Jak uwierzyć w siebie? Kamila Rowińska

Wewnętrzna siła i wiara w siebie są jak paliwo w samochodzie. Bez niego nie pojedziesz. Możesz jeszcze auto pchać, aby je rozpędzić i próbować na chwilę do niego wskoczyć. 

W pewnym momencie opadniesz jednak z sił… Zresztą takie działanie jest bez sensu…

Tak właśnie dzieje się z Tobą. Jeśli brakuje Ci mocy, paliwa, siły napędowej. Czujesz, że więcej nie dasz rady. W myślach przewijają się co rusz tylko słowa piosenki niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam.

Jeśli Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie praktycznie nie istnieją, to nie masz siły sprawczej. Ostatecznie najczęściej godzisz się na codzienność i realizowanie cudzego planu. Bylejakość, nielubiana praca, kolejna kłótnia w domu, comiesięczne odliczanie czy wystarczy do kolejnej wypłaty… Podwijasz rękawy i robisz coś – bo musisz!

A gdybyś robiła, to co chcesz, a nie to co musisz?

Znasz to powiedzenie Siła jest kobietą? Jak uważasz – prawda to czy fałsz?
Co widzisz, słysząc Siła jest kobietą? Co najbardziej z tych słów do Ciebie trafia? Czy słowo „siła” utożsamiasz z bardzo silnym mężczyzną? A może słowo „kobieta”, kojarzysz z cichą, wątłą i delikatną istotą?

Na ten cytat być może często trafiasz. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Podpisać się pod nim obiema rękami albo odwrócić ostentacyjnie na pięcie. Realizować go codziennie z uporem lub traktować jako nieosiągalne marzenie.

To, co kojarzy Ci się w pierwszej chwili z tym hasłem, to Twoje przekonania. Przekonania wyrosłe na gruncie rodzinnym, wyniesione z domu, ze środowiska, w którym dorastałaś lub przebywasz aktualnie.

Jeśli zapytam się Ciebie teraz, jaka jesteś? Czy pewność siebie to Twoja mocna strona? Opowiesz mi, jak spełniasz marzenia i realizujesz swój plan na życie? Czy Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie niosą Cię jak na skrzydłach? Chciałabym usłyszeć: Tak, Kamila! Spełniam się i robię to, co chcę!

A tymczasem…

…spodziewam się TEJ poniższej odpowiedzi.

Prawdopodobnie powiesz mi: mam teraz trudny moment w życiu. Tak naprawdę, to on już trwa tygodnie i miesiące. Czuję się jakbym była na równi pochyłej. Czuję, że wszystko, zamiast się rozwiązywać, zapętla się jeszcze bardziej.

Powodów powyższej sytuacji może być wiele:

 • niedawno zakończony związek,

 • a może rozważasz jego zakończenie,

 • problemy finansowe bądź biznesowe,

 • konfliktowe sytuacje w pracy,

 • bezradność, przemęczenie, brak czasu,

 • problemy zdrowotne,

 • dołująca sytuacja rodzinna itd.

I być może teraz myślisz, że siła kojarzy Ci się z tym, że jej po prostu już nie masz. Nie masz siły do walki, do zmiany, do rozwoju, do podjęcia decyzji. Na podejmowane próby zmian od najbliższych słyszysz np., że Twój pomysł nie ma sensu, że ten projekt nie wypali, że jesteś za stara lub za młoda, że powinnaś się cieszyć z tego co masz, że taka jest Twoja rola i nie odwracaj porządku do góry nogami itp.

Chcę Ci powiedzieć, że to wszystko są ich przekonania o Tobie. Prawda o Tobie jest inna. Tę prawdę znasz i czujesz tylko Ty sama. Pozwól jej się tylko uzewnętrznić, bez względu na to co słyszysz z zewnątrz. Uwierz mi, że w Tobie drzemie wewnętrzna siła i wiara w siebie, która pozwoli Ci zdobywać świat!

