Jak uwierzyć w siebie? Kamila Rowińska

Wewnętrzna siła i wiara w siebie są jak paliwo w samochodzie. Bez niego nie pojedziesz. Możesz jeszcze auto pchać, aby je rozpędzić i próbować na chwilę do niego wskoczyć. 

W pewnym momencie opadniesz jednak z sił… Zresztą takie działanie jest bez sensu…

Tak właśnie dzieje się z Tobą. Jeśli brakuje Ci mocy, paliwa, siły napędowej. Czujesz, że więcej nie dasz rady. W myślach przewijają się co rusz tylko słowa piosenki niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam.

Jeśli Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie praktycznie nie istnieją, to nie masz siły sprawczej. Ostatecznie najczęściej godzisz się na codzienność i realizowanie cudzego planu. Bylejakość, nielubiana praca, kolejna kłótnia w domu, comiesięczne odliczanie czy wystarczy do kolejnej wypłaty… Podwijasz rękawy i robisz coś – bo musisz!

A gdybyś robiła, to co chcesz, a nie to co musisz?

Znasz to powiedzenie Siła jest kobietą? Jak uważasz – prawda to czy fałsz?
Co widzisz, słysząc Siła jest kobietą? Co najbardziej z tych słów do Ciebie trafia? Czy słowo „siła” utożsamiasz z bardzo silnym mężczyzną? A może słowo „kobieta”, kojarzysz z cichą, wątłą i delikatną istotą?

Na ten cytat być może często trafiasz. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Podpisać się pod nim obiema rękami albo odwrócić ostentacyjnie na pięcie. Realizować go codziennie z uporem lub traktować jako nieosiągalne marzenie.

To, co kojarzy Ci się w pierwszej chwili z tym hasłem, to Twoje przekonania. Przekonania wyrosłe na gruncie rodzinnym, wyniesione z domu, ze środowiska, w którym dorastałaś lub przebywasz aktualnie.

Jeśli zapytam się Ciebie teraz, jaka jesteś? Czy pewność siebie to Twoja mocna strona? Opowiesz mi, jak spełniasz marzenia i realizujesz swój plan na życie? Czy Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie niosą Cię jak na skrzydłach? Chciałabym usłyszeć: Tak, Kamila! Spełniam się i robię to, co chcę!

A tymczasem…

…spodziewam się TEJ poniższej odpowiedzi.

Prawdopodobnie powiesz mi: mam teraz trudny moment w życiu. Tak naprawdę, to on już trwa tygodnie i miesiące. Czuję się jakbym była na równi pochyłej. Czuję, że wszystko, zamiast się rozwiązywać, zapętla się jeszcze bardziej.

Powodów powyższej sytuacji może być wiele:

 • niedawno zakończony związek,

 • a może rozważasz jego zakończenie,

 • problemy finansowe bądź biznesowe,

 • konfliktowe sytuacje w pracy,

 • bezradność, przemęczenie, brak czasu,

 • problemy zdrowotne,

 • dołująca sytuacja rodzinna itd.

I być może teraz myślisz, że siła kojarzy Ci się z tym, że jej po prostu już nie masz. Nie masz siły do walki, do zmiany, do rozwoju, do podjęcia decyzji. Na podejmowane próby zmian od najbliższych słyszysz np., że Twój pomysł nie ma sensu, że ten projekt nie wypali, że jesteś za stara lub za młoda, że powinnaś się cieszyć z tego co masz, że taka jest Twoja rola i nie odwracaj porządku do góry nogami itp.

Chcę Ci powiedzieć, że to wszystko są ich przekonania o Tobie. Prawda o Tobie jest inna. Tę prawdę znasz i czujesz tylko Ty sama. Pozwól jej się tylko uzewnętrznić, bez względu na to co słyszysz z zewnątrz. Uwierz mi, że w Tobie drzemie wewnętrzna siła i wiara w siebie, która pozwoli Ci zdobywać świat!

Skąd to wiem? Bo tego doświadczyłam.

Byłam w takiej sytuacji. Miałam w swoim życiu testy, które przyszły znienacka (jak zwykle) i w najmniej odpowiedniej chwili. Opowiem Ci o nich za chwilę.

W życiu nie chodzi jednak o to, aby licytować się, kto miał gorzej czy trudniej. Ile ciosów dostaliśmy i które były mocniejsze. Chodzi o to, jak podchodzimy do naszych życiowych testów. Czy nasza wewnętrzna siła i wiara w siebie wzrasta dzięki tym próbom?

