mieć pewność, że minimum 2km zostało zaliczone? Czy w zeszycie i na facebooku mam wpisywać kilometry z endomodno, mimo że jestem pewna, że wartość jest zawyżona?

  • Agnieszka Kądziołka

   Do wyników w wyzwaniu liczą się kilometry, które wskazuje endomondo.

 85. Karolina

  Witam,
  Jeżeli zapisy były 1 października to rozumiem, że nie trzeba pokonywać dystansu 2 km tym bardziej, że dowiedziałam się o wyzwaniu i zapisach po 22 ?.

  • Agata Krzyżanowska

   Mogłaś 2 października przebiec 4 km :)

 86. Magdalena

  Dzień dobry,

  dołączyłam do nowego wyzwania na ten rok, ale dopiero wczoraj (czyli 01.10). Otrzymałam maila potwierdzającego, ale ponieważ rejestrowałam się już w październiku, to jestem w wyzwaniu? Bo potwierdzenie otrzymałam dopiero dziś w nocy, więc teoretycznie jeden dzień mi już przepadł, więc nie chciałabym odpaść na starcie i dziś wziąć się do pracy:)

  • Agnieszka Kądziołka

   Czesc , wyzwanie wystartowało 01.10.2018r. Jeśli więc wczoraj nie zrobiłaś swoich zadań to teraz możesz je już kontynuować jedynie nieoficjalnie.

   • Gosia

    Hej Agnieszka, czy jak codziennie biegalam w listopadzie po 60 minut (powyzej 4km) to przed zamieszczeniem dowodow mam wykasowac co drugi post??
    Przyklad:
    15.11 – 6,45 km w 51 minut
    16.11 – 6.83 km w 50 minut
    17.11 – 7.94 km w 60 minut
    18.11 – 8.09 km w 60 minut
    19.11 – 7,99 km w 60 minut
    i tak dalej…

 87. Beata

  Przykładowy miesięczny zrzut ekranu wykonany na komputerze podany w opisie. W podanej formule jest tylko mozliwy w wersji premium, ktora jest platna. Czy mozna w inny sposob je zrobic?

  • Agata Krzyżanowska

   Beato, nie jest prawdą, że taki zrzut na komputerze można zrobić tylko w wersji PREMIUM. Możesz go zrobić również w wersji podstawowej.

 88. EWA

  Cześć przeszłam 2 km dziś :)

 89. Beata

  Czy w pierwszym etapie nie musimy robić prt screen z poniedziałkowych wpisòw? Nie widzę ich w styczniowych dowodach do wysyłania.

 90. Justyna

  Zaczynam :-) jestem dumna :-)

 91. Karolina

  Witaj :)
  Czy muszę mieć w nazwie endomondo i fb imię i nazwisko czy mogę mieć inna nazwę ( ale taką samą na obu kontach) ?

 92. Agnieszka

  Mam pytanie do tego punktu=Zdjęcie jednej kartki zeszytu z notatkami o tym, że jesteś z siebie dumny/dumna :) – nazwa pliku dowolna. Pamiętaj, jedna kartka to 2 strony (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików). czy jesli przesle zdjecia 2 stron z notatkami ze jeste z siebie dumna a na nich nie zmieszcza sie 3 miesiace jedynie np pazdziernik to czy to bedzie ok ? Czy na stronie maja sie znalesc 3 miesiace z formula ze jestem z siebie dumna ? Prosze podpowiedzcie jak to jest, czy chodzi po prostu o zarejestrowanie notatki ?

  • Agata Krzyżanowska

   Agnieszko, chodzi o zdjęcie Twoich zapisków. Zarejestrowanie notatki. Oczywiście, nie z trzech miesięcy, ponieważ się tam nie zmieszczą :)

 93. Magda

  Witam ponownie,

  Czy jesli np dzis przeszlam i zarejestrowalam w Endomondo 2.53km to czy przy wpisie w zeszycie moge wpisac te 2.53km czy musze sie upewniac za kazdym razem ze wylaczam aplikacje jak wybije 2km i tylko te 2km dziennie sumowac w zeszycie?
  Pytam bo w pazdzierniku w regulaminie jest napisane „przejsc/przebiec minimum 2km dziennie” – czy dobrze rozumiem ze w pazdzierniku (tylko) moge robic i rejestrowac dluzsze treningi?

  • Monika

   też się nad tym zastanawiam. Wydaje mi się, że w październiku można robić duże treningi. Ale, czy będzie można robić dłuższe treningi także w późniejszych miesiącach? Tzn. np. zatrzymywać endomondo po 2-4 km, potem włączać go ponownie dla dowolnie długiego dystansu? W takim przypadku na endomondo byłyby 2 treningi jednego dnia.

 94. Katarzyna Czarny-Wasita

  Czy w tej edycji nie musimy robić zdjęcia poniedziałkowych wpisow na do? Nie ma o tym informacji w zasadach.

 95. Magdalena

  Witam,
  czy w dowodach z 1 pierwszego etapu nie trzeba przesyłać zrzutów z poniedziałkowych wpisów?

  • Agata

   nie pytałam już wcześniej odp jest wyżej

 96. Małgosia

  JA W RYWALIZACJACH V WYZWANIA NIE ZNALAZŁAM :-( UTWORZYŁAM WŁASNĄ POD TĄ NAZWĄ, ALE NIE WIEM CZY TO SIĘ LICZY.

 97. Agnieszka

  Nie za bardzo rozumiem 10 lekcji:) Te 10 lekcji zapisuję dopiero po przeczytaniu książki w danym miesiącu?

 98. Magda

  Witam,

  Czy jesli zrobie w pazdzietniku wiecej niz jeden 2km spacer, np 2km rano a potem jeszcze 3km po poludniu to czy mige tez to zapisywac w aplikacji czy musze kasowac?

  • Agata

   Możesz zapisać w endomondo ale przesyłać ich nam nie musisz, wystarczy 1 trening :)

 99. Klaudia

  Chciałbym zapytać czy gdy idę przez miasto i zatrzymuje się kilkukrotnie na przejściach, to moja aktywność jest nadal ważna ? Oczywiście, wykonuje zamierzony dystans :)

  • Agata Krzyżanowska

   Tak jest ważna. `Ważne żebyś nie zatrzymywała wtedy aplikacji. Ty stoisz a czas leci..
   Powodzenia! :)

 100. Agnieszka

  Witajcie :)
  Ja po pierwszym treningu :) mam pytanie odnośnie PAŹDZIERNIKA. pkt 2 mówi ” pokonujesz dystans minimum 2 km dziennie bez przystanków…”. Czy podczas treningu i przy poniedziałkowym wpisie mogę podać/zrobić dłuższy dystans (pkt mówi minimum 2km bez ograniczenia czasowego, więc wg mnie mogę).
  Mój wpis będzie wyglądał : Biorę udział w sportowym wyzwaniu Kamili Rowińskiej. Przebiegłam dotychczas łącznie 3,73 km i jestem z siebie bardzo dumna! Czy tak jest ok?

  • Monika

   Witam.
   Jestem w wyzwaniu, jednak 01,10 nie wpisałam w komentarzu :Biorę udział w sportowym wyzwaniu….
   Czy dalej jestem w wyzwaniu?
   Pozdrawiam serdecznie
   Monika

   • Agata Krzyżanowska

    Komentarz, powinien być umieszczony pod postem na funpage Kamili, aby dalej być w wyzwaniu.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?