Wybrałam ten zawód, ponieważ uwielbiam wzmacniać innych w drodze do realizacji ich celu. To moja misja.

Kamila Rowińska – jedna z najbardziej cenionych trenerek biznesu i kompetencji miękkich, dyplomowany coach i autorka oraz współautorka książek o tematyce biznesowej i coachingowej.

W praktyce coachingowej wspiera kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych oraz prywatnych. Jako trener jest zapraszana zarówno przez małe firmy jak i korporacje do prowadzenia szkoleń z zakresu sprzedaży, asertywności, budowania swojej wewnętrznej siły, budowania zespołu oraz zarządzania sobą w czasie.

Poznaj ofertę
FKN_facebook_2

Poznaj Fundację Kamili Rowińskiej

Misją Fundacji Kobieta Niezależna jest wspieranie kobiet w rozwoju ich kompetencji osobistych i zawodowych oraz stworzenie dla nich wspierającej lokalnej społeczności. Wśród kluczowych celów, jakie stawia sobie Fundacja, są aktywizacja i rozwijanie talentów kobiet, budowanie lokalnych społeczności oraz inspirowanie kobiet do doskonalenia swoich kompetencji.

Poznaj Fundację

Jest przedsiębiorcą od 1999 r. Na początku swojej przedsiębiorczej drogi przez 13 lat, ze spektakularnymi sukcesami, budowała zespół sprzedażowy dla jednego ze szwedzkich koncernów. Zarządzała w nim zespołem 3500 osób.

Zaangażowana społecznie. W 2020 roku powołała do życia Fundację Kobieta Niezależna, której misją jest wspieranie kobiet w rozwoju ich kompetencji osobistych i zawodowych oraz stworzenie dla nich wspierającej lokalnej społeczności.

Jest absolwentką Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching.

Poznaj ofertę

©2022 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?