Przeżyłam w swoim życiu Dom Dziecka, śmierć rodziców, zerwanie ze mną kontraktu, gdy zaszłam w ciążę, guzy piersi, rozwód. Gdy wchodziłam w dorosłość nie miałam wsparcia finansowego ze strony rodziny, nie dostałam też spadku, mieszkania, auta itp.

Sama nauczyłam się być sprawcza.

Działać i iść w tym kierunku, który sama sobie obiorę. Chciałam decydować o moim życiu. Nie chciałam, aby ono mi się przytrafiało. Po moich doświadczeniach wiedziałam jakiego życia z całą pewnością nie chce. Konkretnie określiłam jakie życie chcę wieść i zabrałam się do działania. Wiedziałam, że kluczem do sukcesu jest moja wewnętrzna siła i wiara w siebie.

Czy było łatwo? Czy się bałam?

Nie było łatwo i oczywiście, że miałam na początku obawy. Byłam sama. Nikt mnie nie trzymał za rękę, nie prowadził mnie bezpieczną i prostą drogą. Wszystko też wymagało czasu.

Natomiast przechodząc cały ten proces, doświadczyłam na sobie różnych sytuacji, przeżyć i emocji. To był czas, w którym się wiele nauczyłam. Tę wiedzę mogłam w kolejnych latach – gdy byłam już coachem – wdrażać u moich klientów. Każdego dnia widziałam, jak im to doskonale pomaga. Dzisiaj dzielę się moim doświadczeniem z Tobą.

Poznaj 7 kroków, dzięki którym Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie urosną!

Uważaj tylko na jedno – to jest naprawdę skuteczna metoda, która przynosi efekty! Zrób ją tak, jak o to proszę, ale tylko wtedy, jeśli naprawdę chcesz zmienić swoją codzienność :) Jeśli chcesz poczuć moc sprawczą, pewność siebie i doświadczyć swojej wewnętrznej siły!

Poniżej znajduje się wideo, które nagrałam specjalnie dla Ciebie. To bardzo wartościowy materiał, więc zarezerwuj sobie godzinę na zapoznanie się z nim. Przeznacz czas, który poświęcisz tylko sobie i swojemu rozwojowi. Podejmij tę próbę, podczas której Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie mogą zacząć wzrastać.

Jeśli ten materiał Ci pomógł, zainspirował, zmotywował do działania, czujesz, że jest wartościowy – udostępnij go swoim znajomym. Zależy mi bardzo na tym, aby wartościowe treści wypełniały przestrzeń internetową i aby jak najwięcej osób miało do nich dostęp.

Na koniec mam dla Ciebie niespodziankę – bonusowe wideo!

Mam dla Ciebie prezent! Chcesz otrzymać dodatkowe, bonusowe wideo, aby jeszcze bardziej wzmocnić to, o czym mówiłam przed chwilą w nagraniu? Dzięki niemu przeprowadzisz ćwiczenie coachingowe, dzięki któremu spojrzysz na obszary Twojego życia z lotu ptaka. To pomoże Ci ustalić priorytety i plan działania. Innymi słowy dowiesz się, od którego obszaru powinnaś zacząć działania.

Jak otrzymać bonusowe nagranie?

 1. wyciągnij 2 ważne lekcje z powyższego wideo;

 2. napisz je w komentarzu tutaj na blogu (poniżej);

 3. podaj swój adres e-mail – sprawdź czy nie ma w nim literówek!

 4. otrzymasz ode mnie e-mail z dostępem do wideo – sprawdź swoją skrzynkę, zobacz także do folderu ze spamem lub ofertami.

 

Dziękuję, że rozwijasz się ze mną!

Koniecznie zobacz pozostałe nagrania z tej serii: 

Jak odkryć wewnętrzną siłę i uwierzyć w siebie?
– Kliknij Tutaj (wideo + wersja tekstowa)

Jak pokonać strach przed działaniem?
– wkrótce –

Jak przestać się przejmować tym, co pomyślą sobie inni?
– wkrótce –

Jak kobiety wpadają w kłopoty finansowe?
– wkrótce –

2 120 komentarzy
 1. Basia

  Dziękuję za video. Biorę ze sobą:między innyni: wytyczanie małych celów i cieszenie się nimi., działanie, inwestowanie w siebie. Dzięki.