Skąd to wiem? Bo tego doświadczyłam.

Byłam w takiej sytuacji. Miałam w swoim życiu testy, które przyszły znienacka (jak zwykle) i w najmniej odpowiedniej chwili. Opowiem Ci o nich za chwilę.

W życiu nie chodzi jednak o to, aby licytować się, kto miał gorzej czy trudniej. Ile ciosów dostaliśmy i które były mocniejsze. Chodzi o to, jak podchodzimy do naszych życiowych testów. Czy nasza wewnętrzna siła i wiara w siebie wzrasta dzięki tym próbom?

Przeżyłam w swoim życiu Dom Dziecka, śmierć rodziców, zerwanie ze mną kontraktu, gdy zaszłam w ciążę, guzy piersi, rozwód. Gdy wchodziłam w dorosłość nie miałam wsparcia finansowego ze strony rodziny, nie dostałam też spadku, mieszkania, auta itp.

Sama nauczyłam się być sprawcza.

Działać i iść w tym kierunku, który sama sobie obiorę. Chciałam decydować o moim życiu. Nie chciałam, aby ono mi się przytrafiało. Po moich doświadczeniach wiedziałam jakiego życia z całą pewnością nie chce. Konkretnie określiłam jakie życie chcę wieść i zabrałam się do działania. Wiedziałam, że kluczem do sukcesu jest moja wewnętrzna siła i wiara w siebie.

Czy było łatwo? Czy się bałam?

Nie było łatwo i oczywiście, że miałam na początku obawy. Byłam sama. Nikt mnie nie trzymał za rękę, nie prowadził mnie bezpieczną i prostą drogą. Wszystko też wymagało czasu.

Natomiast przechodząc cały ten proces, doświadczyłam na sobie różnych sytuacji, przeżyć i emocji. To był czas, w którym się wiele nauczyłam. Tę wiedzę mogłam w kolejnych latach – gdy byłam już coachem – wdrażać u moich klientów. Każdego dnia widziałam, jak im to doskonale pomaga. Dzisiaj dzielę się moim doświadczeniem z Tobą.

Poznaj 7 kroków, dzięki którym Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie urosną!

Uważaj tylko na jedno – to jest naprawdę skuteczna metoda, która przynosi efekty! Zrób ją tak, jak o to proszę, ale tylko wtedy, jeśli naprawdę chcesz zmienić swoją codzienność :) Jeśli chcesz poczuć moc sprawczą, pewność siebie i doświadczyć swojej wewnętrznej siły!

Poniżej znajduje się wideo, które nagrałam specjalnie dla Ciebie. To bardzo wartościowy materiał, więc zarezerwuj sobie godzinę na zapoznanie się z nim. Przeznacz czas, który poświęcisz tylko sobie i swojemu rozwojowi. Podejmij tę próbę, podczas której Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie mogą zacząć wzrastać.

Jeśli ten materiał Ci pomógł, zainspirował, zmotywował do działania, czujesz, że jest wartościowy – udostępnij go swoim znajomym. Zależy mi bardzo na tym, aby wartościowe treści wypełniały przestrzeń internetową i aby jak najwięcej osób miało do nich dostęp.

Na koniec mam dla Ciebie niespodziankę – bonusowe wideo!

Mam dla Ciebie prezent! Chcesz otrzymać dodatkowe, bonusowe wideo, aby jeszcze bardziej wzmocnić to, o czym mówiłam przed chwilą w nagraniu? Dzięki niemu przeprowadzisz ćwiczenie coachingowe, dzięki któremu spojrzysz na obszary Twojego życia z lotu ptaka. To pomoże Ci ustalić priorytety i plan działania. Innymi słowy dowiesz się, od którego obszaru powinnaś zacząć działania.

Jak otrzymać bonusowe nagranie?

 1. wyciągnij 2 ważne lekcje z powyższego wideo;

 2. napisz je w komentarzu tutaj na blogu (poniżej);

 3. podaj swój adres e-mail – sprawdź czy nie ma w nim literówek!

