Jak przygotować się do Świąt

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym poznasz sposób na to, jak przygotować się do Świąt na własnych zasadach. 

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Jak przygotować się do Świąt i nie zwariować? << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

Jak przygotować się do Świąt i nie zwariować?

Grudzień to czas wielkich emocji, świątecznej krzątaniny, dla niektórych – również czas przeżyć duchowych i spotkań z rodziną. Dla mnie jest to czas odprężenia i relaksu. Staram się wchodzić w nowy rok z dobrym humorem, a świąteczny czas spędzić przede wszystkim na spotkaniach z najbliższymi i odpoczynku.

Często, gdy dzielę się swoim sposobem spędzanie tego czasu, otrzymuję w odpowiedzi wiadomości pełne goryczy i niezadowolenia. Na pierwszy plan przedostaje się poczucie przemęczenia i alarmujący brak kontroli nad budżetem, związany ze świątecznymi wydatkami. W dzisiejszym odcinku podzielę się swoim sposobem na to, by nie przesadzić w świątecznych przygotowaniach i zadbać o to, co dla nas naprawdę ważne.

W tym odcinku:

► Opowiem Ci o tym, jak w naszej rodzinie spędzamy święta, co jest dla nas ważne i w jaki sposób ustalamy zasady, którymi kierujemy się w tym czasie.

► Wymienię najczęściej popełniane błędy, które potęgują w nas poczucie przemęczenia.

► Zachęcę Cię do zadania sobie pytania: czym są dla mnie Święta?

► Podzielę się sposobem na asertywne odpowiedzi na nieprzychylne komentarze ze strony tych, którym może nie spodobać się Twój pomysł na spędzenie tego czasu.

► Odpowiem na pytanie: jak zadbać o finanse, by nie przekroczyć świątecznego budżetu?

Jestem bardzo ciekawa: jaki jest Twój przepis na spędzenie Świąt po swojemu?

 

 


ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONFERENCJĘ ONLINE!

29. grudnia o godz. 19:30 poprowadzę bezpłatną konferencję online „6 pułapek zarządzania sobą w czasie”! Już teraz zapisz się na stronie: www.produktywnosc.tv/live

Sprawdź, czy wpisujesz poprawny link i potwierdź swój zapis klikając w mail, który dostarczę na Twoją pocztę – dzięki temu potwierdzisz swój udział w wydarzeniu, a ja kilka dni przed konferencją wyślę do Ciebie specjalną KARTĘ PRACY, z którą będziemy wspólnie pracować podczas tego wydarzenia >>> ZAPISUJĘ SIĘ!

 


Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


 

POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW ▶ KLIKNIJ TUTAJ

ZOBACZ POWER PONIEDZIAŁEK “CO WŁYWA NA MOJĄ SKUTECZNOŚĆ?” ▶ KLIKNIJ TUTAJ

POZNAJ SKUTECZNE NARZĘDZIA DO PLANOWANIA  ▶KLIKNIJ TUTAJ


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KOLEJNE NAGRANIA

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

NIE MASZ POMYSŁU NA ŚWIĄTECZNE PREZENTY?

Poznaj 11 fantastycznych Zestawów, które przygotowałam dla Ciebie w tym roku!

Czekają na Ciebie najnowsze Dzienniki Kobiety Niezależnej, Planery, Pomysłowniki i Notatniki RBC, skórzane etui na Planer i na pióro, książki, w tym kobiece i biznesowe bestsellery, filiżanki, pióra kulkowe i wiele więcej!

[SPRAWDŹ ŚWIĄTECZNĄ OFERTĘ]

Jak przygotować się do świąt

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

©2024 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Regulamin subskrypcji | Wysyłka | Polityka cookies | Zasady prezentowania treści i opinii na stronie | Formularz zgłoszeń Treści niedozwolonych i Treści niezgodnych z warunkami korzystania z usług Serwisu

RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1. zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870

Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt kontaktowy e-mail: [email protected] kontakt telefoniczny: +48 790 292 710

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?