 2. Elżbieta

  Najważniejsze dla mnie lekcje z tego video:
  1. Zacząć zwiększać swoje kompetencje (zanim młodsi mnie wygryzą :))
  2. Rozpisywać duże projekty na cele krótkoterminowe, żeby móc zabrać się do pracy.
  Dziękuję!

 3. Julia

  1- Pogodzenie się z przeszłością
  2 – Zakończenie toksycznych związków
  Pozdrawiam serdecznie ;)

 4. Monika

  Super szkolenie 😀w ostatnim czasie sporo się szkole. Niby było to mówione między wierszami co Ty Kamila, ale nie tak konkretnie i sprecyzowanie.
  Cel dla mnie to dziennik sukcesów i przestanie myśleć co inni powiedzą.

 5. Agnieszka

  1) Podnoś swoje kompetencje
  2) Wyznaczaj cele krótkoterminowe
  Dzięki

 6. Anna

  2 lekcje dla mnie: zakończ toksyczne relacje i nagradzaj się za małe sukcesy :-)

 7. Agata

  1.Bez działania nie bedzie efektow.
  2.Wyznaczaj cele, zacznij od małych, krótkoterminowych.

 8. Joanna

  Nie wiem już poprzez jaki filmik Kamilo trafiłam na powyższy, ale dziękuję Ci bardzo za niego Będę do niego wracać, jak tylko nadejdą chwile zwątpienia.
  2 lekcje dla mnie:
  – nie mogę wciąż być taką szarą myszką i bać się życia, bać się ludzi, mimo iż jestem wartościową kobietą i to inni mają czego mi zazdrościć, a do tej pory to ja oglądałam się wciąż na innych i zazdrościłam im wszystkiego. Muszę wziąć życie w swoje ręce, poczuć tę sprawczość i przeć do przodu! Zwłaszcza że mam wielkie szanse na zdobycie nowej, lepiej płatnej pracy i nie chcę siebie zawieść.
  – muszę pracować nad samoakceptacją, zwiększać poczucie własnej wartości i wiarę w swoje możliwości. Mogę to osiągnąć poprzez zwiększenie moich kompetencji, tj. nauczenie się płynnie rozmawiać w obcym języku, bo będzie mi to potrzebne w nowej pracy. Dzięki temu będę bardziej pewna siebie i uwierzę w to, że mam tę moc, że umiem działać, a nie tylko się przyglądać.

 9. Joanna

  Nie wiem już poprzez jaki filmik Kamilo trafiłam na powyższy, ale dziękuję Ci bardzo za niego Będę do niego wracać, jak tylko nadejdą chwile zwątpienia.
  2 ważne lekcje dla mnie:
  – nie mogę wciąż być taką szarą myszką i bać się życia, bać się ludzi, mimo iż jestem wartościową kobietą i to inni mają czego mi zazdrościć, a do tej pory to ja oglądałam się wciąż na innych i zazdrościłam im wszystkiego. Muszę wziąć życie w swoje ręce, poczuć tę sprawczość i przeć do przodu! Zwłaszcza że mam wielkie szanse na zdobycie nowej, lepiej płatnej pracy i nie chcę siebie zawieść.
  – muszę pracować nad samoakceptacją, zwiększać poczucie własnej wartości i wiarę w swoje możliwości. Mogę to osiągnąć poprzez zwiększenie moich kompetencji, tj. nauczenie się płynnie rozmawiać w obcym języku, bo będzie mi to potrzebne w nowej pracy. Dzięki temu będę bardziej pewna siebie i uwierzę w to, że mam tę moc, że umiem działać, a nie tylko się przyglądać.

 10. Katarzyna

  Dziękuję za wszystkie lekcje, z których mogę czerpać wiedzę i rozwijać się. Dwa priorytety: zrobić listę osiągnięć i wytyczyć cele krótkoterminowe.
  Pozdrawiam serdecznie.

 11. Emilia

  Praca nad sobą i wiara w siebie wymagają systematyczności

  Kluczowe jest rowniez zostawienie przeszłości za sobą. Bez tego ani rusz. Ale trzeba uzbroić się w cierpliwość bo to trudne

  Super webinar. Dziękuję za inspirację

 12. Emilia

  Praca nad sobą i wiara w siebie wymagają systematyczności

  Kluczowe jest rowniez zostawienie przeszłości za sobą. Bez tego ani rusz. Ale trzeba uzbroić się w cierpliwość bo to trudne

 13. Agnieszka

  1.Lista moich sukcesów! W trakcie słuchania nagrania wyszła mi całkiem spora! Na te rzeczy które robię bardzo dobrze, zawsze patrzyłam w ten sposób; po prostu tak mam i już. Dziś uswiadomilaś mi, że włożyłam w nie sporo wysiłku.
  2. Wiesz czy robisz !