 4. otrzymasz ode mnie e-mail z dostępem do wideo – sprawdź swoją skrzynkę, zobacz także do folderu ze spamem lub ofertami.

 

Dziękuję, że rozwijasz się ze mną!

Koniecznie zobacz pozostałe nagrania z tej serii: 

Jak odkryć wewnętrzną siłę i uwierzyć w siebie?
– Kliknij Tutaj (wideo + wersja tekstowa)

Jak pokonać strach przed działaniem?
– wkrótce –

Jak przestać się przejmować tym, co pomyślą sobie inni?
– wkrótce –

Jak kobiety wpadają w kłopoty finansowe?
– wkrótce –

2 227 komentarzy
 1. Dorota Dziubek

  1. Nic samo się nie wydarzy jeśli samemu nie zacznie się działać.
  2. Celebruj małe sukcesy, a nie rozpamiętuj porażek

 2. Agata

  1. Wyznaczaj małe cele, realizuj je i celebruj.
  2. Inwestuj w siebie – to jest najważniejsza inwestycja

 3. Patrycja

  Dużo tych lekcji, ale…:
  1) „szukać przyczyny w lustrze”
  2) „pielęgnować sukcesy-nawet te najmniejsze”

 4. Katarzyna Gadocha

  1. Spisać sukcesy. Faktycznie ulatują z pamięci sukcesy. Super!
  2.Wyznaczyć cele. Osiągalne :)

  Super video, dziękuję i pozdrawiam cały zespół.

 5. Agnieszka

  1)Nie pielęgnować swoich porażek – wyciągnąć z nich wnioski
  2) wyznaczyć cele i inwestować w swoje kompetencje

 6. Justyna

  1. Nie czekaj, aż firma cię wyszkoli. Podnoś kompetencje, sama inwestuj w siebie.
  2. Wyznacz cele krótkoterminowe.
  Dziękuję!

 7. Julia

  Dziękuję bardzo za materiał.
  1. Zakończyć toksyczne relacje.
  2. Zacząć działać.

 8. Anna

  1. Podnosić kompetencje i rozwijać umiejetnośći
  2. Działać!

 9. Casadei

  Świetnym nawykiem którego natychmiast wprowadzę w swoje życie jest notowanie sukcesów nawet tych najmniejszych które jednak kosztowały nas odwagi itp.
  Niesamowite jest także ze z inwestycji w kompetencje profitujemy na tak wielu płaszczyznach w naszym życiu
  Bardzo podobała mi się ta lekcja !!!!!!

 10. Justyna

  – pielęgnuj sukcesy, nie rozpamiętuj porażek
  – zakończ relacje z ludźmi małymi mentalnie

 11. Joanna

  Znajdź swoje mocne strony i pielęgnuj je. Inwestuj w siebie i rozwijaj swoje kompetencje.

 12. Marta

  Dwie lekcje:
  1. Zakończ toksyczne relacje
  2. Inwestuj w swoje kompetencje

 13. Monika

  Co mnie przebudziło po obejrzeniu tego nagrania:
  1. To ja mam przejąć swoją odpowiedzialność za moje życie, nie zaś czekać na kogoś czy na coś
  2. Wytyczać cele i działać inwestując w siebie

 14. Aneta

  1. Dużo pracy przede mną!
  2. Zacząć działać!

 15. Joanna

  Witam i dziękuję za tą lekcję
  1 rzecz to muszę pozbyć się toksycznych ludzi ze swojego otoczenia.
  2 To musze odszukać w sobie te moje mocne strony
  Natomiast z przeszłością nie mogę pożegnać się w całości , Jedna jej część na zawsze zostanie we mnie.

