Jak uwierzyć w siebie? Kamila Rowińska

Wewnętrzna siła i wiara w siebie są jak paliwo w samochodzie. Bez niego nie pojedziesz. Możesz jeszcze auto pchać, aby je rozpędzić i próbować na chwilę do niego wskoczyć. 

W pewnym momencie opadniesz jednak z sił… Zresztą takie działanie jest bez sensu…

Tak właśnie dzieje się z Tobą. Jeśli brakuje Ci mocy, paliwa, siły napędowej. Czujesz, że więcej nie dasz rady. W myślach przewijają się co rusz tylko słowa piosenki niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam.

Jeśli Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie praktycznie nie istnieją, to nie masz siły sprawczej. Ostatecznie najczęściej godzisz się na codzienność i realizowanie cudzego planu. Bylejakość, nielubiana praca, kolejna kłótnia w domu, comiesięczne odliczanie czy wystarczy do kolejnej wypłaty… Podwijasz rękawy i robisz coś – bo musisz!

A gdybyś robiła, to co chcesz, a nie to co musisz?

Znasz to powiedzenie Siła jest kobietą? Jak uważasz – prawda to czy fałsz?
Co widzisz, słysząc Siła jest kobietą? Co najbardziej z tych słów do Ciebie trafia? Czy słowo „siła” utożsamiasz z bardzo silnym mężczyzną? A może słowo „kobieta”, kojarzysz z cichą, wątłą i delikatną istotą?

Na ten cytat być może często trafiasz. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Podpisać się pod nim obiema rękami albo odwrócić ostentacyjnie na pięcie. Realizować go codziennie z uporem lub traktować jako nieosiągalne marzenie.

To, co kojarzy Ci się w pierwszej chwili z tym hasłem, to Twoje przekonania. Przekonania wyrosłe na gruncie rodzinnym, wyniesione z domu, ze środowiska, w którym dorastałaś lub przebywasz aktualnie.

Jeśli zapytam się Ciebie teraz, jaka jesteś? Czy pewność siebie to Twoja mocna strona? Opowiesz mi, jak spełniasz marzenia i realizujesz swój plan na życie? Czy Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie niosą Cię jak na skrzydłach? Chciałabym usłyszeć: Tak, Kamila! Spełniam się i robię to, co chcę!

A tymczasem…

…spodziewam się TEJ poniższej odpowiedzi.

Prawdopodobnie powiesz mi: mam teraz trudny moment w życiu. Tak naprawdę, to on już trwa tygodnie i miesiące. Czuję się jakbym była na równi pochyłej. Czuję, że wszystko, zamiast się rozwiązywać, zapętla się jeszcze bardziej.

Powodów powyższej sytuacji może być wiele:

 • niedawno zakończony związek,

 • a może rozważasz jego zakończenie,

 • problemy finansowe bądź biznesowe,

 • konfliktowe sytuacje w pracy,

 • bezradność, przemęczenie, brak czasu,

 • problemy zdrowotne,

 • dołująca sytuacja rodzinna itd.

I być może teraz myślisz, że siła kojarzy Ci się z tym, że jej po prostu już nie masz. Nie masz siły do walki, do zmiany, do rozwoju, do podjęcia decyzji. Na podejmowane próby zmian od najbliższych słyszysz np., że Twój pomysł nie ma sensu, że ten projekt nie wypali, że jesteś za stara lub za młoda, że powinnaś się cieszyć z tego co masz, że taka jest Twoja rola i nie odwracaj porządku do góry nogami itp.

Chcę Ci powiedzieć, że to wszystko są ich przekonania o Tobie. Prawda o Tobie jest inna. Tę prawdę znasz i czujesz tylko Ty sama. Pozwól jej się tylko uzewnętrznić, bez względu na to co słyszysz z zewnątrz. Uwierz mi, że w Tobie drzemie wewnętrzna siła i wiara w siebie, która pozwoli Ci zdobywać świat!

Skąd to wiem? Bo tego doświadczyłam.

Byłam w takiej sytuacji. Miałam w swoim życiu testy, które przyszły znienacka (jak zwykle) i w najmniej odpowiedniej chwili. Opowiem Ci o nich za chwilę.

