Jak uwierzyć w siebie? Kamila Rowińska

Wewnętrzna siła i wiara w siebie są jak paliwo w samochodzie. Bez niego nie pojedziesz. Możesz jeszcze auto pchać, aby je rozpędzić i próbować na chwilę do niego wskoczyć. 

W pewnym momencie opadniesz jednak z sił… Zresztą takie działanie jest bez sensu…

Tak właśnie dzieje się z Tobą. Jeśli brakuje Ci mocy, paliwa, siły napędowej. Czujesz, że więcej nie dasz rady. W myślach przewijają się co rusz tylko słowa piosenki niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam.

Jeśli Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie praktycznie nie istnieją, to nie masz siły sprawczej. Ostatecznie najczęściej godzisz się na codzienność i realizowanie cudzego planu. Bylejakość, nielubiana praca, kolejna kłótnia w domu, comiesięczne odliczanie czy wystarczy do kolejnej wypłaty… Podwijasz rękawy i robisz coś – bo musisz!

A gdybyś robiła, to co chcesz, a nie to co musisz?

Znasz to powiedzenie Siła jest kobietą? Jak uważasz – prawda to czy fałsz?
Co widzisz, słysząc Siła jest kobietą? Co najbardziej z tych słów do Ciebie trafia? Czy słowo „siła” utożsamiasz z bardzo silnym mężczyzną? A może słowo „kobieta”, kojarzysz z cichą, wątłą i delikatną istotą?

Na ten cytat być może często trafiasz. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Podpisać się pod nim obiema rękami albo odwrócić ostentacyjnie na pięcie. Realizować go codziennie z uporem lub traktować jako nieosiągalne marzenie.

To, co kojarzy Ci się w pierwszej chwili z tym hasłem, to Twoje przekonania. Przekonania wyrosłe na gruncie rodzinnym, wyniesione z domu, ze środowiska, w którym dorastałaś lub przebywasz aktualnie.

Jeśli zapytam się Ciebie teraz, jaka jesteś? Czy pewność siebie to Twoja mocna strona? Opowiesz mi, jak spełniasz marzenia i realizujesz swój plan na życie? Czy Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie niosą Cię jak na skrzydłach? Chciałabym usłyszeć: Tak, Kamila! Spełniam się i robię to, co chcę!

A tymczasem…

…spodziewam się TEJ poniższej odpowiedzi.

Prawdopodobnie powiesz mi: mam teraz trudny moment w życiu. Tak naprawdę, to on już trwa tygodnie i miesiące. Czuję się jakbym była na równi pochyłej. Czuję, że wszystko, zamiast się rozwiązywać, zapętla się jeszcze bardziej.

Powodów powyższej sytuacji może być wiele:

 • niedawno zakończony związek,

 • a może rozważasz jego zakończenie,

 • problemy finansowe bądź biznesowe,

 • konfliktowe sytuacje w pracy,

 • bezradność, przemęczenie, brak czasu,

 • problemy zdrowotne,

 • dołująca sytuacja rodzinna itd.

I być może teraz myślisz, że siła kojarzy Ci się z tym, że jej po prostu już nie masz. Nie masz siły do walki, do zmiany, do rozwoju, do podjęcia decyzji. Na podejmowane próby zmian od najbliższych słyszysz np., że Twój pomysł nie ma sensu, że ten projekt nie wypali, że jesteś za stara lub za młoda, że powinnaś się cieszyć z tego co masz, że taka jest Twoja rola i nie odwracaj porządku do góry nogami itp.

Chcę Ci powiedzieć, że to wszystko są ich przekonania o Tobie. Prawda o Tobie jest inna. Tę prawdę znasz i czujesz tylko Ty sama. Pozwól jej się tylko uzewnętrznić, bez względu na to co słyszysz z zewnątrz. Uwierz mi, że w Tobie drzemie wewnętrzna siła i wiara w siebie, która pozwoli Ci zdobywać świat!

Skąd to wiem? Bo tego doświadczyłam.

Byłam w takiej sytuacji. Miałam w swoim życiu testy, które przyszły znienacka (jak zwykle) i w najmniej odpowiedniej chwili. Opowiem Ci o nich za chwilę.

