Jak uwierzyć w siebie? Kamila Rowińska

Wewnętrzna siła i wiara w siebie są jak paliwo w samochodzie. Bez niego nie pojedziesz. Możesz jeszcze auto pchać, aby je rozpędzić i próbować na chwilę do niego wskoczyć. 

W pewnym momencie opadniesz jednak z sił… Zresztą takie działanie jest bez sensu…

Tak właśnie dzieje się z Tobą. Jeśli brakuje Ci mocy, paliwa, siły napędowej. Czujesz, że więcej nie dasz rady. W myślach przewijają się co rusz tylko słowa piosenki niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam.

Jeśli Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie praktycznie nie istnieją, to nie masz siły sprawczej. Ostatecznie najczęściej godzisz się na codzienność i realizowanie cudzego planu. Bylejakość, nielubiana praca, kolejna kłótnia w domu, comiesięczne odliczanie czy wystarczy do kolejnej wypłaty… Podwijasz rękawy i robisz coś – bo musisz!

A gdybyś robiła, to co chcesz, a nie to co musisz?

Znasz to powiedzenie Siła jest kobietą? Jak uważasz – prawda to czy fałsz?
Co widzisz, słysząc Siła jest kobietą? Co najbardziej z tych słów do Ciebie trafia? Czy słowo „siła” utożsamiasz z bardzo silnym mężczyzną? A może słowo „kobieta”, kojarzysz z cichą, wątłą i delikatną istotą?

Na ten cytat być może często trafiasz. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Podpisać się pod nim obiema rękami albo odwrócić ostentacyjnie na pięcie. Realizować go codziennie z uporem lub traktować jako nieosiągalne marzenie.

To, co kojarzy Ci się w pierwszej chwili z tym hasłem, to Twoje przekonania. Przekonania wyrosłe na gruncie rodzinnym, wyniesione z domu, ze środowiska, w którym dorastałaś lub przebywasz aktualnie.

Jeśli zapytam się Ciebie teraz, jaka jesteś? Czy pewność siebie to Twoja mocna strona? Opowiesz mi, jak spełniasz marzenia i realizujesz swój plan na życie? Czy Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie niosą Cię jak na skrzydłach? Chciałabym usłyszeć: Tak, Kamila! Spełniam się i robię to, co chcę!

A tymczasem…

…spodziewam się TEJ poniższej odpowiedzi.

Prawdopodobnie powiesz mi: mam teraz trudny moment w życiu. Tak naprawdę, to on już trwa tygodnie i miesiące. Czuję się jakbym była na równi pochyłej. Czuję, że wszystko, zamiast się rozwiązywać, zapętla się jeszcze bardziej.

Powodów powyższej sytuacji może być wiele:

 • niedawno zakończony związek,

 • a może rozważasz jego zakończenie,

 • problemy finansowe bądź biznesowe,

 • konfliktowe sytuacje w pracy,

 • bezradność, przemęczenie, brak czasu,

 • problemy zdrowotne,

 • dołująca sytuacja rodzinna itd.

I być może teraz myślisz, że siła kojarzy Ci się z tym, że jej po prostu już nie masz. Nie masz siły do walki, do zmiany, do rozwoju, do podjęcia decyzji. Na podejmowane próby zmian od najbliższych słyszysz np., że Twój pomysł nie ma sensu, że ten projekt nie wypali, że jesteś za stara lub za młoda, że powinnaś się cieszyć z tego co masz, że taka jest Twoja rola i nie odwracaj porządku do góry nogami itp.

Chcę Ci powiedzieć, że to wszystko są ich przekonania o Tobie. Prawda o Tobie jest inna. Tę prawdę znasz i czujesz tylko Ty sama. Pozwól jej się tylko uzewnętrznić, bez względu na to co słyszysz z zewnątrz. Uwierz mi, że w Tobie drzemie wewnętrzna siła i wiara w siebie, która pozwoli Ci zdobywać świat!