W życiu nie chodzi jednak o to, aby licytować się, kto miał gorzej czy trudniej. Ile ciosów dostaliśmy i które były mocniejsze. Chodzi o to, jak podchodzimy do naszych życiowych testów. Czy nasza wewnętrzna siła i wiara w siebie wzrasta dzięki tym próbom?

Przeżyłam w swoim życiu Dom Dziecka, śmierć rodziców, zerwanie ze mną kontraktu, gdy zaszłam w ciążę, guzy piersi, rozwód. Gdy wchodziłam w dorosłość nie miałam wsparcia finansowego ze strony rodziny, nie dostałam też spadku, mieszkania, auta itp.

Sama nauczyłam się być sprawcza.

Działać i iść w tym kierunku, który sama sobie obiorę. Chciałam decydować o moim życiu. Nie chciałam, aby ono mi się przytrafiało. Po moich doświadczeniach wiedziałam jakiego życia z całą pewnością nie chce. Konkretnie określiłam jakie życie chcę wieść i zabrałam się do działania. Wiedziałam, że kluczem do sukcesu jest moja wewnętrzna siła i wiara w siebie.

Czy było łatwo? Czy się bałam?

Nie było łatwo i oczywiście, że miałam na początku obawy. Byłam sama. Nikt mnie nie trzymał za rękę, nie prowadził mnie bezpieczną i prostą drogą. Wszystko też wymagało czasu.

Natomiast przechodząc cały ten proces, doświadczyłam na sobie różnych sytuacji, przeżyć i emocji. To był czas, w którym się wiele nauczyłam. Tę wiedzę mogłam w kolejnych latach – gdy byłam już coachem – wdrażać u moich klientów. Każdego dnia widziałam, jak im to doskonale pomaga. Dzisiaj dzielę się moim doświadczeniem z Tobą.

Poznaj 7 kroków, dzięki którym Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie urosną!

Uważaj tylko na jedno – to jest naprawdę skuteczna metoda, która przynosi efekty! Zrób ją tak, jak o to proszę, ale tylko wtedy, jeśli naprawdę chcesz zmienić swoją codzienność :) Jeśli chcesz poczuć moc sprawczą, pewność siebie i doświadczyć swojej wewnętrznej siły!

Poniżej znajduje się wideo, które nagrałam specjalnie dla Ciebie. To bardzo wartościowy materiał, więc zarezerwuj sobie godzinę na zapoznanie się z nim. Przeznacz czas, który poświęcisz tylko sobie i swojemu rozwojowi. Podejmij tę próbę, podczas której Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie mogą zacząć wzrastać.

Jeśli ten materiał Ci pomógł, zainspirował, zmotywował do działania, czujesz, że jest wartościowy – udostępnij go swoim znajomym. Zależy mi bardzo na tym, aby wartościowe treści wypełniały przestrzeń internetową i aby jak najwięcej osób miało do nich dostęp.

Na koniec mam dla Ciebie 2 ważne informacje:

1. Bonusowe wideo  ćwiczenie.

Mam dla Ciebie prezent! Chcesz otrzymać dodatkowe, bonusowe wideo, aby jeszcze bardziej wzmocnić to, o czym mówiłam przed chwilą w nagraniu? Dzięki niemu przeprowadzisz ćwiczenie coachingowe, dzięki któremu spojrzysz na obszary Twojego życia z lotu ptaka. To pomoże Ci ustalić priorytety i plan działania. Innymi słowy dowiesz się, od którego obszaru powinnaś zacząć działania.

Jak otrzymać bonusowe nagranie?

 1. wyciągnij 2 ważne lekcje z powyższego wideo;

 2. napisz je w komentarzu tutaj na blogu (poniżej);

 3. podaj swój adres e-mail – sprawdź czy nie ma w nim literówek!

 4. otrzymasz ode mnie e-mail z dostępem do wideo – sprawdź swoją skrzynkę, zobacz także do folderu ze spamem lub ofertami.

2. RUSZYŁA SPRZEDAŻ KURSU ONLINE KOBIETA NIEZALEŻNA!

Kurs online Kobieta Niezależna Kamila Rowińska

Być może Ty też, tak jak wiele kobiet, marzysz o tym, aby mieć kochającą rodzinę, wspaniałego męża, czas dla siebie i czuć się bezpiecznie finansowo?

A może ktoś Ci kiedyś powiedział, że musisz wybrać: rodzina lub kariera i dałaś sobie wmówić, że jedno wyklucza drugie?