W życiu nie chodzi jednak o to, aby licytować się, kto miał gorzej czy trudniej. Ile ciosów dostaliśmy i które były mocniejsze. Chodzi o to, jak podchodzimy do naszych życiowych testów. Czy nasza wewnętrzna siła i wiara w siebie wzrasta dzięki tym próbom?

Przeżyłam w swoim życiu Dom Dziecka, śmierć rodziców, zerwanie ze mną kontraktu, gdy zaszłam w ciążę, guzy piersi, rozwód. Gdy wchodziłam w dorosłość nie miałam wsparcia finansowego ze strony rodziny, nie dostałam też spadku, mieszkania, auta itp.

Sama nauczyłam się być sprawcza.

Działać i iść w tym kierunku, który sama sobie obiorę. Chciałam decydować o moim życiu. Nie chciałam, aby ono mi się przytrafiało. Po moich doświadczeniach wiedziałam jakiego życia z całą pewnością nie chce. Konkretnie określiłam jakie życie chcę wieść i zabrałam się do działania. Wiedziałam, że kluczem do sukcesu jest moja wewnętrzna siła i wiara w siebie.

Czy było łatwo? Czy się bałam?

Nie było łatwo i oczywiście, że miałam na początku obawy. Byłam sama. Nikt mnie nie trzymał za rękę, nie prowadził mnie bezpieczną i prostą drogą. Wszystko też wymagało czasu.

Natomiast przechodząc cały ten proces, doświadczyłam na sobie różnych sytuacji, przeżyć i emocji. To był czas, w którym się wiele nauczyłam. Tę wiedzę mogłam w kolejnych latach – gdy byłam już coachem – wdrażać u moich klientów. Każdego dnia widziałam, jak im to doskonale pomaga. Dzisiaj dzielę się moim doświadczeniem z Tobą.

Poznaj 7 kroków, dzięki którym Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie urosną!

Uważaj tylko na jedno – to jest naprawdę skuteczna metoda, która przynosi efekty! Zrób ją tak, jak o to proszę, ale tylko wtedy, jeśli naprawdę chcesz zmienić swoją codzienność :) Jeśli chcesz poczuć moc sprawczą, pewność siebie i doświadczyć swojej wewnętrznej siły!

Poniżej znajduje się wideo, które nagrałam specjalnie dla Ciebie. To bardzo wartościowy materiał, więc zarezerwuj sobie godzinę na zapoznanie się z nim. Przeznacz czas, który poświęcisz tylko sobie i swojemu rozwojowi. Podejmij tę próbę, podczas której Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie mogą zacząć wzrastać.

Jeśli ten materiał Ci pomógł, zainspirował, zmotywował do działania, czujesz, że jest wartościowy – udostępnij go swoim znajomym. Zależy mi bardzo na tym, aby wartościowe treści wypełniały przestrzeń internetową i aby jak najwięcej osób miało do nich dostęp.

Na koniec mam dla Ciebie niespodziankę – bonusowe wideo!

Mam dla Ciebie prezent! Chcesz otrzymać dodatkowe, bonusowe wideo, aby jeszcze bardziej wzmocnić to, o czym mówiłam przed chwilą w nagraniu? Dzięki niemu przeprowadzisz ćwiczenie coachingowe, dzięki któremu spojrzysz na obszary Twojego życia z lotu ptaka. To pomoże Ci ustalić priorytety i plan działania. Innymi słowy dowiesz się, od którego obszaru powinnaś zacząć działania.

Jak otrzymać bonusowe nagranie?

 1. wyciągnij 2 ważne lekcje z powyższego wideo;

 2. napisz je w komentarzu tutaj na blogu (poniżej);

 3. podaj swój adres e-mail – sprawdź czy nie ma w nim literówek!

 4. otrzymasz ode mnie e-mail z dostępem do wideo – sprawdź swoją skrzynkę, zobacz także do folderu ze spamem lub ofertami.

 

Dziękuję, że rozwijasz się ze mną!

Koniecznie zobacz pozostałe nagrania z tej serii: 

Jak odkryć wewnętrzną siłę i uwierzyć w siebie?
– Kliknij Tutaj (wideo + wersja tekstowa)

Jak pokonać strach przed działaniem?
– wkrótce –

Jak przestać się przejmować tym, co pomyślą sobie inni?
– wkrótce –

Jak kobiety wpadają w kłopoty finansowe?
– wkrótce –

2 317 komentarzy
 1. Monika

  Pielegnuj swoje sukcesy i mocne strony. Przejmij odpowiedzialnosc.

