marka_osobista

Słyszeliście kiedyś o sobie – że „jesteście solidną firmą”, że można na Was „polegać jak na Zawiszy” albo że „z Wami zawsze wszystko w ciemno”?

Jeśli tak, to gratuluję! Z dużym prawdopodobieństwem macie silną markę osobistą. Jeśli natomiast nie słyszeliście tego typu określeń albo nie tak często jakbyście chcieli, to dziś macie szansę zrobić krok w ich kierunku, robiąc sobie remanent przy kilku przemyśleniach, którymi się z Wami dzielę.

Jesteś tym, co jesz. Jesteś tym, co czytasz. Jesteś sumą garstki osób, z którymi spotykasz się najczęściej. Znacie to? Codzienne nawyki, czynności, relacje i rytuały budują nam życie. W budowaniu i pielęgnacji marki osobistej działa ta sama zasada. Codzienne decyzje, zachowania, sposób komunikacji to są rzeczy, które ją szlifują.

Pojęcie marki osobistej jest z nami zaledwie od 23 lat, ale umówmy się, instytucja marki personalnej była znana już naszym dziadkom.
Można mieć silną markę nie mając konta na Facebooku, ale nie można jej mieć bez zaufania, bez jakości, bez autentyczności i bez spójności. To są moim zdaniem najważniejsze komponenty marki osobistej. To one budują jej filar – reputację.

Facebook czy inne platformy online są świetnym narzędziem do skalowania marki, budowania zasięgu i społeczności. Ale lajki to jeszcze nie silna marka osobista. Ona zaczyna się w domu.

 

Poznaj siebie

Nie ma silnej marki osobistej bez poznania siebie. Bez świadomości swoich ograniczeń, talentów i wartości. Wspaniale, jeśli do tego dojdą cele i misja, a więc to, co nakręca Was do działania i nadaje mu sens. Silne marki osobiste mają taką analizę w małym palcu. Maksymalizują swoje mocne strony i dominujące talenty. Wyostrzają uważność na siebie i na swoje otoczenie, nie przestają się rozwijać i nad sobą pracować.

Silna marka zaczyna się w Tobie. Silna marka to nie jest marka samochodu, jakim jeździsz, długopisu jakim piszesz, to nie tytuł jaki masz przed nazwiskiem ani widok, jaki masz z biura. To są gadżety. Tego, co tak ważne – własna marka – nie oddawajcie na zewnątrz – rzeczom, miejscom, sytuacjom. Budujcie siebie – w sobie!

Dlaczego to takie ważne?

Żyjemy w czasach – a obecna pandemia Covid-19 dobitnie to podkreśliła – w których marki osobiste są najskuteczniejszą tarczą antykryzysową opartą na jasnych zasadach.

Wiele firm przetrwało tylko dlatego, że stoi za nimi silna marka osobista.
Wiele firm przetrwało tylko dlatego, że wsparła ich silna marka osobista.
Wiele firm przetrwało tylko dlatego, że wzmocniło zaangażowanie i komunikację opartą na silnej marce osobistej.

Silne marki osobiste są dziś blue chipami. Ich wartość będzie szybowała w górę. Chcesz w coś zainwestować? Zainwestuj w blue chipa albo w to, żeby do nich dołączyć!

Projekt na całe życie

Marka osobista jest jak PESEL – przypisana do Twojego imienia i nazwiska. Nie da się jej zmienić. To jest projekt, którym zarządzasz do końca życia. Dziwi mnie jak wiele osób pracując dla kogoś na etacie czy na kontrakcie – przesiada się z własnej marki i przyjmuje chrzest, po którym magia logo odbiera im wartości, racjonalne myślenie i instynkt samozachowawczy. Przenosi ich w złudną krainę nieśmiertelności zawodowej, która jakże często okazuje się przystankiem, z którego wraca się jak po upadku z wielkiego konia….

Wiesz po czym poznaje się silne marki osobiste?

Po tym, że zmieniając pracę, przechodząc na swoje czy idąc do innego biznesu – po pierwsze mają się do kogo odezwać zawodowo, po drugie ciągną za sobą innych ludzi, po trzecie ludzie sami się do nich odzywają kiedy widzą, że teraz będą robić coś innego.

To jest efekt spełnionej obietnicy, a silna marka jest spełnioną obietnicą.

Prawie!