Znam to. Byli tacy, którzy śmiali się ze mnie, gdy dowiedzieli się, że chce być niezależna, mieć rodzinę i realizować się w zawodowo, ale gdy widzą teraz moje rezultaty i to, że godzę różne życiowe role, to już nie jest im tak do śmiechu.

Jak być kobietą, która jest spełnioną mamą, wymarzoną partnerką czy żoną i bardzo dobrym pracownikiem lub businesswoman bez rezygnowania z którejkolwiek z tych ról?

To wymaga pracy, podjęcia działań i konsekwencji. Jak widzisz, to droga tylko dla ambitnych, wytrwałych i zdecydowanych podjąć tę próbę. Dla tych kobiet, które mają chęć i odwagę zacząć teraz realizować swoje marzenia i żyć wg swojego pomysłu.

Kiedy zamówisz kurs online Kobieta Niezależna, dostaniesz ode mnie e-mail i będziesz mogła zacząć od razu działać! Wystarczy, że będziesz mieć dostęp do Internetu.

Spójrz, czy wiesz, że czytając to teraz, jesteś wśród nielicznych kobiet, które dają sobie szansę i nie zamknęły strony po zobaczeniu pierwszego zdania o kursie? Wiesz dlaczego?

Dlatego, że jeżeli chcesz realnej zmiany w swoim życiu, to musisz wyjść przed szereg i zrobić to, czego inni się boją. Nie każdy ma tyle odwagi w sobie.

Rozumiem, że możesz mieć teraz w głowie więcej pytań niż odpowiedzi.

Zanim wybierzesz swój idealny pakiet dostępu do kursu online, zastanów się czy masz siłę, aby zostawić wszystko bez zmian i przez kolejny rok wieść życie takie samo jak dotychczas? Podejrzewam, że możesz być już tym zmęczona i sfrustrowana.

Pozwól działać swojej wyobraźni i zobacz siebie w tych sytuacjach, miejscach i na stanowiskach, o których marzysz! Daj sobie kilka tygodni, zacznij pracować z kursem, a zobaczysz pierwsze zmiany, sukcesy i – coraz częściej – uśmiech na twarzy.

Wszystko z myślą o Tobie!

Przygotowałam kurs tak, abyś miała materiały niezależnie od tego, czy wolisz oglądać, słuchać MP3 czy może czytać?

W kursie masz wideo, a to o czym w nich mówię zawarte jest w plikach MP3, a także spisane do PDFów! Wystarczy, że pobierzesz MP3 lub PDFy na swój komputer i są Twoje na zawsze! Prawda, że to fantastyczne móc zajrzeć do materiałów w chwilach, w których będzie Ci to najbardziej potrzebne?

 

Kurs online Kobieta Niezależna Kamila Rowińska

Mówią, że od przybytku głowa nie boli… więc dodatkowo upakowałam bonusów tyle, ile to było możliwe, choćby taką „perełkę”…

…jak akty prawne!

Jeżeli do aktów prawnych, dokumentów i formalności podchodzisz jak pies do jeża, to skorzystaj z wiedzy osób, które uwielbiają prawo i czują się z nim jak ryba w wodzie. Ekspertki w dziedzinie prawa przygotowały dla Ciebie gotowe rozwiązania!

Przekonaj się, jak łatwo możesz zatroszczyć się o niezwykle ważne formalności i akty notarialne. Posłuchaj wywiadów – dowiesz się na co zwrócić uwagę. Pobierz również aktualną i gotową paczkę niezbędnych dokumentów prawnych, które zabezpieczą Ciebie i Twoją przyszłość.

Zanim zamówisz kurs, daj mi kilkanaście minut, a pokażę Ci, co jeszcze otrzymasz z kursem. Jeżeli się zapoznasz z opisem, na pewno podejmiesz właściwą decyzję, który pakiet wybrać, by spełnił Twoje oczekiwania.

 

Dziękuję, że rozwijasz się ze mną!