Skąd to wiem? Bo tego doświadczyłam.

Byłam w takiej sytuacji. Miałam w swoim życiu testy, które przyszły znienacka (jak zwykle) i w najmniej odpowiedniej chwili. Opowiem Ci o nich za chwilę.

W życiu nie chodzi jednak o to, aby licytować się, kto miał gorzej czy trudniej. Ile ciosów dostaliśmy i które były mocniejsze. Chodzi o to, jak podchodzimy do naszych życiowych testów. Czy nasza wewnętrzna siła i wiara w siebie wzrasta dzięki tym próbom?

Przeżyłam w swoim życiu Dom Dziecka, śmierć rodziców, zerwanie ze mną kontraktu, gdy zaszłam w ciążę, guzy piersi, rozwód. Gdy wchodziłam w dorosłość nie miałam wsparcia finansowego ze strony rodziny, nie dostałam też spadku, mieszkania, auta itp.

Sama nauczyłam się być sprawcza.

Działać i iść w tym kierunku, który sama sobie obiorę. Chciałam decydować o moim życiu. Nie chciałam, aby ono mi się przytrafiało. Po moich doświadczeniach wiedziałam jakiego życia z całą pewnością nie chce. Konkretnie określiłam jakie życie chcę wieść i zabrałam się do działania. Wiedziałam, że kluczem do sukcesu jest moja wewnętrzna siła i wiara w siebie.

Czy było łatwo? Czy się bałam?

Nie było łatwo i oczywiście, że miałam na początku obawy. Byłam sama. Nikt mnie nie trzymał za rękę, nie prowadził mnie bezpieczną i prostą drogą. Wszystko też wymagało czasu.

Natomiast przechodząc cały ten proces, doświadczyłam na sobie różnych sytuacji, przeżyć i emocji. To był czas, w którym się wiele nauczyłam. Tę wiedzę mogłam w kolejnych latach – gdy byłam już coachem – wdrażać u moich klientów. Każdego dnia widziałam, jak im to doskonale pomaga. Dzisiaj dzielę się moim doświadczeniem z Tobą.

Poznaj 7 kroków, dzięki którym Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie urosną!

Uważaj tylko na jedno – to jest naprawdę skuteczna metoda, która przynosi efekty! Zrób ją tak, jak o to proszę, ale tylko wtedy, jeśli naprawdę chcesz zmienić swoją codzienność :) Jeśli chcesz poczuć moc sprawczą, pewność siebie i doświadczyć swojej wewnętrznej siły!

Poniżej znajduje się wideo, które nagrałam specjalnie dla Ciebie. To bardzo wartościowy materiał, więc zarezerwuj sobie godzinę na zapoznanie się z nim. Przeznacz czas, który poświęcisz tylko sobie i swojemu rozwojowi. Podejmij tę próbę, podczas której Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie mogą zacząć wzrastać.

Jeśli ten materiał Ci pomógł, zainspirował, zmotywował do działania, czujesz, że jest wartościowy – udostępnij go swoim znajomym. Zależy mi bardzo na tym, aby wartościowe treści wypełniały przestrzeń internetową i aby jak najwięcej osób miało do nich dostęp.

Na koniec mam dla Ciebie 2 niespodzianki:

1. Zaproszenie.

Zapraszam Cię na bezpłatną konferencję online Jak profesjonalnie i świadomie pokierować swoją karierą zawodową? którą odbędzie się 25 marca o godzinie 19:30. Właśnie ruszyły zapisy. Nie trać ani chwili i zapisz się teraz. Dla osób zapisanych szykujemy niespodzianki i odpowiedzi m. in. na pytania:

 • jak awansować, albo zmienić pracę na lepiej płatną,

 • jak przygotować się do zmiany pracy,

 • kiedy powiadomić pracodawcę o swojej decyzji,

 • jak nie spalić się podczas rozmowy kwalifikacyjnej,

 • co powiedzieć jeśli nie spełniasz wszystkich wymogów?

