Jak zaplanować dzień w związku i w rodzinie

Jak zaplanować dzień w związku i w rodzinie? Na pewno czasem masz ochotę na zmiany w swoim życiu – myślisz o tym, by zacząć uprawiać sport, zapisać się na kurs językowy, a może po prostu chodzić codziennie na spokojne spacery. 

Niestety w praktyce bardzo często się okazuje, że nie znajdujesz na to wszystko czasu. Dlaczego?

W naszym kraju przez pokolenia królował model rodziny oparty na mężczyźnie jako jej głowie, która głównie zarabiała na życie, podczas gdy kobieta przeznaczona była wyłącznie do prac domowych i wychowywania dzieci.

Czasy jednak się zmieniają i model partnerski związku coraz śmielej wkracza w nasze życie. Jest jednak na tym polu jeszcze sporo do zrobienia. Nadal większość kobiet czuje się w związku przytłoczona. Kobiety same biorą na siebie obowiązki wszystkich, niejednokrotnie łączą je z pracą zarobkową. Powielają zakorzenione od pokoleń wzorce.

Jeżeli to wszystko brzmi dla Ciebie znajomo, czujesz się przytłoczona, zmęczona, sfrustrowana? To wiedz, że nie jesteś jedyną osobą w domu, która umie coś zrobić!

Zaangażowanie to nie to samo co męczeństwo!

Angażuj się z miłością, nie tylko do tej bliskiej Ci osoby, lecz również z miłością do siebie. Nie bądź męczennicą, bo poświęcenie, które dajesz, może Cię kosztować dużo zdrowia i sił i nie dać Ci tyle wdzięczności ile oczekujesz w zamian. Oczekuj też tego samego – oczekuj zaangażowania. Nie pomocy od strony partnera/męża czy dzieci. Oczekuj zaangażowania, bo masz prawo na to zaangażowanie liczyć.

Jak zatem zaplanować dzień w związku i w rodzinie, aby każdy znalazł czas dla siebie i mógł realizować swoje potrzeby? Dowiedz się, jakie zmiany musisz wprowadzić w swojej rodzinie, byście mogli lepiej zaplanować dzień i dzielić się obowiązkami.

Zapraszam Cię na krótkie wideo
podczas, którego poruszę kwestę podziału obowiązków i naszego zaangażowania w związek.

Jeżeli jesteś na początku związku, w który zaczynasz się uczuciowo angażować, to właśnie przed Tobą idealny moment, aby ustalić kwestie podziału obowiązków i określić, jaki model rodziny chcesz budować z partnerem oraz w jaki sposób wyobrażacie sobie realizowanie wybranego modelu.

Wolisz czytać? Chcesz móc wrócić w dowolnym momencie do tego co mówiłam. Kliknij w przycisk i pobierz PDF z zapisem tego o czym mówię w nagraniu.

Obiecałam Ci też w wideo plik Excel do pobrania z tabelką. To praktyczne narzędzie, które pomoże Twojej rodzinie w zarządzaniu czasem.

Aby pobrać plik >> kliknij tutaj.

Gwarantuję Ci, że jeśli wykorzystasz moje wskazówki, to zmieni się życie nie tylko Twoje, ale i całej Twojej rodziny!


Bądź na bieżąco z materiałami które dla Ciebie publikuję. Wkrótce kolejne wideo z tej serii.

Klikając poniżej możesz wrócić do wcześniejszych nagrań.

Jak mieć więcej czasu dla siebie?
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

Jak przestać tracić czas w Internecie?
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

©2023 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Zasady prezentowania treści i opinii na stronie

RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 21 lok. 6. zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710 lub +48 577 982 482

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?