Dziękuję za Twoje zaangażowanie. Wkrótce pojawi się kolejny wpis o… tego dowiesz się lada dzień  :)

1 463 komentarze
 1. Anna

  Pani Kamilo, dziękuję za to wideo i wiedzę, którą się Pani dzieli. Często zdajemy sobie sprawę z tzw. ‚oczywistych oczywistości’, ale nie przekładamy tego na konkretne działanie w naszej codzienności. Po obejrzeniu materiału jak wspomniane wideo, otwierają się oczy i rośnie się w siłę do zmian na lepsze.
  Dwie lekcje dla mnie:
  1. Weryfikacja swojej sprawczości bez negatywnej autokrytyki
  2. Nasze życie to 10% tego, co nam ‚się przytrafia’, a 90% to to, co robimy w ramach odpowiedzi na tę sytuację

  Pozdrawiam serdecznie.

 2. Paulina

  Droga Kamilo,
  od kilku miesięcy śledzę Twoje filmiki, czytam twoje książki i dziękuje, że dzielisz się wartościową wiedzą.
  Moje dwie najwalniejsze lekcje:
  1) muszę pogodzić się ze swoją przeszłością i zaakceptować, że to co się wydarzyło nie działo się bez mojego udziału
  2) inwestowanie w siebie i rozwój swoich kompetencji
  Dziękuję
  Pozdrawiam
  Paulina

 3. Anna

  Droga Kamilo, od kilku miesięcy śledzę Twoje filmiki, czytam twoje książki i od jakiegoś czasu pracuje nad dwoma najważniejszymi dla mnie A właściwie najtrudniejszym punktami o których wspominałaś w tym filmiku- muszę pogodzić się ze swoją przeszłością i zaakceptować że to co się wydarzyło nie działo się bez mojego udziału i muszę za to wziąć pełną odpowiedzialność.
  Dziękuję że nagrałas ten filmik.
  Pozdrawiam

 4. Emilia

  Dziękuję za to wideo, było jak zwykle pełne konkretów!
  Dla mnie ważne jest ćwiczenie z zapisywaniem swoich sukcesów oraz ważność bycia osobą asertywną.

 5. Barbara

  Dziękuję 😊
  1 lista swoich osiągnięć
  2 Inwestycja w swoje kompetencje

 6. Małgorzata

  Witam serdecznie.
  Trudno mi wybrać tylko dwie lekcje z tego wideo, ale może skupię się na tym co najtrudniejsze do zaakceptowania:
  1. Nic samo się nie dzieje. Zarówno sukcesy jak i porażki są efektem naszych działań, bądź zaniechań.
  2. Nie spoczywaj na laurach. Bądź w ruchu jak rekin. Ucz się i rośnij dzięki temu w siłę.

  Dziękuję

 7. Marta

  Dziękuję za ten film. Wiele wnosi a to co najwazniejsze to aby 1. Zrobić listę sukcesów…bo mam ich sporo a biczuje się ze tak mało zrobilam 2. Zrobic listę brakujących kompetencji i zaplanować w czasie ich realizację

 8. Beata

  Moje dwie ważne lekcje wynikające z tego wideo to;
  1. doceniać siebie i swoje małe sukcesy, sukcesy celebrować za każdym razem, bez umniejszania swojej roli i bez „magicznego” stwierdzenia „udało się”.
  2. koncentrowanie się na swoich mocnych stronach i rozwijanie ich poprzez podnoszenie swoich kompetencji.

 9. Karolina

  Moje lekcje:
  1. Być świadomym swoich sukcesów, które często są „małymi rzeczami” w naszej codzienności
  2. Bycie proaktywnym, należy wychodzić ze strefy komfortu

 10. Julia

  Moje najważniejsze lekcje z tego wideo to
  1) Wyznaczam krótkoterminowe cele, realizuję je w wyznaczonym czasie i celebruję! – nie tylko duże, nie tylko koniec dużego projektu, ale właśnie te małe, krótkoterminowe.
  2) Wypisuję swoje mocne strony, dzięki czemu jestem ich świadoma. Działam, pracuję w oparciu o nie i rozwijając je dalej.