 14. Ala

  -największy wpływ na swoje życie masz Ty sama
  -zacznij wprowadzać teorię w swoje życie poprzez działanie

 15. Natalia

  Najważniejsze wnioski dla mnie:
  1) albo wiesz albo działasz. Czas na działanie, a nie na kolekcjonowanie wiedzy.
  2) celebrowanie sukcesów, nawet tych najmniejszych, jest ważne, a tego właśnie nie robiłam

 16. Justyna

  Wiesz czy robisz? Zacznij działać!
  Dziekuję

 17. Izabela

  1) Celebrowanie sukcesów I zapisywanie ich codziennie w zeszycie sukcesów :)
  2) Odkrycie własnych mocnych stron i ciagle i wzmacnianie/ rozwój

 18. Dorota

  1. Zaakceptowac swoja przeszlosc. Pogodzic sie z tym co bylo
  2. Popracowac nad mocnymi stonami
  3. Zakonczyc toksyczne relacje

  • Anna

   Moje 2 lekcje
   – wziąć odpowiedzialność za swoje życie
   – karmić się sukcesami zamiast babrać w porażkach

 19. Marta

  – koniec z toksycznymi relacjami ! ;
  – idź do przodu (akceptacja przeszłości, zaprzestanie myślenia o tym co złe);
  – przejmij odpowiedzialność za to co robisz, mówisz, za to jak żyjesz :)

  Kamila, dziękuję za to co robisz , zwłaszcza dla nas – kobiet :)

 20. Adriana

  Pogodzić się, zaakceptować, że to co było, to już było i nie da sie tego zmienić. A żeby było lepiej trzeba działać, a nie czekać, że coś samo sie wydarzy.

 21. Iwona

  – zaakceptuj swoją przeszłość, idź do przodu, nie rozpamiętuj złych chwil, przejmij odpowiedzialność za swoje czyny, za swoje życie
  – skup się na swoich mocnych stronach, pielęgnuj je, inwestuj w siebie, swoje kompetencje, wyznacz sobie cele i zacznij działać
  – zakończ toksyczne relacje

 22. Ewa Kotowska

  1 Zakończyć kontakt z toksycznymi ludźmi, którzy mnie powstrzymują od spełniania marzeń.
  2 Wyznaczać cele
  3 Zapomnieć o złej przeszłości

 23. Magda

  Pierwsze: zakończ toksyczne relacje,które Ci nie służą, pozbawiając wiary w siebie i mozliwoci rozwoju. Drugie: zainwestuj w swoje kompetencje, nie poprzestswaj na dotychczasowych osiagnieciach, cały czas doskonal swoje umiejętności.

 24. Małgorzata Turczyńska

  Moje dwie najważniejsze lekcje:
  1. Przepełniaj swoje myśli sukcesami nawet najmniejszymi. Stworzenie dziennika sukcesów.
  2. Zacznij działać! Bez działania nic się nie wydarzy!

 25. Kasia

  Moje dwie najważniejsze lekcje to:
  1). Pogódź się z przeszłością,
  2). Zapisywanie sukcesów nawet tych najmniejszych,
  3). Działaj!

 26. Agnieszka

  Wspaniała motywacja dziękuję, daje do myślenia i dawkę energi do dzialania. Najlepsy punkt dla mnie to przejęcie odpowiedzialności i inwestować w swoje kompetencja jak i toksyczne relacje co to będzie najtrudniejsze do zrealizowania.