 2. Barbara

  Zaakceptuj przeszłość ❤️
  Bez działania nic się nie wydarzy 💪

 3. Kamila

  Bardzo dużo dał mi do myślenia pkt. 2, czy przypadkiem nie za dużo mi się w życiu przytrafiło. Od tego momentu będę bardziej krytycznie podchodzić do wszystkich wyborów i decyzji, żeby były po prostu w 100% moje. Będę tez pracowała z moimi mocnymi stronami, a znam je przecież, bo zrobiłam test Gallupa. I na pewno muszę przyjrzeć się, jakich kompetencji jeszcze mi brakuje, twardych i miękkich, żeby zmienić prace.

 4. Agnieszka

  Najprostsza ale najtrudniejsza jednocześnie rada – ZACZĄĆ DZIAŁAĆ. Bardzo rezonuje mi w głowie.
  Chcę też skupić się na pamiętaniu o swoich sukcesach bo to bardzo wzmacnia poczucie sprawstwa.
  Serdecznie dziękuję za ten webinar – dał mi dużo do myślenia. I do działania, oczywiście :)

 5. anis

  Super!

 6. lucyna.adamczyk

  pokonaj strach
  realizuj marzenia

 7. Aleksandra

  Skończyć studia ,które ciągnę za sobą kilkanaście już lat – żeby to zrobić ,muszę zdać język rosyjski ( więc powinnam zacząć naukę ,trochę już umiem ) dostałam szansę ,żeby zrobić to w przeciągu pół roku
  Chciałabym zrobić studia podyplomowe , ponieważ dostałam pracę w szkole i już od pół roku pracuję i bardzo mi to odpowiada…
  Potrzebuję pójść na terapię psychologiczną – wzmocnić albo wypracować (?) Poczucie własnej wartości.
  Uwolnić się od tzw toksycznych osób ,do których właściwie sama się przykleiłam,dla tych osób jestem zupełnie obojętna tzn one sobie doskonale poradzą bez znajomości ze mną ,ja tkwię przy nich bo tworzę sobie iluzje 1. Związku 2.w drugim przypadku to nawet sama nie wiem po co…
  Nauka rosyjskiego i angielskiego

 8. Ewa

  Dziekuje za to wideo.
  Lekcja nr 1 : To My sami jesteśmy kowalami swego losu.
  Lekcja nr:2 To ciągla praca nad sobą i zdobywanie nowych kompetencj .
  Ciagly rozwój i praca nad sobą.

 9. Beata

  Uszy do góry .Realizuj marzenia.

 10. Beata

  Pokonać strach i działać mimo wszystko.Cieszyć sie z realizacjii nawet najmniejszych celów.

 11. Beata

  Pokonać strach i działać.Wytyczać małe cele i celebrować radośc z ich realizacji.

 12. Anna

  Dwie najważniejsze lekcje dla mnie:
  1.Wzmacniać swoje mocne strony. Do tej pory skupiałam się raczej na swoich słabych stronach, było dla mnie oczywiste,że to nad nimi muszę pracować. Bardzo fajnie wyjaśniłaś dlaczego powinniśmy jeszcze bardziej wzmacniać swoje mocne strony,bardzo cenna wskazówka.
  2.Wytyczanie celów krótkoterminowych. Do tej pory przy ustalaniu celów skupiałam się na tych dużych celach, końcowych. Nie pomyślałam jak ważne i motywujące mogą być etapy dążenia do końcowego celu.

 13. Ewela

  To. nad czym teraz mocno pracuję i nad czym musze się skupić
  1. Nie stać w miejscu. Rozwijać się . Wzmacniać mocne strony aby stać się “ekspertem/mistrzem” swoich mocnych stron
  2. Dbać o relacje z najbliższymi i o nasze zdrowie!!!

 14. Helena

  Świetne wideo, dziękuję. Moje lekcje to: nie można osiąść na laurach, bo zaniedbanie ciągłego rozwoju może zamienić się w porażkę oraz czas zacząć działać, ale nie chaotycznie tylko z drodze do wyznaczonych celów.

