SZKOLENIE „ZESPÓŁ MARZEŃ”

Przez 13 lat Kamila Rowińska zarządzała zespołem ponad 3500 osób, a nawet po jej odejściu utrzymywał on wysokie wyniki sprzedaży.

Na szkoleniu „Zespół Marzeń” trenerka biznesu przekazuje kluczową wiedzę w budowaniu zespołu. W dotychczasowych edycjach wzięło udział ponad 1200 osób z Polski i z Europy.

Na dwudniowy trening decydują się osoby, które pragną zbudować samodzielny, efektywny zespół. Nie chcą borykać się z problemami w komunikacji, rozpoczynaniem współpracy z niewłaściwymi ludźmi, poczuciem bycia wykorzystywanym i robieniem wszystkiego za innych. Uczestnicy szkolenia czerpią z kilkunastoletniego doświadczenia prowadzenia najskuteczniejszych zespołów sprzedażowych. Jeżeli już teraz zarządzasz ludźmi, jest to dla Ciebie szkolenie OBOWIĄZKOWE. Również, jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy byli wobec Ciebie lojalni i aby dawali z siebie 110%. Zostań najlepszym liderem, jakim możesz się stać i czerp wiedzę od praktyka.

SPRAWDŹ TERMINY I ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SIEBIE!

Wyświetlanie jednego wyniku

©2024 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Regulamin subskrypcji | Wysyłka | Polityka cookies | Zasady prezentowania treści i opinii na stronie

RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1. zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870

Dział Obsługi Ulubionego Klienta
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?