 27. Patrycja

  Najważniejsza lekcja na dziś dla mnie to działanie bo nic samo się nie zrobi bez naszego udziału, że trzeba inwestować w swoje kompetencje bo nikt nie zadba o nasz rozwój poza nami. Najważniejsza jeszcze jest lista sukcesów i nauka sztuki docenienia siebie

 28. Katarzyna

  Witaj Kamilo podziwiam Cię za twoją siłę determinację i to że się nie poddajesz w każdej sytuacji. Dziękuję że się dzielisz swoją wiedzą, doświadczeniem i swoim życiem. Wszystkie lekcje są bardzo przydatne ale ja zacznę od pogodzenia się z przeszłością to się po prostu wydarzyło na niektóre nie miałam wpływu. Potem przejmę odpowiedzialność za swoje życie i dalej będę realizować wszystkie lekcje tylko potrzebuję jeszcze trochę więcej odwagi. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 29. Joanna Karyjewska

  Dziękuję za to nagranie. Przemyślenia
  Skupic sie na wyznaczaniu celi krótko terminowych i ich realizacji. Nagradzać się. Podnosic swoje kompetencje

 30. Joanna

  Dziękuję za to nagranie. Przemyślenia
  1. Wyznaczać cele krótko terminowe,
  2. Stałe inwestowanie w swoje kompetencje
  3. Iść i działać bez ograniczeń

 31. Joanna

  Najważniejsze lekcje :
  1.Pielęgnuj swoje sukcesy,
  2. Stałe inwestowanie w swoje kompetencje
  3. Działać – działać

 32. Monika

  Lista osiągnięć i codziennych sukcesów to to na czym powinniśmy się skupić zapominając często że małe sukcesy to duży potencjał naszego rozwoju. Inwestowanie w swoje kompetencje, szkolenia to cos czego nam czesto brakuje po 40tce. Natrafilam na to nagranie w poszukiwaniu materialow dla męża który ma depresję i przestal wierzyć w siebie i swoje mozliwosci. Podsunę mu to nagranie i namówię go żeby codziennie robił listę swoich sukcesów. Mam nadzieje że bèdzie to jeden z kroków, który pozwoli mu wyjść z choroby.

 33. Katarzyna

  Najważniejsze lekcje dla mnie to:
  1. Pielęgnuj swoje sukcesy
  2. Inwestuj w swoje kompetencje
  + wytyczaj swoje cele krótkoterminowe i Działaj!

 34. Małgorzata

  Cześć Kamilo :) Bardzo Tobie dziękuję za to, że odkrywasz przed nami swoje doświadczenia życiowe.
  Jesteś piękna, mądra i wytrwała.
  Rzeczywiście to ważne aby pamiętać swoje sukcesy. To zdumiewające jak szybko się o nich zapomina. Przecież tak wiele wysiłku nas kosztują.
  Obecnie czuję się tak jakbym nic dotąd takiego wielkiego nie zrobiła. W sensie sukcesu. Korzystam z Twoich kursów i szkoleń bo to było na tyle dawno, że moją wiarę we własne możliwości znowu muszę odbudować. Potrzebuję następnego sukcesu.
  Mocne strony, niedawno je poznałam i zaczynam je rozwijać. Pozdrawiam serdecznie.

 35. Margo

  Dziękuję za niesamowicie motywujące nagranie. Dwie najważniejsze lekcje dla mnie, które zresztą odrobiłam, ale też stosuję na codzień, to :
  1. Pielęgnuj i rozwijaj swoje mocne strony, doceniaj i celebruj swoje osiągnięcia, sukcesy, zapracowałaś na nie (jestem artystką muzykiem i już podczas swojej edukacji muzycznej miałam ogromne szczęście spotkać mądrych, wspierających profesorów, którzy również postępowali i wpajali takie zasady 😊)
  2. Działaj, nic nie zrobi się samo.

 36. Ilona

  Zrób listę swoich sukcesów – jestem bardzo wymagająca, zapominam o swoich osiągnięciach, pielęgnując przy tym potknięcia.
  Zaakceptuj swoją przeszłość – często wracam do trudnych momentów w moim życiu, rozpamiętuje je.
  Spisuj swoje cele krótkoterminowe – jestem ambitna, ale zakładane przeze mnie dotychczas cele były na tyle złożone, że podchodziłam do nich na wstępie zniechęcona.

 37. Małgorzata

  Super lekcja, a dla mnie najważniejsze to – zaakceptuj swoją przeszłość
  – cieszyć się z drobnych sukcesów

 38. Monika

  Moje dwie najważniejsze lekcje:
  1. Nic ci się nie należy od świata. Świat był tu pierwszy. Przejmij odpowiedzialność.
  2. Świętuj / celebruj realizację poszczególnych etapów na drodze do celu.

  Kamila, bardzo Ci dziękuję za to wideo! Mega wartościowe. Idę realizować 🙂

 39. Kinga Newson

  Na liście moich mocnych stron znalazło się między innymi to, że jestem uparta i zawsze dążę do wyznaczonego celu. Postanowiłam wziąć swoje życie w swoje ręce i realizować swoje plany. Wytyczyłam sobie cele krótkoterminowe ale również takie, które chcę zrealizować do końca roku.