 16. Barbara

  Mówiąc szczerze wyciągnęłam więcej niż dwie lekcje, ale ta pierwsza najważniejsza dotyczy toksycznych relacji od których nie potrafię się uwolnić. Otaczają mnie ludzie którzy permanentnie podcinają mi skrzydła, szczególnie wtedy kiedy zaczynam osiągać jakieś sukcesy. Druga lekcja, równie ważna, to wytyczanie celów krótkoterminowych jako siła napędowa do działania bo faktycznie NIC SAMO SIĘ NIE WYDARZY. Dziękuję za świetną lekcję. Pozdrawiam Kamilo, jesteś niesamowita.

 17. Sandra

  Zamknij przeszłość za sobą, by móc ruszyć z impetem i skupiaj się na swoich mocnych stronach, bo dzięki nim osiągniesz swoje cele bez walenia głową w mur.

 18. Agnieszka

  Moje dwie lekcje po obejrzeniu materiału
  1. Zaczynaj z wizja końca czyli podziel swoje zadania na mniejsze i ciesz się z ich realizacji na kazdym etapie
  2.Poprzez odkrycie swoich mocnych stron zbuduj poczucie wartości które wzbogacaj o kolejne kompetencje zgodne z wartościami i umiejetnościami

 19. Magdalena

  Moje są znane wnioski;
  1. Zacznij działać
  2. Zapisuj wszystko w zeszycie, podawaj daty zakończenia.
  Nic samo się nie wydarzy.

 20. Monika Moskal

  Moje dwie lekcje:
  1) nie trzymać się kurczowo ludzi, jeśli relacja jest dla mnie toksyczna, to ją odpuszczam, niezależnie od tego, ile ta relacja już trwa;
  2) nawet ogromne wyzwanie pocięte na kilka mniejszych celów przestaje być przerażające;

  Bardzo dziękuję za inspirujące wideo.

 21. Małgosia

  nie rozpamiętywać porażek tylko sukcesy
  działać, teoria ważna ale najważniejsza praktyka

 22. Patrycja

  1. Zaakceptuj swoją przeszłość.
  2. Weź odpowiedzialność za swoja przyszłość.

 23. Alicja

  Dziekuje bardzo za informacje!
  Dwie lekcje
  – Uzupelniaj codziennie liste osiagniec
  – Wytyczaj konkretne cele krotkoterminowe (tygodniowe, miesieczne).

  Pozdrawiam

 24. Aga

  Małe sukcesy prowadzą do dużych osiągnięć dlatego warto o nich pamiętać
  Nie stój w miejscu twój sukces zależy od działania a nie czekania

 25. Kamila

  Małe sukcesy prowadzą do dużych osiągnięć dlatego warto o nich pamiętać
  Nie stój w miejscu twój sukces zależy od działania a nie czekania

 26. Ewa

  Moje dwie lekcje:
  1. inwestuj w podnoszenie swoich kompetencji
  2. pielęgnuj swoje sukcesy (szkoda, że tak często o nich zapominamy).

 27. Ewelina

  Moje dwie lekcje:
  1. przejąć odpowiedzialność za swoje życie, nie czekać aż samo się zrobi czy przyjdzie
  2.inwestować w swoje kompetencje
  Bardzo dziękuję za to nagranie :)

 28. Katarzyna

  Dziękuję Kamilo,
  Moje dwie najważniejsze lekcje, które zabieram ze sobą to:
  1. Poznaj swoje mocne strony
  2. Inwestuj w swoje kompetencje

  Zaczynam działać!!!

 29. Sylwia

  Dzięki tym 7 lekcjom wiem, że cele które mam robić muszą być krótkoterminowe
  Muszę przeanalizować jeszcze dokładniej swoich znajomych pod kątem życzliwości i toksyczności

 30. Iwona

  2 lekcje:
  1 mocne strony = wypisz, wzmacniaj, rozwijaj i pracuj nad nimi
  2 wytyczaj sobie cele krótkoterminowe = dzienne, tygodniowe, miesięczne, roczne
  Dziękuję bardzo!

