Youtuber Łukasz Jakóbiak wywiad Kamila Rowińska

Youtuber to słowo bardzo modne, zwłaszcza wśród młodszej części naszego społeczeństwa, która upatruje w nim zawód przyszłości.

Czy tak będzie? Czas pokaże. Z pewnością bycie Youtuberem teraz i prowadzenie swojego kanału na YouTube cieszy się popularnością i dla wielu stanowi atrakcyjną i kuszącą formę zarobku. 

Kilka miesięcy temu przeprowadziłam z cyklu Kulisy Biznesu Extra wywiad z jednym z największych polskich youtuberów. Wywiad ten spotkał się, z bardzo dobrym przyjęciem. Kilkadziesiąt komentarzy, które się pod nim pojawiły, potwierdzają jego wartość:

Słucham i się cały czas uśmiecham! Świetnie się Was słucha, jesteście bardzo naturalni, przyciągacie uwagę, a wartość merytoryczna ogromna. Dzięki! KlaudiaMrug

Świetny wywiad! Pomijając kwestię wizualną, która jest bez zarzutu, to ogrom wiedzy, wartości i powera, jaki przekazaliście jest NIESAMOWITY! Czekam z niecierpliwością na kolejną część! Chyba jednak zdecyduję się na mój własny kanał na YT. ;) Pozdrowienia! <3 Sonia Kicińska

Z tego też względu chciałabym go dzisiaj przypomnieć, gdyż przekazywane przez Łukasz wiedza i spokój są tego warte. Czytaj dalej – zachęcam Cię, ponieważ na końcu znajdziesz jeszcze jeden inspirujący materiał – niespodziankę!

Wideo obejrzysz poniżej na blogu, na fanpage’u oraz YouTube. Odcinek możesz również odsłuchać w formie podcastu. Zapraszam!  

Z tego wideo dowiesz się:

► jak ogromne sukcesy Youtuberów sprawiają, że coraz więcej osób zastanawia się rozpoczęciem działalności na YouTube. O tym, jak budować popularny kanał wypowiada się ekspert — Łukasz Jakóbiak. Jego kanał to ponad 400 tys. subskrypcji, 6 lat istnienia, prawie 350 zrealizowanych odcinków. Takie cyfry budzą podziw. Podczas rozmowy przedstawimy Wam kim jest Youtuber oraz damy kilka podstawowych rad dotyczących rozpoczęcia przygody z YouTube. Jest to część 1 mojego wywiadu.  Część 2 tego nagrania możesz znaleźć tutajZasubskrybuj mój kanał, wtedy nie ominą Cię następne wartościowe materiały.

SUBUJKLIKNIJ TUTAJ

Zobacz. Zainspiruj się. Pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i zostaw komentarz pod nagraniem ze swoimi lekcjami (wnioskami).

 

Z TEGO ODCINKA KULIS BIZNESU EXTRA #4 DOWIESZ SIĘ:

 • Jaki był początek Łukasza Jakóbiaka na YouTube i dlaczego zdecydował się na tę drogę?

 • Skąd pomysł na formułę wywiadów i jak dobiera do nich swoich gości?

 • Jak zapraszać znane osobistości do programu?

 • Kto wspierał Łukasza na samym początku w prowadzeniu kanału?

 • Czy każdy Youtuber może się zgłosić do sieci partnerskiej LifeTube i jakie są korzyści z takiej współpracy?

 • Jakie są warunki finansowe współpracy z siecią partnerską?

 • Jak wyglądało zaplecze techniczne Łukasza na samym początku? Czy sam montuje filmy? Jak wygląda cały proces powstawania odcinka?

 • Czy, aby wystartować ze swoim kanałem na YouTube trzeba mieć wysoki kapitał?

 • Ile czasu zajmuje Łukaszowi dopięcie na ostatni guzik jednego odcinka? Jak się do niego przygotowuje?

 • Zawód Youtuber – jakie są blaski i cienie bycia rozpoznawalnym?

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 

Zobacz również drugą część wywiadu:

Jak zarobić na YouTube? – wywiad z Łukaszem Jakóbiakiem cz.2 – KULISY BIZNESU EXTRA #5

kulisy biznesu

 


Youtuber Łukasz JakóbiakCHCESZ WIĘCEJ INSPIRACJI OD ŁUKASZA?

Łukasz Jakóbiak był gościem i prelegentem podczas czerwcowej Konferencji RBC w 2019 r. Jego porywające i bardzo emocjonujące wystąpienie nagraliśmy, aby mogło dotrzeć do jeszcze większej liczby osób. Łukasz dzieli się w nim swoimi przeżyciami w drodze do sukcesu, pokazując konsekwencję i determinację z jaką przez lata pokonywał przeciwności losu.


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAJNOWSZE FILMY


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

 

1 Komentarz
 1. Magdalena

  Obydwoje Jesteście wielkimi ludźmi, wnosicie w życie innych bardzo wiele wartości. Dziękuję Kamilo za Twoje zaangażowanie i zarażanie pozytywizmem i optymizmem, za pokazywanie wybitnych ludzi. Serdecznie pozdrawiam. Magda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?