I na koniec. Pamiętajcie, że prawie robi wielką różnicę. Znacie to uczucie, kiedy testujecie pizzę z nowego miejsca – i po pierwszym kawałku stwierdzacie – „prawie jak nasza ulubiona margherita, ale trochę jej jednak brakuje”. Tak samo działa to w przypadku ludzi. Idziecie na warsztat z asertywności, a tam zamiast Kamili Rowińskiej jest inny trener, którego nie znacie. Po prelekcji stwierdzacie – „trafił do mnie prawie tak jak Kamila, ale jednak do Kamili to mu trochę brakuje”. Silna marka osobista występują po słowie „prawie jak”… Życzę Wam, żebyście tak budowali swoje marki personalne, żeby one występowały zawsze po słowie – prawie.

 

Joanna Stopyra

Joanna Stopyra-Fiedorowicz, konsultantka PR, od 10 lat pracuje z przedsiębiorcami, których wspiera w działaniach z zakresu Public Relations. Swoje życie zawodowe ułożyła tak, że dominują w nim kobiety.

Jako jedna z pierwszych i nielicznych w Polsce wyspecjalizowała się w Personal PR kobiet i komunikacji do kobiet.

Założyła Women Power Media – pierwszy w Polsce portal poświęcony womenomics – wpływowi kobiet na biznes, gospodarkę i społeczeństwo.

Jeśli spodobał Ci się artykuł Joanny to koniecznie zobacz jej wystąpienie wygłoszone podczas rozdania nagród w konkursie Po sukces z Rowińską pt: PR w czasach selfie. Podczas 45 minut Joanna:

 • Obali kilka mitów jak postrzegany jest PR.

 • Przedstawi Ci 5 determinant dobrego PRu.

 • Opowie w jaki sposób PR pracuje na markę osobistą.

 • Wyjaśni co tę markę osobistą tworzy.

 • Przybliży Ci korzyści wynikające z silnej marki osobistej.

 • Zachęci Ci do zrobienia testu, dzięki któremu sprawdzisz swoją gotowość na dobry PR (8 pytań sprawdzających).

 • Na koniec odkryje przed Tobą koło działań PR.


Idź za ciosem i zobacz również Power Poniedziałek, w którym opowiadam o największym błędzie jaki popełniłam budując zespół.

1 146 komentarzy
 1. Jagoda Łączna

  Myślę, że marka osobista to ja, to my, to co sprawia, że ludzie chcą do nas wracać.
  Wydaje mi się, że roztaczam wokół siebie ciepłą, przyjemną aurę dzięki czemu ludzie mnie lubią, chcą ze mną rozmawiać, spędzać czas.
  Marka osobista, które do mnie przemawiają to Maffashion. Normalna dziewczyna, która zainteresowanie modą przerobiła w sposób na życie i miliony obserwujących w socialmediach. Jednocześnie nadal jest kobietą taką jak ja.

 2. ANIA

  1. Silna marka = zaufanie = reputacja
  Marka zaczyna się w domu -> poznaj siebie
  Marka maksymalizuje mocne strony o i dominujące talenty
  Marka to projekt zarządzany przez całe życie
  Silna Marka to spełniona obietnica
  2. Marki, których komunikacja najbardziej mi odpowiada to :
  Martyna Wojciechowska – powody, dla których ludzie chcą ją obserwować to: odwaga, wychodzenie ze strefy komfortu, otwartość na świat, ciekawość ludzi, pokonywanie przeszkód i własnych ograniczeń, ciekawość
  Kamila Rowińska – ludzie obserwują bo pokazuje drogę od „zero to hero”, wyzwala energię, wzmacnia poczucie własnej wartości, skuteczność w działaniu, konsekwencja, rzetelność

 3. Iwona

  Marka osobista w moim odczuciu to przede wszystkim spójność. Bez tego jesteśmy niewiarygodni, mówiąc kolokwialnie „coś w nas nie gra”. I to doskonale odbiera nasze otoczenie, zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym.
  Wynoszę z 1szego modułu kilka ważnych spostrzeżeń, ale jedno jest szczególnie istotne: budując markę osobistą trzeba zadbać o konsekwencję podejmowanych działań oraz ich strategię.
  Bez tego pogrążymy się w chaosie i z pewnością nie będziemy odbierani jako spójne i profesjonalne osoby.
  Marka osobista, którą wybieram, to Janina Ochojska: mimo swojej niepełnosprawności, która mogłaby być wielokrotnie wykorzystana, konsekwentnie, nienachalnie, kulturalnie pomaga i upomina się o tych, których głos nie zostałby usłyszany.