 31. Marlena

  1. Zamknąć i zostawić przeszłość za sobą.
  2. Podjąć działanie małymi krokami celebrując każdy najmniejszy sukces.

 32. Małgorzata

  1. Nie szukać wymówek, nie obwiniać sytuacji po prostu reagować to ma być moja reakcja.
  2. Nie wystarczy ciągle słychać kursów i czytać bez podejmowania działań.

 33. Małgorzata

  1. Nie szukać wymówek, nie obwiniać sytuacji w jakiej jestem tylko reagować
  2. Działać z tym co mam robić małe kroki do przodu wykorzystać tę wiedzę którą mam i działać a nie tylko słuchać i czytać bez podejmowania jakichkolwiek czynności.

 34. Monika

  1. Od dziś zaczynam prowadzić dziennik sukcesów :) Dziękuję za inspirację. Cały czas wydaje mi się, że niewiele udało mi się zrobić w moim życiu, bo koncentruję się ciągle na tym, co zrobiłam źle, co było niewystarczające lub po prostu się nie udało. W ten sposób nie wyciągam też lekcji na przyszłość. Jeśli będę mogła wymienić w nocy o północy ;) , co do tej pory osiągnęłam poczuję się silniejsza.
  2. Potrzebuję też zobaczyć, odkryć i pielęgnować swoje mocne strony. Bardzo długo skupiałam się na porównywaniu z innymi i ciągle czułam się niewystarczająca. Dlatego tak trudno jest mi zobaczyć jaka jestem, na czym mogę budować swój potencjał i możliwości. Dziś robię mapę moich mocnych stron :)

 35. Aneta

  1. Bardzo uderzyło mnie to, żeby zrobić listę własnych sukcesów, ponieważ człowiek bardzo często nie wierzy w siebie i w to, ze coś osiągnął (np. tak jak mówiłaś zdanie matury lub prawa jazdy). Małe sukcesy należy pielęgnować i doceniać, muszę o tym pamiętać!
  2. Druga lekcja to to, aby wypisać swoje mocne strony i talenty, które posiadam i oczywiście je rozwijać, jak również koncentrować się na swoich mocnych stronych, a nie na słabych i dołować się, ze nie umie się tego czy tamtego. Każdy człowiek jest mocny w innych dziedzinach.

 36. Aneta

  Jestem na samym początku zmiany siebie i swojego życia. Bardzo uderzyło mnie zdanie zeby brac odpowiedzialność za to co się dzieje w naszym życiu. Od dawna czuje się samotna… pora wziac telefon i zadzwonic do ludzi, których mi brakuje. Zrozumiałam również, że też „duzo wiem” i nic z tym nie robie… Zamierzam przejść przez wszystkie punkty skrupulatnie. Zamierzam „zrobic”!

 37. Agnieszka

  Dużo ostatnio przeszłam… przeczytałam po tym wszystkim mnóstwo książek i słucham Twoich słów ale wciąż nie umiem zacząć… Masz racje… najtrudniej zacząć.

 38. Zuza

  Dwie ważne lekcje dla mnie to:
  – zaakceptowanie przeszłości i błędnych wyborów ścieżki kariery- nie zmienię już tego
  – konieczność inwestowania w nowe kompetencje i szkolenia- muszę wziąć spawy w swoje ręce nie czekać na pracodawcę, działać!

 39. Jadwiga Ćwiertka

  Witam serdecznie! Cały materiał na video bardzo mi się podobał. na co zwróciłam uwagę? Zaakceptować swoją przeszłość . Jest to dla mnie dość trudne. Wałkuję materiał na ten temat i jeszcze nie ukończyłam zadania..
  Bardzo podobało mi się to , ażeby celebrować swoje sukcesy. Uświadomić sobie swoje mocne strony,
  popracować nad asertywnością, wytyczać sobie cele, ale przede wszystkim wprowadzać to wszystko w czyn.
  Naprawdę świetny materiał. Pozdrawiam!