2. Bonusowe wideo  ćwiczenie.

Mam dla Ciebie prezent! Chcesz otrzymać dodatkowe, bonusowe wideo, aby jeszcze bardziej wzmocnić to, o czym mówiłam przed chwilą w nagraniu? Dzięki niemu przeprowadzisz ćwiczenie coachingowe, dzięki któremu spojrzysz na obszary Twojego życia z lotu ptaka. To pomoże Ci ustalić priorytety i plan działania. Innymi słowy dowiesz się, od którego obszaru powinnaś zacząć działania.

Jak otrzymać bonusowe nagranie?

 1. wyciągnij 2 ważne lekcje z powyższego wideo;

 2. napisz je w komentarzu tutaj na blogu (poniżej);

 3. podaj swój adres e-mail – sprawdź czy nie ma w nim literówek!

 4. otrzymasz ode mnie e-mail z dostępem do wideo – sprawdź swoją skrzynkę, zobacz także do folderu ze spamem lub ofertami.

Jeżeli jeszcze nie widziałaś nagrań: jak pokonać strach przed działaniem oraz jak przestać przejmować się tym co pomyślą inni  koniecznie  zobacz! Możesz jeszcze odebrać bonusowe nagranie (z pierwszego wideo), które pokazuje bardzo skuteczne ćwiczenie :)

Jak pokonać strach przed działaniem?

Jak przestać się przejmować tym, co pomyślą sobie inni? Kamila Rowińska

Dziękuję za Twoje zaangażowanie. Wkrótce pojawi się kolejny wpis o… tego dowiesz się lada dzień  :)

1 383 komentarze
 1. Małgorzata

  2 lekcje
  Dzielenie zadań na krótkoterminowe cele
  Zapisywanie i celebrowanie osiągnięć i nawet małych sukcesów.
  Małe sukcesy przekładają się na duży sukces.

 2. Aleksandra

  Z tego wideo można wyciągnąć wiele wartościowych wniosków.
  Dla mnie najważniejsze przesłanie dotyczy nagradzania siebie za każdy sukces .I to że nawet ” błachostkę” , jak np. wykonanie telefonu należy zapisać na koncie sukcesów. Takie koncentrowanie myśli wokół spraw, które zostały pomyślnie rozwiązane sprawi , iż zaczynamy wierzyć w swoją moc sprawczą, która w konsekwencji ulega wzmocnieniu.
  Ważne jest też aby droga, która prowadzi do sukcesu sprawiała nam radość. Gdy każdy kolejny krok na drodze do celu sprawia , że jesteśmy szczęśliwi, możemy mieć pewność, że obrany przez nas kierunek,jest naszym osobistym wyborem podyktowanym przez serce oraz intuicję.

 3. Dorota

  1 przejęcie odpowiedzialności za własne życie. Podnoszenie swoich kwalifikacji. Inwestowanie w siebie.
  2 lista sukcesów nawet tych małych sprawi że poczujemy się lepiej. Zobaczymy że na codzień mamy więcej sukcesów niż porażek A to doda nam wiary w siebie i w swoje możliwości

 4. Joanna

  1. Zdefiniuj swoje mocne strony i sukcesy – na pewno takie są.
  2. Działaj! – nie tylko słuchaj o tym jak działać.

 5. Wioleta

  Przebacz sobie i działaj.
  Uznaj porażki jako ważne lekcje.

 6. […] Zobacz wideo, jak wzmocnić pewność siebie i odbierz bonus! […]

  • Justyna

   Zacznij działać.
   Celebruj swoje sukcesy.

 7. Kasia

  1.Najtrudniejszy pierwszy krok. Nie zawsze tak po prostu można pogodzić się z przeszłością. Jeżeli to przerasta, to zdecydowanie warto skorzystać z pomocy terapeuty.
  2. Jestem fanką inwestowania w swoje kompetencje. Informacje przekazane przez Kamilę potwierdziły, że obrałam dobry kierunek.
  3. Cele – fantastyczne podzielenie dojścia do celu na mniejsze, mniej bolesne, etapy.