 4. Oliwia Klimas

  Jakie ja wnioski wyciągam? MARKA OSOBISTA TO MY! Ona jest na całe życie, nie można nagle jej zmienić bo nam się znudziła. Jak nas widzą tak nas piszą. Za to, żeby marka osobista była naprawdę silna musimy bardzo dobrze poznać siebie, poznać swoje talenty, hobby, ograniczenia. Przerabiam właśnie moduł 1 kursu i jestem naprawdę zachwycona kursem!

 5. Oliwia

  Jakie ja wyciągam wnioski? Przede wszystkim, żeby moja marka osobista była silna muszę poznać siebie! Poznać swoje talenty, ograniczenia, hobby. Drugim ważnym moim zdaniem wnioskiem jest fakt, że marka osobista JEST NA CAŁE ŻYCIE nie możemy jej zmienić jak nam się znudzi. Tak jak to mówią jak Cię widzą tak Cię piszą.

 6. Arleta

  Po przeczytaniu artykułu uświadomiłam sobie, że budowanie marki osobistej może być bardzo łatwe albo bardzo trudne. Łatwiej będzie mi zbudować moją markę osobistą, jeśli odpowiem sobie na pytania jakie są moje wartości, jakim obszarem chcę się zająć, jaką wiedzą chcę się dzielić z ludźmi, jaki wybieram sposób komunikowania się, czy do filmików i zdjęć będę ubierała się elegancko czy też nie oraz czy będę sobie robiła piękny makijaż czy zwykły, codzienny albo będę się pokazywała bez makijażu. Jak odpowiem sobie na te i wiele innych pytań, które mogą być istotne z punktu widzenia mojej marki osobistej, należy jedynie trzymać się tego, co ustaliłam. Jeśli nie będziemy zbaczać z tej drogi, budowanie marki osobistej będzie naturalnym procesem i nie będzie to dla nas takie trudne.
  Z drugiej strony, jeśli zaczniemy już działać w mediach społecznościowych bez głębszej analizy tego jaką marką osobistą chcielibyśmy być, może nam być bardzo ciężko w przyszłości zmienić nasz wizerunek i odklepić wszystkie „łatki”, które sami sobie przypieliśmy.
  Kolejny wniosek, jaki mi się nasunął to taki, że nigdy nie zbudujemy dobrej marki osobistej, jeśli nie będziemy autentyczni. Aby ludzie nam zaufali oraz aby nasz kanał nie był popularny jedynie przez krótki czas, musimy się utożsamiać z tym co mówimy i robimy. Nie da się na dłuższą metę udawać, a publika wychwyci nasz brak autemntyczności szybciej niz nam się wydaje i wtedy jesteśmy już przegrani.
  Moje dwie top marki osobiste, to:
  Ewa Chodakowska: 1. autentyczna, nie udaje kogoś kim nie jest, nie boi pokazać się bez makijażu 2. jest „normalna”, pokazuje normalne życie, nie gwiazdorzy 3. jest blisko „zwykłych” Polek, utożsamia się z nimi i ich problemami, porusza ważne problemy dotyczące kobiet 4. nawołuje so wspierania się, wzajemnej pomocy, przeciwstawia się hejtowi 5. nawołuje do zdrowego stylu życia, udowodniła milionom polek, że da się zmienić styl życia, motywuje poprzez wstawianie zdjęć metamorfoz, publikację „Fajterek”

  Anna Lewandowska 1. mimo bogatego i sławnego męża nie spoczywa na laurach 2. pracowita, silna, niezależna kobieta 3. pokazuje zdrowy styl życia, jednak w odróżneniu od Ewy Chodakowskiej, jej produkty są znacznie droższe i mnie dostępne dla „przeciętnej” Polki 4. wspiera Polki i daje im siłę poprzez poruszanie ważnych tematów oraz problemów, jakie spotykają kobiety 5. pokazuje swoim odbiorcom wartości rodzinne, jak należy wspierać swoich najbliższych

 7. Mari

  Witam,
  jestem pod bardzo dużym wrażeniem kursu, ja jestem opiekunem

 8. Weronika

  Właśnie przerobiłam pierwszy moduł szkolenia i nie mogę się doczekać następnych :) Żeby móc pracować nad swoją marką osobistą trzeba na prawdę dobrze poznać i zrozumieć siebie, żeby być spójnym, a nie kreować się ciągle na różne osoby. Zbudowanie silnej marki jest podstawą w osiąganiu dalszych sukcesów i towarzyszy nam całe życie.