 40. Monika

  1. jeszcze bardziej się dyscyplinować w pracy nad sobą i organizacją
  2.stawiać na rozwój osobisty pod względem zawodowym jak i osobistym

 41. Kasia

  Przeszlam dluga drogę do czasu w którym jestem. Zmiana pracy, wypalenie zawodowe, wypowiedzenie które otrzymałam w czerwcu, 3 pogrzeby w rodzinie. Ale wiem ze z chwilą narodzin mojego syna jestem coraz silniejsza. Obecnie prowadze swoj biznes który się rozwija brakuje mi jeszcze kompetencji coachingowych. Świetnie piszesz, świetnie mówisz. Dziekuje ze wspierasz kobiety bo my mamy moc ale bardzo często skrywaną

  • Kasia

   1. Musze doceniać siebie i swoje osiągnięcia.
   2. Utwierdziłaś mnie w przekonaniu że nie z wszystkimi musze mieć kontakt :-) unikaj wampirów!!!:-)
   3. Uwielbiam osiągać swoje cele. To mi daje wielką moc:-)
   Wszystko działa o czym powiedziałaś ale przede mną jeszcze trochę pracy :-)
   Świetne wystąpienie. Dziękuję

 42. Malwina

  1. Zmianę swojego życia muszę zacząć od siebie a nie narzekać i twierdzić że coś się dzieje przez kogoś innego
  2. Należy czerpać radość nawet z pozoru małych rzeczy które wykonaliśmy ponieważ to nasz duży sukces! Dzięki temu mamy siłę i motywację do wytyczania coraz to innych większych celów na których osiągnięcie trzeba będzie dłużej poczekać

 43. joanna

  1) samo ustalenie celów to za mało- cele muszą być ukonkretyzowane, zaplanowane w czasie, etapami – co, gdzie, jak
  2) choćby nie wiem jaką wiedzę bym posiadała bez jej wcielenia w życie dalej będę się kręcić w kółko
  3) przeszłość decyduje o tym, gdzie teraz jestem, ale miejsce przeszłości jest w przeszłości- trxeba skupić się na tym co teraz żeby przyszłoścć była lepsza

  • Agus

   1. Zakończyć toksyczne relacje.
   2. Pogodzić się z przeszłością.
   3. Przyponiec sobie swoje sukcesy.

 44. Beata

  Pierwsza nie4zwykle ważna dla mnie lekcja to:
  -pogódź się z przeszłością, pogódź się z tym, że Twoje dzieciństwo nie było idealne, pogódź się z tym, że Twój związek nie był idealny …
  Druga:
  – odkryj swoje mocne strony, skup się na nich, rozwijaj je, żeby dawały innym mistrzowską wartość i wybieraj sobie zajęcia biznesowe w oparciu o swoje mocne strony.

 45. Bożena Wolska

  Dwa tygodnie temu straciłam pracę, a dwa miesiące temu odebrałam swoje nowe mieszkanie obarczone niemałym kredytem. Poużalałam się nad sobą, czas na działanie.
  To czego z całą pewnością muszę unikać na dalszej drodze do sukcesu jest a) rozpamiętywanie przeszłości i skupianie się na tym co w przeszłości mi się nie udało oraz b) wyeliminowanie ze swojego otoczenia toksycznej osoby, która tak bardzo ciągnie mnie w dół, że zapominam o swoich atutach

 46. Ania

  Moje dwie najważniejsze lekcje:
  1. Pogodzenie się z przeszłością, wszystko jest po coś i potraktowanie jej jako lekcji, która ma mnie umocnić i pomoc ukształtować. Nie rozpamiętywać – przyjąć, wyciągnąć wnioski i wykorzystywać doświadczenia.
  2. Pielęgnować swoje mocne strony, nie zapominać o nich i rozwijać je.