 15. Aneta

  1.”Wiesz czy robisz” to cała ja. Dużo słucham,czytam i na tym pozostaje. To trafiło do mnie mocno.2. Życie mi się przytrafia. Przecież to ja się przytrafilam życiu tak wspaniale. 3.Lista moich sukcesów. To super sposób bym nie wytykała sobie błędów tylko pielęgnowała osiągnięcia!!!

 16. IZABELA

  Dziekuje za mozliwosc wysluchania twoich porad. Lekcje ktore wyciagnelam dla siebie: 1) doceniac siebie i swoje sukcesy. 2) inwestowac w swoj rozwoj. 3) Dzialac ,przede wszystkim DZIALAC.

 17. IZABELA

  Dziekuje za mozliwosc wysluchania twoich porad. Lekcje ktore wyciagnelam dla siebie: 1) doceniac siebie i swoje sukcesy. 2) inwestowac w swoj rozwoj. 3) Dzialac ,przede wszystkim DZIALAC

 18. Lidia

  Dla mnie najtrudniejsza jest akceptacja przeszłości i przejęcie odpowiedzialności za porażki które “wydarzają” się w moim życiu. Praca na terapii bardzo pomaga. Twoje inspirujące i motywujące filmy również. Dziękuję, że wspierasz mnie i inne kobiety

 19. Maja

  Najważniejsze lekcje dla mnie to:
  1. Koncentracja na swoich mocnych stronach i pogłębianie ich.
  2. Wytyczenie krótkoterminowych celów i celebrowanie osiągnięcia ich

 20. Monika

  Dla mnie pierwszą ważną lekcją od której planuję zacząć to,wytyczyć sobie krótkoterminowe cele.,i realizować je.
  Drugą zaś to wprowadzić do codziennego nawyku -robienia listy swoich małych sukcesów.

 21. Gosia M

  Chyba najważniejsza lekcja z tego wideo to: 1. ZACZNIJ DZIAŁAĆ i jego rozwinięcie BEZ DZIAŁANIA NIC SIĘ NIE WYDARZY. Kolejna którą z nadzieją wynoszę z tego filmu to pielęgnuj w sobie swoje sukcesy … czy ja mam jakieś sukcesy? No i Twoje przykłady, ktore mi uświadomiły, tak ja też mam sukcesy :):) dziękuję Ci za to

 22. Gosia

  Chyba najważniejsza lekcja z tego wideo to: 1. ZACZNIJ DZIAŁAĆ i jego rozwinięcie BEZ DZIAŁANIA NIC SIĘ NIE WYDARZY. Kolejna którą z nadzieją wynoszę z tego filmu to pielęgnuj w sobie swoje sukcesy … czy ja mam jakieś sukcesy? No i Twoje przykłady, ktore mi uświadomiły, tak ja też mam sukcesy :):) dziękuję Ci za to

 23. Kasia

  1. Nauczyć się asertywności
  2. Zaufać sobie i uwierzyć w siebie
  3. Przestać wracać do przeszłości

 24. Joanna

  1. Wszystko jest w Twoich rękach,
  2 ale potrzebny jest cel i plan jego realizacji

 25. Ela

  Dla mnie podstawowe wnioski to wziąć się w garść i zacząć działać. Trudno ruszyć cztery litery, zwłaszcza gdy jest się w dołku i psychicznym, i finansowym i ma się ochotę zostawić wszystko i uciec. Ale z drugiej strony takie podejście nie rozwiąże problemów. Trzeba jakoś wykrzesać siłę, żeby się podnieść.

 26. Sabina

  1. Pielęgnuj swoje sukcesy i przestań rozpamiętywać swoje porażki.
  2. Nie szukaj winnego za oknem.

 27. Małgorzata

  Pogodzić się z tym co się wydarzyło, a co spowodowało, że przestałam wierzyć w sobie i “opadłam z sił”. Zamknąć ten etap w życiu.
  Zawalczyć o siebie. Pokochać siebie. Uwierzyć w siebie.
  Pielęgnować to, jak inni dotychczas mnie postrzegali i nie dać się życiu.

 28. Patrycja

  Nikt nie przeżyje życia za mnie, muszę odciąć się od tych którzy ciągną w dół i działać. Szkolić się, podnosić swoje kompetencje aby być wartościowym pracownikiem.