 9. Alicja

  Każdy jest jakąś marką, grunt to wydobyć jej podstawę i dalej nad tym pracować.
  Wybieram dwie marki: Martyna Wojciechowska za autentyczność, działanie, i Qczaj za pomysłowość i poczucie humoru w dążeniu do celu.

 10. Hanna

  witam ,marka osobista dla mnie to moje mocne strony i moje talenty. To budowanie siebie w sobie. Bez zaufania ,bez jakości , bez autentyczności i bez spójności nie zbudujesz mocnej marki osobistej.

 11. Agnieszka

  Marka osobista to coś co towarzyszy mi od bardzo dawna, bo od momentu kiedy rozpoczęłam pracę. Zawsze powtarzałam, że pracuję na opinię firmy w której pracuję ale przede wszystkim na swoją. Pracę rozpoczęłam w czasach kiedy o IG i FB nikt jeszcze nie słyszał. Cudowne, bardzo budujące i jednocześnie mega motywujące dla mnie było i jest słyszeć o sobie opinię od klientów i współpracowników że jestem porządną, profesjonalna i rzetelna firmą, do tego z pozytywną energią. Dziś pomimo, że czasy zdecydowanie się zmieniły to te same wartości są nadal dla mnie ważne. Wartości, które pozwoliły mi zbudować mój biznesowy wizerunek i awansować w pracy etatowej. Natomiast przedstawienie się i zbudowanie mojej marki osobistej w socjal mediach (gdzie brakuje mi osobistych relacji) jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Dlatego cieszę się z możliwości uczestniczenia w tym kursie i liczę na to że uda mi się zrobić duży krok naprzód i zmierzyć się z nowym wyzwaniem.
  2 marki które wybieram to:
  Mama ginekolog – ludziom odpowiada jej styl, bo to normalna mama taka sama jakich miliony choć ta ma im coś ciekawego do powiedzenia i pokazania, lubią ją za zdjęcia, za ciepło które bije z jej fotek za emocje i swobodny język
  Kamila Rowińska – z nią utożsamiają się ludzie, ambitni którym zawsze jest mało, chcący się dokształcać, szkolić swój warsztat, uczyć się płynnie mówić, którzy chcą być profesjonalistami w tym co robią, lubią ładnie wyglądać, dbają o siebie, lubią się otaczać ładnymi rzeczami

 12. Justyna

  Pierwszy moduł szkolenia pokazał mi jak wiele popełniam błędów w swoich działaniach w sieci. Chociaż tworzę swój biznes już ładnych kilka lat to on rzeczywiście przeniósł się dość mocno w świat online co było do przewidzenia. Muszę wyciągnąć z tego szkolenia jak najwięcej żeby poprawić swoje relacje głównie ze sobą co później pomoże mi na zewnątrz.
  W internecie nic nie ginie a to co publikuje świadczy o nas.
  Często używam porównań PRAWIE…
  a chciałabym być po prawie :)

 13. Daria J.

  Marka osobista to prawdziwe ja.
  Nie można budować jej na innych przekonaniach niż sami wyznajemy. Jeśli pracujemy pod inna marką, nie uda nam się zbudować swojego własnego, silnego wizerunku. Nie uda nam się zbudować lojalności klienta, który pójdzie z nami przez „ogień”. Szczerość z samym sobą to podstawa.