  Będę śledzić strony
  Dziękuję

 8. Wioletta

  1. Pewne sprawy, znajomości trzeba zamknąć, aby zrobić miejsce na nowe i uwolnic się od rozproszenia ( to troszkę porzerzone o moje spostrzeżenia :)
  2. Życie się nie przytrafia, wiele zależy od naszego odpowiedzialnego działania.

  Pozdrawiam i dziękuję za wiele cennych doświadczeń :)

 9. Basia

  1. Celebracja jest ok! A nawet BARDZO OK!
  2. Nie oglądać się ani na przeszłość, ani na innych, tylko działać TERAZ.

 10. Kasia

  1. Ważne, żeby działać i wprowadzać wszystko w życie, nie tylko odsłuchiwać motywujące przemowy.
  2. Ograniczyć kontakt z ludźmi, którzy nie wierzą, że mogę osiągnąć sukces a swoją postawa mnie demotywuj.

 11. Edyta

  Po 1. Pogodzić się ze swoją przeszłością. Nie masz na nią wpływu. Pracuj na swoją przyszłość.
  Po 2. Wytyczaj cele krótkoterminowe i celebruj ich zakończenie. Skup sie na tym co masz robić. Doprowadzaj sprawy do końca.

 12. Ilona

  Moje lekcje: 1.sukces zalezy od mojego dzialania nie od syt zew. 2. wyznaczaj male cele. 3. celebruj male sukcesy

 13. Agnieszka

  Rewelacyjny materiał do pracy nad sobą, a co najważniejsze energia która motywuje aby zacząć działać a nie tylko wiedzieć. Dla mnie najważniejsze lekcje to: zaakceptuj swoją przeszłość i zakończ toksyczne relacje. I właśnie siadam do swojego dziennika zmian. Do dzieła! Bardzo dziękuję!

 14. Martyna Bała

  Moje ważne lekcje:
  1. Sama motywacja nie spowoduje sukcesu. Ważne jest systematyczne działanie a po osiągnięciu każdego sukcesu jego celebrowanie.
  2. Inwestycja w kompetencje. Im większe kompetencje, tym większe możliwości.

 15. Beata

  Kamili, cały ten materiał to jedna wielka lekcja o ogromnej wartości. Trudno wybrać dwie najważniejsze rzeczy. Ale to co zachowam dla siebie na zawsze to:
  1. Wydarzenia z przeszłości nie determinują mojej teraźniejszości. Trudne przeżycia mnie wzmacniają. Krzywda której doświadczyłam to nie moja słabość, więc wybaczam.
  2. Działaj, codziennie krok po kroku, każdy mały sukces przybliża do celu. Jestem wdzięczna sobie za każdą trudność którą pokonuję.

 16. Magda

  1.Pielegnuj swoje sukcesy codziennie,nawet te malutkie.Z porazek wyciagaj wnioski.Nie rozpamietuj porazek,pamietaj o sukcesach.O tym co robisz zle,zawsze Ci ktos przypomni.
  2. Zakonc,ogranicz stosunki z „wampirami energetycznymi”,otaczaj sie ludzmi,ktorzy dodaja ci sil i pozwalaja uwierzyc,ze mozesz gory przenosic,wspieraja cie,sprawiaja,ze usmiechasz sie i chcesz jeszcze wiecej.

 17. Martyna

  1. Bardzo BARDZO ważnym jest, aby pamiętać o swojej mocy sprawczej i tym, na ile rzeczy mamy faktyczny wpływ. Stąd pamięć o swoich sukcesach, drobnych czy wielkich, jest kluczowa do zbudowania swojej tożsamości; której późniejszym owocem będą kolejne sukcesy w życiu :)
  2. Poznanie i pielęgnowanie mocnych stron ma większy potencjał i stymuluje nasz rozwój bardziej niż pilnowanie i tuszowanie naszych słabszych stron.