 40. Małgorzata

  Wyciągnie wnioski
  1. Zakończ toksyczne relacje. Jest to całkowita prawda. Odbiera nam to motywację do działania, tracimy bezsensownie nasze siły, które możesz wykorzystać do zrealizowania swojego celu.
  2. Pielęgnuj swoje sukcesy, bo faktycznie siedzenie w kącie i czekanie aż Cię dostrzega i docenią może nigdy nie nastąpić.
  Człowiek zaczyna to rozumieć i daje mu to siłę do działania.

 41. Marianna

  Poznaj swoje mocne strony i je wzmacniaj-muszę o nich pamiętać,bo często myśle o słabych.Wyznacz swoje cele -te cele przybliżą Cię do sukcesów mniejszych i większych.

 42. Beata

  ciągle się szkolić niezależnie od wieku wzmacniając przy tym pewność siebie
  działać i to regularnie sama wiedza nie wystarczy,

 43. Żaneta

  Lekcje wyciągnięte z wideo.
  1.Zakończyć toksyczne relacje to one mnie ściągają w dół. Przestać słychać ludzi że do niczego się nie na dajesz.
  2. Wytyczyc cele. Zacząć realizować i cieszyć się z każdego sukcesu. Nawet tego najmniejszego.
  3. Zacząć inwestować swój rozwój osobisty.
  Zacząć działać!!!

 44. Edyta Karbownik

  Pogódź się z przeszłością: niestety należę do osób, które często analizują to co się stało i „co by było gdybym” zachowała się inaczej w danej sytuacji. Takie myśli zabierają mi dużo cennego czasu w którym nic nie robię.
  Druga: należę do osób które dużo wiedzą a nic nie robią. Czas to zmienić!

 45. Jola

  1)”Wiesz czy działasz”- mam dużą wiedzę, ale braku odwagi na działanie. Czas to zmienić!
  2)Pielęgnowanie sukcesów- niestety bardzo często rozpamiętuje porażki, nigdy nie skupiałam się nad sukcesami (przez „narzuconą wychowaniem” skromność, przez niechęć wzbudzania zawiści u innych ludzi itp)

 46. Sylwia

  Pogodzić się z przeszłością
  inwestuj w siebie, rozwijaj się

 47. Iwona

  Do tej pory nigdy nie zastanawiałam się nad swoimi sukcesami, umniejszając sobie i swoim osiągnięciom.
  Metoda wytyczania celów krótkoterminowych jest fantastycznym pomysłem, bo nie zniechęca do działania, a małymi krokami przybliża do celu.

 48. BI

  -pogódź się z przeszłością
  – zacznij działać-nic samo się nie wydarzy

 49. Magda

  Najważniejsze:
  1) zrobić listę sukcesów, małych i dużych docenić siebie za te sukcesy.
  2) zrobić listę mocnych stron i doszlifowywać je jak diament.
  3) działać działać nie tylko słuchać
  4) podmieść swoje kwalifikacje

 50. Dorota

  Dwie najważniejsze do przerobienia lekcje dla mnie to:
  -pogódź się z przeszłością i weź odpowiedzialność
  -lista sukcesów (bo jakoś pomijam je często milczeniem)

  A następnie wytycz swoje cele krótkoterminowe :)
  i celebruj sukcesy !!!!

 51. Monika

  Większość punktów jest już za mną.
  Właśnie jestem po teście Gallupa i zaczynam pracować nad moimi talentami.Zwracać uwagę za co byłam chwalona i co inni u mnie podziwiają .Inwestuję w moje kompetencje.Zacznę zapisywać moje sukcesy i je celebrować.