 14. Anna

  Witam!
  Po pierwszym module już jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że zaczęłam to szkolenie. Będę polecać innym.Wracając do zadania:
  Marka osobista i moje wnioski z artykułu:
  1.Buduj siebie w sobie – spodobało mi się to sformułowanie. Moja marka osobista zaczyna się we mnie, od pracy nad sobą!
  2. Silna marka osobista jest po słowie „prawie jak…”Ale najważniejsze dla mnie jest to, że trzeba pozostać sobą ze swoimi wyznawanymi wartościami, zasadami i przekonaniami.
  Wybieram następujące 2 marki osobiste:
  Ewę Chodakowską, która jest dla mnie uosobieniem osoby niesamowicie ciepłej, potrafiącej przemówić do każdego z osobna indywidualnie. Wzmacnia poprzez swój styl przekazu kruche osobowości do podjęcia pracy nie tylko nad swoją sylwetką , ale również zmianą stylu życia! Daje odczuć, że jesteś ważna i wartościowa.tworzy atmosferę zaufania do jej metod pracy nad sobą!
  Q-czaj z kolei to niesamowicie otwarty człowiek, który wiele przeszedł i pokazał jak dużo można osiągnąć ciężką pracą. Charyzmatyczny poprzez żart. Pozwala być sobą, niezależnie od tego czy jesteś mamą świeżo upieczoną w różnym wieku czy młodą, która chce zadbać o swoje zdrowie poprzez ruch. podoba mi się, że podaje sposoby ćwiczeń w różnych miejscach i przy użyciu tego co nas w danej chwili otacza.reasumując prosty przekaz z prostymi rozwiązaniami.

 15. Joanna

  Witam, kurs zaczynam od początku, ponieważ oczywiście na początku nie wydrukowałem zeszytu..
  Cieszę się że jest taka mozliwosc.
  Wiele rzeczy się już dowiedziałam i potwierdzam, że tak jest.
  Marka osobistą jest odpowiedzią na nasze skryte marzenia.
  Marka osobista jest jak PESEL
  świetne określenie jest przypisana do mnie, mojego imienia i nazwiska.
  Wszystko składa się na moja markę osobistą.

 16. Anna

  Witam!
  Jestem bardzo usatysfakcjonowana pierwszym modułem i ciesze się, że zaczęłam to szkolenie.

  Marka osobista- dla mnie najważniejsze hasło to buduj siebie w sobie czyli silna marka osobista zaczyna się we mnie!
  Silna marka osobista jest po słowie ” prawie jak….” Trzeba pozostać sobą ze swoimi wartościami, zasadami, przekonaniami.
  Marki, które wybieram!
  Q- czaj
  Przede wszystkim to co osiągnął wiąże się z ciężka pracą i konsekwencją. Prosty przekaz z prostymi rozwiązaniami. Charyzmatyczny poprzez żart. Niesamowicie otwarty. Pozwala ci być sobą, niezależnie czy jesteś mamą w różnym wieku czy młodą dziewczyną. Potrafi zmotywować każdą z nas i co ciekawe niezależnie w jakim miejscu jesteś wszędzie możesz ćwiczyć i zadbać o siebie!

  Ewa Chodakowska to osoba, która przemawia do każdego , tak jakby indywidualnie. Wzmacnia kruche osobowości. Daje odczuć, że jesteś ważna i wartościowa. jest pozytywna i ciepła, zaraża ciepłem i pozytywną energią. Daje poczucie, że warto jej zaufać!

 17. Anna

  Witam!
  Jestem bardzo usatysfakcjonowana pierwszym modułem i ciesze się, że zaczęłam to szkolenie.

  Marka osobista- dla mnie najważniejsze hasło to buduj siebie w sobie czyli silna marka osobista zaczyna się we mnie!
  Silna marka osobista jest po słowie ” prawie jak….” Trzeba pozostać sobą ze swoimi wartościami, zasadami, przekonaniami.
  Marki, które wybieram!
  ewa Chodakowska to osoba, która przemawia do każdego , tak jakby indywidualnie. Wzmacnia kruche osobowości. Daje odczuć, że jesteś ważna i wartościowa. jest pozytywna i ciepła, zaraża ciepłem i pozytywną energią. Daje poczucie, że warto jej zaufać!
  Q- czaj
  Przede wszystkim to co osiągnął wiąże się z ciężka pracą i konsekwencją. Prosty przekaz z prostymi rozwiązaniami. Charyzmatyczny poprzez żart. Niesamowicie otwarty. Pozwala ci być sobą, niezależnie czy jesteś mamą w różnym wieku czy młodą dziewczyną. Potrafi zmotywować każdą z nas i co ciekawe niezależnie w jakim miejscu jesteś wszędzie możesz ćwiczyć i zadbać o siebie!

