Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja w systemie programu partnerskiego – jeśli nie masz jeszcze konta, przejdź na tę stronę i zarejestruj się >>

1470379951_7krokow-smNastępnie korzystając ze swojego linka partnerskiego (znajdziesz go w panelu partnera) pobierz ebook „7 kroków do osiągania ambitnych celów” i zapoznaj się z nim, idealnie będzie jak wykonasz wszystkie ćwiczenia. To zadanie nie jest obowiązkowe, ale ułatwi Ci działania. Będziesz wiedzieć co polecasz, łatwiej będzie Ci też napisać coś od siebie.

Ebook ten jest udostępniany w naszym sklepie bezpłatnie – jako produkt i jako prezent.

Polecaj ten produkt swoim linkiem partnerskim na swoim Facebooku i w innych mediach społecznościowych, w mailingu, stopce w mailach, na swojej stronie WWW, na forach – wszędzie, gdzie tylko przyjdzie Ci to do głowy (z zachowaniem zasady, że nie spamujemy). Napisz kilka słów od siebie, lub skorzystaj z gotowej treści:

Ile razy wytyczałeś cele, które nie doczekały się realizacji? Jak często Twoja motywacja do ich realizacji kończyła się po miesiącu? Chcesz to zmienić? Pobierz darmowy ebook „7 kroków do osiągania ambitnych celów” i weź życie w swoje ręce.

Mimo, że nie otrzymasz tutaj od razu prowizji, wydarzy się coś bardzo ważnego – przedstawisz Kamilę Rowińską dając wartość i obudzisz zaciekawienie oraz apetyt na więcej.

Co się wydarzy później? Osoba polecona przez Ciebie otrzyma od nas kolejne wartościowe materiały, pozna Kamilę bardziej, wejdzie na naszą stronę, kupi książkę lub szkolenie, a Ty….. otrzymasz maila z tematem:

[PP RBC] Gratulacje! Już jest nowa prowizja na Twoim koncie!

Tak więc zacznij od polecania ebooka „7 kroków do osiągania ambitnych celów”

Link partnerski ma postać:
http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/sklep/e-book-7-krokow-osiagania-ambitnych-celow-kamila-rowinska/

lub

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/prezent/

(Swój identyfikator partnera oraz gotowe własne linki znajdziesz w panelu programu partnerskiego)

Agnieszka Kądziołka, office&affiliate manager
tel. +48 790 292 710 (od 8:00 do 16:00)
email: [email protected]

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłanie

©2018 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?