power poniedziałek

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, z którego dowiesz się, dlaczego warto jest utrzymywać porządek w swoich dokumentach i jak zaniedbanie tej kwestii może poważnie skomplikować Twoją sytuację finansową. 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

Dziś poruszam temat, który jest dla mnie szczególnie ważny. Dlaczego? Ponieważ bardzo często kobiety przychodzą do mnie z tego rodzaju problemami, GDY JEST JUŻ ZA PÓŹNO! Nie pozwól, by spotkało to również Ciebie.

W tym odcinku:

► Wyjaśnię Ci, dlaczego temat porządku w dokumentach jest dla mnie tak istotny oraz jakie konsekwencje mogą Cię czekać, gdy pozwolisz sobie na jego zaniedbanie.

► Opowiem Ci, co należy zrobić, by zabezpieczyć się przed inwestowaniem w dobra, takie jak nieruchomości czy samochody, które prawnie nie są zapisane na Ciebie.

► Zachęcę Cię, abyś dokładnie sprawdziła — do czego tak naprawdę masz prawo? 

► Podpowiem Ci, jakie sprawy należy uporządkować i przyjrzeć się im dokładniej, by nie wpaść w niepotrzebne tarapaty finansowe i zabezpieczyć się na przyszłość.

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ KUP II wydanie BESTSELLERA Kobieta Niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ SPRAWDŹ najbliższe terminy szkolenia Kobieta Niezależna >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZOBACZ inspirującą rozmowę z Edytą Kurek, jedną z bohaterek II wydania książki Kobieta Niezależna” na temat tego, jak budować swoją karierę zawodową.  >>ZOBACZ TUTAJ<<


 

3 EDYCJA KURSU ONLINE KOBIETA NIEZALEŻNA DOBIEGŁA KOŃCA!

Zapisz się na listę oczekujących, aby otrzymać powiadomienie o kolejnej edycji kursu.

Dziękuję, że rozwijasz się ze mną!

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
14 komentarzy
 1. Agnieszka

  Mąż nie może „zatrudniać” żony. Małżonkowie mogą być jedynie wspólnikami. Nawet jeśli mają rozdzielność majątkową. To interpretacja ZUSu.

 2. Iwona Jędral

  Witam, ciągle mnie przeraża nieświadomość kobiet.

 3. Justyna Kuehn

  Kamilo, Święta prawda. Czasami kobiety „kochają za bardzo ” lub ulegają szantażowi emocjonalnemu czy innemu.

 4. Iwona Bawej

  Niestety jestesmy tak spragnione szczescia ze nie dbamy o swoje interesy i zabezpieczenie. Cos o tym wiem☹

 5. JoLi

  Dzięki Kamila, święte słowa. Pozdrawiam

 6. Ela Szatiło

  O ile większy jest komfort podejmowania decyzji, jeśli się wie, że w razie czego druga osoba przez jakiś czas pociągnie wszytko finansowo. Łatwiej wtedy zmieniać pracę, zaczynać biznes. Zdarzają się różne sytuacje. Oprócz oczywistych, typu rozstanie są jeszcze choroby, wypadki, nagła utrata pracy, nieuczciwy wspólnik, zmiana koniunktury, zła decyzja prowadząca do zamknięcia firmy. Takie są czasy, że partnerzy życiowi mają więcej wspólnych obszarów odpowiedzialności

 7. Rafał Hadaś

  Tu nie chodzi o żadne zaufanie do partnera\partnerki. Zabezpieczenie prawne w tym świecie to podstawa. Nie rozumiem osób które uważają że intercyza to brak zaufania. Moim zdaniem warto ją sporządzić nawet jak się nie posiada majątku. Może to uratować dupe obojga.

 8. Joanna Joann

  Witaj Kamilo ?Dziękuję za kolejny suuuper poniedziałek ❤️ Masz 100% rację , wiele kobiet godzi się , mało tego chce inwestować i inwestuje w mieszkania i inne nieruchomości swoich partnerów ?właśnie ze względu na miłość . Szkoda , że kobieta nie rodzi się z taką wiedzą , albo nie uczy w trakcie nauki w szkole . Dlatego ja postanowiłam skorzystać z okazji ? i moje córki zabrać ze sobą na KOBIETĘ NIEZALEŻNĄ ❤️❤️❤️ Dzięki za wszystko ???

 9. ANNA KALIŃSKA

  Super ??? popieram ?znam też sytuacje w których to mężczyźni są w takiej „nieświadomości „

 10. Zaradna Marta

  Dzień dobry Kamilo. Dziękuję za ten power poniedziałek, chociaż nie był on dla mnie łatwy. Przez kilka lat pakowałam pieniądze w 2 mieszkania, które należą do mojego partnera. A teraz ? Sama z dwójką dzieci na wynajmowanym mieszkaniu. Nauczka do końca życia. Miłego poniedziałku :)

 11. Karolina Ziemierowska

  Konkretna, bardzo przydatna wiedza! Dziękuję

 12. Agata Żak

  Dzień dobry! Miłego dnia Kamilo!

 13. Irena Czaplinska

  Dzień Dobry Kamilo. Na Twój kanał trafiłam przypadkiem.Juz pracuje nad zadaniami Buduj Swe Życie odpowiedzialnie i Zuchwale.Dziekuje Ci ze jestes .Jestem wdzieczna ci za to że tak pięknie potrafisz się podzielić Wiedza i doświaczeniem.Dziękuje za mądre rady.Pozdrawiam.

 14. Ewa Bz

  Bardzo mądre rady .Pozdrawiam ??

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?