  Świetna kampania, bardzo mnie cieszy, że mogę wziąć udział w każdej z nich :) Nawet jeśli jestem zajęta w momencie, kiedy odbywa się live, to mogę zawsze dołączyć do wspólnego oglądania na fb bądź przeczytać wersję pdf (także wielki plus dla osób niesłyszących). Strzał w dziesiątkę!

 18. Agnieszka

  Chcesz mieć efekty, zasuwaj solidnie.
  Koniecznie celebruj sukcesy, nawet te oczywiste.

 19. Patrycja

  1. Pierwsza lekcja to: każdy może wypracować w sobie motywację i siłę do działania. Nie ważne jaki, kto miał start, ciężka praca można osiągnąć swoje marzenia. Sama tego doświadczyłam i nauczyłam się motywować siebie wewnętrznie.
  2. Druga lekcja to: wypisując swoje osiągnięcia i mocne strony uświadomiłam sobie jak wiele już osiągnęłam i to, że moje życie jest wartościowe.
  Podsumowując, to świetny filmik, wszystko to co potrzeba każdemu, aby zacząć budować swoje życie na nowo i osiągać cele.

 20. Ula

  Moje lekcje:
  1) trzeba dzialac a nie tylko sie motywowac
  2) pielegnwac swoje male sukcesy

 21. Magda

  Planowanie krótkoterminowe i świętowanie nawet tych najmniejszych sukcesów ;-)

  Dzięki za świetny materiał!

 22. Aleksandra

  Najważniejsze lekcje, które wyciągnęłam z tego nagrania to:
  1) jeszcze raz uświadomienie sobie, że mam moc w swoim życiu, jeśli tylko przejmę całkowitą odpowiedzialność
  2) zapisywanie(!) swoich małych sukcesów. Niby to wiedziałam, gdzieś już o tym słyszałam, ale ponownie dotarło to do mnie. Powinnam doceniać siebie i swoje działania na bieżąco.

 23. Ula

  Nauka planowania i celebrowanie małych sukcesów :)

 24. karolina

  celebruj swoje sukcesy i zacznij dzialać

 25. karolina

  zacznij działać i celebruj swoje sukcesy!

 26. Ania

  Moje najważniejsze lekcje to:
  1) zacznij działać
  2) zapisywanue swoich codziennych sukcesów

 27. Kinga

  1. Wyznaczanie celów krótkoterminowych i celebrowanie przede wszystkim małych sukcesów.
  2.Pogodzenie się z przeszłością, trudny krok, ale podstawa do tego aby ruszyć z miejsca.
  Dziękuję Kamila za to wartościowe video :)

 28. KAMILA

  Moje 2 lekcje z powyzszego video:
  Musze pogodzic sie z przeszloscia. Intuicyjnie to czulam, ale od Ciebie dostalam kopa”. Dziekuje!
  Wszystko trzeba sobie zapisac czarno (lub granatowo) na bialym

 29. Malgosia

  zaakcepowac przeszlosc i wytyczyc cele.
  Dziekuje ze jestes:-*

 30. Monika

  1. Celebruj małe sukcesy
  2. Sprecyzuj swoje obawy

 31. Monika

  Moje dwie najwazniejsze lekcje:
  1. Naucz się planować krótkoterminowo.
  Odkąd pamietam byłam osobą, która robiła długoterminowe plany. Miałam rozpisane, co osiągnę w skali roku, pieciu lat. Najczęściej osiągałam większość rzeczy, które sobie założyłam. Wiązało się to jednak z nadganianiem zaległości w momemncie, gdy zbliżał się termin realizowacji celu, który przecież sama sobie wyznaczyłam. Było dużo stresu, nerwówki. Nauczyłam się planować krótkoterminowo, na przestrzeni kwartału, miesiąca, rozbijając to na cotygodniowe aktywności. Była to dla mnie ogromna zmiana.
  2. Nauczyłam się doceniać swoje sukcesu. Nawet te maleńkie. To ważne, buduje poczucie własnej wartości, ale także uzmysławia nam, że sami jesteśmy odpowiedziali za to, jak wygląda nasze życie. Każdy sukces, który osiagnęłam, nawet ten najmniejszy, wiązał się z wykonaniem przeze mnie jakiejś pracy. Nic samo nie przyszło. Zaczęłam doceniać swoje osiągnięcia, ale także wartość pracy samej w sobie ;)

