Zestaw karteczek samoprzylepnych i znaczników

17,00  9,90 

Zestaw karteczek i znaczników przyda Ci się w codziennym planowaniu zadań i w organizacji własnego terminarza! Będzie również wspaniałym uzupełnieniem notesu.

Na stanie

SKU: RBC1060 Kategorie: , Tagi: , , ,

Opis

Zestaw karteczek samoprzylepnych i znaczników to jedno z narzędzi w orężu produktywnej Kobiety Niezależnej, która odważnie realizuje swoje cele, mając przy tym czas na aktywność i rozwijanie swoich pasji.

Jeśli posiadasz Dziennik Kobiety Niezależnej na 2019 rok, Planer RBC lub jakikolwiek inny kalendarz, to karteczki samoprzylepne i znaczniki będą jego doskonałym uzupełnieniem. Ten zestaw przyda Ci się w codziennym planowaniu zadań i w organizacji własnego terminarza!

Zestaw karteczek samoprzylepnych i znaczników będzie również wspaniałym dopełnieniem Dziennika Sukcesów, albowiem pozwoli wyróżniać istotne elementy lub daty.

ESTETYCZNE I PORĘCZNE OPAKOWANIE

Mniejsze od zeszytu (formatu B5) zmieści się w większości damskich torebek. Dzięki sztywnej okładce karteczki i znaczniki nie ulegną zniszczeniu ani zgubieniu.

 

KOLOROWE ZNACZNIKI, NOTES I KARTECZKI MEMO


Możesz swoim zadaniom i wydarzeniom nadać priorytet – zastosuj wybrane przez siebie kolory. Możesz także np. w Dziennku Sukcesów wyróżnić ważne lekcje lub osiągnięte cele, z których szczególnie jesteś dumna. 

 

Kim jest autorka Kamila Rowińska?

Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

 

 


OTRZYMASZ DARMOWE BONUSY o wartości min. 200 zł!

E-book "7 kroków do osiągania ambitnych celów" mojego autorstwa!

Odbierz swój prezent, aby wykonać ćwiczenia coachingowe i dowiedzieć się:

  • jak wygląda Twoje życie z perspektywy lotu ptaka?

  • czego brakuje Ci do osiągnięcia pełnej satysfakcji?

  • jakie stosujesz najczęściej wymówki, które skutecznie powstrzymują Cię przed osiągnięciem celu?

  • jak rozpisać i zaplanować realizację swojego celu krok po kroku?

Poznaj również inspirującą historię Patrycji, klientki coachingowej Kamili i dowiedz się w jaki sposób zmieniła swoje życie na lepsze!

 

 

 

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Zestaw karteczek samoprzylepnych i znaczników”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?