 11. Estera

  Dziś usłyszałam od córki „oglądasz filmik z tą Panią, która organizuje Ci życie” 😂
  Czyli nawet ona zauważa zmiany :)

  Moje 2 lekcje z tego nagrania.
  – Doceniaj małe sukcesy. Tak często o tym zapominam oczekując od siebie coraz więcej.
  – Zacznij działać, nie wystarczy wiedzieć. Biorę zeszyt i robię notatki. Wytyczam realne cele i je realizuje :)
  Dziękuję 💖

 12. Anna

  Witam serdecznie,
  Pierwsza lekcja, ktora niby tak oczywista…ale niestety nie bylam jej swiadoma. Konkretnie chidzi mi o to, ze nasze sukcesy czy nawet porazki sa kosekwencja naszych decyzji. Tak jak Pani mowila, nie spadaja z nieba. Pracujemy na nie… kolejna eureka, ktora dzieki Pani odkrylam to sukcesy. Niestety naleze do ludzi, ktorzy dlugo rozpamietuja porazki a o sukcesach zapominam lub co gosza mysle… ze kazdy mogl to zrobic… teraz bede je zapisywac, zebym nie mogla sie ich wyprzec 😁 Dziekuje

 13. Nina

  Moja droga,
  nie znamy się, choć teoretycznie poznałam Cię ładnych parę miesięcy temu w mediach społecznościowych i zapałałam ambiwalentnym uczuciem: z jednej strony podziwiałam i zachwycałam się, z drugiej niekoniecznie wierzyłam w skuteczność Twoich metod w moim przypadku. Teraz, po obejrzeniu tego wideo, wydaje mnie się, że jednak Ty mnie znasz dużo lepiej, niż mi się mogło wydawać. :)
  Przede wszystkim przyznaję Ci rację w kwestii pielęgnacji sukcesów. Tego u mnie nie ma i nie było, ale… będzie. Ciężko mi dziś wypisać cokolwiek poza tym, co zasugerowałaś w filmie, ale mam nadzieję wykształcić tę umiejętność. Do tej pory byłam raczej typem męczennicy, cierpiętnicy, która samobiczowała się za każdy błąd, jaki zrobiła i nie przyznawała sobie prawa do bycia wystarczająco dobrą, by osiągnąć sukces. Często mówię o sobie, że mam więcej szczęścia, niż rozumu, bo udają mi się w życiu rzeczy, które chyba obiektywnie nie powinny mieć prawa się udać, ale może to jest właśnie to, co powinnam w swoim nastawieniu zmienić?
  Po wtóre, Twój przekaz odnośnie mocnych stron również jest inspirujący. Nigdy nie miałam pomysłu na siebie i swoje życie, bo wydawało mnie się, że ja nic tak naprawdę nie umiem i w niczym nie jestem dobra. No, przyznaję, jest jedna rzecz, którą dostrzegam nie tylko ja, ale też i inni ludzie. Z tym że ta jedna rzecz zawsze wydawała mnie się niewystarczająco duża, dobra, ważna, potrzebna, konkretna, możliwa do przekucia w jakikolwiek sukces zawodowy czy prywatny. Ale twierdzenie, żeby mocną stronę pielęgnować i doprowadzać do mistrzostwa ma tu kluczowe znaczenie: może samo w sobie nie będzie to coś przełomowego, co zmieni moje życie, ale kolejne małe sukcesy, które będę dzięki tym szlifom osiągać (punkt 3 Twojej metody), mogą wpłynąć pozytywnie na moje poczucie sprawczości i wewnętrznej siły.
  Dobra! Kamila, wchodzę w to! Spoufalam się, ale co tam – mam wrażenie, że i tak znasz wszystkie moje dotychczasowe wymówki i leniwe sekreciki.
  Dziękuję Ci!
  Nina

 14. Kamila

  1. Robić codziennie listę swoich sukcesow, wpisywać na kartkę, wrzucać do słoika.
  2. Stawiać małe krótkoterminowe cele i realizować je.

 15. Asia

  Materiał z „kopem” do działania :-)
  1. Celebruj sukcesy, te codzienne, te małe – często to gdzieś znika, czekam na coś dużego.
  2. Inwestuj w kompetencje poprzez cele krótkoterminowe, np. nauka języka rozbita na kawałki. Dzięki Kamila!
  3. Muszę napisać – jestem w trakcie rozwodu, wiem, że to była relacja, która podcinala mi skrzydła – wyciągam wnioski, mimo, że to trudne i dużo niepewności, ale tą pewność będę budować :-)

 16. Agnieszka

  Moje 2 lekcje z nagrania:
  1) koncentruj się na swoich mocnych stronach i je rozwijaj
  2) prowadź dziennik sukcesu każdego dnia

 17. Agnieszka

  Bardzo wartościowy materiał, nadrabiam wszystkie video przed jutrzejszą konferencją.
  Najważniejsze to WSZĘDZIE zabieraj ze sobą notatnik i długopis i notuj!!!! Notuj sukcesy, notuj zwycięstwa, notuj pomysły, notuj plany, po prostu wszystko zapisuj;)
  Działaj od razu, małymi krokami ale od razu bo jutro wcale dzień nie będzie lepszy.