 32. Agnieszka

  1. Pamietac o sukcesach-zwlaszcza tych malych.
  2. Wziasc odpowiedzialnosc za swoja rozwoj, nie czekac az ktos zaprosi, zaproponuje, zaplaci, przycisnie zeby zrobic jakis kurs. Oplacic za swoje pieniadze, zainwestowac w siebie

 33. Anna

  1.Najważniejsze dla mnie to zacząć działać krok po kroku. 2. A działać w oparciu o przeanalizowanie swoich mocnych stron i przemyśleniu jak zainwestować w swoje kompetencje.

 34. Henia

  Moje wnioski :
  1 inwestycje w rozwój osobisty , wdrażanie
  teorii w praktykę , krótkoterminowe cele
  2 nie oglądać się do tylu, nie myśleć co inni
  powiedzą, jak podejmę dane kroki.

 35. Julia

  Moje dwie ważne lekcje:

  1)Pogódź się z przeszłością i zdecyduj, że to co ci się wydarzyło z jakiegoś powodu było potrzebne.
  2) Przejmij odpowiedzialność za siebie i swoją przyszłość- inwestuj w swoje kompetencje.

 36. Dominika

  Dla mnie przejęcie odpowiedzialności oraz wytyczanie celów krótkoterminowych… niestety ma Słomiany zapał, ale walczę z tym…;-)

 37. edytazakrzewska

  Dla mnie całość materiału ogromnie wartościowa. Dwie bardzo ważne lekcje:
  Małe i krótko okresowe cele określać je i realizować. Małymi krokami iść w kierunku większych. – dla mnie to droga do realizacji tych dużych projektów celów, które często wydają się trudne do osiągnięcia, które jeszcze nie zaczęte przytłaczają, wowołują strach i obawy że nie dam rady…
  Druga lekcja to umiejętność odnajdywania w naszych codziennych zajęciach pracach itp małych osiągnięć i nazywania ich sukcesami. Celebrowanie naszych małych sukcesów. Cieszenie się nimi. Skupianie się na nich a nie na porażkach czy potknięciach. Z porażek czy potknięć wyciągać wnioski i lekcje. Sukcesy nawet te najmniejsze „celebrować”. Tego z jeszcze większym przekonaniem będę uczyć swoich dzieci. „Pudełeczko czy słoik ich codziennych sukcesów” na ich biurkach i codzienne wrzucenie tam obowiązkowo 1 karteczki mam nadzieję że będzie budować w nich poczucie własnej wartości i umiejętność dostrzegania swoich małych i większych osiągnięć i nazywania ich sukcesami, słowem które wydaje się być tak niedoścignione gdy zmierzymy się z jego ogólnie pojętą definicją. ….

 38. Karolina

  Moje dwie ważne lekcje:
  1. Wyznaczyc mocne strony
  2. Celebrowac nawet małe sukcesy

 39. Marta

  Moje dwie najważniejsze lekcje:
  1.Wypisanie swoich sukcesów- to wzmocni poczucie mojej wartości i pozwoli uwierzyć w siebie, chciałabym kontynuować to systematycznie- codziennie
  2. Wypisanie wszystkich mocnych stron w każdej dziedzinie, skupienie się na nich i na tym jak je wzmocnić

 40. Kamila

  Dla mnie najważniejsze to: przejęcie odpowiedzialności i wytyczanie krótkoterminowych celów.