 47. Agnieszka Jaworowska

  Moje dwie lekcje:
  1. Nie zmienię swojej przeszłości- musze się z nią pogodzić i zaakceptować.
  2. Lista mocnych stron zrobiona i teraz trzeba je pielęgnować i strzec.

 48. Karolina Kozielska KARO-LINE

  Jakiś czas temu zakończyłam kilka toksycznych relacj. Bardzo długo miałam z tego powodu wyrzuty sumienia. Teraz wiem, że to były dobre decyzje. Zrobiło się przez to sporo miejsca na nowe znajomości i czasu np.na mój rozwój.
  Poza tym wiem, że to ja jestem odpowiedzialna za swoje życie, swoje wybory, swoje decyzje. Wszystko to na ci mam wpływ powinno zależeć ode mnie, a kiedy przytrafia mi się coś na co nie mam wpływu to szukam rozwiązania, a nie przyglądam się biernie temu co mi się przytrafiło.

 49. Dominika

  1)skończyć toksyczne relacje – psują tylko krew i marnują czas
  2) inwestuj w siebie wszystkiego można się nauczyć trzeba tylko chcieć a nie bez przerwy się tłumaczyć że nie ma się na coś czasu

 50. Joanna

  Inwestuj w siebie, w swoje kompetencje, ile tylko możesz. Pieniądze się zwrócą!
  Zapisuj wszystko co zrobiłaś, wsystkie osiągnięte cele, aby pamiętać, że możesz sobie ufać.

 51. Dominika

  1. Docenić własne sukcesy, celebrować je i pamiętać o nich.
  2. Inwestować w swoje kompetencje i wytyczać cele krótkoterminowe.

 52. Hana

  1. zasługuję na to, aby osiągać sukcesy zawodowe,
  2. trzeba wierzyć w siebie, w swój potencjał i realizować swoje cele i marzenia.

 53. Marta

  1. Zacznij inwestować w siebie aby podnosić s swoje kompetencje
  2. Pielęgnować swoje sukcesy

 54. AGNIESZKA

  1. Zaakceptować swoją przeszłość
  2. Pielęgnować swoje sukcesy

 55. Agnieszka

  Moje lekcje:
  – rozwijaj kompetencje i mocne strony
  – działaj małymi krokami

 56. Urszula Ulman-Mrozek

  Moje dwie lekcje :
  1.Koncentruj się na swoich mocnych stronach i rozwijaj się
  2.Ciesz się drogą do celu

 57. Anna

  1. muszę się pogodzić z przeszłością bo na nią nie mam wpływu i na to co mnie spotkało ale mam wpływ na swoją przyszłość- mam moc sprawczą
  2. doceniaj siebie i swoje sukcesy nawet te najmniejsze
  3. nic samo się nie wydarzy jeśli temu nie pomogę – zacznij działać

 58. Katarzyna

  Moje dwie najważniejsze lekcje to:
  1. Pogodzenie – pogodziłam się z tym, że zakończyłam związek, w którym cierpiałam.
  2. Wzięcie odpowiedzialności za siebie, swoje życie – przestałam z męczennictwem i przestałam widzieć winę w innych czy w sobie, wybaczyłam, odpuściłam i wzięłam odpowiedzialność za swoje decyzje.
  Dziękuję

 59. Justyna

  „Wiesz czy Robisz ?” Niby takie oczywiste, a tak bardzo dziś ze mną zarezonowało – dziękuję :) „Pielęgnuj sukcesy” np.zdałam prawo jazdy za 1 razem i nigdy nie doszłam do tego, że to sukces :D super nagranie!

 60. ELA

  Witam, pielęgnacja mocnych stron czyli pnk 4 i 7 – wytyczać krótkoterminowe cele

 61. Sonia

  Moje 2 najważniejsze lekcje po obejrzeniu video:
  – WIESZ CZY ROBISZ? Grunt to działanie, sama wiedza co powinnam zrobić na mnie nie zarobi.
  – INWESTOWANIE W KOMPETENCJE. Nie przejadę całego życia zawodowego jedynie na ukończonych studiach, muszę podnosić swoje kompetencje, ale przede wszystkim muszę wiedzieć, jakie kompetencje są mi potrzebne.