 18. Agnieszka Jaskólska

  Swoją markę osobistą buduję od ponad 12 lat. Często słyszę, że jestem „solidną firmą”, że „ze mną to można zegarki ustawiać” i że „tego co mi Pani powiedziała na temat diety nikt wcześniej mi nie powiedział”. Kiedy zaczynałam pracę, wkładałam w to po prostu całą swoją energię, serce i wiedzę, z roku na rok starałam się doskonalić w swoim zawodzie. Jednak hasło „marka osobista” przyszło jakoś tak naturalnie, samo, z czasem – jako wynik moich codziennych systematycznych działań. Działam wg zasady „małych kroków”, ciągłego doskonalenia, wprowadzania małych zmian po to, aby z czasem osiągnąć bardzo wiele zarówno w odniesieniu do diety/stanu zdrowia jak i formy fizycznej. Zasady te stosuję zarówno sama od lat jak i pokazuję tę drogę moim podopiecznym. Wg mnie w budowaniu marki ważna jest: spójność, autentyczność, działanie z pasją, sposób komunikowania się oraz konsekwencja.

 19. Magdalena Świder

  Jako uczestnik kursu Pani Kamili, wyciągnęłam kilka wniosków dla siebie:
  Przede wszystkim cieszę się, że i tuicyjnie od lat staram się budować swoją markę osobistą, bo dostrzegłam jej wartość w moim biznesie.
  Co nowego?
  Maksymalizuj swoje mocne strony i dominujące talenty.
  Silna marka osobista =przetrwanie w trudnych czasach.
  Biorę to dla siebie.
  Dziękuję!

 20. Monika

  Marka osobista to wartości, które reprezentujemy swoim życiem. To jacy jesteśmy, czym się kierujemy, czy można na nas polegać. Czy to co mówimy pokrywa się z tym, co robimy? Czy jesteśmy spójni „w zeznaniach” ? To nasze zalety i wady czyli my w całej swojej postaci.

  Wybrałam markę Martyny Wojciechowskiej ponieważ prezentuje się jako kobieta odważna, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Do tego jawi się jako osoba otwarta i niosąca pozytywną energię .

 21. Roxi

  Szczerość i prawdziwość zawsze na topie 💚

 22. Roxi

  Szczerość i prawdziwość zawsze wygrywa 💚

 23. Karolina Ornat

  Do niedawna, przez 20 lat pracowałam w firmie handlowej, i to nad jej dobrym wizerunkiem pracowaliśmy. Teraz pracuję tylko nad swoją marką osobistą, i jest to dla mnie fascynujące, odkrywcze i zaskakujące.

 24. Ilona

  Marka osobista to my sami. Pracujemy na to latami i warto pilnować się swoich wartości, przekonań i norm. To trudne zadanie, ale przynosi efekty na całe życie prywatne i zawodowe…. Dziękuję Wam za te treści, ponieważ dodają one wiary w siebie i w możliwości nauczenia się nowych rzeczy.

 25. Magdalena

  Witam,

  jest mi niezmiernie miło że mogę uczestniczyć w szkoleniu.

  Marka osobista

  po obejrzeniu pierwszego modułu ze szkolenia o marce odobistej wiem już że nad marką osobistą trzeba pracować ścicle ze swoimi przekonaniami, zgodnie z własnym JA, własciwie względem wzorów naszej osobowości. Prezentować swoją markę w dzisiejszym świecie nie jest łatwo gdyż dookola nas jest dużo pokus które mogą zepsuć nam to na co pracujemy .

  dwie marki ktore wybieram to:

  – Ewa Chodakowska- miałam przyjemność wraz z Ewą zmieniać swoja sylwetkę poprzez diety ktore sprzedaje ale również jej treningi. Była to niesamowita przygoda do której często wracam . Ludzie wybierają Ewe ponieważ jest autentyczna , jest silną kobietą , jej przekaz to – walcz o siebie a ja ci w tym pomogę. Ewa jest pozytywną osobą trafia do każdego kto chce się zmienić i rozpocząć nowe lepsze życie. Ludzie ufają jej i jej energi którą przekazuje .

  Qczaj
  Osoby, ktore obserwują go uważam, że tak jak on mają dystans do siebie . Najpierw w głowie zostają jego żarty , obserwacje , śmiesznie przedstawianie rzeczywistości a potem to jaki jest silny ,konsekwentyny, motywujący do ciczeń i pracy nad sobą.
  Odbiorcy Qczaja biorą przykład z jego osoby, któremu udało się ciężką pracą osiągnąc sukces i jednocześnie być przy tym naturalnym i od a do z być sobą .

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?