Q&A z Kamilą Rowińską Za co można zostać zwolnionym?

Q&A z Kamilą Rowińską to seria krótkich nagrań, w których poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania trenerce biznesu i kobiecie sukcesu.

Prywatne i zawodowe. Szybkie odpowiedzi na krótkie pytania od Społeczności (max. 10 minut). Zobaczysz je dwa razy w miesiącu na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W dzisiejszym odcinku sesji Q&A:

► odpowiem na pytania, które często zadawaliście podczas naszych spotkań lub w komentarzach. Wszystkie one dotyczyć będą zespołu RBC, który tworzę i z którym odnoszę sukcesy. Często pytacie nas o kwestię zatrudnienia:

 • Na co zwracamy uwagę podczas rekrutacji pracownika?

 • Dlaczego zespół RBC chodzi na siłownię?

 • Za co można zostać zwolnionym z pracy w RBC?

Ciekawią Was również zarobki w moim zespole, a także kto finansuje wakacje RBC, na które wyjeżdżamy raz w roku. Na te pytania odpowiadam w najnowszym nagraniu z  serii Q&A.

Jeżeli uznajesz ten odcinek za wartościowy, to będzie mi niezmiernie miło, jeśli podzielisz się nim ze swoimi znajomymi, ponieważ nic bardziej mnie tak nie motywuje do działania i nagrywania kolejnych takich odcinków, jak wiem, że jest to dla Was przydatne i wartościowe.

Zobacz, posłuchaj, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

Zobacz kolejne Q&A[kliknij]


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
6 komentarzy
 1. Ewa

  Świetny zespół, wszystko na wysokim poziomie. Odpowiadam na jedno z pytań Kamili, korzystam z napisów na YouTube nie jestem osobą głuchoniemą ale niedosłyszącą i lepiej dla mnie są właśnie takie filmiki z napisami bo wtedy wiem w 100% że wszystko zrozumiałam, również wygodne to jest dla mnie jak małe dziecko śpi i żeby go nie obudzić to oglądam bez dźwięków z napisami. Wiec jestem bardzo wdzięczna Kamili że robi wszystko z myślą o wszystkich nie tylko pełnosprawnych ale też dla niepełnosprawnych. Pozdrawiam serdeczne Kamilę i cały zespół.

 2. Aga

  Zastanawiam się Kamila nad tym, czy budowanie zespołu, o którym mówisz da się przełożyć na pracę w korporacji. Poszukiwanie kandydata zwykle kończy się na zatrudnieniu kogos, kto spełnia minimalne wymagania bo nie ma wielu kandydatów, a czas goni. Jeśli nie zatrudnimy kogokolwiek to reszta zespołu jest obłożona pracą i istnieje ryzyko nie dowiezienia usług dla klienta. Jak skutecznie budować zespół w takich warunkach?

 3. Agnieszka

  Moja lekcja na dziś: Zespół (umiejętności i postawa) w biznesie jest najważniejszy. „Wielkie idee można osiągnąć tylko i wyłącznie w zespole”

 4. Anna

  Oj po obejrzeniu tego Q&A jestem pod ogromnym wrażeniem, jaki poziom reprezentuje Twoja firma Kamilo. I moje pierwsze spostrzeżenie było: ” praca popłaca” i to w wielu płaszczyznach ;) Szkoda, że Gliwice są taki kawał ode mnie -zostać cząstką Waszego zespołu byłoby mega inspirujące.

 5. Ewa

  Kamilo, masz świetny zespół! Obsługa klienta na najwyższym poziomie.
  Czy planowana jest sprzedaż koszulek „kobieta niezależna” on-line? Może przy okazji promocji nowego wydania będzie szansa na zakup takiej koszulki w zestawie z książką?

  • Kamila Rowinska

   Właśnie się nad tym zastanawiamy :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?