 52. Ewa Węgrzyn

  Moje dwie najważniejsze lekcje to:
  1. Codzienne zapisywanie swoich sukcesów nawet tych najmniejszych
  2. Wytyczanie krótkoterminowych celów, kontrola przebiegu ich realizacji oraz cieszenie się i celebrowanie drobnych sukcesów

 53. Magda Rac-Paczesny

  2 wazne lekcje z powyzszego wideo to:
  Przepelniac swoje mysli naszymi malymi sukcesami oraz wytyczaj sobie wciaz nowe cele i celebruj kazdy nawet maly sukces
  Nigdy nie spoczywaj na laurach i nie poprzesawaj na tym co juz umiesz. Czlowiek powinien uczyc sie do konca swojego zycia

 54. Ewa

  – pielęgnować swoje mocne strony
  – zainwestować w edukacje
  – wytyczać cele krótkoterminowe i pilnować ich realizacji

 55. Anna Dębkowska

  1. Nauczę się akceptować moją przeszłość.
  2. Zastosuję przekazaną wiedzę.
  Dziękuję, pozdrawiam

 56. Aneta

  1. mocne strony
  2. cele krótkoterminowe, celebracja ich

 57. Justyna

  Zatrzymaj się po to by ruszyć do przodu: zakończ toksyczne relacje, inwestuj w swoje kompetencje, a przede wszystkim działaj!!

 58. Ala

  1. poznaj swoje mocne strony
  2. działaj!!!

 59. Kasia

  Zrozumiałam, że zaakceptowanie przeszłości, odejście od toksycznych relacji, wyznaczanie sobie celów wraz z ich realizacją oraz inwestowanie w siebie to droga do sukcesu!!!

 60. Katarzyna

  Najważniejsze dwie lekcje:
  1) lista sukcesów, tych małych i tych wielkich, świadomość, że je mam
  2) pielęgnuj swoje mocne strony, działaj z nimi, koncentruj się na nich

 61. Olga

  Wideo zdecydowanie „przewietrzyło” mi w głowie :) Od dwóch miesięcy chcę zmienić pracę, a teraz w końcu przemyślałam jak się do tego zabrać, jakie cele ustalić i zrealizować długoterminowy cel jakim jest lepsza, wymarzona praca, dziekuje :)

 62. Gabriela

  Cenne punkty do ruszenia do przodu w swoim życiu. Doceniam sprawę zostawienia przeszłości i przejęcia odpowiedzialności za swoje życie i to co się w nim dzieje – tylko niektóre wydarzenia są przypadkowe.
  Bardzo spodobał mi się dziennik sukcesów, zamierzam niezwłocznie wprowadzić w życie.
  Dziękuję Kamilo.

 63. Agata

  Pogodzenie się z przeszłością jest dla mnie najważniejszym krokiem do rozwoju. Pielęgnowanie mocnych stron oraz inwestycja w rozwój 🙂 DZIAŁAJ! 🙂

 64. Joanna

  1. Przejmij odpowiedzialność
  2. Wytyczaj cele krótkoterminowe

 65. Mila

  Pogódź się z przeszłością, weź odpowiedzialność, inwestuj się siebie, zakończ toksyczne relacje, wszystkie są ważne;)

 66. Magda

  1.Pogódź się z przeszłością.
  2.Zakończ toksyczne relacje.
  3.Inwestuj w swoje kompetencje.

 67. Wioletta

  Przejęcie odpowiedzialności za swoje życie, co i jak się w nim wydarzyło oraz wytyczanie celów krótkoterminowych zdecydowanie pomaga mi uwierzyć we własne siły i możliwości.
  Jestem mamą dwójki małych dzieci i zmuszona byłam odłożyć swoje zawodowe sprawy na boczny tor. Przechodząc kurs „Kobieta niezależna” znajduje konkretne narzędzia do realizacji wewnętrznych przemyśleń i pragnień, dotyczących powrotu do pracy (zaplanowanym, aczkolwiek wstrzymanym, ze względu korona wirus). Wszystko wydaje się być bardziej klarowne i osiągalne. A skoro nie mogę zacząć już, jestem w stanie lepiej się do niej przygotować oraz zadbać o inne sfery swojego życia.

 68. Bożena

  pogódż się z przeszłością żeby ruszyć do przodu, wyciągaj wnioski z niepowodzeń i świętuj swoje sukcesy, inwestuj w siebie, wszystko działa jeśli ty będziesz działać

 69. Kasia

  Test Gallupa, byc moze mam wiecej talentow, niz mysle, ze mam.
  Swietowac osiagniecie celow szczegolowych.

 70. ALEKSANDRA

  Do przodu mogę ruszyć zostawiając swoją przeszłość za sobą.
  Świadomość mocnych stron i kompetencji pozwoli mi na dalszy rozwój.

 71. Natalia

  Pogódź się z przeszłością, dziennik sukcesów, zakończ toksyczne relacje, inwestuj w swój rozwój, wytycz cele. Działaj! Działaj! Działaj!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?