 29. Ania

  To, co będzie najtrudniejsze, to przepracowanie przeszłości i odcięcie się od niewspierających osób. Świetny materiał. Dziękuję.

 30. Magda

  Po moim pierwszym milowym kroku (rezygnacja z pracy, którą nie dawała satysfakcji) czas na określenie swoich wielkich celów, ale też tych małych, spisanie ich i przystąpienie do działania

 31. Zaneta

  Ucz sie i dzialaj.Wszystko mozesz.

 32. Agnieszka

  Poznaj siebie. Rozwijaj swoje mocne strony i kompetencje.
  Ucz się i działaj.

 33. Anna

  1. Działaj, z rozsądkiem i małymi kroczkami. Działaj nawet jeśli później zadziałasz, bo lepiej późno niż wcale!
  2. Rozwijaj się, inwestuj w edukację, wierz w swoje możliwości!

 34. Dorota

  Zapomniec przeszłość tylko skupić się na przyszłości.
  Lepiej pozno niz wcale!
  Rozwijać się, inwestować w edukację,wierzyc w swoje mozliwosci ,dzialac z rozsadkiem malymi krokami!
  Nie palic za soba wszystkich mostow!

 35. Milena

  1. Dzialac
  2. Zostawic przeszlosc za soba , skupic sie na przyszlosci

 36. Agnieszka

  – Żaden awans nie przyjdzie do mnie dlatego, że pracuje długo w danej firmie, przekonałam się na własnej skórze, i ciężko mi z tym było, ale teraz jestem już mądrzejsza o doświadczenia. Szkoda że wcześniej nie natknęłam się na twój artykuł ? może lepiej bym to zniosła ?
  – Pamiętaj o swoich sukcesach – bez tego nie ruszę dalej. To prawda szybko o tym zapominamy a tyle mieliśmy sukcesów w życiu. Może trzeba je bardziej celebrować żeby o nich nie zapominać ?
  Bardzo dziękuję i już nie umiem się doczekać na bonusowy materiał ?

 37. Agnieszka

  Moje dwie lekcje: jestem wartościową osobą i ode mnie w dużej mierze zależy czy osiągnę swoje cele.

 38. Ania

  Nie patrzeć w przeszłość tylko skupić się na przyszłości.
  Rozwijać się, rozwijać i jeszcze raz rozwijać, inwestować w edukację.

 39. Katarzyna

  Zrealizowane cele budują poczucie sprawczości – bezcenne wcześniej nie było to dla mnie takie jasne.
  Nigdy nie doceniałam siebie za małe ani duże osiągnięcia. Dziękuje Kamila.

 40. Jolanta

  Zweryfikuj otaczających Cię ludzi. Działaj a nie tylko słuchaj.

 41. Paulina

  1.Dzialac a nie tylko słuchać.
  2.Dbac o dobrych ludzi wokol siebie
  3.Organizacja pracy.

 42. eli

  to wszystko prawda

 43. Edyta

  1. Nic samo się nie wydarzy. Mogę godzinami słuchać i czytać o rozwoju ale…. bez pracy nic się nie zmieni.
  2. Dziennik sukcesów. Gratulowanie samej sobie, docenianie i zauważanie własnych sukcesów.
  3. Cele krótkoterminowe. Duży projekt sam od tak po prostu, rachu ciachu się nie zrobi. Trzeba rozłożyć go na małe kawałki i etapami realizować. Ważne by dobrze rozpisać cele krótkoterminowe.

 44. Zosia

  Toksyczne relacje z rodzina mnie oslabiaja, muszę je ograniczyć zeby zrobić miejsce na zdrowe relacje.
  Pielęgnowanie mocnych stron a nie poświęcanie się pracy nad słabymi jest szansa na zaistnienie, wybicie się i satysfakcje.

 45. Ola

  1. Porażki mogą zmotywować człowieka do doskonalenia się, osiągania sukcesów i pracy nad sobą.
  2. Szczęście człowieka znajduje się w jego rękach, trzeba zacząć działać zamiast tylko oglądania instrukcji i czytania artykułów o samorozwoju.

 46. Olga

  1. Porażki mogą zmotywować do doskonalenia się.
  2. Szczęście człowieka znajduje się w jego rękach.

 47. Agnieszka

  Dla wszystkich to nie czekać co przyniesie los, tylko wziąć los w swoje ręce.
  Dla mnie to raczej odkurzyć własne poczucie sprawczości, docenić swoje osiągnięcia i zacząć celebrować swoje małe sukcesy bez czekania na te spektakularne.
  W zabieganej codzienność zapominamy o tym.