 18. Marta

  Bardzo dziękuję. Moje dwie ważne lekcje: 1. Zrobić listę sukcesów ( w moim przypadku nie jest to łatwe) 2. Wypisać swoje mocne strony.

 19. Iwona

  Moje najważniejsze lekcje:
  1. To super, że szukam inspiracji, ale muszę zacząć działać
  2. Celebruj swoje sukcesy

 20. Anna

  Dziękuję, Pani Kamilo 🤗

  Moje lekcje:
  1. Nie wystarczy wiedzieć – trzeba działać
  2. Doceniaj, zapisuj codziennie i pielęgnuj swoje sukcesy.

 21. lucyna

  dla mnie najważniejsze lekcje to:
  1. zakończ toksyczne relacje – dlatego jestem juz po rozwodzie z mężem, gdyż nie dawał mi wsparcia do mojego rozwoju.
  2. zacznij działać- wszystko działą jesli ty działasz :-)
  oraz inwestowanie w swoje kompetencje.

 22. Ewa

  Dwie lekcje to:
  1. Doceniać swoje sukcesy!
  2. Co jeszcze mogę zrobić aby dotrzeć do poziomu mistrzowskiego
  Dziękuję…

 23. Dorota

  1. Wiesz czy działasz?
  2. Wypisuj dwoją listę sukcesów.

 24. Barbara

  Moje dwie lekcje to:
  1. Należy pielęgnować swoje sukcesy, żeby budować poczucie własnej wartości.
  2. Należy inwestować w swój rozwój.

 25. Agata

  Moje najważniejsze lekcje:
  Lekcja 1. Wytyczać cele krótkoterminowe i je realizować.
  Lekcja 2. Robić codziennie listę swoich sukcesów

 26. Agnieszka

  Bardzo ważną dla mnie lekcją do zapamiętania jest to, by z porażek wyciągać wnioski i szybko iść do przodu, a sukcesy celebrować. Zazwyczaj niestety robię odwrotnie, analizuję porażki bardzo długo, rozkładam na czynniki pierwsze, długo o nich pamietam. Rzadko myślę o sukcesach, zwłaszcza tych małych. Teraz odwrócę te proporcje. Druga ważna lekcja to myśl, że warto rozwijać i skupiać się na swoich talentach i z nich robić atut. Często myślałam tylko o tym, czego mi jeszcze brakuje, czego potrzebuję, natomiast kompletnie pomijałam te sfery, które są moimi mocnymi stronami. Większość z tych rzeczy oczywiście to działania nie do końca uświadomione. Teraz będę do tego podchodziła inaczej. Dzięki, Kamila!

 27. Marta

  Bardzo dziękuję Wam za to nagranie i za całą Waszą pracę. Myślę, że najważniejsze lekcje, jakie wyciągnęłam z tego wideo, to:
  1. Naprawdę nie warto tkwić w żadnym toksycznym związku. Nieważne, kim jest dana osoba – czy to przyjaciółka, partner, czy osoba z rodziny – jeżeli czuję się niekomfortowo w ich towarzystwie, powinnam wyciągnąć wnioski
  2. To ja ze sobą muszę czuć się dobrze i czerpać z życia tyle, ile mogę, nieważne jest zdanie innych. Bardzo często zapominam, jak fantastycznie czuję się po zrealizowaniu swoich planów i celów i nie podejmuję kolejnego kroku (bo znów czuję dziwny, paraliżujący strach) – a tak wiele tracę! Muszę z tym skończyć

 28. Jola

  Dziękuję… 😊
  Moje 2 ważne lekcje:
  1. nie wystarczy wiedzieć, trzeba działać,
  2. warto odciąć się od toksycznych ludzi.

  • Karolina

   Moje dwie ważne lekcje:
   1. Być świadomym swoich sukcesów, które często są „małymi rzeczami” w naszej codzienności
   2. Bycie proaktywnym, należy wychodzić ze strefy komfortu

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłanie

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?