 62. olga

  Moje lekcje:
  1. Inwestuj w swoje kompetencje: sporządziłam listę kompetencji, które muszę poprawić
  2. Wytyczyłam cele na tydzień i kolejny, wszystkie notatki sporządzam w dzienniku kobiety niezależnej

 63. Marcelina Król

  Warto zacząć od:
  Punkt 5: zakończyć toksyczne relacje
  oraz
  Pielęgnowanie wdzięczności, mocnych stron i zadbanie o siebie :)
  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

 64. Gosia

  Witam, bardzo dobre video, wysłuchałam wbrew pozorom z wielką odkrywczością, choć zdawało mi się, że temat bardzo mi znany.
  Najważniejsze dla mnie lekcje to:
  – twoje mocne strony i późniejsze ich pielęgnowanie
  – wytyczanie celów krótkoterminowych i działanie.
  Bardzo dziękuję za profesjonalny przekaz myśli,
  pozdrawiam serdecznie.

 65. Dorota

  1. Pogodzić się z przeszłością i jej nie rozpamiętywać.
  2. Zakończyć relacje z toksycznymi ludźmi, którzy odbierają nam siłę, nawet, jeżeli jest to ktoś z rodziny.

 66. Sylwia

  Witaj Kamila,

  Dziękuje ci bardzo za ten materiał. Od ostatnich 3-4 miesięcy z ogromna chęcią i zainteresowanie czytam maile od ciebie i słucham twoich podcastów, które dają mi ogromna motywacje do działania!

  Jedna ważna rzecz dla mnie – jeśli chcesz osiągnąć cel to pracuj małymi kroczkami nad krótkotrwałym celami, które doprowadzą cię na końcu do osiągnięcia tego wielkiego celu. Tak oczywiste a jednak do tej pory nie wprowadzone w życie.

  Druga ważna rzecz – doceń się i uświadom sobie jak wiele sukcesów masz już za sobą! Pudełeczko stworzone i regularnie będą wpadać tam fiszki z sukcesami. Rewelacyjny pomysł :)

  Pozdrawiam i dziękuje, że dzielisz się swoją wiedzą, Kamila!

 67. Ola

  Najważniejsze lekcje to:

  1. Świętuj małe sukcesy, ciesz się drogą do realizacji dużego celu.
  2. Wiesz czy robisz? Wiem… ale od dziś robię! :)

  Dziś ogarniam słoik z sukcesami :)

 68. Beata

  1. Miej cel
  2. Zerwij ze stereotypami polskiego społeczeństwa

 69. Agata

  1. Pielęgnować mocne strony
  2. Działać !!!

 70. Agnieszka

  2 lekcje.
  1. Zacznij inwestować w siebie aby podnosić s swoje kompetencje a nie czekaj aż firma Cię wyszkoli.
  2. Pielęgnuj swoje sukcesy

 71. Ewelina Brzezina

  Bardzo dziękuję za ten materiał. Żądło piszę coś w internecie, ale ostatnio postanowiłam zmienić swoje życie a nie tylko ciagle edukować się jak stać się lepszym.
  I z rad moja pierwsza lekcja to: nie ważne ile wiesz, ważne ile robisz.
  Druga to pomysł na zapisywanie małych codziennych sukcesów – dawno nic nie zaczęło mi tak bardzo podnosić, utraconej jakiś czas temu, swojej wartosci, poczucia sprawczości.
  Robicie naprawdę świetna robotę :)

 72. Bogusia

  Moje dwie lekcje:
  1. Nie zmienię swojej przeszłości. Zaakceptuję i pogodzę się z nią.
  2. Odszukam, odkopie swoje mocne strony (te zapomniane, a jednak ważne) i będę je pielęgnować i strzec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?