 48. Monika

  1. Pierwsza lekcja to jak ważne jest aby doceniać swoje sukcesy, a wypisanie ich pokazuje jak wiele osiągnęłam, a porażki wcale nie były takie częste jak wcześniej mi się wydawało.
  2. Brak wyznaczania celów krótkoterminowych albo tworzenie ich tylko w myślach, powoduje że nie mamy jak zweryfikować postępu ich realizacji, albo tego że nie udało n się ich osiągnąć.

 49. Marta

  Porządny kop motywacyjny do działania! Dziękuje za to video. Dwie dla mnie najważniejsze lekcje to: przejęcie odpowiedzialności za to co się tu i teraz dzieje w naszym życiu oraz wytyczenie nie tylko celów długoterminowych, ale także tych krótkoterminowych i świętowanie związanych z nimi nawet najmniejszych sukcesów

 50. Beata

  Kamilo dziękuję za motywowanie!!!
  Mam Biznes po Tesciowej który się kręci dobrze, ale wymogi się tak zmieniają, że czas się wziąć do nauki która mnie zawsze przerażała, bo przecież nie dam rady, a pozatym słuchając Ciebie coraz bardziej wierzę że jestem wstanie go ciągnąć dalej.
  Dziękuję za to że jesteś
  Beata

 51. Alicja

  Bardzo inspirujące video. Najważniejsze dla mnie to: inwestuj w swoje kompetencje, wyznaczaj cele (krótkoterminowe) i pielęgnuj swoje mocne strony.

 52. Izabela

  Lista sukcesów, których nigdy nie dostrzegam
  Mocne strony.. j.w.

 53. Jolanta

  Nic samo się nie wydarzy,trzeba zacząć działać.Moc jest we mnie.

 54. Ewa Jesionowska

  Nie bać się zacząć działać. Uwierzyć w siebie

 55. Barbara

  Zaczac działac ,nieprzyjmowac tego z czym czujemy sie zle

  • Gosia M

   Chyba najważniejsza lekcja z tego wideo to: 1. ZACZNIJ DZIAŁAĆ i jego rozwinięcie BEZ DZIAŁANIA NIC SIĘ NIE WYDARZY. Kolejna którą z nadzieją wynoszę z tego filmu to pielęgnuj w sobie swoje sukcesy … czy ja mam jakieś sukcesy? No i Twoje przykłady, ktore mi uświadomiły, tak ja też mam sukcesy :):) dziękuję Ci za to

 56. Monika

  1. Zacząć dzialać – nic samo się nie zrobi, 2. zwrócić uwagę na swoje mocne strony i je doskonalić

 57. Monika

  Wszystkie lekcje ważne, ale dwie najważniejsze to: 1. Wytyczać cele krótkoterminowe i celebrować ich realizację ( przy długich się mocno zniechęcalam) i 2. Doskonalić swoje kompetencje.

 58. Magda

  Ciagle ulepszac siebie
  Otaczać sie inspirującymi ludźmi

 59. Anna

  1. Doceniać i celebrować swoje małe sukcesy. 2. Szukać i otaczać się ludźmi dużymi mentalnie.

 60. Justyna Mróz

  1. Zakończyć toksyczne relacje, które w moim życiu podcięły mi bardzo mocno skrzydła i zabrały uśmiech z twarzy.
  2. Odnowić w sobie moje mocne strony, – upór, zawziętość .
  3. Celami krótkoterminowymi walczyć ze słabościami by wyćwiczyć rutynę , i usprawniać mowę w języku rosyjskim i poszerzać wiedzę księgową ;))

 61. Emilia

  Szkolic sie dalej
  Spisac i cieszyc sie sukcesami
  Dzialac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

©2024 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Regulamin subskrypcji | Wysyłka | Polityka cookies | Zasady prezentowania treści i opinii na stronie | Formularz zgłoszeń Treści niedozwolonych i Treści niezgodnych z warunkami korzystania z usług Serwisu

RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1. zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870

Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt kontaktowy e-mail: [email protected] kontakt telefoniczny: +48 790 292 710

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?