 41. Karolina

  Najważniejsze dla mnie to zacząć działać-bez pracy nie ma kołaczy 😜pielęgnować swoje mocne strony oraz cieszyć się ze swoich małych sukcesów.

 42. Sabina

  Dla mnie 2 ważne lekcje to:
  1. W pierwszej kolejności by pogodzić się i zaakceptować przeszłość na którą już nie mamy wpływu, że przyczyn różnych sytuacji w naszym życiu należy szukać także w sobie, nie obarczać innych za wszystko, a przez to uwalniać się od odpowiedzialności… Dużo łatwiej jest rozłożyć ręce i powiedzieć, że „to” nie nasza wina… Jednak, jeżeli zyskamy już świadomość tego, że mamy chociażby po części wpływ na własne życie (oprócz sytuacji losowych) … nierobienie tego jest zwykłą ignorancją i lenistwem… ( oczywiście piszę ciągle o sobie)
  2. Druga lekcja dla mnie to to, że muszę wziąć odpowiedzialność, zacząć korzystać z sytuacji jakie stawia życie przede mną, cieszyć się z każdego nawet najmniejszego osiągniętego celu. Chcę sama napisać scenariusz do swojego życia… i spełniać własne marzenia.

 43. Iwona

  Dzielenie zadań na krótkoterminowe cele , celebrowanie osiągnięcia tychże.
  Małe sukcesy przekładają się na duży sukces. Poznanie swoich mocnych stron , rozwijanie tych kompetencji , dążenie do bycia mistrzem w swojej dziedzinie , wyspecjalizowania się w czymś , nie robienie wszystkiego na średnim poziomie .

 44. Karolina

  Moje dwie lekcje z video:
  1.Rozwijać swoje mocne strony,zrobić test Gallupa.
  2.Celebrować sukcesy :)

 45. Agnieszka

  Moje 2 lekcje to przede wszystkim ważny pkt 1 pogodzić się ze swoja przeszłością a 2 pkt to zaczynam działać bo dużo wiem „ja to wszystko wiem;)” ale czas zaczac dzialac! :D Kamila jestes cudowna! 😍❤😘😊😁

 46. Magda

  Dla mnie najważniejsze lekcje wyciągnięte z wideo to:
  1. Nie rozpamiętywać porażek a wyciągać z nich tylko wnioski.
  2. Pielęgnować swoje nawet najdrobniejsze sukcesy oraz doceniać i wzmacniać swoje mocne strony.

 47. Marlena

  Dla mnie z pewnością jest ważne, aby robić swoje i uwolnić się od osób, które demotywują i patrzą z pogardą na moje działania. A drugie przesłanie to to by zacząć działać, a nie tylko słuchać wykładów. Takze bardzo dziekuje za material oraz za motywujące słowa.

 48. Maja

  Wyciągnęłam dużo więcej wniosków :) NJważniejsze dla mnie to doceniać i pamiętać o swoich sukcesach oraz traktować ewentualne porażki jako coś co się po prostu zdarza ale nie powinno paraliżować tylko motywować do dalszych działań.

 49. Anita

  Wszystkie podane kroki są niezwykle ważne. Najważniejsze dla mnie są;
  1. Zapisywać swoje sukcesy, duże czy małe codziennie.
  2. Zacząć działać z określonym terminem.

 50. Grażyna

  Moje bardzo ważne lekcje.

  1. Wiedza nie poparta żadnych działaniem nie ma wartości, która mogłaby mieć wpływ na nasze życie
  2. Pogodzenie się z porażką jest bardzo ważnym krokiem do tego aby pójść dalej. Znacznie DALEJ.

 51. Magdalena

  Moje dwie najwazniejsze lekcje:
  1. Zacznij działać, sama wiedza nie wystarczy.
  2. Pielęgnuj Swoje sukcesy

  • Barbara

   Dla mnie najważniejsze to
   wzmacniać moje mocne strony i wytyczać krótkoterminowe cele.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłanie

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?